Перейти до змісту

Шкиряк телефонирует почти с места событий...


хозяин

Recommended Posts

 

 

Когда пару лет назад я поинтересовался у Иван Оберемко, кто такой Зорян Шкиряк, он ответил: "Кубический долбоёб".

Всё сошлось. Всё сошлось.

 

Цей матюковий хлопчик для тебе авторитет?

Link to comment
Share on other sites

Новости Украины @24todaynetua
13 минут назад

СМИ: Самолет, эвакуирующий украинцев из Непала, пробил колесо при посадке в Дели

 

CESC0KJXIAIGntj.jpg

 

 

Военный самолет Ил-76, эвакуирующий украинцев из пострадавшего от землетрясения Непала, при посадке в Дели пробил колесо. Об этом пишет "Украинская правда" со ссылкой на своего корреспондента с места событий.

По данным издания, несмотря на инцидент, при посадке никто не пострадал.

Сейчас экипаж меняет колесо. Однако пока неизвестно, когда самолет вновь отправится в Украину.

Борт вынужден был сделать техническую остановку по дороге в Украину в Дели или Баку для дозаправки и отдыха экипажа.

Как сообщал MIGnews.com.ua, вечером 5 мая самолет Ил-76 Минобороны Украины принял пассажиров на борт и вылетел в Киев. В общей сложности из Непала украинским самолетом вылетело 99 человек, включая иностранных граждан.

Link to comment
Share on other sites

в средние века женщина на борту судна - к несчастью

может её надо тавой... за борт?

а то сплошные проблемы преследуют самолет

 

 

она слонов психотерапирует 

 

http://tab.img.pravda.com/images/doc/9/8/9848718-clipboard01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вдалося   поспілкуватися з мамою тренера з йоги Катерини Храмової, яку в.о. глави ГосЧС Зорян Шкіряк взяв із собою в службове відрядження і нібито повіз її туди на прогулянку за державні гроші.

Мама дівчини – Валентина Храмова, відомий у Києві морж, розповіла, ким саме доводиться її дочка Шкіряку і чому вирушила з ним у політ. “Коли вона побачила цей літак, то назвала його страшним. Вона полетіла підтримати Зоряна, вони дружать з дитинства і багато років разом, – розповіла Валентина Храмова. – Коли бачу, як її називають “телицею”, то ридаю. Вона у мене дуже порядна людина, займається йогою, Зоряну багато допомагає психологічно, дуже любить Індію і завжди мріяла туди полетіти. Вона сама наполягла, щоб Зорян її взяв. Адже не розважатися ж поїхала. А тепер Зоряна хочуть мало не прибрати через це, а він же такий хороший хлопчик! До речі, вони разом їздили і в зону бойових дій”.

За її словами, Катерина не є співробітником ГосЧС і, можливо, летіла зі Шкіряком за свої гроші Сам же Зорян Шкіряк на свій сторінці в соцмережі вказав, що зустрічається з Катериною Храмової з травня 2013 року, такі ж дані опублікувала у себе і Храмова. У цієї пари в фотоальбомах багато спільних фото. А один зі знімків, на якому Шкіряк і Храмова разом, навіть підписаний так: “Ассоль і Грей. Це кохання …”

 

Ассоль і Грей. Це кохання ..... :heart: + :heart:  

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


дуже любить Індію і завжди мріяла туди полетіти. Вона сама наполягла, щоб Зорян її взяв
мда-с.... 

 

 

 


можливо, летіла зі Шкіряком за свої грош
в военный самолет можно за свои деньги купить билет  :weep:
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

на самом деле это мне очень сильно напоминает жителей лугандонии

позвали путина - "а чо, я ничо плохого не хотел"

сходили на референдум - "а чо, я ничо плохого не хотел"

сделал из командировки увеселительную прогулку - "а чо, я ничо плохого не хотел"

 

лугандонцы тупо не понимают почему они виноваты. кацапы тупо не понимают почему на них наложили санкции - они же не участвуют и крэм сам к ним попросился. шкиряк и его подружка тупо не понимает в чем "залет"

это всеобщее отупение или что?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вдалося   поспілкуватися з мамою тренера з йоги Катерини Храмової, яку в.о. глави ГосЧС Зорян Шкіряк взяв із собою в службове відрядження і нібито повіз її туди на прогулянку за державні гроші.

Мама дівчини – Валентина Храмова, відомий у Києві морж, розповіла, ким саме доводиться її дочка Шкіряку і чому вирушила з ним у політ. “Коли вона побачила цей літак, то назвала його страшним. Вона полетіла підтримати Зоряна, вони дружать з дитинства і багато років разом, – розповіла Валентина Храмова. – Коли бачу, як її називають “телицею”, то ридаю. Вона у мене дуже порядна людина, займається йогою, Зоряну багато допомагає психологічно, дуже любить Індію і завжди мріяла туди полетіти. Вона сама наполягла, щоб Зорян її взяв. Адже не розважатися ж поїхала. А тепер Зоряна хочуть мало не прибрати через це, а він же такий хороший хлопчик! До речі, вони разом їздили і в зону бойових дій”.

За її словами, Катерина не є співробітником ГосЧС і, можливо, летіла зі Шкіряком за свої гроші Сам же Зорян Шкіряк на свій сторінці в соцмережі вказав, що зустрічається з Катериною Храмової з травня 2013 року, такі ж дані опублікувала у себе і Храмова. У цієї пари в фотоальбомах багато спільних фото. А один зі знімків, на якому Шкіряк і Храмова разом, навіть підписаний так: “Ассоль і Грей. Це кохання …”

 

Ассоль і Грей. Це кохання ..... :heart: + :heart:  

 

 

епануцца, и это всё про менистра  :fp1:  :weep:

 

в цивилизованой стране его бы уже отправили в отстатвку и политкарьера была бы закончена, навсегда 

Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

епануцца, и это всё про менистра  :fp1:  :weep:

 

Ну епітети схожі на "Кубический долбоёб", я чув від знайомих ще коли Зоряний був депутатом Київради. Тому тут якраз нічого дивного. І думаю цей вояж на ньому таки заслужено хрест поставить. А от хто його "назначал в очистку" головою ДСНС поставив, тут уже деякі питання виникають.

Link to comment
Share on other sites

а чо они в Баку полетели?

родственники там?


Літак з евакуйованими українцями з Непалу приземлився у Баку / фото Богдана Кутєпова

Link to comment
Share on other sites

CEUF2H0VEAAG0bb.jpg


сука  :weep:  :weep:  :weep:

 

 

Операция "Непал". #ШкирякЖиви

Фото: Оксана Котова

Змінено користувачем GarryN
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

"Зорян понесе всю повноту відповідальності ... Зорян - відома людина, у мене до нього немає претензій за те чого він багато зробив. І дай Бог зробити кожному стільки, скільки він зробив для цієї країни. Якщо він зробив помилки - а він їх робить, як звичайна людина - він буде відповідати. Це все, що я хочу сказати", - підкреслив Аваков.

 

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

"Зорян понесе всю повноту відповідальності ... Зорян - відома людина, у мене до нього немає претензій за те чого він багато зробив. І дай Бог зробити кожному стільки, скільки він зробив для цієї країни. Якщо він зробив помилки - а він їх робить, як звичайна людина - він буде відповідати. Це все, що я хочу сказати", - підкреслив Аваков.

 

:pleasant:

 

Ну тогда всё Ok. Раз много поработал, то и отдохнуть не грех.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

http://www.baku.ru/frmpst-view.php?frmpst_id=5278651

"Зорян понесе всю повноту відповідальності ... Зорян - відома людина, у мене до нього немає претензій за те чого він багато зробив. І дай Бог зробити кожному стільки, скільки він зробив для цієї країни. Якщо він зробив помилки - а він їх робить, як звичайна людина - він буде відповідати. Це все, що я хочу сказати", - підкреслив Аваков.

 

:pleasant:

А шо вин зробыв? :D

Link to comment
Share on other sites

ИЮЛЬ 23, 2006 23:31

RE: Anna Aliyeva - Да. Я занималась там два года.

 

как на вас повлиял Олег Анверович?какой он сегодня?он был моим тренером 16 лет назад,я использовала каждую возможность,чтобы спросить его.посидеть рядом и понять его суть,таким непостижимым мне он казался...я не встречала человека его уровня...

ОтветитьПеревести

Link to comment
Share on other sites

ИЮЛЬ 23, 2006 23:31

RE: Anna Aliyeva - Да. Я занималась там два года.

 

как на вас повлиял Олег Анверович?какой он сегодня?он был моим тренером 16 лет назад,я использовала каждую возможность,чтобы спросить его.посидеть рядом и понять его суть,таким непостижимым мне он казался...я не встречала человека его уровня...

ОтветитьПеревести

 

 

хто ети люде?  :consul:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Зорян пал?  Непал!

 

Пал пан Зорян невольник чести

Пал оклеветанный молвой

В Непале жарком под эверестом

Поник курчавой головой...


 

 


хто ети люде? 

 

Сектанты....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...