Перейти до змісту

Слушаю Корбана. Может его в губеры Дон. обл. ставить нужно?


BaluSeat

Recommended Posts

Так Коломойський же ж губернатор, а Корбан - його зам.

 

Я щось не зрозумів зразу, що мова про Донецьку. Але я не думаю, що Корбан сам цього захоче. Він і так на хлібному місці.

Змінено користувачем RedBorsch
Link to comment
Share on other sites

Хоча я би цих хапуг не ідеалізував. Вони монополізували український повітряний простір своїм МАУ, не дають Україні підписати договір про мирне небо. Але за те що Дніпропетровськ розрулили - молодці.

Змінено користувачем RedBorsch
Link to comment
Share on other sites

Бизнесюк-профи. отличный менеджер, похоже. Умный.

Его интересы - за независимую Украину. Он понимает, что в РФ - ему места нет. почему остальные сопли жуют - непонятно.

Link to comment
Share on other sites

Бизнесюк-профи. отличный менеджер, похоже. Умный.

Его интересы - за независимую Украину. Он понимает, что в РФ - ему места нет. почему остальные сопли жуют - непонятно.

Тупят потому что.

Link to comment
Share on other sites

Бизнесюк-профи. отличный менеджер, похоже. Умный.

Его интересы - за независимую Украину. Он понимает, что в РФ - ему места нет. почему остальные сопли жуют - непонятно.

Я просто фигею :(

 

Сколько у наших сограждан ещё говна в голове... :(

 

Прошу на меня не обижаться, ничего личного - а парт сказано... Но один хуй печально :(

Link to comment
Share on other sites

Бизнесюк-профи. отличный менеджер, похоже. Умный.

Его интересы - за независимую Украину. Он понимает, что в РФ - ему места нет. почему остальные сопли жуют - непонятно.

Рейдер №1 на Дніпропетровщині - це бізнесюк-профі? :fp1:

Його інтереси просто тимчасово співпадають з інтересами України.

Link to comment
Share on other sites

Очень правильно говорит - должна быть своя команда у каждого руководителя. По его словам - перед назначением голову рай. админ. - они требуют, чтобы у него была команда.

То о чем я все время пишу - у Порошенка - закончилась сильно быстро команда. В этом проблема. А неизвестных он боится назначать (делегировать полномочия).

 

И что делать непонятно. Как его заставить брать людей "с улицы"?

Link to comment
Share on other sites

Я просто фигею :(

 

Сколько у наших сограждан ещё говна в голове... :(

 

Прошу на меня не обижаться, ничего личного - а парт сказано... Но один хуй печально :(

На цьому прикладі добре видно, як українці шукають собі месію, який прийде і наведе за них порядок без їхньої участі :( Так було і з Порошенком, на чиї "атозагодини" купилося більше половини населення. Хоча чого доброго можна було чекати від засновника Партії регіонів, двічи міністра уряду Януковича і головного "любого друзя" Дрища - я зрозуміти не можу.

Link to comment
Share on other sites

Можна помріяти (я за таке рішення)

Але Вальцман зараз грає на пару з Ахметовим проти Коломойського.

:consul:

Ты за Ахметова, который непоследний, кто устроил ДНР ?

Link to comment
Share on other sites

мене вбив репортаж Станко з Попасної

кацапи загнали всіх в підвали артилерією, купа розбитих будинків

винувати Укоаїнська влада та армія, криють на чому світ стоїть, щей сердяця шо хунта платить пєнсію та беде 1,5% на армію яка винувата шо їх кацапи хуячать

як блять лікувати цих людей? може таки треба відгородити колючкою та зробити їм палестину і хай вони жеруть хуєсоссію поки не вдавляться? вмене серце болить за кожного загиблого Українця там бо він гине за землю яка не буде ніколи вдячною за це... я не хочу щоб місця де гинули наші хлопці плюндрувала та йобана вата

ненавиджу....

Link to comment
Share on other sites

Он исходит из того, что нужно прекратить гибель людей.

В принципе ситуация окт/ноябрь была лучше, чем сейчас. 

 

Но и с другой стороны понятно - что Хуйло все равно обманет. В общем примерно 20% интервью спорные.

Link to comment
Share on other sites

Посмотрел. Хорошее интерв*ю. Видно, что бандюк, видно что матерый, но так же видно, что умный. Вместе с Коломойским они расчитывают на какой то гешефт, и имеют на это полное право. Надо найти компромис: Пустить во власть бизнесменов, типа Корбана и Коломойского (а других то на горизонте и не поросматривается), я имею ввиду патриотов. Договориться с ними как это принято в бизнесе: вы ставите на уши страну и делаете ее сильной и богатой, а за это получаете такие то государственные бизнесы, или какие то льготы от государства на 25 лет на уже имеющийся бизнес. Потому что украинская *элита* не в состоянии поднять Украину. В команду к ним дать новых людей типа Яроша, которые впоследствии займут ведущие позиции в стране. Как то так.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Он исходит из того, что нужно прекратить гибель людей.

В принципе ситуация окт/ноябрь была лучше, чем сейчас. 

 

Но и с другой стороны понятно - что Хуйло все равно обманет. В общем примерно 20% интервью спорные.

 

 

 

Он же подчеркнул: *детализировать все договора*.

Link to comment
Share on other sites

Посмотрел. Хорошее интерв*ю. Видно, что бандюк, видно что матерый, но так же видно, что умный. Вместе с Коломойским они расчитывают на какой то гешефт, и имеют на это полное право. Надо найти компромис: Пустить во власть бизнесменов, типа Корбана и Коломойского (а других то на горизонте и не поросматривается), я имею ввиду патриотов. Договориться с ними как это принято в бизнесе: вы ставите на уши страну и делаете ее сильной и богатой, а за это получаете такие то государственные бизнесы, или какие то льготы от государства на 25 лет на уже имеющийся бизнес. Потому что украинская *элита* не в состоянии поднять Украину. В команду к ним дать новых людей типа Яроша, которые впоследствии займут ведущие позиции в стране. Как то так.

Так може краще позичити Моше Кацава у Ізраїлю?

Link to comment
Share on other sites

мене вбив репортаж Станко з Попасної

кацапи загнали всіх в підвали артилерією, купа розбитих будинків

винувати Укоаїнська влада та армія, криють на чому світ стоїть, щей сердяця шо хунта платить пєнсію та беде 1,5% на армію яка винувата шо їх кацапи хуячать

як блять лікувати цих людей? може таки треба відгородити колючкою та зробити їм палестину і хай вони жеруть хуєсоссію поки не вдавляться? вмене серце болить за кожного загиблого Українця там бо він гине за землю яка не буде ніколи вдячною за це... я не хочу щоб місця де гинули наші хлопці плюндрувала та йобана вата

ненавиджу....

 

Слухай, так це ж добре, що фронт проходить по території, населеній таким сміттіям.

Link to comment
Share on other sites

Недобре, що за це сміття хтось гине.

 

За нього ніхто не гине.

Точніше, гинуть не за них. Вони - просто продукт напіврозпаду "узкого міра", купа багна обабіч дороги.

Link to comment
Share on other sites

За нього ніхто не гине.

Точніше, гинуть не за них. Вони - просто продукт напіврозпаду "узкого міра", купа багна обабіч дороги.

Неправильно написав, треба було "через це сміття". Тому що вони захотіли "узкого міра", тому що влаштовують нашим солдатам диверсії, тому що здають їх позиції :(

Link to comment
Share on other sites

и очень плохо , что эта шелупень   донбасовская расползлась по всей Украине.Чревато плохими последствиями.  Спросить бы  их: вы же так мечтали о россии .  собирались умереть за россию. а удираете теперь от русской   ласковой руки  во Львов , Киев , Франковск,да ту же Винницу. Что так ?чтобы при очередной  имперской  горячке раши вы были тут как тут , напохвате , и помогли императору быстренько прибрать к рукам всю Украину , а не только лишь огрызок на востоке. 

Link to comment
Share on other sites

По суті - мисляча людина справи. Видно що у нього є власні інтереси. Головне що він добре розставляє приорітети - спочатку врятувати свободу, а вже потім інтереси. За порятунок Дніпра їм пошана.

Link to comment
Share on other sites

Граждане, дорогие, ну когда ж вы, дятлы ёбанные, по делам то смотреть будете, а не по "он сказал"? :(

 

Так зачем призывы, расскажи про дела, приоткрой завесу

:nose3:

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...