Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

канадка, вы написали, что против незаконного свержения законно избранного президента. Процитировать ваш пост или память еще есть? Так возвращать Януковича или он был избран незаконно?

дайте одну ссылку

 

Так важко самому зробити гугл-запит? на Гайдая шукати не буду, тут це вже було.

 

https://politeka.net/ua/news/593335-deportatsiya-saakashvili-stalo-izvestno-kak-prinimalos-okonchatelnoe-reshenie/

 

“Наскільки мені відомо, про те, що Саакашвілі будуть депортувати, в порядку реадмісії повертати в Польщу, знали посли зарубіжних країн в Україні ще в кінці грудня. Більш того, наскільки я знаю, сам Саакашвілі знав про це і навіть готувався поїхати або в Голландію , або в Польщу”, – сказав він.

 

“Про те, що буде саме такий порядок його виїзду через Польщу в Голландію, обговорювали дуже багато людей в різних колах. Наскільки мені відомо, остаточна домовленість, що Саакашвілі примуть в Польщі, була досягнута в Давосі між Порошенком і Дудою”, – заявив Найєм.

 

Янукович порушив закон і зрадив український народ. Ще раз - його не "вигнали", він втік сам. Якби він не втік, то невідомо, як би все повернулось. Майдан би залили кров"ю (і так залили, але це було б у набагато більшому масштабі) і Путін би увів війська, про що Янукович, до речі, його просив. Порошенко не є державним зрадником і не порушив Конституцію, він нікуди не втік і продовжує виконувати обов"язки Президента України. Нащо його "виганяти" достроково? чекайте офіційних виборів і вибирайте нового.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так важко самому зробити гугл-запит? на Гайдая шукати не буду, тут це вже було.

 

https://politeka.net/ua/news/593335-deportatsiya-saakashvili-stalo-izvestno-kak-prinimalos-okonchatelnoe-reshenie/

 

“Наскільки мені відомо, про те, що Саакашвілі будуть депортувати, в порядку реадмісії повертати в Польщу, знали посли зарубіжних країн в Україні ще в кінці грудня. Більш того, наскільки я знаю, сам Саакашвілі знав про це і навіть готувався поїхати або в Голландію , або в Польщу”, – сказав він.

 

“Про те, що буде саме такий порядок його виїзду через Польщу в Голландію, обговорювали дуже багато людей в різних колах. Наскільки мені відомо, остаточна домовленість, що Саакашвілі примуть в Польщі, була досягнута в Давосі між Порошенком і Дудою”, – заявив Найєм.

 

Янукович порушив закон і зрадив український народ. Ще раз - його не "вигнали", він втік сам. Якби він не втік, то невідомо, як би все повернулось. Майдан би залили кров"ю (і так залили, але це було б у набагато більшому масштабі) і Путін би увів війська, про що Янукович, до речі, його просив. Порошенко не є державним зрадником і не порушив Конституцію, він нікуди не втік і продовжує виконувати обов"язки Президента України. Нащо його "виганяти" достроково? чекайте офіційних виборів і вибирайте нового.

"Таку заяву зробив народний депутат від БПП Мустафа Найєм". Спасибо. Что касается овоща - была какая-то причина, по какой он свалил? 

 

пс. Порошенко нарушил конституцию МНОГОКРАТНО

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Таку заяву зробив народний депутат від БПП Мустафа Найєм". Спасибо. Что касается овоща - была какая-то причина, по какой он свалил? 

 

пс. Порошенко нарушил конституцию МНОГОКРАТНО

 

Наєм просто озвучив факти.

 

На мою думку, причина була та, що його уряд розстріляв Небесну Сотню. Плюс ще одна причина та, що йому просто Путяня порекомендував звалити.

 

У чому порушив Конституцію Порошенко?

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Наєм просто озвучив факти.

 

На мою думку, причина була та, що його уряд розстріляв Небесну Сотню. Плюс ще одна причина та, що йому просто Путяня порекомендував звалити.

 

У чому порушив Конституцію Порошенко?

мне нужна было только ссылка, спасибо, чтобы обсуждать достоверность мало инфы. У расстрела была причина?

Кондитер нарушил конституцию тем, что не объявил военного положения и совмещает бизнес и должность. Это по крупному. Назначение Вовка уже мелочь, и таких много

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

мне нужна было только ссылка, спасибо, чтобы обсуждать достоверность мало инфы. У расстрела была причина?

Кондитер нарушил конституцию тем, что не объявил военного положения и совмещает бизнес и должность. Это по крупному. Назначение Вовка уже мелочь, и таких много

 

 

Нє, ну Ви дійсно вважаєте, що висилка Сааки просто так сталася на пустому місці і ні з ким наперед не узгоджувалася? Ну це просто якийсь піпець :fp1: :fp1: :fp1:Ну послухайте тоді Гайдая, який своїми вустами на відео сказав в принципі те ж саме, що і Наєм.

.

Питання воєнного стану обговорювалося неодноразово. Є експерти, які вважають, що були значні ризики для України, якби його увели. Думаю, уряд (а не тільки Порошенко) розглядав багаточислені сценарії і прийняв абсолютно інформоване рішення не вводити.

 

Як це він суміщує?  Хіба бізнес не у трасті? це теж типова світова практика і багато керівників різних держав прийшли із бізнесу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нє, ну Ви дійсно вважаєте, що висилка Сааки просто так сталася на пустому місці і ні з ким наперед не узгоджувалася? Ну це просто якийсь піпець :fp1: :fp1: :fp1:Ну послухайте тоді Гайдая, який своїми вустами на відео сказав в принципі те ж саме, що і Наєм.

.

Питання воєнного стану обговорювалося неодноразово. Є експерти, які вважають, що були значні ризики для України, якби його увели. Думаю, уряд (а не тільки Порошенко) розглядав багаточислені сценарії і прийняв абсолютно інформоване рішення не вводити.

 

Як це він суміщує?  Хіба бізнес не у трасті? це теж типова світова практика і багато керівників різних держав прийшли із бізнесу.

есть основания считать, что договоренность была. Но факт останется тайной

купленных экспертов я не слушаю даже для расширения поля вариантов точек зрения

просто. Сейчас владеет кучей предприятий, включая в парашке

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Волонтер Назар Приходько → Ірині Геращенко: “Ви зає.али вже весь народ! Брехуни, крадії, корупціонери та зрадники.”

https://viche1.co.ua/2018/02/27/volonter-nazar-prikhodko-%E2%86%92-irini-gera/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Это по какому календарю май уже? По грузинскому?

:weep: меа кульпа. Марта, конечно

слушай, а что у тебя к грузинам, что-то личное, из децтва? Или ты просто так раздуваешь нац. рознь? Давно хотел спросить

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У парку ім.Т. Шевченко в центрі Києва близько 200 осіб з партії Міхеіла Саакашвілі "Рух нових сил" проводять мітинг, вимагаючи відставки президента, генпрокурора та створення Антикорупційного суду.


Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", біля підніжжя пам'ятника Шевченку учасники акції, серед яких - представники ветеранських організацій у камуфляжі та націоналісти з прапорами України - розгорнули банери зі своїми вимогами.


 

Усі бажаючі виступають зі сходів постаменту, де встановлено звукопідсилюючу апаратуру та мікрофон.


Зазначається, що присутні очікують на президента України Петра Порошенка, який традиційно у день народження Кобзаря - 9 березня - покладає квіти до його пам'ятника.


На прилеглій до парку території - значна кількість правоохоронців, з чотирьох боків парку встановлено рамки металошукачів, у всіх бажаючих пройти на територію співробітники управління Держохорони вимагають пред'явити документи. https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/9/7174065/


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все одно Порося засц..ло прийти до пам'ятника Шевченку, сховалось у музеї поблизу.

 

А потужні колони порохолюбів на підтримку хєранта десь загубились...

А зрадофілітикам так хотілося бійки на камери! 

Але прилетів птах обломінго й на них насрав.

Змінено користувачем Кость
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Кто-то бі написал "брехня"(с)

, но я не буду. :shuffle:

Єтой фразой сразу подчеркивается :

- бесперспектиноздь віборов

- правильность силового решения

- деление на Юлю с "кем то там еще под ногами" и Мафию.

Зи. Несогласній я ни с каутским, ни с єнгельсом.

А я ділю на мафію і нас з тобою. Вибори не безперспективні. Але щоб вони з призначення мафією потрібних людей перетворилися на вибори, як в нормальних людей, потрібно буде трохи попрацювати попередньо.

 

Честно говоря этот клоун уже утомил. Уехал и уехал. Цирк закрылся. Тему тоже можно закрывать.

Ти прочитав не ту об'яву.

 

Reload Page to see tweet..Link..

До речі, демонстрація кіно "про барана" нам каже, що даний відеофікований бусик в СБУ один.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...