Перейти до змісту

Держим кулаки за Злого!


mg42

Recommended Posts

 

Кардіохирургія у нас на високому рівні. Колезі два роки тому зробили операцію. Поїхав у Карпати, в горах стало зле. Прямо з поїзда швидка відвезла до Інституту серця. Зараз знову у Карпатах. Все буде добре.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О Премилосердый Боже, Отче, Сыне и Святый Душе, в нераздельной Троице поклоняемый и славимый, призри благоутробно на раба Твоего Владислава, болезнею одержимаго; отпусти ему вся согрешения его; подай ему исцеление от болезни; возрати ему здравие и силы телесныя; подай ему долгоденственное и благоденст­венное житие, мирные Твои и примирные блага, чтобы он вместе с нами приносил благодарные мольбы Тебе, Всещедрому Богу и Создателю моему. Пресвятая Богородица, всесильным заступлением Твоим помоги мне умолить Сына Твоего, Бога моего, об исцелении раба Божьего Владислава. Все святые и ангелы Господни, молите Бога о больном рабе Его Владиславе. Аминь.

 

 

Бережи його, Отче наш......

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

http://cs407729.vk.me/v407729136/2faa/xtuvIvnUntc.jpg

О, великий угодниче Христов, страстотерпче и врачу многомилостивый Пантелеймоне! Умилосердися над  грешным рабом Владиславом, услыши стенание и вопль мой, умилостиви небеснаго, верховнаго Врача душ и телес наших, Христа Бога нашего, да дарует ему исцеление от недуга, его гнетущаго.

Приими недостойное моление грешнейшаго паче всех человек. Посети его благодатным посещением. 

Ей, угодниче Божий! Умоли Христа Бога, да предстательством твоим дарует здравие телу Владислава и спасение души его. 

Аминь.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@Бродяжка ☂,

О Премилосердый Боже, Отче, Сыне и Святый Душе, в нераздельной Троице поклоняемый и славимый, призри благоутробно на раба Твоего Владислава, болезнею одержимаго; отпусти ему вся согрешения его; подай ему исцеление от болезни; возрати ему здравие и силы телесныя; подай ему долгоденственное и благоденст­венное житие, мирные Твои и примирные блага, чтобы он вместе с нами приносил благодарные мольбы Тебе, Всещедрому Богу и Создателю моему. Пресвятая Богородица, всесильным заступлением Твоим помоги мне умолить Сына Твоего, Бога моего, об исцелении раба Божьего Владислава. Все святые и ангелы Господни, молите Бога о больном рабе Его Владиславе. Аминь.[/size]

 

 

Бережи його, Отче наш......[/size]

Приєднуюсь. Якнайшвидшого одужання, Владиславе

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...