Перейти до змісту

сварил какое-то говно


modem

Recommended Posts

Дуже важливо,філе треба було обдати кип"яткомНавіть прокип"ятити пару секунд.Від того такий гидкий видос.Там плавають обмилки якісь від філе.Тут я би краще взяв  пару ложок сметаниі замішав до піджарки на пару секунд.Потім би в пательні на газі добавив пару кофель бульйону і розвів той сир з піджаркою і лише тоді би докинув до кастрюлі для доведення до кінцевого виду...

Link to comment
Share on other sites

по кличке сырный суп :fp1: вот странно, почему не получается как на картинке почти никогда?

Потому что это была РЕКЛАМА! Когда вместо натуральных продуктов для зрелищности и красочности используют абсолютно не съедобные вещи,выглядящие более красиво,чем натуральные. Змінено користувачем Георгиу
Link to comment
Share on other sites

Потому что это была РЕКЛАМА! Когда вместо натуральных продуктов для зрелищности и красочности используют абсолютно не съедобные вещи,выглядящие более красиво,чем натуральные.

:tu:

кстати, модя, с чювихами та же фигня, будь на чеку  :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я собі уявляю,що би получилося в ТС,якби він захотів здивувати свою даму і вирішив приготувати,наприклад,мою любиму, "качку по-пекінськи".Де приготування тягнуться мінімум добу.

Link to comment
Share on other sites

от чьо видєлувацця

натомість підсмажив би болгарську страву "яйця на очі" і гарантовано вийшло б як треба :D

 

я ще не бачив щоб у когось не вийшло

 

http://www.gastronom.ru/binfiles/images/00000114/00058370.jpg

Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

Я собі уявляю,що би получилося в ТС,якби він захотів здивувати свою даму і вирішив приготувати,наприклад,мою любиму, "качку по-пекінськи".Де приготування тягнуться мінімум добу.

 

я утку не люблю

Link to comment
Share on other sites

в том случае утку предполагается есть, а любить даму.

:pardon:

Ну ти і підколов модю. :D 

А ще я запікаю натерте любимими спеціями і завернуте в фольгу,або в рукав м"ясо в духовці при температурі 80 градусівпо Цельсію і вставляю в середину термопару і виводжу її на зовні для спостереження за температурою,яка має дійти до 72 градусів.Це деколи тягнеться 6годин.72 градуси потрібно,щоб вбити всі бактерії навіть в середині.Получається м"ясо дуже ніжне приблизнаяк в пастромі.Лишень гарантовано без ботулізму.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...