Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Чому Ви вирішили, що так звані протестувальники представляють народ?  народ був масово на Майдані і стояв не за гроші, а за власні переконання.

+==============================================================================+

Бо я тут живу і повсякчасно та повсякденно спілкуюся з людьми. З тими людьми, що працюють, а 

не барижать! І серед них чомусь не зустрічав прихильників шоколаду. Тому МАЮ ПРАВО казати, що 

в Україні відбувається розшарування на людей та шоколадників, типова революційна ситуація: 

"верхи не могут, а низьі не хотят!". Таке було і в 1991-му, і в 2004-му, і в 2013-2014-х роках. Я вже 

наводив не один раз інфу про самосуди, а це є точна ознака немічності "влади", яка не здатна 

виконувати свої функції. І люди ЗНАЮТЬ: чому таке відбуваєтья. Бо влада занята грабунком!

 

 

Если власть не желает знать (!), чего на самом деле хочет народ, то население начинает

воспринимать такую власть, как антинародную.(с)

 

Пи.Си. Взяв без дозволу з іншої гілки іллюстрацію:

28783289_10208913506354816_7846330261045

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а Юля буде?

До пори до часу краще застосовувати спектр методів. Ти ж розумієш, як від Юлі на сцені збудяться усіляки Дроздови. У наслідку може вилізти суспільний мінус, замість плюсу. Але консолідація що до мети мусить бути вже зараз.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

спектри вже згасли

осталось два кольори - чорний і ... якийсь інший

що білий не скажу, але все ж інший

а як ні, ну то можна й не затіватись

бо у самої Юлі не вийде все одно

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Екс-президент Грузії колишній глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявляє, що з України його видворили на приватному літаку.

 

Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Медуза".

 

"Так. Але скрутили руки, чомусь наділи на голову якусь кепку, щоб я не бачив нічого. Причому (люди, які видворяли) прикидалися українськими прикордонниками, хоча це була особиста охорона (президента України) Порошенка і співробітники охоронної компанії, якою володіє бізнес-партнер Порошенка (Ігор) Кононенко", - зазначив Саакашвілі.

 

За словами політика, при в'їзді до Польщі, поляки формально задали питання: чи не просить він політичного притулку.

 

"Моя відповідь була - ні. Я міг перебувати на польській території 15 днів, але відразу переїхав до Голландії і отримав там посвідчення особи, яке дає право працювати і пересуватися по Європейському союзу", - зазначив Саакашвілі.

 

"Коли я в'їхав до Польщі, умова було наступна. У Польщі з Україною є угода щодо реадмісії. Але поляки чітко сказали, що реадмісія можлива, якщо вона буде добровільною, без застосування якоїсь грубої сили, тим більше якогось збройного ескорту. українці порушили всі ці угоди, але поляки виявилися перед фактом - я вже в Польщі", – пояснює екс-президент. https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/7/7173877/

 

Та ця угода була досягнута за декілька місяців до так званої реадмісії. Саака чомусь цноту строїть, коли на все давно сам погодився :lol2:.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+==============================================================================+

Бо я тут живу і повсякчасно та повсякденно спілкуюся з людьми. З тими людьми, що працюють, а 

не барижать! І серед них чомусь не зустрічав прихильників шоколаду. Тому МАЮ ПРАВО казати, що 

в Україні відбувається розшарування на людей та шоколадників, типова революційна ситуація: 

"верхи не могут, а низьі не хотят!". Таке було і в 1991-му, і в 2004-му, і в 2013-2014-х роках. Я вже 

наводив не один раз інфу про самосуди, а це є точна ознака немічності "влади", яка не здатна 

виконувати свої функції. І люди ЗНАЮТЬ: чому таке відбуваєтья. Бо влада занята грабунком!

 

 

Если власть не желает знать (!), чего на самом деле хочет народ, то население начинает

воспринимать такую власть, как антинародную.(с)

 

Пи.Си. Взяв без дозволу з іншої гілки іллюстрацію:

28783289_10208913506354816_7846330261045

 

Ну от цей народ, невдоволений владою, прийде на законні вибори і зробить свій вибір. Дострокове "знесення" законно вибраного цим же народом президента - це просто тупі спроби дестабілізувати ситуацію ворогами України. Якби такий підхід був популярний у народу, то на вулицях були б сотні та тисячі людей, як під час Майдану. А оскільки їх нема, значить, ці протестуючі народ не представляють.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну от цей народ, невдоволений владою, прийде на законні вибори і зробить свій вибір. Дострокове "знесення" законно вибраного цим же народом президента - це просто тупі спроби дестабілізувати ситуацію ворогами України. Якби такий підхід був популярний у народу, то на вулицях були б сотні та тисячі людей, як під час Майдану. А оскільки їх нема, значить, ці протестуючі народ не представляють.

вернуть Януковича?

Та ця угода була досягнута за декілька місяців до так званої реадмісії. Саака чомусь цноту строїть, коли на все давно сам погодився :lol2:.

факт, кроме фантазии, есть?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вернуть Януковича?

факт, кроме фантазии, есть?

 

Майдан стояв за вернути Януковича? Буде список кандидатів із, сподіваюсь, новими іменами, і будете голосувати.

 

Щодо угоди, про це було написано у пресі, так що претензії туди. І Ви такий наївний - можна подумати, Порошенко одного дня встав не з тої ноги і вирішив - набрид мені Саака, треба його із країни штурнути. Та все це було утрясено з відповідними урядами давним-давно і Саака був давно в курсі.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну от цей народ, невдоволений владою, прийде на законні вибори і зробить свій вибір.

Є сподівання, що такому народові хтось дозволить реально обирати?! Тому, що лежачому може без свідомості по голові кортежем мчать 100 км/год?!

28783289_10208913506354816_7846330261045

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Є сподівання, що такому народові хтось дозволить реально обирати?! Тому, що лежачому може без свідомості по голові кортежем мчать 100 км/год?!

28783289_10208913506354816_7846330261045

 

Комусь не давали реально обирати у 2014 році? самі Порошенка реально вибрали і тепер скаржитесь. То чому зараз "хтось не дасть"?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну от цей народ, невдоволений владою, прийде на законні вибори і зробить свій вибір. Дострокове "знесення" законно вибраного цим же народом президента - це просто тупі спроби дестабілізувати ситуацію ворогами України. Якби такий підхід був популярний у народу, то на вулицях були б сотні та тисячі людей, як під час Майдану. А оскільки їх нема, значить, ці протестуючі народ не представляють

:nose3: Софиститка, не более того. Наши развеччики и ихние шпионы.  Но есть нюанс...(С)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну от цей народ, невдоволений владою, прийде на законні вибори і зробить свій вибір. Дострокове "знесення" законно вибраного цим же народом президента - це просто тупі спроби дестабілізувати ситуацію ворогами України. Якби такий підхід був популярний у народу, то на вулицях були б сотні та тисячі людей, як під час Майдану. А оскільки їх нема, значить, ці протестуючі народ не представляють.
а потім буде бігати на червоне світло і розповідати, що влада винна, що його переїхав поїзд.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Комусь не давали реально обирати у 2014 році? самі Порошенка реально вибрали і тепер скаржитесь. То чому зараз "хтось не дасть"?

Беззаперечна прихильність усіх ЗМІ виключно до Порошенка на виборах 14 року після віденської зустрічі ні на що не наштовхує? Вибори по-українськи це технологія з запрограмованим і гарно проплаченим результатом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Майдан стояв за вернути Януковича?

вы же против "незаконного" прекращения полномочий законно избранного президента, вот я и спрашиваю. Так что, считаете, нужно вернуть?

Щодо угоди, про це було написано у пресі

ссылку дайте, плиз

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading
Шо віполнил?

Зи. Я просто не могу до сих пор понядь, как планировал губернатором менять владу в Киеве, тбилиси и расстраивадь хуйла и его плани?

Мне біло интересно, я иногда переймався, но я не мог понять - без законодательной бази, ну как?

Link to comment
Share on other sites

Шо віполнил?

Зи. Я просто не могу до сих пор понядь, как планировал губернатором менять владу в Киеве, тбилиси и расстраивадь хуйла и его плани?

Мне біло интересно, я иногда переймався, но я не мог понять - без законодательной бази, ну как?

каких законов не хватает?

Link to comment
Share on other sites

Але перед тим як стати мером Одеси, я збираюся виконати 3 короткострокові завдання: 1) - поміняти владу в Україні, 2) - поміняти владу в Грузії, 3) - зруйнувати плани Путіна, провівши успішні реформи.
 
Таки інтегрувався в нідерландську тусню...)))
 

http://coub.com/view/itx7f

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Беззаперечна прихильність усіх ЗМІ виключно до Порошенка на виборах 14 року після віденської зустрічі ні на що не наштовхує? Вибори по-українськи це технологія з запрограмованим і гарно проплаченим результатом.

 

Не знаю, я за всіма медіа не слідкувала. Якщо це так, то Порошенко винен, що всі укрмедіа - продажні?

 

А де вибори - не технологія?

 

Проплаченим кому - Вам особисто платили, щоб проголосували за Порошенка? За Порошенка реально проголосували, бо він грамотно провів компанію і був, за думкою переважної кількості виборців, найбільш адекватним кандидатом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...