Перейти до змісту

Порох "зраднык и агент кремля"....


Ливси

Recommended Posts

Ну зібрати мільйонну армію припустимо можна. Звісно якщо утримувати її довго то долар буде по 100, а середня зарплата на рівні 30 баксів, але на пару місяців можна. Тільки виникає питання чим допоможе наявність мільйонної армії, озброєної лише особистою стрілецькою зброєю. За умови що ворог активно використовує безпілотники, РЕБ, дані супутникової розвідки та дальнобійну ствольну та реактивну артилерію (той же Краматорськ обстріляли з РСЗО "Смерч", дальність до 120 км). Дивізіон "Смерчів" грамотно наведений на ціль аеро- чи космічною розвідкою одним залпом знищує бригаду. А скільки військовий стан не вводь чи проведення мільйонної мобілізації не оголошуй, кількість танків, літаків, гаубиць, ПТРК, безпілотників чи станцій РЕБ більшою чомусь не стає. Тому що виробництво цього всього розвалювалось і деградувало роками. Тому що нема ані виробничих площ, ані верстатів, ані оснастки, ані спеціалістів. І відновити швидко це неможливо. Особливо стосується спеціалістів. Якщо у мене сьогодні народилась теличка, то пообіцяйте мені хоч золоті гори, а раніше ніж через 2 роки вона доїтись не почне.

 

Та місцевих стратегів такі дрібниці мало хвилюють. Головне невпинно кукурікати про 'злачінну владу' для просування до корита своїх роботодавців, ну і для інформаційної завіси восхваляти різних міфічних богатирів-правосєків, яким ця погана влада не дає розвернутись. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Остання відповідь

Ну зібрати мільйонну армію припустимо можна. Звісно якщо утримувати її довго то долар буде по 100, а середня зарплата на рівні 30 баксів, але на пару місяців можна. Тільки виникає питання чим допоможе наявність мільйонної армії, озброєної лише особистою стрілецькою зброєю. За умови що ворог активно використовує безпілотники, РЕБ, дані супутникової розвідки та дальнобійну ствольну та реактивну артилерію (той же Краматорськ обстріляли з РСЗО "Смерч", дальність до 120 км). Дивізіон "Смерчів" грамотно наведений на ціль аеро- чи космічною розвідкою одним залпом знищує бригаду. А скільки військовий стан не вводь чи проведення мільйонної мобілізації не оголошуй, кількість танків, літаків, гаубиць, ПТРК, безпілотників чи станцій РЕБ більшою чомусь не стає. Тому що виробництво цього всього розвалювалось і деградувало роками. Тому що нема ані виробничих площ, ані верстатів, ані оснастки, ані спеціалістів. І відновити швидко це неможливо. Особливо стосується спеціалістів. Якщо у мене сьогодні народилась теличка, то пообіцяйте мені хоч золоті гори, а раніше ніж через 2 роки вона доїтись не почне.

Почти полляма ментов и всяких сбушников, содержим же и чот бакс не по сто. А еще и армия какая ни какая, а есть. Вооружения и самолеты там всякие, мы производим и даже за бугор продаем в товарном количестве. За год, можно было-бы и форсировать процесс. Также как и организовать всяких диверсантов, по уничтожению смерчей. Существующих партизан можно было-бы поддержать.  Волонтеры как-то и прицелы и тепловизоры и средства разведки находят, а вот генералы, почему-то даже одежду человеческую не могут найти, я уже молчу про оружие. А так да, согласен, если купить бычка, то молока от него можно долго ждать :)

Link to comment
Share on other sites

Ага, можна подумати, що Вас можна було якось по іншому зрозуміти :weep: .

Ну і феєрична тирада про "дрищів" вочевидь вихлюпнулась не випадково. Ну тут вже я мінус мусив в карму поставити, мало не рік тому обіцяв мінусувати пости з цим хамським словом.

Думав, що нормальні люди розуміють, що існує межа пристойності, але вочевидь десь помилявся. Зі мною це буває. .

 

Мене взагалі не цікавить карма, можете хоч мільон мінусовати

А про "межі пристойності", то для мене "юльки" і "дриші" - з одного поля. Однаково хамські, воаховуючи той підтекст, який в них закладають. А стосовно решти - див. пост про тарганів

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мене взагалі не цікавить карма, можете хоч мільон мінусовати

А про "межі пристойності", то для мене "юльки" і "дриші" - з одного поля. Однаково хамські, воаховуючи той підтекст, який в них закладають. А стосовно решти - див. пост про тарганів

Однаково хамськими ці слова можуть вважати лише зайди, які "не відчувають" мову.

Досі Вас такою не вважав, але я часто помиляюсь в людях. Колись навіть Олдбоя та Ашнара до пристойних опонентів записував.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Я не бачу ніяких конкретних питань, а тільки абстрактний пистіж і занудне ниття на тему

Это у тебя очень хорошее свойство - избирательная слепота к неудобным вопросам. Я спрашивал про Симоненка и Ахметова, про кучу других сепаратных синесраких фамилий, которым никаких обвиненией не предъявлено, про благоденствующего Вилкула с его "отстоим настоящую историю" и отправлявшего титушек на подавление Майдана, про Фиму, получившего мандат за меньше чем две тыщи голосов, про Жака, преследуемого СБУ непойми за шо, про полуторапроцентный налог с манюпаса вместо гособлигаций военного займа... Можно долго писать.

 

Наверное оно так и есть - для Пороха это абстрактный пиздеж.

 

'всє кругом пітараси, пачєму нам не сдєлалі всьо харашо'.

От не надо тут про ....тарасов. Форумный движок ляжет насмерть, если у него спросить, сколько раз ты тут применил "бюторас" и "мудачук".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Однаково хамськими ці слова можуть вважати лише зайди, які "не відчувають" мову.

Досі Вас такою не вважав, але я часто помиляюсь в людях. Колись навіть Олдбоя та Ашнара до пристойних опонентів записував.

зайду у люстрі бачите

в мене все

Link to comment
Share on other sites

Это у тебя очень хорошее свойство - избирательная слепота к неудобным вопросам. Я спрашивал про Симоненка и Ахметова, про кучу других сепаратных синесраких фамилий, которым никаких обвиненией не предъявлено, про благоденствующего Вилкула с его "отстоим настоящую историю" и отправлявшего титушек на подавление Майдана, про Фиму, получившего мандат за меньше чем две тыщи голосов, про Жака, преследуемого СБУ непойми за шо, про полуторапроцентный налог с манюпаса вместо гособлигаций военного займа... Можно долго писать.

 

Наверное оно так и есть - для Пороха это абстрактный пиздеж.

 

 

Дещо таки робиться, хоча напевне і недостатньо. Про всіх пітарасів типу Вілкула і Ахмєтки - а ти особисто надав органам багато реальних фактів для того, щоби їх взяли за дупу. Пистіш в інтернетах - це все розмови 'в пользу бєдних', їх в кримінальну справу не підшиєш. Про того ж Жака - так і бачив інформації, чим там все закінчилось і в чому була проблема. Про Фіму - дешева куйня, якщо там щось всупереч закону ( нехай недосконалого) - хтось подавав на нього в суд, щоби позбавити його депутатства ? Військова позика - взагалі ніхера не зрозумів суті проблеми ?

 

А так да, у всьому ж винен Порох. :weep:

 

От не надо тут про ....тарасов. Форумный движок ляжет насмерть, если у него спросить, сколько раз ты тут применил "бюторас" и "мудачук".

 

Скільки вважав за потрібне, стільки й примінив. 

 

А ти то чого так за 'мудачука' зобидився, фанат даного товариша, чи що ? Чи бонуси тобі через таке ріжуть ? :D  

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Військова позика - взагалі ніхера не зрозумів суті проблеми ?

Так вроде ж немаленький, должен был про это хотя бы слышать. Читай хотя бы на вики .

А суть вопроса в том, что на полтора процента военного налога с манюпаса много не наскребешь, тем более когда денег надо много и сразу. Нельзя взять денег там, где их нет. Их можно взять только там, там где они есть.

 

Военные займы - многократно проверенное средство. Почему их не применяют сейчас у нас - могу только догадываться.

 

 

 

чи що

Та употребляй, мне пофигу, оно до меня никаким боком не относится. Просто когда у тебя это слово через пост употребляется, то это может прицепиться не к оппоненту, а тебе самому. Ты к этому стремишься?

Link to comment
Share on other sites

Так вроде ж немаленький, должен был про это хотя бы слышать. Читай хотя бы на вики .

А суть вопроса в том, что на полтора процента военного налога с манюпаса много не наскребешь, тем более когда денег надо много и сразу. Нельзя взять денег там, где их нет. Их можно взять только там, там где они есть.

 

Военные займы - многократно проверенное средство. Почему их не применяют сейчас у нас - могу только догадываться.

 

 

Ну вирішили зробити так, в чому проблема ? 1.5 % з всього об'єму зарплат в країні - це зовсім не так мало, як здається. Ліньки шукати цифри, але думаю, що підрахунок отриманих коштів йде на мільярди гривень в місяць, причому це відносно стабільні і прогнозовані цифри. Не впевнений, що військова позика дала би більше і швидше, а от крику і вереску було би точно більше в рази.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

восхваляти різних міфічних богатирів-правосєків, яким ця погана влада не дає розвернутись.

Чего недаёт??? разворачиваются уже так шо пора начинать под ёлочками прикапывать...

 

" У понеділок, 27 квітня, та вчора, 29 квітня, у вікно нашого

закладу "ЧаоКакао!" вривалися двоє чоловіків, які

представилися Правим Сектором, у чорній формі з

нашивками Правого Сектору.

Чоловіки вимагали показати наші медичні книжки та

відганяли від нашого вікна гостей, які приходили випити

какао. Один з них поводив себе дуже провокативно, грубо

та агресивно. Як вдалося вияснити, це - Потопальскій

Сергій Олександрович, з його слів, він - керівник Правого

Сектору Подільського району міста Києва. Фотографію

візитки додаю.

Другий чоловік, ім'я якого ми поки що не розібрали,

швидко показав своє посвідчення на камеру (стоп-кадр

додаю, на ньому видно номер посвідчення).

Сергій Потопальскій не надав жодних документів, які б

посвідчували його особу та повноваження, на підставі яких

він звертається до нас з вимогами (його візитку мені

надали громадські активісти Подолу).

Сергій обізвав мене та моїх рідних наркоманами, ідіотами

та хворими. У нашу адресу прозвучали погрози, дослівно:

"ви більше не будете тут працювати, вас тут більше ніколи

не буде!", "ви, хворі наркомани, готуєте напої для людей!",

Сергій спілкується в дуже грубій та провокативній манері,

говорить матом. Його поведінка дуже нагадує поведінку

бандита.

27 квітня він погрожував моєму рідному брату, ломлячись

у вікно й кидаючи йому в обличчя наш інвентар. Учора, 29

квітня, Сергій перегородив прохід до вікна нашого закладу

і відлякував наших гостей, переважно жінок, говорячи, що

ми більше не працюємо. Коли все ж одна жінка наполягла

на тому, що хоче замовити у нас какао, Сергій кинувся з

погрозами, залякуваннями і нецензурними лайками і на

неї, ледь не побив. У мене є відеодоказ цієї ситуації. Я

вже подала заяву в міліцію. Є свідки.

Зі слів Сергія, він веде боротьбу за охорону здоров'я

жителів Києва, здійснюючи щодня рейди Подолом для

перевірки мед.книжок в закладах громадського

харчування. Але чи має він на це повноваження, на яких

підставах він веде подібну діяльність, і якими методами!?

Погрозами, образами, лайкою?

27 квітня Сергій також навідався у 3 мобільні кав'ярні, які

працюють неподалік від нас поруч скверика Сагайдачного,

також із погрозами і залякуваннями. Є свідки."

 

 

" В одному з добровольчих підрозділів в ямі вже п'ять діб

незаконно утримують чотирьох волонтерів-медиків, двоє

з яких - Сергій Супрун та його напарник Байкер вивезли з

Донецького аеропорта понад два десятка поранених

кіборгів.

За нашою інформацією, вони стали свідками

протиправної діяльності представників підрозділу і їх в

такий спосіб примушують відмовитись від подальших

заяв та розголошення цієї інформації.

Якщо хлопці не будуть звільнені до ранку, ми будемо

змушені дуже жорстко відреагувати на це. Приватні армії

ви ще можете створювати. Але приватних тюрем в Україні

не буде. — with Sergey Suprun.

Ігор Пилипчук

Кажу прямо, мова йде про Правий Сектор, які незаконно

позбавили волі наших друзів - Сергія Супруна, Олександра

Корнійчука, хлопця з Госпітальєрів з позивним Гном, та

Ігоря Холодило. Четверту добу ведемо переговори наче

обмінюємось військовополоненими. І нам брешуть-

брешуть-брешуть на найвищому рівні ПС. І це роблять

люди, з якими ми братались, і які називали нас скрізь

своїми побратимами. Більше ніякої віри їм. Нехай що

завгодно з ними буде... Ніякої підтримки і жодного

сприяння, козли кончені. Пора розвіювати міфи

Ольга Демчук

Роксалана, Сереже угрожали уже неделю назад, один из

комбатов муж женщины, которая злоупотребляет своим

положением в Госпитальерах. Я жена Сережи Супруна, и я

знаю много об этой ситуации. Это одурение от

безнаказанности ребят из "Правого сектора". Сережу

запугивали, он не отступился, поэтому сейчас имеем эту

ситуацию."

Змінено користувачем Ливси
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну вирішили зробити так, в чому проблема ?

Основная проблема в том, что налог - это перекладывание бабок из одного кармана в другой, а в обороте их больше не становится.

Военный займ - это в том числе способ запустить в оборот накопленные населением, предприятиями и олигархами средства. Это в том числе способ продемонстрировать сомневающимся, что страна реально стремится защищаться.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Основная проблема в том, что налог - это перекладывание бабок из одного кармана в другой, а в обороте их больше не становится.

Военный займ - это в том числе способ запустить в оборот накопленные населением, предприятиями и олигархами средства. Это в том числе способ продемонстрировать сомневающимся, что страна реально стремится защищаться.

 

Не зрозумів, військовий податок - це гроші, які беруться з тих, хто отримує зарплату, а не перекидаються з інших податків. По такій логіці і військова позика - це теж перекидання з однієї кишені в іншу. І я зовсім не бачу гарантії, що така позика піде на ура. Я дуже сумніваюсь, що люди чи підприємства кинуться брати облігації війсьеової позики, їм взагалі-то всілякі кредити і відсотки повертати треба. Знову ж таки, ніякої впевненості  в регулярності надходжень коштів немає, на відміну від того ж податку.  

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не зрозумів, військовий податок - це гроші, які беруться з тих, хто отримує зарплату, а не перекидаються з інших податків.

Зарплаты платятся  из тех денег, которые уже крутятся в экономике. А те средства, которые лежат под матрасом или в оффшорах - не крутятся. Вот их как раз и нужно привлекать.

Даже если очень грубо прикинуть, что в Украине 20 миллионов работающих, и каждый из них получает по 5 тысяч гривен з/п, то от этого налога выхлоп всего 1,5 ярда в месяц.

 

Но ты же понимаешь, что это очень завышенные калькуляции.

Link to comment
Share on other sites

А в нас навіть патріотична Галиччина масово косить від армії, цілими селами виїзджаючи в Польщу та Росію. Або дає хабарі воєнкомам, медкомісіям. Найбільші політичні партії типу Свободи та Батьківщини всіляко підтримують дезертирів та дезертирство.

Ви справді вірите в те, що в таких умовах можна мобілізувати 90%?



Ну зібрати мільйонну армію припустимо можна. Звісно якщо утримувати її довго то долар буде по 100, а середня зарплата на рівні 30 баксів, але на пару місяців можна.

Зібрати можна й 300% за наявності бажання. Один спосіб - покласти країну повністю (наприклад, курсом 100) і зробити ратну справу єдиним можливим джерелом елементарного виживання пересічного. Схоже вирішують кадрові питання провідники лугандонії - там просто нема роботи і грошей, а наявні в "козаків" виплати у 300-500 баксів рядовим бойовикам, нашим воїнам і не снилися. Інший спосіб - нормальний, але зарані знятий нашою владою з порядку денного - трохи потрусити бенефіциаріїв олігархічної системи, включно з презом, і таким чином забезпечити усіх добровольців прийнятною для їх родин грошовою компенсацією за участь у війні. Мали б конкурс у військоматах по кілька людей на місце і повний комлект добре мотивованих бійців з резервом в бойових підрозділах. Але окрім незгоди поділитися з народом в нього ж награбованим, схоже, олігархічна мафія разом із владою ще й бздять отримати монолітне і потужне військо у такому випадку. Вони цілеспрямовано провокують саботаж, дезертирство і руйнівні для країни протести проти участі чоловіків у бойових діях на сході.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Зарплаты платятся  из тех денег, которые уже крутятся в экономике. А те средства, которые лежат под матрасом или в оффшорах - не крутятся. Вот их как раз и нужно привлекать.

Даже если очень грубо прикинуть, что в Украине 20 миллионов работающих, и каждый из них получает по 5 тысяч гривен з/п, то от этого налога выхлоп всего 1,5 ярда в месяц.

 

Но ты же понимаешь, что это очень завышенные калькуляции.

 

Не дуже вірю, що офшорники і матрацники витягнуть бабло і побіжать купувати папери військової позики. А взагалі-то, повинна давати ще й хороші відсотки, щоби когось зацікавити. А вони 'єсть у нас' ( ці кошти на обслуговування такої позики) ?

 

Ну але бог з ним, в принципі можна було би спробувати і з військовою позикою. Просто я не розумію криків, що раз таку позику не організували, значить маємо чергову зраду від Пєці.  B-) 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Ну раніше Вілкул по Фьодаричем ходіл і єму башшялт, тепер під Пецею . Ріг скаже що все нормально навіть супер ( ну от па регіанальнаму )!,

Бордерлендер промовчить , наче нічого такого ))) , бо всьо нормально бучу роздувають юлькі , які ще за дрища атвєтят . 

Больні сєктанти юлькі та дрищі .

Link to comment
Share on other sites

@RiG, в инете можно поискать, каким образом функционировали военные займы в разных странах. Там есть разные механизмы.

Базис идеи лежит в том, чтобы использовать изначально пассивные деньги в экономике воюющей страны - иначе эти деньги и сама страна могут прекратить свое существование.

Займы делаются на длительный срок, как правило - несколько лет. А в Британии, например, торгуются даже облигации, выпускавшиеся во время Наполеоновских войн.

 

В общем, это хороший метод решить одновременно кучу экономических и пропагандистских проблем.

Накопления населения у нас оценивались в 50 миллиардов долларов в 2012 году. Если хотя бы 10% от этой суммы привлечь через облигации - можно было бы очень многие вопросы решить. Это вкруглую 100 миллиардов гривен. Военным налогом эту сумму можно разве что лет за 10-15 собрать.

 

Но это, опять же, очень однозначный сигнальчик северо-восточным оркам, что мы готовимся воевать на полном серьезе.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

@RiG, в инете можно поискать, каким образом функционировали военные займы в разных странах. Там есть разные механизмы.

Базис идеи лежит в том, чтобы использовать изначально пассивные деньги в экономике воюющей страны - иначе эти деньги и сама страна могут прекратить свое существование.

Займы делаются на длительный срок, как правило - несколько лет. А в Британии, например, торгуются даже облигации, выпускавшиеся во время Наполеоновских войн.

 

В общем, это хороший метод решить одновременно кучу экономических и пропагандистских проблем.

Накопления населения у нас оценивались в 50 миллиардов долларов в 2012 году. Если хотя бы 10% от этой суммы привлечь через облигации - можно было бы очень многие вопросы решить. Это вкруглую 100 миллиардов гривен. Военным налогом эту сумму можно разве что лет за 10-15 собрать.

 

Но это, опять же, очень однозначный сигнальчик северо-восточным оркам, что мы готовимся воевать на полном серьезе.

 

Так офшорники і матрацники бабло якраз не в гривнях тримають. А економіці нашій з баблом на даний момент досить напряжно.

 

А так, в принципі вважаю ідею цілком нормальною. Тільки якраз не від Пєці це в основному залежить, тут кабмін повинен ворушитись.

Link to comment
Share on other sites

А я не зрозумів у чому проблема з облігаціями? Кабмін випустив їх ще рік назад. Була потужна компанія в пресі. Купити можна в кожному відділенні "Ощадбанку". http://sfs.gov.ua/baneryi/umov-pridbannya-ovdp/obligatsii-vnutr-derjavnoi-poz

 

http://fakty.ictv.ua/images/gallery/2014/08/21/20140821172902.jpg

 

Jinx, багато таких придбали, чи хорошому танцівнику щось знову завадило? :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Война закончится тогда, когда

Украина вернет себе Донбасс и Крым,

- Порошенко

Война для Украины закончится только после возвращения

всех оккупированных пророссийскими боевиками

территорий Донбасса и Крыма.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу

Главы государства, об этом заявил Петр Порошенко в

интервью телеканалу "СТБ".

"Сколько это займет времени? Столько, сколько

потребуется", - так Глава государства ответил на вопрос,

когда, по его прогнозам, закончится военное

противостояние.

"Вопросы обеспечения суверенитета, территориальной

целостности, независимости государства, своей Родины

являются первым приоритетом", - сказал Порошенко. Он

подчеркнул, что Украина будет бескомпромиссной в этом

вопросе.

При этом Порошенко отметил, что считает наиболее

оптимальным сценарием для Украины "прекратить войну

и вернуть Донбасс мирным путем". "Мы должны все

сделать, чтобы это произошло", - заявил Президент.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко: Судебной реформе

оказывается яростное сопротивление

Глава государства отметил необходимость совместно с

ОБСЕ, со всем миром добиться того, чтобы Россия и

контролируемые ею боевики на самом деле прекратили

обстрелы, отвели тяжелую технику и артиллерию. Для

этого вчера на заседании Трехсторонней контактной

группы Украины и ОБСЕ совместно обратились к

Российской Федерации с рядом инициатив по отводу

техники. Порошенко также отметил важность

немедленного освобождения заложников и обеспечения

полного и беспрепятственного доступа инспекторов ОБСЕ,

которые хорошо оснащены, ко всем без исключения

точкам.

Президент предложил сравнить ситуацию в городах,

которые уже были возвращены под контроль украинской

власти, и тех, которые остаются под контролем боевиков.

"В этих условиях люди однозначно выбирают Украину. По

моему глубокому убеждению, это единственный

возможный сценарий - прекращение войны, постепенная,

твердая реинтеграция в сторону Украины", - сказал он.

"Эту ситуацию невозможно решить военным путем. Война

лишь порождает противодействие, особенно - когда в

войне участвует Российская Федерация", - подчеркнул

Порошенко.

http://censor.net.ua/news/334847/voyina_zakonchitsya_togda_kogda_ukraina_vernet_sebe_donbass_i_krym_poroshenko

 

 

http://picsee.net/upload/2015-05-01/bd86b2d15277.png

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вот не слышал и не знал.

 

Дик навіть ця гілка свідчить, що ви багато про що не чули і не знали, але поради космічного масштабу давати любите.

 

В конце месяца приобрету.

 

:tu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Дик навіть ця гілка свідчить, що ви багато про що не чули і не знали,

Так а я не претендую на всезнание, но эта ветка свидетельствует пока только про облигации. Хотя я про них говорил еще осенью, а узнал вот только сейчас. Ни баннеров, ни навязчиво звучащей рекламы я не видел.

Link to comment
Share on other sites

А я на відкритих даних з Вікіпедії нарахував максимально 10-15% мобілізованих і максимальну загальну чисельність силовиків 25-30% від числа вйськовопридатних під час операції "Storm" ("Буря"), що тривала 5 днів. Це була єдина настільки масштабна мобілізація і в усі інші періоди кількісно хорватська армія була на порядки менше.

 

От стаття по демографічним даним Хорватії. http://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_CroatiaВ 1991 році там проживало 4.7 млн. Віднімаємо 500 тисяч що проживало Сербській Країні. http://en.wikipedia.org/wiki/Republic_of_Serbian_Krajina#Demographics Отримуємо 4.2 млн. При цьому згідно вікового розподілу чоловіки від 20 до 60 в Хорватії складалиють приблизно 35% тобто 1.5 мільйона.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3e/Croatia_population_pyramid_2009_DZS.png

Ну нехай з них ще тисяч 200-300 білобілетників. Нехай навіть півміліона. Знаходимо що найвища кількість хорватських силовиків під час операції Storm склала 250-270 тисяч (безпосередньо в операції приймало участь порядка 130 тисяч, інші прикривали можливий напрямок удару з Сербії), з яких мобілізованих було порядка 100-150 тисяч осіб (усі інші - регулярна армія, МВС і тд).  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%C2%AB%D0%91%D1%83%D1%80%D1%8F%C2%BB#.D0.A5.D0.BE.D1.80.D0.B2.D0.B0.D1.82.D1.81.D1.8C.D0.BA.D0.B0_.D1.81.D1.82.D0.BE.D1.80.D0.BE.D0.BD.D0.B0

І виходять вищезазначені цифри. Може десь помилився?

 

краще не чіпайте Хорватію для порівняння з нашими керовніками.

 

Бо на фоні країни, яка зуміла перемогти в набагато гірших умовах ніж Україна (окупація третини території ,ембарго на поставки зброї, набагато гірша диспропорція армій ховатів і сербів)

при цьому протягом всієї війни країна проводила реформи ,залучала інвестиції і показувала економічний ріст, а також не забувала послати нах мирні плани іноземців ,які не відповідали інтересам держави (конкретно мова про т.зв. план Гелбрейта) все наше керівництво виглядає просто ворогами держави.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites



Зібрати можна й 300% за наявності бажання. Один спосіб - покласти країну повністю (наприклад, курсом 100) і зробити ратну справу єдиним можливим джерелом елементарного виживання пересічного. Схоже вирішують кадрові питання провідники лугандонії - там просто нема роботи і грошей, а наявні в "козаків" виплати у 300-500 баксів рядовим бойовикам, нашим воїнам і не снилися. Інший спосіб - нормальний, але зарані знятий нашою владою з порядку денного - трохи потрусити бенефіциаріїв олігархічної системи, включно з презом, і таким чином забезпечити усіх добровольців прийнятною для їх родин грошовою компенсацією за участь у війні. Мали б конкурс у військоматах по кілька людей на місце і повний комлект добре мотивованих бійців з резервом в бойових підрозділах. Але окрім незгоди поділитися з народом в нього ж награбованим, схоже, олігархічна мафія разом із владою ще й бздять отримати монолітне і потужне військо у такому випадку. Вони цілеспрямовано провокують саботаж, дезертирство і руйнівні для країни протести проти участі чоловіків у бойових діях на сході.

 

ну що це за ідеалістичні дурниці)))

 

За задумом влади солдат не може отримувати більше 100 долларів і має харчуватись як худоба. Це дає змогу відбирати лише покірну масу і виявляти на ранніх етапах всіляких правдоборців в рядах ЗСУ, поки вони не встигли заразити стадо звичкою думати.(а хто спробує то заберемо і 100 доларів -

 

Крім того часткова і дуже вибіркова мобілізація набагато краще нейтралізує ризики громадянських протестів ніж суди і тітушки Яника: по перше всіх мобілізують для благородної справи і звинувачувати у вибірковій мобілізації не вийде - ніхто ж не знає за якими критеріями вона відбувається :D

по друге ті хто відкосив апріорі втрачають моральне право на протест, бо вони сцикуни ,які злочинним способом уникли громадянського обов'язку, не те, що доблесні представники влади ,які масово мобілізуються, щоб відважно захищати Маріуполь, Краматорськ та інші тилові міста в зоні АТО за що отримують заслужені пільги та індульгенцію від люстрації.

Є правда проблема з тими, хто пішов у добробати, але скоро і з ними справляться - спочатку дотиснуть ДУк, а потім розмиють Азов, рештки Айдару, Донбасу.

 

У випадку набору мотивованих у ЗСУ чи не дай боже загальної мобілізації всіх вони ж генералів Литвинів почнуть на місці убивати (як політруків у другу світову), а там і до "недоторканих" прокурорів/суддів дивись доберуться.

 

Ви що думаєте, нагорі дибіли сидять?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Позвонили с Эспрессо-ТВ, говорят, хотим ваш комментарий по назначению Романа Насирова главой Государственной фискальной службы. А я человек от делового мира далекий, только и знаю о Насирове то, что прочитал у бывшей журналистки "Форбс" - как три года назад тогдашний инвестбанкир Рома облажался, когда не смог ответить на вопрос Кахи Бендукидзе, какой в Украине подоходный налог. Говорю, могу пересказать в прямом эфире, хотите? Они не возражали.

Тем временем я полчасика в интернете покопался и вот что нашел.

Парнишка до 2008 года работал в Британии брокером. А потом его выдернули на родину - и понеслось.
Concorde Capital - торговля ценными бумагами;
Renaissance, где он вырос до содиректора;
с апреля 2013 года по апрель 2014 - зампредседателя правления в ПАО «Государственная продовольственно-зерновая корпорация Украины».
Вот это очень интересно, потому что при Януковиче это была одна из самых мутных контор, назначение туда случайного человека исключено.

И.о. председателя правления ГПЗКУ Валерий Томиленко, свежее интервью:
"Устранены десятки компаний-посредников, остановлен вывод валютных средств через фирмы-офшоры, на которые только в течение 2014 вывели более 132 миллионов долларов США.
По нашим расчетам, из-за коррупции в структуре ГПЗКУ государство ежемесячно теряло по 100 000 000 гривен ". По деятельности корпорации открыто более 60 уголовных дел.
Рому не трогают, он работает директором украинского филиала международной компании BTG Pactual Commodities. Наверное, талантливый.

Но - оп! - и Рома Насиров на 51 месте в списке Блока Петра Порошенко. А в Верховной Раде - оп! - председатель комитета по вопросам налоговой и таможенной политики.
То, что в декларации за 2013 год 77 тыщ гривен - ну это даже скучно обсуждать. Честный, понятное дело. (в декларации за 2014 больше -4,9 млн.)

Но чей мальчик?

У мальчика с работы в "Конкорде" прекрасные отношения с главой компании Игорем Мазепой. Мазепа шел в пятерке "Сильной Украины" Тигипко-Хорошковского.

А вот еще отгадка: жена - Ирина Александровна Глимбовская.
Александр Глимбовский - генеральный директор группы компаний «Альтис-Холдинг». В рейтинге ТОП-10 компаний, которые через тендеры получили от государства больше всего денег в 2012 году
"Альтис-Холдинг" на девятой строчке - строили инфраструктуру Евро-2012. Вы ж понимаете, да?

Чтобы найти все это, мне понадобилось полчаса лениво побродить по сайтам. Конкурсный отбор, говорите? Ну-ну.

Допрыгаетесь, бляди.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наверное с тем, что про них не информируют постоянно. Я вот не слышал и не знал. В конце месяца приобрету.

 

Хе-хе, зради нє случілось. B-)

 

Я до речі, якось теж пропустив цю інформацію.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...