Перейти до змісту

В Мариуполе судят капитана Жака


Olegik

Recommended Posts

А причём тут конкуренция?

В армию не берут с судимостью, даже с закрытой, в милицию берут - пример Азов.

В армию не берут иностранных граждан, в милицию берут - пример Азов.

В армию не берут многодетных и много других ограничений, а в милицию берут, потому что в армию берут на службу, а в милицию берут на работу.

ну пойди пройди медкомисию..в структуре мвд и всу...

могу с тобой забиться на любую сумму...

 

что в всу легче попасть чем в мвд.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Остання відповідь

Прол, насчет "кто угодно в Азов на работу в милицию" сказок не рассказывай. Вот просто не рассказывай. Там такая конкуренция шо зашибись

пролу лучше ярчука тягать по форуму...

Link to comment
Share on other sites

Если я правильно понял :) больше десятка уже перешло, многие ждут сигнала на приезд...

да мы тогда в петриацах видели их...

уж больно к семену они плохо относятся.

Link to comment
Share on other sites

Прол, насчет "кто угодно в Азов на работу в милицию" сказок не рассказывай. Вот просто не рассказывай. Там такая конкуренция шо зашибись

кстати кацапов и беларусов проганяют ещё и на полиграфе(инфа 100%) кстати спроси у своих хорватов их тоже через полиграф прогоняли или нет?

или это прераготива только россиян и беларусов?

 

п.с.

так же злые языки говорят что тот фсбшник из владивастока таки не прошёл полиграф в азов....и его не взяли туда.

Link to comment
Share on other sites

Я ситаю, что, как только Жак стал критиковать "мирный план Порошенко", Сёме-Косте дали зеленый свет на его дискредитацию и нейтрализацию.

Пжиты, блять, по новому.

 

причем, подстава - тупая и наглая.

с хуя ли Жак занимался бы формированием Шторма, будучи уволенным?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Только что разговаривал с Жаком.

 

Он встретил свой ДР в камере. Пугали также пресхатой.

Сначала лепили ему сотрудничество с ФСБ, но ввиду явного бреда, оставили только незаконное обращение с оружием, что тоже - бред.

 

Говорит, что руководство НГУ морозится.

 

Сейчас под домашним арестом.

Сегодня - судебное заседание.

Если признают в чем-то виновным, "Шторму" - каюк.

 

Сегодня отправляю ему 200 шевронов.

Надежда умирает последней.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Он встретил свой ДР в камере. Пугали также пресхатой. Сначала лепили ему сотрудничество с ФСБ, но ввиду явного бреда, оставили только незаконное обращение с оружием, что тоже - бред. Говорит, что руководство НГУ морозится.

 

ну если на травлю добро сверху  - то все отморозятся

Link to comment
Share on other sites

На мою думку, все чесно.

Патріота - у в"язницю, щоб не пиздів багато.

24-річного пісюна Пашинського - торгувати українською зброєю.

 

Не бачу ніяких питань. Це абсолютно вірні дії влади під час війни....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Интересно, если на плюсы подкинуть тему...

Они любят такие сюжеты...

Них не будет. Ситуация жесткая. Видно, что идут по беспределу. Как вариант, уходить нужно на нелегальное положение.

Link to comment
Share on other sites

Я ситаю, что, как только Жак стал критиковать "мирный план Порошенко", Сёме-Косте дали зеленый свет на его дискредитацию и нейтрализацию.

Пжиты, блять, по новому.

 

причем, подстава - тупая и наглая.

с хуя ли Жак занимался бы формированием Шторма, будучи уволенным?

Не думаю, що то від Пороха, хоча і не голосувала за нього. То так все робиться, щоб його скинути.

 

Ви ж бачите, що в України внутрішніх ворогів більше, ніж достатньо. Розхитування їхня ціль, і більша частина ВР цим займається. Їм не вигідна Україна з нормальними законами і вони хочуть красти, як і крали, та щей розуміють наявність зброї у бійців. Якщо це розхитування (блокування трибуни, кидання за грати патріотів, інформаційна дезинформація) продовжиться і надалі, то буде ... не хочеться навіть озвучувати.

 

Жаку триматись. Добровольців тиснуть з усіх боків : і москалі в полоні і правління покидьків.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Патріотів як пресували, так і пресують.

Треба до Олени Білозерської дати інфо і до цього Дроздова, в якого Жак був.

Білозерська сама на фронті, у добробаті ПС, чим вона Жаку допоможе? Її саму можуть хоч сьогодні арештувати "за незаконне володіння зброєю" :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я посоветовал ему, чтобы подкинул инфу Шустрому.

 

То интервью, которое он дал во Львове, Жак должен был давать в Киеве. Но в Киеве очканули. По-моему, АйСиТиВи, хотя, не уверен. Уже не помню, а переспрашивать не буду.

Link to comment
Share on other sites

Білозерська сама на фронті, у добробаті ПС, чим вона Жаку допоможе? Її саму можуть хоч сьогодні арештувати "за незаконне володіння зброєю" :(

Ти права.

 

Я посоветовал ему, чтобы подкинул инфу Шустрому.

 

То интервью, которое он дал во Львове, Жак должен был давать в Киеве. Но в Киеве очканули. По-моему, АйСиТиВи, хотя, не уверен. Уже не помню, а переспрашивать не буду.

Шустрому -- це віріант. Та і прОблем це може бути великий для ВСІХ добровольців, бо в кожного зброя. Так що тема може бути більш ніж голосна. Заодно і савєг покаже себе  для чого він тут.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А де Ріг і Папуа з коментарями.що там за вводні їм по цій темі видали.

 

Будьмо уважні ;)

 

http://uapolitics.com/topic/20212-v-mariupole-sudiat-kapitana-zhaka/?p=553682

 

Мені вводні ніхто не видає, я сам кому хочеш можу видати. :D

Link to comment
Share on other sites

Не думаю, що то від Пороха, хоча і не голосувала за нього. То так все робиться, щоб його скинути.

 

Ви ж бачите, що в України внутрішніх ворогів більше, ніж достатньо. Розхитування їхня ціль, і більша частина ВР цим займається. Їм не вигідна Україна з нормальними законами і вони хочуть красти, як і крали, та щей розуміють наявність зброї у бійців. Якщо це розхитування (блокування трибуни, кидання за грати патріотів, інформаційна дезинформація) продовжиться і надалі, то буде ... не хочеться навіть озвучувати.

 

Жаку триматись. Добровольців тиснуть з усіх боків : і москалі в полоні і правління покидьків.

 

 

я просто думаю, это какие-то внутренние разборки, может за то что сверху писали - мародерство и т.д.

 

мне одно только непонятно, значит грышына вели раньше, ну не мог он так взлететь из полубомжа в вершителя судеб, хз

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скажу чесно, звертатися до Шустера - погана ідея. Гіршого захисника годі нашукати.

А Грішин - заслана конячка із сцикливоі "Спільноі Справи", вони знані гівнюки. Але іх потужно розкрутили і хтось ввалив бабла, хто саме, не знаю. Берьози, Семенченки, Гаврилюки і інші "комбати" - це піар-маріонетки, правильно ви помітили, скороспілки.

Link to comment
Share on other sites

В ініціативу Семена не вірю, як виконавця його могл використати з цією ворожнечею, але щоб по Семеновій хотілці все СБУ займалось бєзпрєдєлом та ще й в зоні бойових дій - не вірю.

і вже точно не Семена боялись всеукраїнські канали, які не пустили Жака в ефір.

Все набагато серйозніше.

 

По деталях наїзду - це абсолютно типовий наїзд СБУ, хрестоматійний можна сказати. Особливо погроза пресхатою - це кожен підприємець слухав, якого вони ложили під себе. Але я ще ніколи не чув, щоб так було з бойовим офіцером при виконанні. 90% це рознарядка згори, тому нічого й не бояться. "Принциповість" прокурора, який розказував "что Капитан Жак имеет серьезные навыки военного и может представлять угрозу для общества." свідчить про системність наїзду.

 

Тобто це звичайно можуть бути Семенові куратори, але за які такі заслуги вони підписались на таке гниле і потенційно резонансне діло цілком незрозуміло. Бо так виглядає, ніби це не семена криша, а сам Семен кришує все СБУ ,судячи по розмаху справи.

 

Є питання до @mg42, командир і заступник з НГУ, яким дзвонив Жак і які зморозились це хто? керівництво Донбаса? бо Золоті Ворота в МВС.

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Будьмо уважні ;)

 

http://uapolitics.com/topic/20212-v-mariupole-sudiat-kapitana-zhaka/?p=553682

 

Мені вводні ніхто не видає, я сам кому хочеш можу видати. :D

 

 

Человек даже ветку не полистал, но отметился!  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Патріотів як пресували, так і пресують.

Треба до Олени Білозерської дати інфо і до цього Дроздова, в якого Жак був.

 

Квіточно ви хоч розумієте, що всі незалежні журналісти ,які можуть допомогти в цій справі послідовно дискредитуються протягом останньго часу. За дроздовом закріпився імідж вати і ледь не сепаратиста, Бутусов, який міг би зацікавитись справою постійно таврується пораженцем і балаболом і т.д. А правильні і патріотичні київські канали навіть в ефір Жака ще тоді не пустили.

Подивіться на тих ,хто найбільше закликає на форумі до жорсткого контролю над ЗМІ владою (у нас війна! агенти Путіна!) - не дуже активні вони в цій гілці, правда.

Жак є наочним прикладом доцільності "жосткої руки" системи крис і корупціонерів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Квіточно ви хоч розумієте,

Тепер я всьо розумію, а то я така наівна ...

 

Шо це таке? Мене вже другий день не сприймають сурйозно?

Шо це за "наєзди" у Вас і у Абамєнкова? :not_i:

 

:cray:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...