Перейти до змісту

Почему кролятина до сих пор не пал?


хозяин

Recommended Posts

Ось що мене дивує в дрищах, то це те, що їм завжди заважають проводити реформи юльки / кролі / фома.  При цього списку цих реформ ніхто ніколи не бачив, публічно про них ніхто не говорив. Крім того, партії БП і НФ, а також БЮТ/ НУ/хз роблять ротації депутатів кожні 4 роки, тому ідеологічних розбіжностей не може бути в принципі. Реформатори  :fp1:

 

Ну вот Обаме уже шесть лет мешают республиканцы в конгрессе. Он сильно жалуется и клеймит республиканцев. И наоборот.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 355
  • Created
  • Остання відповідь

Звичайно. Я маю 2 малих дітей, тому мені ховатись навіть якби я був в Україні - не треба. Ще питання є?

:lol2: Як же ви, юльконавти, любите трактувати усі закони на свою користь...

Такі патріоти як ти, перебуваючи в Україні, часто пишуть, що податки платити не збираються, бо вони й так добровольцям допомагають. При цьому не уточнюють, що їх допомога не перевищує 100 гривень, а податків не платять на 100000.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну вот Обаме уже шесть лет мешают республиканцы в конгрессе. Он сильно жалуется и клеймит республиканцев. И наоборот.

Ну бугага. В Штатах зараз можна спокійно жити при будь кому, чого не скажеш про Україну.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Такі патріоти як ти, перебуваючи в Україні, часто пишуть, що податки платити не збираються, бо вони й так добровольцям допомагають. При цьому не уточнюють, що їх допомога не перевищує 100 гривень, а податків не платять на 100000.

Ну я за минулий рік десь 10к баксів пожертвував через різні джерела, наприклад. Так що знову ж таки, обтікай, дрищику.  Я ось впевнений, що Андрійко і сотки баксів не дав, хіба 50 засунув стриптизерші в стрінги на якомусь "івенті".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чисто заради формалізму. Косити від призову Фома не може, оскільки призов на нього не розповсюджується по віку. Косити він може від мобілізації, яка зараз проводиться. Ну і 2 малих дітей, як загалом і великих, ніяк не впливають на мобілізацію. Від мобілізації звільняються ті у кого 3 і більше дітей до 18 років. Інша справа що якщо людина живе за кордоном на ПМЖ то під військовий облік така людина не підпадає, але для цього треба було знятись з обліку в райвіськкоматі і повідоміти про виїзд на ПМЖ.

Link to comment
Share on other sites

, справедливости ради, освобождены от мобилизации отцы ТРОИХ, а не двоих малолетних детей.

Ваша ситуация нетипичная, конечно.

Вы делаете в своей ситуации много больше тех, кто вас сейчас осуждает.

Link to comment
Share on other sites

@wtf, якщо є двоє малих, то рік можна гуляти. Я в курсі про трьох.

 

Такої норми немає в законі - http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3543-12/print1416123219907604Тільки для батьків-одинаків чи батьків що виховують інвалідів 1 та 2 групи.

Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час                 мобілізаціїНе підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані: заброньовані на період  мобілізації  та  на  воєнний  час  за органами  державної  влади,  іншими державними органами,  органами місцевого самоврядування,  а також за підприємствами, установами і організаціями   в   порядку,   встановленому  Кабінетом  Міністрів України; визнані відповідно до висновку  військово-лікарської  комісії тимчасово  непридатними до військової служби за станом здоров'я на термін   до    шести    місяців    (з    наступним    проходженням військово-лікарської комісії); чоловіки,  на  утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років (такі чоловіки можуть бути призвані на військову службу  у  разі  їх  згоди  тільки  за місцем проживання); { Абзац четвертий частини першої статті 23 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1614-VII ( 1614-18 ) від 25.07.2014 } жінки  та  чоловіки,  які самостійно виховують дитину (дітей) віком  до  18  років (такі особи можуть бути призвані на військову службу  у  разі  їх  згоди і тільки за місцем проживання); { Абзац п’ятий  частини  першої  статті  23  в  редакції Закону N 1614-VII ( 1614-18 ) від 25.07.2014 } жінки  та  чоловіки,  на  утриманні  яких  перебуває дитина - інвалід  підгрупи  А  віком до 18 років; { Частину першу статті 23 доповнено  новим  абзацом  згідно із Законом N 339-VIII ( 339-19 ) від 21.04.2015 } жінки  та  чоловіки,  на  утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є інвалідом I чи II групи, до досягнення нею 23 років; {  Частину  першу  статті  23  доповнено  новим  абзацом згідно із Законом N 1614-VII ( 1614-18 ) від 25.07.2014 } усиновителі,   опікуни,   піклувальники,   прийомні   батьки, батьки-вихователі,  на  утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років (такі особи  можуть  бути призвані на військову службу у разі їх згоди і тільки  за місцем проживання); { Частину першу статті 23 доповнено новим  абзацом  згідно  із  Законом  N  1614-VII  (  1614-18 ) від 25.07.2014 } зайняті постійним  доглядом  за особами,  що його потребують, відповідно до законодавства  України,  в  разі  відсутності  інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд; народні депутати України,  депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим; інші військовозобов'язані або  окремі  категорії  громадян  у передбачених законами випадках. Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період  не підлягають також студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання.{  Статтю 23 доповнено новою частиною згідно із Законом N 1575-VII (  1575-18  )  від  03.07.2014;  із  змінами,  внесеними згідно із Законом N 277-VIII ( 277-19 ) від 07.04.2015 } Не  підлягають  призову на військову службу під час часткової мобілізації  протягом  шести місяців з дня звільнення з військової служби   військовозобов’язані  з  числа  громадян,  які  проходили військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені зі  служби  у  запас.  Такі  особи у зазначений період можуть бути призвані на військову службу за їх згодою.{   Статтю   23  доповнено  частиною  третьою  згідно  із  Законом N 259-VIII ( 259-19 ) від 18.03.2015 } 
Link to comment
Share on other sites

как плавно сползла тема с недореформ на мобилизацию ))

 

Дик гілка ніби не про реформи була, а про одного афериста. Хоча після того як його по суті аферистом назвав навіть той хто лобіював його призначення, я навіть не знаю про що тут ще можна говорити.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

, підкажіть як спеціаліст по цивілізованому світові, а там прийнято представлятись тим ким ти не є, робити візитки і таблички з зазначенням посади, яку насправді не займаєш та організовувати конференції від імені організації в якій насправді не працюєш? Бо мені чомусь зрадницький мозок усе підсовує слово "аферист". :gigi:

Ви  напевно  мене  хочете  переконати,  що  Боровик  сам  вдерся  у  КМ,  захопив  собі  кабінет,  наробив  візиток  і  почав  гетьманити.

Щодо  візиток  у  цивілізованому  світі,  то  заради  чемності  вона  дається,  щоб  людина,  з  якою  ведуться  розмови  правильно  прочитала  прізвище,  мала  необхідну  контактну  інформацію.

 

Але  якщо  Боровик  насмілився!!!  надрукувати  на  тих  візитках  ПОСАДУ,  яку  йому  ніби  пообіцяли, а  Яценюк  не  підписав,  то  звісно,  що  то  вже  кримінал,  самозванство  і  треба  конче  видворити  його з  країни  без  права  повернення. ;)  Щоб  більше  такі  ЛЖЕСАШІ  Яценюку  не  заважали... обдирати  народ  і  наївних  європейців.

Link to comment
Share on other sites

Ось що мене дивує в дрищах, то це те, що їм завжди заважають проводити реформи юльки / кролі / фома.  При цього списку цих реформ ніхто ніколи не бачив, публічно про них ніхто не говорив. Крім того, партії БП і НФ, а також БЮТ/ НУ/хз роблять ротації депутатів кожні 4 роки, тому ідеологічних розбіжностей не може бути в принципі. Реформатори  :fp1:

Фома,  я  Вас  ще  раз  прошу  не  використовувати  огидних  слів  до  співрозмовників.  Бо  це  ганебно  для  цього форуму. 

 

Щодо  реформ,  то  Ви  десь  певно  гуляли  і  пропустили,  що  тут  досить  активно  усі  обурюються  відсутністю  реформ  і  обдиранням  народу.  Наразі,  звісно  весь  удар  на  уряд,  бо  він  до  того  причетний  найбільше. 

"Взаємні  симпатії"  БПП  і  НФ  видні  навіть  сліпим,  але  наразі  через  уряд  не  перескочиш.

Якщо  будемо  вважати  за  потрібне,  то  у  своїй  критиці  доберемось  і  до  Порошенка,  ми  не  на  зарплаті.

Просто  ми  добре  даємо  собі  справу (бо  не  дурні),  хто  чигає  на  бунт.  Ви  так  само  це  добре  знаєте.

Але  Ви  собі  злиняли  закордон  і  нас  хочете  повчати.  А  нам  ТУТ  виживати.  І  треба  це  робити  мудро.

Ми  усе  зважуємо,  всі  "за"  і  "проти"  і  своє  робимо.  Будьте  певні.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дик гілка ніби не про реформи була, а про одного афериста. Хоча після того як його по суті аферистом назвав навіть той хто лобіював його призначення, я навіть не знаю про що тут ще можна говорити.

Відколи  то  Боровика  називають  кролятиною?

Link to comment
Share on other sites

Ви  напевно  мене  хочете  переконати,  що  Боровик  сам  вдерся  у  КМ,  захопив  собі  кабінет,  наробив  візиток  і  почав  гетьманити.

Щодо  візиток  у  цивілізованому  світі,  то  заради  чемності  вона  дається,  щоб  людина,  з  якою  ведуться  розмови  правильно  прочитала  прізвище,  мала  необхідну  контактну  інформацію.

 

Але  якщо  Боровик  насмілився!!!  надрукувати  на  тих  візитках  ПОСАДУ,  яку  йому  ніби  пообіцяли, а  Яценюк  не  підписав,  то  звісно,  що  то  вже  кримінал,  самозванство  і  треба  конче  видворити  його з  країни  без  права  повернення. ;)  Щоб  більше  такі  ЛЖЕСАШІ  Яценюку  не  заважали... обдирати  народ  і  наївних  європейців.

 

Вам невмотивована ненависть до Яценюка настільки застить очі, що ви не можете відволіктись від неї навіть на секунду, щоб поглянути на конкретну особу Боровика у розрізі лише його власних дій. Які цілком підпадають під одне дуже некрасиве визначення. Але ви цього в притул не помічаєте. От в коментованому вами моєму повідомленні немає ані слова про Яценюка, а у вашій відповіді ви все знову звели до обговореня Яценюка. Якщо Сталін виступав проти поганця Гітлера, це не робить його няшкою. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


невмотивована ненависть до Яценюка

У  мене  вмотивоване  презирство  до  афериста  Яценюка,  який  холоднокровно  вбиває  свій,  перепрошую МІЙ  народ.

Боровик  мене  цікавить  постільки- поскільки.  

Навіть  якщо  один  аферист  викриє  іншого  афериста,  то  вже  добре.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У  мене  вмотивоване  презирство  до  афериста  Яценюка,  який  холоднокровно  вбиває  свій,  перепрошую МІЙ  народ.

Боровик  мене  цікавить  постільки- поскільки.  

Навіть  якщо  один  аферист  викриє  іншого  афериста,  то  вже  добре.

 

Просто заради цікавості, а кого ви бачите на посаді прем'єр-міністра?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Просто заради цікавості, а кого ви бачите на посаді прем'єр-міністра?

 Як  на  мене,  то  вважаю,  що  сьогодні  ще  ситуацію  міг  би  врятувати  Ющенко.  Завтра  може  бути  пізно.

Хочу,  щоб  був  професіонал  і  той,  хто  не  вбивав  би  свій  народ.  

Link to comment
Share on other sites

реформи за Конституцією мають проводити Уряд та Парламент.

Розробляти нові закони повинен Уряд, приймати їх має ВР. Тут хоч усрись, а іншого шляху немає.

Приблизно така сама ситуація, як при видаленні апендициту. Якщо "всім миром" навалитись на пацієнта, він все одно не одужає. Операцію повинен проводити хірург, бажано кваліфікований.

Якщо ми вимагаємо реформ, варто спочатку визначитися, яке реформування ми самі вважаємо необхідним в умовах України. Бо вже остаточно зрозуміло, що Пєтя з Гройсманом і Сєня без нас ніколи не з'ясують, що потрібно зробити, аби процес пішов.

Що мається на увазі під апендицитом? Назвіть хоча б головне гальмо реформ, окрім провідних персоналій у владі.

Які реформи можна провести в мафіозній структурі з посади завгоспу, коли її голова погоджений на свою посаду радою мафії?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

шеремета съела система ....

и кстати злые языки гутарят....что так же с кролём не нашёл общего языка....

 

короче я так понимаю...кроль реально боится конкуренции ...от таких как шеремета или боровик....

от молодых и не подверженных совковому стилю...управления.....

 

п.с.

шеремета вроде как экономист класный....сможет премьером??(вернее премьером он то сможет),а вот как этих пидаров министров держать в ежовых рукавицах???

а яка може бути конкуренція між прем"єром - начальником всіх міністрів  і одним з  зам.міністром?

цікаво, що носяться з людиною, яку ніхто не знає, але яку дуже-дуже лобіює нєкій штем з Рашки - Слава Рабіновіч.

і виступає цей Боровик на Інтері, піариться на радіо Вєсті - тобто, на проросійських ресурсах?

вам не видається це трохи дивним, га?

 

і ще. якщо ви зустрічаєтесь з генеральним директором один раз, а потім вас звільняє ваш безпосередній начальник - які у вас підстави говорити, що вас звільнив генеральний директор?

по-вашому, Кріль копив злобу аж декілька місяців, щоб звільнити чи то прийнятого, чи то не прийнятого на роботу Боровика?

міністерство економіки очолює Абрамовічус. так само іноземний спец і технократ, як і укоханий всіми невідомий нікому Боровик.

міністерство економіки, мабуть, лідирує по реформуванню самого себе.

і за його роботу відповідає той самий Абрамовічус, а не Яценюк. 

 

тут ще вилізло, що Боровик тільки народився у Львові. а ріс і виховувався в Москві. 

враховуючи істерику Рабіновича - не виключаю, що ваш захвалений Боровик - ставленник кацапів, смотрящий за грошима, тим більше, що в Україні намічається велика приватизація.

Мацковського смотрящего турнули з ласого місця, імхо. З-за цього і весь гвалт і чергова інформаційна атака на Уряд і конкретно на Кроля.

 

Змінено користувачем Соня
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Як  на  мене,  то  вважаю,  що  сьогодні  ще  ситуацію  міг  би  врятувати  Ющенко.  Завтра  може  бути  пізно.

Хочу,  щоб  був  професіонал  і  той,  хто  не  вбивав  би  свій  народ.  

той самий Ющенко, що дав "зелене світло" Росукренерго, Фірташу-Путіну  і сидів, не жужжав всі роки, підігруючи Януковичу?

ну-ну

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Советник министра экономического развития и торговли  Айвараса Абромавичуса, гражданка Эстонии Яника Мерило больше не работает в правительстве Украины.
 
"Мне очень жаль, но я уже не советник. Для меня электронное правительство приоритет, для него — нет, и вне министерства продвигать идею мне проще", — ответила Яника Мерило.
 
По словам главы Центра глобальных стратегий Вадима Карасева в ближайшем будущем стоит ожидать отставки гражданки Грузии, первого замглавы МВД Екатерины Згуладзе, министра здравохранения  Александра Квиташвили и министра экономического развития и торговли  Айвараса Абромавичуса.
 
"Сомневаюсь, что долго продержатся и Квиташвили (Минздрав), и Абромавичус (Минэкономразвития), и даже Згуладзе (замглавы МВД). Ей просто никто не выделит деньги на зарплаты полицейским и вообще на реформу. Останется на плаву разве что Яресько (Минфин) — она ведет переговоры с МВФ. Правда, кроме этого, она больше ничем не занимается", — рассказал Вадим Карасев.
 
По его словам, главная проблема экспатов в диссонансе при попадании на высшие должности.
 
"Сейчас тут куски старого и нового, все смешалось, и когда человек с западным образованием попадает в этот хаос, система его выплевывает", — сказал он.
http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/18739-inostrantsyi-ne-mogut-srabotatsya-s-yatsenyukom-yanika-merilo-ushla-iz-kabmina.htm

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Советник министра экономического развития и торговли  Айвараса Абромавичуса, гражданка Эстонии Яника Мерило больше не работает в правительстве Украины.

 

"Мне очень жаль, но я уже не советник. Для меня электронное правительство приоритет, для него — нет, и вне министерства продвигать идею мне проще", — ответила Яника Мерило.

 

По словам главы Центра глобальных стратегий Вадима Карасева в ближайшем будущем стоит ожидать отставки гражданки Грузии, первого замглавы МВД Екатерины Згуладзе, министра здравохранения  Александра Квиташвили и министра экономического развития и торговли  Айвараса Абромавичуса.

 

"Сомневаюсь, что долго продержатся и Квиташвили (Минздрав), и Абромавичус (Минэкономразвития), и даже Згуладзе (замглавы МВД). Ей просто никто не выделит деньги на зарплаты полицейским и вообще на реформу. Останется на плаву разве что Яресько (Минфин) — она ведет переговоры с МВФ. Правда, кроме этого, она больше ничем не занимается", — рассказал Вадим Карасев.

 

По его словам, главная проблема экспатов в диссонансе при попадании на высшие должности.

 

"Сейчас тут куски старого и нового, все смешалось, и когда человек с западным образованием попадает в этот хаос, система его выплевывает", — сказал он.

http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/18739-inostrantsyi-ne-mogut-srabotatsya-s-yatsenyukom-yanika-merilo-ushla-iz-kabmina.htm

а що ви притаскали - будущіє новості?

Карасьов - голос жопо-блоку, самої реформістської і передової політичної партії нашого політикуму :gigi:

Link to comment
Share on other sites

а що ви притаскали - будущіє новості?

 

скорее это "прошлые новости"

 

Ще одна західна радниця міністра економіки Айвараса Абромавичуса естонка Яника Мерило припинила співпрацю з Кабміном.

Цю інформацію "Українській правді" підтвердив прес-секретар асоціації UVCA, де Мерило працює виконавчим директором, Петро Шевченко.

За його словами, естонська радниця пішла з Мінекономіки ще у квітні.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/05/18/7068257/

Link to comment
Share on other sites

1. БПП на початку коа. ціади якусь програму реформ між іншим пропонував. Зараз влаштовувати демарші проти НФ нема сенсу і я вже пояснив чому - дострокові перевибори швидше за все лише значно погіршать ситуацію. Не кажучи вже про те, що БПП вочевидь теж не дуже добре знає, як проводити реформи.

2. Ну й де я брехав?

На особистості можливо десь трохи й перейшов. Але тут, Фома, така справа. Ти в моїх очах вже повністю перейшов в ряди юльковатніків, які займаються накидуванням гівна на вентилятора. Розмову по суті з такими вести нема сенсу, можна лише пореготати та познущатись з них. Ти ж помітив, що з Дідусем, Аліє чи Оладушком я по суті ніколи не сперечаюсь?

 

Якщо тебе така ситуація напрягає, то можеш мене забанити. А якщо ні, то терпи.

 Коаліційну угоду читав ? Хто іі виконує ? Пєціни козли в Раді. виконують ? 

Ти там список. писав. , чому Пеця не може. рєхворміровать ( кріль мішає ага )  а ти писни. сюда шо Пеця. особисто виконав і його. синьо- дрищі у Раді .

І по призначеннях  пройдемся , шо у Пєці чи хто є . І чому. вони до сих. пір НІЧОГО  не зробили , вірніше. в яку. дупу нас. загнали .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...