Перейти до змісту

Как скинуть педро-дибилов так, чтобы не потерять страну?


Kolisian

Recommended Posts

Шота посоньі-ливолюцьіонєрьі куда-то рєзко пропали.

Ау, Колисян!

Агов, Микола!

Ви дє?!...

------------------------------------------

Нєма нидє парнєй. ИМХО, ушли Горловку брать. Ну шо, удачи...

 

Ты фсех разогнал! 

Орден Павлега Морозова первой степени тебе!

Короче все кто гонит на Муженка и дырявый ген штаб агенты Путена. Запомните все.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 364
  • Created
  • Остання відповідь

 

 

У мэня нет никакого желания с тобой дискутировать, овца.

Базар фильтруй и живи долго и счастливо.

Ну а на "нет" и суда нет...

P.S. "Стукач СБУ", "Павлик Марозав"...)))...

Блять, какие же вьі мєтвєтчюковцьі всьо-таки примитивньіє и уньільіє далбаойобьі. Тоска-пєчаль с вами, хуйлята... 

Змінено користувачем Андрійович
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ты фсех разогнал! 

Орден Павлега Морозова первой степени тебе!

Короче все кто гонит на Муженка и дырявый ген штаб агенты Путена. Запомните все.

 

 А гналі на Гелетея в свайо врємя  ? А гонят на Гонтарєву хто ? А вот тут адзін на Свабоду гоніт ! На всєх нада заівіть і пєрєпісать . Кста - мож заявлять пряма ф ФСБ .

Link to comment
Share on other sites

Подзвонив на гарячу лінію СБУ. Порекомендував цю гілку як дуже захоплюючу. Ну просто дуже-дуже захоплюючу))).

Так шо кой-кому возможно очєнь скоро прєдстоит живитєльньій сєанс "рєктальной ломотєрапии"(С).

И план дєйствий маладьіх и рєшительньіх рєволюционєров таки придьоцца вьіписать на бумагє. С подписью авторов на обєих сторонах каждого листа плана рєволюции)))...

 

P.S. Нємного пєрєиначил всєм известньій анєкдот, и вот што вьішло:

- Што там за шум на улицє, Берримор?

- Да єто Колисьян с Миклованом хотят наступать на Горловку, сєр.

- И што, им кто-то нє дайот єтого сдєлать?

- Нєт, сер. Они могут идти, куда им заблагорассудицца.

- А што они тогда шумят?

- Пидорасьі, сер...

 В меморіз :tu::ok::good:

 

:dance3:

Link to comment
Share on other sites

  Хай наша милиция та СБУ пересаджає Єфрємових Чєчєтових Гєп Доп Азірівих та їх поплічників ( переаховувати не буду - Лєвчєнко , Лєнка Бандарєнка і тд ) .

 

 А то , ви , як дебіли регіонали на мітингу на Європєйці ," майдан хочєт свєргнуть законную власть " .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны." (с) Шота Руставели.

Так вот, все мы забыли, что при нашей нынешней политической системе, реальной властью в стране обладает премьер-министр. Почему никто не задумывается до чего он довел экономику? В каком ужасном состоянии находится финансовая и банковская система страны?

Способный ученик Азарова, Арсений Петрович планомерно продолжает уничтожать экономику страны и средний бизнес. А Война - способ отвлечения внимания и возможность обвинить во всем ответственных, ключевых лиц. «А я тут не причём …» (с)

Задача дискредитировать президента, максимально подорвать его авторитет и уменьшить влияние.

Как это сделать? Обвинить в военных поражениях и сдаче интересов Украины.
Основным слабым звеном избран начальник генерального штаба, это самая легкая мишень, поскольку в сложившейся ситуации, пока невозможно наше наступление, при этом не все способны оценить тактические успехи ВСУ, Муженко автоматически становится виноватым во всех грехах.
Подумайте об этом …

И еще, почему им не выгоден Муженко?
Как ни парадоксально, но с Муженко война может довольно быстро закончится нашей победой.
А зачем им победа? Это война всех устраивает. На нее можно многое списать.

Так почему-же невыгоден нынешний генштаб?
Посудите сами.
В начале года Россия поставила цели:
Захватить Пески, Авдеевкe, а главное Мариуполь. Отбросить ВСУ за Северский Донец и выйти к Лисичанску и Северодонецку. Уничтожить украинскую группировку в Дебальцево и выйти к Артемовску. Деморализовать украинскую армию, нанести большие потери.
Политические цели: Посеять панику в обществе.
СОРВАТЬ МОБИЛИЗАЦИЮ! Подорвать авторитет центральнов власти. Спровоцировать массовые беспорядки вплоть до вооруженного востания.
При этом у России было превосходство в современном вооружении и численности личного состава.

Цели ВСУ: Максимально измотать, и нанести урон противнику на Дебальцевском направлении. Сберечь личный состав и технику, достигнуто. По некоторым данным потери врага около 2000 убитых за месяц противостояния. Продемонстрировать срыв Минских соглашений российской стороной, достигнуто. Пользуясь отвлечением внимания отбросить террористов от Мариуполя. Выполнено.

Достижение Генштаба – значительное повышения эффективности артиллерии в зоне Дебальцево. Это признали и западные эксперты, и сами боевики! Такой точной и слаженной работы враг не ожидал. Кстати идея Муженко, подтянуть из резерва Генштаба заблаговременно «Пионы» - 203 мм САУ, которые лупили на 40-45 км снарядами весом около 100 кг. Благодаря которым рашисты несли огромные потери и сделать с этим ничего не могли. Слаженность взаимодействия артиллерии и корректировщиков достигла того, что после поступления координат, залп уже через 5 минут (не через 15 или 30 как раньше!)

Сейчас уже сформировано 10 новых бригад ВСУ, многие из которых направлены в зону АТО.

Россия ставила задачу разгром наших групировок под Дебальцево, под Мариуполем и в других местах, вынудив командование ВСУ направить на линию фронта новосформированные подразделения, которые будут нести большие потери ввиду своей необстрелянности и неопытности. Не получилось.
Идет плановая мобилизация, подготовка и слаживание новых подразделений.

Но некоторым силам, такая ситуация совсем не выгодна. Резко активизируются критикующие президента и генштаб, как правило это личности ассоциируемые с Тимошенко и Яценюком. Они естественно устраивают атаку на президента, поворачивая ситуацию, как «катастрофу», «провал» и «бездарное руководство генштаба». Поднимаются все силы. Юрий Бутусов, лояльные комбаты. Всевозможные протестные движения и организации.

Ситуация начинает расшатываться. Боты и «профессиональные» активисты естественно подхватывают всеобщую истерику.

Кстати, вспомните, кого господин Бутусов и его руководители хвалят и продвигают в противовес Муженко? Командующего сил АТО генерал-лейтенанта Сергея Попко. Кто не знает, это генерал, учувствовавший во всех коррупционных скандалах (контрабанда, хищения и т.д.) украинских миротворческих контингентов. Генерал очень тесно связанный с предыдущей властью Януковича. Генерал, который проигнорировал окружение 40-го батальона Кривбасс. О «делах» которого много можно рассказывать, но это уже другая история.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я говорил не Ваш кандидат, а Ваш депутат. Теперь он обязан представлять Ваши интересы. Но уже второй вопрос в чьей он фракции. У него по-любому есть приемная. Вы там были хоть один раз? Может его помощник оценит план, и организует встречу? или хоть имейл даст? План то кстати есть? Ну и проработанный список изменений в Законы в виде Законопроектов?

Или Вы думаете кто должен сделать что-то по Вашему плану? Участковый? Начальник ЖЭКа? или сразу Петя? Ну так даже депутат о плане не в курсе - как же его помощники доработают план и законопроекты? А депутат принесет на комитеты. И кстати туда запросто и Вас пригласит - будете и там "защищать" проекты (защищать - это как диплом). 

Что-то сделали лично для реализации своего "плана"? Или депутат не тот, то все - сразу к Порошенко на прием как минимум теперь идти?

 

ну каааанєшно. А шуфрич з Клюєвим будуть представляти свої виборців і боротись за ефективність української держави.

Давайте без дитсадка.

 

 может, звякнем на горячую линию сбу и узнаем

их интерпретацию квалификации? ресурс вот только жалко...

 

 

а ще можнва звякнути в СБУ і запитати чи точно заклики Коцаби про зрив мобілізації є перешкоджанням діяльності ЗСУ? а потім запитати чи є перешкоджанням кидання під БТРи вати з криками "путін ввіді вайска"? І скільки вати за це заарештовано

І послухати їх мичання на тему вибіркового правосуддя.

 

Так не буває.

Тотально неправова система не може розрахувати, що їй дадуть піти по закону. Яник теж думав, що проти нього будуть використовувати винятково конституційні методи.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Хай наша милиция та СБУ пересаджає Єфрємових Чєчєтових Гєп Доп Азірівих та їх поплічників ( переаховувати не буду - Лєвчєнко , Лєнка Бандарєнка і тд ) .

 

 А то , ви , як дебіли регіонали на мітингу на Європєйці ," майдан хочєт свєргнуть законную власть " .

 

Та мені байдуже шо Порох, шо твоя Свобода (до речі, за Свободу в 12 я голосував, а за Пороха в 14 - ні).

Просто така примітивна вишивата, як ти, не може зрозуміти декліькох елементарних речей.

Я це вже пояснював одному дебілу.

Але бачу у вас тут кастінг на самого-самого... :D  

То ж зараз пошукаю.

От, найшов. Трохи відредагував.

Читай, мудя, тіко уважно:

 

1. Я не голосував за Пороха. І писав ще до виборів про єдину перевагу Пороха перед Багінєй. Ця перевага в тому, шо за необхідністю Пороха видлубати з кресла буде набагато простіше, ніж Вону.

На моє переконання Порох як людина із свідомістю олігарха не може ефективно боротися з олігархічною системою. Бо він сам і є 100%-м продуктом тієї системи. І за суспільної потреби та вимог боротьби із цією системою в Пороха виникає когнітивний дисонанс. 

Але маємо, те шо маємо. Тре виходити з цього. НАРАЗІ! НЕ ВІЧНО! 

На сьогодні вважаю, шо Порох нормально працює у зовнішньому векторі української геополітики, і дуже хуйово - по внутрішніх українських проблємах, які наразі є критичними для України. Перша й головна претензія: кадрова політика і відповідальність посадових осіб - кадрових призначень Пороха - відповідно до ціни їхніх помилок. 

 

2. Мій життєвий досвід вже давно навчив мене не створювати собі кумирів та не видавати їм пожиттєву сатисфакцію за аби-яку хуйню, що вони зробили, роблять чи можуть зробити. Якщо людина робить правильні речі - молодець. Робить хуйню - значить мудак. Потім співставляєш кількість "+" та "-" і розумієш, хто перед тобою. До речі, ця метода підходить і для нас, грішних дописувачів цього форуму. Щоб зрозуміти, хто перед тобою - просто довбойоб, платний підар чи патріот-пісиміст (ну бувають й такі... ), треба просто проаналізувати якість його дописів. В самого завзятого песиміста буде хоча б відсотків 20-40 позитивних постів. Якщо в дописах тіко лайно та негатив - то відповідно перед вами типовий інфо-орк з Мордору. Ну або просто психічно хвора людина. І тих, і інших тре просто відразу множити на "0". Тутжє...

 

3. Якщо хочеш критикувати Пороха - нема питань. Він має акаунти принаймні в мордокнизі та тві. Віконту де Абандону я вже їх надавав. Сподіваюсь, шо він вже пише безспосередньо адрєсату в лічку... І тобі пропоную робити так само. Тоді твоя критика буде принаймні конструктивною, бо буде доходити да адресату безпосередньо.

Ну а поки весь твій бздьож плоха пахнэт. І сам ти схожий на анальний рупор хуйла. Разом із такими ж, як сам, напарніками.

Змінено користувачем Андрійович
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Подзвонив на гарячу лінію СБУ. Порекомендував цю гілку як дуже захоплюючу. Ну просто дуже-дуже захоплюючу))).

 

 

маладєц!

Скоро у них буде багато роботи. Головне щоб вони не засцали Коцабі срок дати. Наскільки я знаю люди вже готують списки вати з відеодоказами. Як тільки піде перший вирок "за перешкоджання діяльності ЗСУ" у них буде дуже багато роботи. У нас же закон один для всіх, нє? Чи ти смієш натякати, що вони лише владу захищають???

Як можна, футбольний руссо-мафіозо Марко стоїть на сторожі закону!

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Тотально неправова система не може розрахувати, що їй дадуть піти по закону. Яник теж думав, що проти нього будуть використовувати винятково конституційні методи.

А між тим ще недавно хтось тут 3 дні підряд істерив про незаконність того, що із-за прильоту Пороха в Франківськ на годину затримали пасажирів літака з Маскви :lol2:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

)))))))))))

 

А тебе якраз  зігнору видаляти взявся.

Ні, балаболам місце в ігнорі.

 

Дай лінк на гілку, вкажи де там слово незаконність. і про перекриття траси не забудь.

 

Короче забий. Ти в ігнорі тому двою відповідь все одно не побачу. Але впертість з якою порошковці тикають меі гілку де вони доводили, що такого не було, рейсів не існує, а порох нічого не перекривав, безумовно кумедна.

 

ЗІ. Для тих хто не в курсі тої гілки я у всьому зізнався ) :

 

"Добре зізнаюсь: продався я за 30 срібняків 15 рублів кремлю окаянному і споганив правдоньку святую.

 

А було усе так по правді:

 

Як прилетів із града стольного великий князь київський на Русь Галицькую, возрадувався люд місцевий і покинули вони справи свої [передріздвяні]. І поскидували вони вози свої [бензинові] із дороги до хоромів президентських, що в Старій Гуті збудовані, щоб як вітер летів кортеж княжий до президентського терему.

І поставав [на коліна] люд галицький вздовж дороги і кричав "Осанна!" і кидав під колеса троянд пелюстки і дівиць цнотливих і немовлят [москальських].

І возрадувались люди простії, ібо удостоїлись честі справами малими своїми пожертвувати заради Мужів Державних!"

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

Та мені байдуже шо Порох, шо твоя Свобода (до речі, за Свободу в 12 я голосував, а за Пороха в 14 - ні).

 

 Та я в  курсє .  "- Вєрнітє вєчна лєгєтімнага  , Фьодарич вєрнісь " .

 

 Чудо . Ти бачило скільки тут обговорено ? Заскочило з простиньою якогось гівна . Іди пий своє пиво , я й так бачу що ти розумне , АЖ СТРАШНО ))))) .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

 Та я в  курсє .  "- Вєрнітє вєчна лєгєтімнага  , Фьодарич вєрнісь " .

 

 Чудо . Ти бачило скільки тут обговорено ? Заскочило з простиньою якогось гівна . Іди пий своє пиво , я й так бачу що ти розумне , АЖ СТРАШНО ))))) .

 

Єбанута на всю голову вишивата детектед.

"Іди пиво пий".

Та йди ти нахуй разом із своїми порадами, чорт мотовилівський. 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Єбанута на всю голову вишивата детектед.

"Іди пиво пий".

Та йди ти нахуй разом із своїми порадами, чорт мотовилівський. 

  В ігнорі . Ти дурбецел просто . Не тягай чуже сюда , вумник . Своє пиши .

Link to comment
Share on other sites

 Та я в  курсє .  "- Вєрнітє вєчна лєгєтімнага  , Фьодарич вєрнісь " .

 

 Чудо . Ти бачило скільки тут обговорено ? Заскочило з простиньою якогось гівна . Іди пий своє пиво , я й так бачу що ти розумне , АЖ СТРАШНО ))))) .

 

Уєбан, ти ж скакав навколо мене, гавкав та кісточку просив.

Ну так ти отримав свою кісточку.

Тепер піздуй чьотко на сєвєро-восток. 

Чи ще шось?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Єбанута на всю голову вишивата детектед.

"Іди пиво пий".

Та йди ти нахуй разом із своїми порадами, чорт мотовилівський. 

 

не матюкайся.

ти ж в сбу дзвонив, тепер перед товаришом майором за тебе незручно.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Уєбан, ти ж скакав навколо мене, гавкав та кісточку просив.

Ну так ти отримав свою кісточку.

Тепер піздуй чьотко на сєвєро-восток. 

Чи ще шось?

  На хуй нада .аналізи з таких дрищів як ти хєрові , і ті аналізи збирай хоч зараз - серете і сцитесь постійно . В СБУ він написав . Бля ... дурень якийсь . На Шуфрича писав в СБУ   ? А в міліцію лічна таваГіщу Ававкову . Ще ні ? То йди напиши . Ідіот дрищеватний .

Link to comment
Share on other sites

  В ігнорі . Ти дурбецел просто . Не тягай чуже сюда , вумник . Своє пиши .

 

Єблан мєтвєтчюковський, текст мій:

uapolitics.com/topic/19075-a-ved-debily-mogli-by-i-obmaterit-petiu/page-3

P.S.  "Адам Жоржович, ти протри оченята, там у тєбя гной скопився".(С)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  На хуй нада .аналізи з таких дрищів як ти хєрові , і ті аналізи збирай хоч зараз - серете і сцитесь постійно . В СБУ він написав . Бля ... дурень якийсь . На Шуфрича писав в СБУ   ? А в міліцію лічна таваГіщу Ававкову . Ще ні ? То йди напиши . Ідіот дрищеватний .

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

    Ні . Андрійович . Не просто пишу для мудачука , а  для таких як ти мудаків , для таких муднів що біля Пеці крутяться і вже створили йому щиколядну реальність . А ти для яких муднів пишеш ? Для ложкінців в АП ? Для мінстеця ?

Та мені Ваші звинувачення до дупи . Мудачуковець , юльковець , працюю на хуйла  . Всьо , ти в ігнорі , сри далі мімо . Довбойоб . Де живеш до речі ? Тобі там похер явно на те що відбувається . Бо Пеця і Ющ богі бля  .

Link to comment
Share on other sites

маладєц!

Скоро у них буде багато роботи. Головне щоб вони не засцали Коцабі срок дати. Наскільки я знаю люди вже готують списки вати з відеодоказами. Як тільки піде перший вирок "за перешкоджання діяльності ЗСУ" у них буде дуже багато роботи. У нас же закон один для всіх, нє? Чи ти смієш натякати, що вони лише владу захищають???

Як можна, футбольний руссо-мафіозо Марко стоїть на сторожі закону!

 

Блять, ще один.

Пацани, вас тут як мєтвєтчюківського гною, а я один.

Ви там збиріться всі до купи, шоб мені було зручніше вам сеанси живітєльной ломотерапії проводити.

Бо за кожним хуйлятком я бігати не буду.

Чесно.

P.S. RiG, доров, друже. Як ся маєш?

Link to comment
Share on other sites

    Ні . Андрійович . Не просто пишу для мудачука , а  для таких як ти мудаків , для таких муднів що біля Пеці крутяться і вже створили йому щиколядну реальність . А ти для яких муднів пишеш ? Для ложкінців в АП ? Для мінстеця ?

Та мені Ваші звинувачення до дупи . Мудачуковець , юльковець , працюю на хуйла  . Всьо , ти в ігнорі , сри далі мімо . Довбойоб . Де живеш до речі ? Тобі там похер явно на те що відбувається . Бо Пеця і Ющ богі бля  .

"Я бєжала за Вамі три квартала, штобьі сказать, как Вьі мнє бєзразличньі".(С) ...  :D

P.S. І кому ти шо можеш написати, йолопе, якщо ти й читати не вмієш до толку?

Змінено користувачем Андрійович
Link to comment
Share on other sites

"Я бєжала за Вамі три квартала, штобьі сказать, как Вьі мнє бєзразличньі".(С) ...  :D

P.S. І кому ти шо можеш написати, йолопе, якщо ти й читати не вмієш до толку?

 В СБУ БЛЯ !!!!   :lol2: :lol2: :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Почему адепты секты "пЭтин шоколадный глаз" не могут запомнить информацию о том, что Медведчук работает в СБУ? Эта информация проходит мимо них и не откладывается в памяти! Просто уникальная способность, сродни 47-й хромосоме.

И почему-то постоянно в постах матерятся как как пьяный кацапский грузчик.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не кажи, шо мені робити, вишивата.

А я не скажу, куди тобі йти.

Домовились?

 В СБУ напиши ще раз СРОЧНО !  Не тікай .ти ж всю гілку прочитав пісятєль ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...