Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

вы же против "незаконного" прекращения полномочий законно избранного президента, вот я и спрашиваю. Так что, считаете, нужно вернуть?

ссылку дайте, плиз

 

Це Ви, кацапику, говорите московськими тезами, щоб "янукевича" повернути, бо законний. Янукович сам покинув пост, на який був вибраний, не кажучи про те, що називається словом "державна зрада".

 

Посилання вже були (конкретно на пост Лещенка і відео Гайдая, у якому він це сказав). Впевнена, є і інші джерела.

 

 
 
Таки інтегрувався в нідерландську тусню...)))
 

http://coub.com/view/itx7f

 

 

 

Хехе, красунчик. Тут він ще молодо виглядає - напевно, відео було знято, коли він був президентом Грузії.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юля або хтось з опонентів мафії просто так не переможе.

Кто-то бі написал "брехня"(с)

, но я не буду.:shuffle:

Єтой фразой сразу подчеркивается :

- бесперспектиноздь віборов

- правильность силового решения

- деление на Юлю с "кем то там еще под ногами" и Мафию.

Зи. Несогласній я ни с каутским, ни с єнгельсом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це Ви, кацапику, говорите московськими тезами, щоб "янукевича" повернути, бо законний.

канадка, вы написали, что против незаконного свержения законно избранного президента. Процитировать ваш пост или память еще есть? Так возвращать Януковича или он был избран незаконно?

Посилання вже були (конкретно на пост Лещенка і відео Гайдая, у якому він це сказав). Впевнена, є і інші джерела.

дайте одну ссылку

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

канадка, вы написали, что против незаконного свержения законно избранного президента. Процитировать ваш пост или память еще есть? Так возвращать Януковича или он был избран незаконно?

дайте одну ссылку

Не маніпулюй. Твої запитання, це один в один кацапські маніпуляції. Ти в твітері ж не ховаєшся, напряму агітуєш. Тут ти надягнув на себе овечу шкуру. У твітері ти мало там своїх думок висловлюєш, але цитуєш постійно таку вату  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

конечно - НИГДЕ. Передай старшему по званию

Що ж ти так заметушився. При твітер, наприклад, так ніби і не чув. Я вже мовчу про цей форум.

P.S. Хочеш познайомитись ближче з кимось зі званням, можу влаштувати. 

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що ж ти так заметушився. При твітер, наприклад, так ніби і не чув. Я вже мовчу про цей форум.

P.S. Хочеш познайомитись ближче з кимось зі званням, можу влаштувати. 

Алик, где ты видишь суету?))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це для тебе запізно, вибір ти вже зробив.

это да, еще в сересере. И всё без куратора, хотя кровавая гебня (с) так набивалась :weep:

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

расскажи, что смешного. Может посмеемся вместе?

Та поки що не визначився. Бабка смішна, що вона там робить та звідки знає ім'я "протестуючого" не зрозуміло.

Народ  стоїть поруч і шось ніфуя не спішить допомагати "жертві режиму". 

Якийсь фарс суцільний, а не протест.

Link to comment
Share on other sites

Та поки що не визначився. Бабка смішна, що вона там робить та звідки знає ім'я "протестуючого" не зрозуміло.

Народ  стоїть поруч і шось ніфуя не спішить допомагати "жертві режиму". 

Якийсь фарс суцільний, а не протест.

а если тебе такой "фарс" устроить, посмеемся?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а если тебе такой "фарс" устроить, посмеемся?

 

Не вийде мені такий фарс замутити. Бо я ж не їпанько, тусити з бомжами, яких буде розганяти поліція.

Це ж не Майдан, коли можна було брати "монтировку" та йти разом з купою однодумців захоплювати  Вінницьку ОДА.

 

А тут бомжі навіть не допомагають своєму "побратиму". Такий "протест" апріорі фейковий.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...