Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Хоч  хтось тут  є  з реальності  . Буду  заходити  тебе  почитати .  

 

  Всьо ,   арівідерчі   всим іншим .

 

Хочеш зробити приємне життя свідкам пакращєння? Не завелика радість для них?

 

Я пишу, що думаю, навіть якщо ніхто з тим не згоден, і ти не парся.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мафіозне інформаційне поле повністю працює на власників, залишається лише остаточно здати їм форуми, і ось воно - щастя банди!

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мене вкурвлює спорохніла мораль - правильних майданівців бити було нехарашо, бо то наші, а неправильних бомжів можна пиздити, бо вони нам непотрібні. Тоді мєнти були сволочами, а зараз можна і посміятись.
А Топаза купати в Русанівській протоці було харашо?
Link to comment
Share on other sites

А Топаза купати в Русанівській протоці було харашо?

 

Якщо його менти купали - то нехарашо. Мєнт, як бомба або пес бійцівської породи, має зберігатись і використовуватись в чітко окреслених умовах, без зайвого люфту.

 

А приватні особи могли би Топаза і втопити, головне, щоб не попались. Вони не брали на себе відповідальність і привілеї державного насильства.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Менты, должны действовать в рамках закона и неважно кого они винтят: мутных бомжей или кристально чистых борцов за демократию. Тот же самый палаточный лагерь, можно было убрать, без массового опиздюливания и нападения на журналистов. А так,  силовики показали, что со времён Янека мало что поменялось в их парафии, а власть в очередной раз забила гол, в собственные ворота ((

Змінено користувачем bobrdobr
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

 

І підручник ООН після одягання наручників у позиції на колінах рекомендує тримати затриманих колінами у снігу, вишикуваних у рівненький рядочок, щоб зробити гарні знимки?

 

:fp1:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Треба було ще й журналіста, який знімав, затримати, і примусити сніг прибирати.

 

Дякую за еталонний зразок моральності і правосвідомості свідків відчалювання. Тепер всім все зрозуміло, залишається зробити особистий вибір.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Забавный момент я заметил :) 

Саака вчерась записал обращение к своим сторонникам в Грузии, его показали на канале  Рустави 2

 

«Наша задача — возвращение к власти в Грузии, и мы должны вернуться уже в 2018 году. Как нам этого добиться? Мы должны выиграть президентские выборы», — сказал политик.

 
По его мнению, государственные институты в стране расшатаны, в них вернулась коррупция. «В стране превалирует криминал, ситуация в плане безопасности ухудшилась. Такой безнадежности не было даже во времена [руководителя Грузии с 1992-го по 2003 год Эдуард] Шеварднадзе. На фоне всего этого сотни тысяч самых трудоспособных грузин либо уже покинули Грузию, либо собираются уехать. Грузия реально стоит перед угрозой разрушения», — заявил Саакашвили.
 
Экс-президент Грузии также обвинил самого богатого человека страны Бидзину Иванишвили в том, что тот «фактически объявил кастинг на звание главной оппозиционной силы». «Мы должны выиграть выборы и развалить его феодальную вотчину»

Так вот, я глянул кусок его выступления и думаю - Что-то пейзаж знакомый? Где-то я это уже видел?

Потом вспомнил...

Выступление для грузин.

https://www.youtube.com/watch?v=hNItsUFjeVQ

Выступление для украинцев.

https://www.youtube.com/watch?v=KqZYpqXR6T0

 

 

​Многостаночник ёпта!  :D 

Link to comment
Share on other sites

Забавный момент я заметил :)

Саака вчерась записал обращение к своим сторонникам в Грузии, его показали на канале  Рустави 2

Так вот, я глянул кусок его выступления и думаю - Что-то пейзаж знакомый? Где-то я это уже видел?

Потом вспомнил...

Выступление для грузин.

https://www.youtube.com/watch?v=hNItsUFjeVQ

Выступление для украинцев.

https://www.youtube.com/watch?v=KqZYpqXR6T0

 

 

​Многостаночник ёпта!  :D 

 

Я думаю, він там живе, бо навряд чи посеред вулиці знімав сюртучок і сорочку і вбирав куртяк зі светром  ;)

 

Ну, презом він не може бути ні в Україні, ні в Грузії, тому респект - ніхто з українських топ-політиків не здатен старатися, щоб всадити на крісло іншого  :tu: 

 

Якщо йому вдасться розхитати будку і в Україні, і в Грузії - то вопше крутий пацан, буду пити за його здоров'я, доки він знову читатиме лекції в Штатах.

 

Але він не доганяє хахляцької хитродупості, тому для України його одного не стане. Хіба як інгредієнт гримучої суміші :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, він там живе, бо навряд чи посеред вулиці знімав сюртучок і сорочку і вбирав куртяк зі светром  ;)

 

Ну, презом він не може бути ні в Україні, ні в Грузії, тому респект - ніхто з українських топ-політиків не здатен старатися, щоб всадити на крісло іншого  :tu:

 

Якщо йому вдасться розхитати будку і в Україні, і в Грузії - то вопше крутий пацан, буду пити за його здоров'я, доки він знову читатиме лекції в Штатах.

 

Але він не доганяє хахляцької хитродупості, тому для України його одного не стане. Хіба як інгредієнт гримучої суміші :gigi:

 

Проблема в тому, що він не може хитати будку ефективно - все це цирк і фарс, а не реальна опозиція. Тому і ноль підтримки. Насправді в Україні величезна потреба і просто ніша для нормальної опозиційної партії, але реально таких поки що нема.

Link to comment
Share on other sites

У критиків є два варіанти:

 

1) шатати краще, щоб та гниль завалилась до дідьчої мами;

 

2) чесно сказати, що шатати зараз не час, бо все потихеньку суне у правильний бік.

 

Варіант 2 придатний тільки для спостерігачів на відстані, які застосовують "умозрительную" схему: в Україні розвивається ринковий капіталізм, тому освічені капіталісти при владі - це не ідеальне, але якраз на часі. На те, що нормальний капіталіст - це utility function maximizer і не буде руйнувати ситуацію, яка дає йому переваги, заплющуємо очі і пхаємо голову в пісок.

 

Якщо у варіант 2 не віриться, то казати "Не шатай, малчік, чєрєз мєсяц прідьот дядя, он лучше шатаєт" - це смішно. Невдалі опозиціонери не підривають грунт під майбутніми вдалими. Можна подумати, що без Міхо Мінстець не виллє тонни лайна на майбутніх конкурентів гецьмана. Як кажуть, bad sex is better than no sex.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нас будут бить и ставить на колени, пока мы не возьмем ответственность за страну в свои руки

https://24tv.ua/nas_budut_bit_i_stavit_na_koleni_poka_myi_ne_vozmem_otvetstvennost_za_stranu_v_svoi_ruki_n934357

934357.jpg?201803152026

 

Нас будут бить и ставить на колени, пока мы не начнем думать. До тех пор, пока мы будем позволять "политикам" использовать наши битые головы в своих личных корыстных целях, –до тех пор нас будут бить.

Ведь понятно было с самого начала, что никакая большая или малая "политическая реформа" не имеет ни малейшего шанса на успех в насквозь прогнившей воровской системе. Ну не последние же идиоты правят нами, чтобы самих себя засудить и посадить за решетку. Никакие антикоррупционные суды ничего не сделают, пока у власти находятся негодяи, которые используют власть только для личного обогащения.

Я не выходил и не выйду на "майдан", который организовывают те, кто сам встроился в воровскую систему, кто себя в этой системе неплохо чувствует, и ничем не рискует. Я не буду защищать интересы маленьких фюреров, которые истово борются за свой кусок общественного пирога, используя для этого патриотическую риторику, эксплуатируя справедливый гнев людей. Я считаю, что только полный демонтаж воровской феодальной системы, а не косметические "реформы", могут изменить страну. Абсурдные профанации типа "импичмент вместо революции" только дезориентируют пассионарную часть общества и нейтрализуют протестные настроения. Вам самим не смешно ожидать, что полностью подконтрольная главному олигарху страны Рада вдруг объявит отцу-кормильцу импичмент? С ума посходили, что ли?..

Теперь о том, что надо делать. Меня часто спрашивают: что вы предлагаете? Я снова и снова повторяю – полный демонтаж воровской системы, устранение от власти олигархата и обслуживающего его чиновничьего сословия. У нас в стране достаточно умных, образованных, а, главное, честных людей, чтобы эту клику заменить.

Как это сделать? Ну, очевидно, что не криками в мегафон под Радой или администрацией президента. Протесты с мегафонами, митинги и демонстрации хороши тогда, когда мы хотим добиться локальных побед – снижения тарифов, справедливого правосудия, повышения зарплаты и пенсий. Чтобы сломать систему, надо взять власть и ответственность за страну в свои руки. Сделать это можно мирным или немирным путем. В любом случае, игра стоит свеч только тогда, когда таких изменений захотят миллионы граждан Украины. Когда этого страстно захотим мы с вами. Когда поверим в свои силы. И никак иначе.

Автор: Юрий Касьянов

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У критиків є два варіанти:

 

1) шатати краще, щоб та гниль завалилась до дідьчої мами;

 

2) чесно сказати, що шатати зараз не час, бо все потихеньку суне у правильний бік.

 

Варіант 2 придатний тільки для спостерігачів на відстані, які застосовують "умозрительную" схему: в Україні розвивається ринковий капіталізм, тому освічені капіталісти при владі - це не ідеальне, але якраз на часі. На те, що нормальний капіталіст - це utility function maximizer і не буде руйнувати ситуацію, яка дає йому переваги, заплющуємо очі і пхаємо голову в пісок.

 

Якщо у варіант 2 не віриться, то казати "Не шатай, малчік, чєрєз мєсяц прідьот дядя, он лучше шатаєт" - це смішно. Невдалі опозиціонери не підривають грунт під майбутніми вдалими. Можна подумати, що без Міхо Мінстець не виллє тонни лайна на майбутніх конкурентів гецьмана. Як кажуть, bad sex is better than no sex.

Тимошенко сейчас заняла позицию варианта 2, но по другим причинам

Link to comment
Share on other sites

Тимошенко сейчас заняла позицию варианта 2, но по другим причинам

 

Вона спостерігає, як Пєця затягує петлю на власній шиї, і не хоче розігрівати конкурентів - чекає, що вони пролетять, і вона залишиться на чолі апазиції. Хитра жіночка.

 

Добре для майбутньої фракції у Раді, нуль шансів для її майбутнього президентства, і погано для країни.

Link to comment
Share on other sites

Сподіваюсь, це тактика. І без зайвих подразників від неї, подивіться який шквал "викриттів" на її адресу суне. А пішла б жанадарчити, "випадково" пристрелили за 5 сек. 

Можливо тактика функціонального розподілу між опозиціонерами і має рацію. Ширший спектр - це добре.

Link to comment
Share on other sites

Якщо вона береже себе для майбутньої влади, то цієї влади не отримає, бо за нею не піде ніхто, крім її ядерного електорату, а його замало. Ніхто не підтримає лідера, тактика якого спрямована на збереження ролі найголовнішої в опозиційній меншості. І нам таке теж нецікаво.

 

Як на мене, Юлька недостатньо бєшена, бо егоїзм перекриває енергію.

Link to comment
Share on other sites

З точки зору егоїзму Юлька - нуль. Чоловік жебракує за кордоном. Хатинка без колон і без басейнів. Єдина донька ніколи не була прилаштована до потоків.

Я сподіваюсь на зміну тактики Тимошенко, коли справа дійде до практичної фази.

Link to comment
Share on other sites

Бездіяльність правоохоронців: українці все частіше вдаються до самосуду

https://24tv.ua/bezdiyalnist_pravoohorontsiv_ukrayintsi_vse_chastishe_vdayutsya_do_samosudu_n934736

 

Поліція ніяк не знайде убивцю Павла Шеремета, Ірина Ноздровська в суді роками боролася за справедливий вирок для убивці її сестри. А справи щодо розстрілів на Майдані досі не дійдуть до логічного кінця.

Та якщо суд чи поліція не будуть виконувати свої обов'язки, люди можуть взяти правосуддя у свої руки, вважає нардеп Ігор Луценко.

Можливо ще не доведений, але, на жаль, уже достатньо тривожний факт, у нас немає адекватного судочинства. Примушує багатьох думати про якісь інші способи досягнення справедливості на їхню думку,

– розповів народний депутат, "Батьківщина" Ігор Луценко.

Справедливість люди почали шукати вдаючись до самосуду. У Нікополі Батько підірвав 2 гранати, коли в чергове перенесли розгляд справи щодо вбивства його сина.

Через рішення Феміди відпустити з під варти мера Одеси Труханова, чоловік сокирою розтрощив автомобілі працівників солом’янського суду, а співучасника убивства журналіста В'ячеслава Веремія Юрія Крисіна активісти облили зеленкою.

Читайте також: Суди Лінча – єдиниий ефективний важіль впливу в Україні

Експерти вважають, що відчай підштовхує людей до самосуду. Таким чином висловлюють своє обурення бездіяльністю правоохоронних органів та намагаються привернути до себе увагу.

Link to comment
Share on other sites

З точки зору егоїзму Юлька - нуль. Чоловік жебракує за кордоном. Хатинка без колон і без басейнів. Єдина донька ніколи не була прилаштована до потоків.

Я сподіваюсь на зміну тактики Тимошенко, коли справа дійде до практичної фази.

Пʼятниця, 13 листопада 2009 08:40
У сім"ї Тимошенко з"явився шостий будинокАвтор: фото з сайту pravda.com.ua
315543_1_w_300.jpg?v=0
У цьому будинку на 450 квадратних метрів мешкає прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. У неї у дворі є озеро, столітні дуби, приватний пляж та вихід до Дніпра. Вона вселилася в нього 2006-го, хоча в декларації про доходи за останні роки вказує, що не має ні буди

Прем"єр-міністр 48-річна Юлія Тимошенко не має квартири, дачі й земельної ділянки. Так вона написала в декларації про доходи за минулий рік, яку подала Центрвиборчкому для реєстрації кандидатом у президенти. Останні п"ять років навпроти пунктів про нерухомість Тимошенко ставить прочерки.

— Як можна в 50 років бомжем жити? — обурюється президент Віктор Ющенко, 55 років. — Як людина, яка в 50 років не має ні кола ні двора, може говорити, що дасть відповідь нації про облаштування майбутнього? Так облаштуй спочатку своє майбутнє!

Насправді з 2006 року Тимошенко живе у двоповерховому будинку на березі Дніпра. Розміщений він в елітному містечку "Срібна затока" в районі Кончі-Заспи під Києвом. Площа маєтку понад 450 кв. м. Він вкритий червоною черепицею, має ковану огорожу. Три роки тому такий будинок коштував близько $4 млн. У прем"єрки там є свій пляж і причал для катерів. У дворі — невелике озеро.

Кілька років Тимошенко повторювала, що лише орендує нерухомість:

— Вона невеличка — у межах тих обсягів, в яких живуть нормальні пересічні українці.

Наприкінці 2007-го тітка лідерки БЮТ Антоніна Ульяхіна розповіла, що на будинок під Києвом складалася вся їхня сім"я.

Виявилося, майже щороку родичі Тимошенко купували чи зводили по будинку. Біля чотириповерхового маєтку її матері у Дніпропетровську звели триповерховий для двоюрідної сестри прем"єрки Тетяни Шарапової. А цього року між цими спорудами з"явилася третя.

Найбільший будинок у Сергія Тігіпка, найменша квартира — в Олега Тягнибока

Тітка глави уряду Антоніна Ульяхіна, кажуть, подарувала будинок дочці Тимошенко Євгенії. Тепер вона живе в селищі Конча-Озерна. Також скоро буде готовий триповерховий маєток для доньки Ульяхіної в селі Нові Безрадичі за 35 км від Києва. Там живе президент Віктор Ющенко, чимало народних депутатів і міністрів.

Не значиться жодної нерухомості й за кандидатом у президенти, нардепом Інною Богословською. Зате придбала "мерседес". Кілька місяців тому вона розповідала, що живе з донькою та цивільним чоловіком.

Згідно з декларацією не мають житла й кандидати в президенти нардепи-"нунсівці" Анатолій Гриценко та Юрій Костенко. Хоча в дружини Гриценка є дві квартири та дача на 342 кв. м, а в дружини Костенка — квартира на 102 кв. м.

Найбільший будинок серед зареєстрованих кандидатів у президенти в банкіра Сергія Тігіпка — 1,25 тис. кв. м. Він також має квартиру на 419 кв. м. Трохи менший дім — 840 кв. м — у бізнесмена Михайла Бродського. У президента Віктора Ющенка дім на 656 кв. м і квартира в 371 кв. м. У нардепа-"нунсівця" Арсенія Яценюка — будинок на 298 кв. м і квартира — 343 кв. м.

Лідер "Регіонів" Віктор Янукович у декларацію про доходи вніс будинок на 619 кв. м — це резиденція "Межигір"я", і нещодавно придбану київську квартиру на 240 кв. м. Подейкують, крім цього в нього ще є 7 га землі в Підмосков"ї, які він викупив у колишнього російського прем"єра Михайла Касьянова. На ділянці вже кілька років триває будівництво. Сусідка Януковича — співачка Алсу.

В інших кандидатів у президенти квартири від 100 до 250 кв. м. Найменші — у лідера Компартії Петра Симоненка — 70 кв. м і лідера "Свободи" Олега Тягнибока — 56 кв. м. Хоча в дружини головного комуніста є квартира на 210 кв. м, а в Тягнибокової — на 135 кв. м.

"Український прорив" передбачав звітність чиновників за витрати

Два роки тому у програмі БЮТу "Український прорив" зазначали, що "треба ввести в законодавство норму щодо звільнення з роботи високопосадовців або членів їх сімей, чиї задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

На початку жовтня Тимошенко виступила з ініціативою, щоб чиновники  декларували доходи не лише свої, а й членів родин. Обидві обіцянки не втілені в життя.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

З життя державної еліти: новий маєток родини Юлії Тимошенко
СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО, УП
 
Вівторок, 10 листопада 2009, 18:01
 

Попри кризу, Юлія Тимошенко та її родина продовжують обростати нерухомістю. У Дніпропетровську в них з'явилася ще одна триповерхова "хатинка".

2 жовтня, під час відвідин бізнес-форуму в Трускавці, Юлія Тимошенко зробила доволі ризикову як для себе, хоча і правильну заяву.

Прем’єр-міністр оголосила, що виступає за декларування не лише доходів, як й витрат чиновниками та (найголовніше!) членами їхніх родин.

"Декларації про витрати чиновників – це прекрасно!" - сказала тоді прем’єрка. "Це може дати цілий клондайк інформації", - рекламувала свою ініціативу Тимошенко.

Зрозуміло, що, виголошуючи таку ідею, прем’єр-міністр сама має бути готова до прискіпливої уваги до власної персони.

https://www.pravda.com.ua/articles/2009/11/10/4303317/

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

нуль шансів для її майбутнього президентства, і погано для країни.

с последним согласен, а с предыдущим нет - она учла реакцию на события времен Ющенка, как внутри страны, так и внешнюю

Link to comment
Share on other sites

Пʼятниця, 13 листопада 2009 08:40

У сім"ї Тимошенко з"явився шостий будинокАвтор: фото з сайту pravda.com.ua
315543_1_w_300.jpg?v=0

Ми в курсі. Але для "газової прицеси" і "мільярдерші" це вражає зі знаком мінус. Бо в якогось підараса з однойменної "партії" житло крутіше і новіше. Те ж саме в більшості шавок мафії, яких як особистість чи державних діячів і в мікроскоп не розгледіти.

Й до речі. Олександр поїхав і припинив бізнес в Україні, аби ніяким чином не бути дотичним до корупційних потоків.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми в курсі. Але для "газової прицеси" і "мільярдерші" це вражає зі знаком мінус. Бо в якогось підараса з однойменної "партії" житло крутіше і новіше. Те ж саме в більшості шавок мафії, яких як особистість чи державних діячів і в мікроскоп не розгледіти.

Й до речі. Олександр поїхав і припинив бізнес в Україні, аби ніяким чином не бути дотичним до корупційних потоків.

Хто б сумнівався, що ти в курсі  :lol2:  

І власне, що це за звір такий, корупційні потоки ? :pleasant: А ну приклад з цифрами наведи  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...