Перейти до змісту

Знову набрехав!


DiDUS

Recommended Posts

Стоимость капитала - вполне себе известное экономическое понятие.  В смете скорее всего пытались этим пунктом замаскировать долговые обязательства по кредитам. А разведка и эксплуатационные расходы описаны другими графами отдельно.

 

Ну, виходячи з самого поняття, обслуговування боргових зобов'язань туди і повинно входити, тих боргів же ніхто не відміняв.

 

Зрештою, наскільки я знаю, в Україні є і західні видобувні компанії ( в тому числі і приватні), які готові розвивати розвідку і видобуток, так що не обов'язково орієнтуватись тільки на державні структури і розцінки. Але, підозрюю, дешевше там не буде.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Остання відповідь

пук-пук-пук

 

О, штопаний знов приліз і тулить свою пропагандонську куйню. :fp1:

 

Ти розберись в термінах, хуйлосос, а потім вже квакай. Цю всю куйню ти можеш тулити своїй фупівській ваті, там такого гівна як ти вагон і ще трохи.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, виходячи з самого поняття, обслуговування боргових зобов'язань туди і повинно входити, тих боргів же ніхто не відміняв.

Верно, но потребители (все в целом) этих долгов и не создавали. А создали эти долги отдельные потребители, являющиеся или злостными неплательщиками, или лицами приближенными, которым эти долги легким движением руки чугуния списывались в ноль.

 

Причем к этому всему себестоимость газа? Почему каждый отдельный гражданин должен оплачивать чужие пройопы и преступления?

Link to comment
Share on other sites

Это че, такой пункт в смете? :lol2:

Так и запишем, сметы у тебя как документа нету.

Про обоснования  бреда про стоимость капитала даже не спрашиваю.

Ты от тещи, люмпен, требуй! А еслиты ограничен и глуп, то я бессилен. Подай ему развернутую калькуляцию!

Мудачок, ты мне по руде подал развернутую, на которую ты "опираешься"? 

Ну, и мудачья развелось! 

 

Но "запишет".  :D 

 

Там предостаточно сведений и я не виноват, что ты обделен образованием и умишком. :gigi: 

 

Змінено користувачем Papua
Link to comment
Share on other sites

Верно, но потребители (все в целом) этих долгов и не создавали. А создали эти долги отдельные потребители, являющиеся или злостными неплательщиками, или лицами приближенными, которым эти долги легким движением руки чугуния списывались в ноль.

 

Причем к этому всему себестоимость газа? Почему каждый отдельный гражданин должен оплачивать чужие пройопы и преступления?

 

Це все, як кажуть москалі, 'разговор в пользу бєдних'.

 

Отдєльний гражданін буде за це платити тому, що він в свій час чи вибирав, чи принаймні допустив вибрати  того ж Чугунія, чи Жульку, чи всілякі ПРи і БЮТи. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та не. Боюсь, что не будет. Потому что не сможет. И пофиг, в чью пользу разговоры.

Навіть якщо вашу ВОНУ раптом керівником держави зробите, усе одно за все доведеться розплачуватись українському народу.

Тут вибір лише в тому, чим розплачуватись. Ви і різні маразматики типу Юніка хочете розплатитись українською державністю, віддавши Україну на поталу Путлєру та Кадирову. Це ціна "дешевого" газу.

Інший варіант - розплачуватись тотальним зубожінням народних мас і важкою працею.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Навіть якщо вашу ВОНУ раптом керівником держави зробите, усе одно за все доведеться розплачуватись українському народу.

Тут вибір лише в тому, чим розплачуватись. Ви і різні маразматики типу Юніка хочете розплатитись українською державністю, віддавши Україну на поталу Путлєру та Кадирову. Це ціна "дешевого" газу.

Інший варіант - розплачуватись тотальним зубожінням народних мас і важкою працею.

ну ви і суки, купляєте газ по 1900, продаєте по 7200 і парите, що продавати газ дешевше це продати Україну. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну ви і суки, купляєте газ по 1900, продаєте по 7200 і парите, що продавати газ дешевше це продати Україну. 

Тобто те, що хоче віддати Україну Путлєру, медведчуківський бот Юнік вже не заперечує. Що й треба було довести.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@borderlander, оставь свои эротические юлькофантазии при себе. Нету у меня Юли тут, нету, ищи в другом месте.

 

 


Ви і різні маразматики типу Юніка хочете розплатитись українською державністю, віддавши Україну на поталу Путлєру та Кадирову. Це ціна "дешевого" газу.

Иди проспись. Может, потом даже найдешь, где я требую дешевого газа.

 

 

Інший варіант - розплачуватись тотальним зубожінням народних мас і важкою працею.

Народ может очень многое принять и вынести, только необходимо одно условие для этого. А оно не соблюдается.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Иди проспись. Может, потом даже найдешь, где я требую дешевого газа.

 

 

Народ может очень многое принять и вынести, только необходимо одно условие для этого. А оно не соблюдается.

Ну а про що Ви тут тоді сперечаєтесь, вистрибуючи з штанів в зусиллях підтримати Юніка? Який явно і недвозначно вимагає халявного газу, ібо остальноє єво нє калишєт?

 

Ви погоджуєтесь, що є лише два шляхи виходу з цієї кризи?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну а про що Ви тут тоді сперечаєтесь, вистрибуючи з штанів в зусиллях підтримати Юніка? Який явно і недвозначно вимагає халявного газу, ібо остальноє єво нє калишєт?

 

Ви погоджуєтесь, що є лише два шляхи виходу з цієї кризи?

офігєть, навар майже в 4 рази для пуйлят це халява. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ну а про що

Никого я не поддерживаю. А говорю я исключительно в контексте ветки. Нафтогаз спиздел насчет себестоимости. Народ это прекрасно понимает. Они могут и по 3200 баксов за тысячу кубов себестоимость ставить - не будут платить. Ибо нечем.

Отключат? Та пусть отключают. Денег у нафтогаза от этого больше не станет.

Link to comment
Share on other sites

Никого я не поддерживаю. А говорю я исключительно в контексте ветки. Нафтогаз спиздел насчет себестоимости. Народ это прекрасно понимает. Они могут и по 3200 баксов за тысячу кубов себестоимость ставить - не будут платить. Ибо нечем.

Отключат? Та пусть отключают. Денег у нафтогаза от этого больше не станет.

 

Це будуть проблеми  Нафторазу. :D

Link to comment
Share on other sites

@RiG, было бы смешно, если не было бы грустно. У Нафтогаза уже проблемы, но он считает, что это наши проблемы. Я просто отключусь нах и буду греть еду газом из баллона. Шото мне подсказывает, что так будет дешевле.

Link to comment
Share on other sites

@RiG, было бы смешно, если не было бы грустно. У Нафтогаза уже проблемы, но он считает, что это наши проблемы. Я просто отключусь нах и буду греть еду газом из баллона. Шото мне подсказывает, что так будет дешевле.

У Нафтогаза нема ніяких проблем поки уряд через нього краде бабло. 

минулого року яйценята влили в Нафтогаз 103 млрд грн начебто для покриття його дефіциту, а це більше дефіциту всієї країни. 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...