Перейти до змісту

Нид хелп. Химики есть?


mg42

Recommended Posts

ну, это твои проблемы, я бы сказал.

 

 

во-во. Все уже придумано до нас.

Я и предлагаю кому-то взять эту идею и реализовать.

 

не-а.

Это стаканчик походу для засовывания в ствол.

Он легкий, и при выстреле вылетает, это да.

Но у него есть поля, которыми он цепляется за дульный срез, чтобы нахрен не провалиться в ствол.

 

И эти поля чуть больше чем калибр ствола. А дырка в ДТК тоже чуть больше.  И  при выстреле

этот стаканчик чуток перекосит и он в ДТК застрянет. А что будет дальше?

Змінено користувачем Воххобайт
Link to comment
Share on other sites

Плюс я уже тебе сказал, солидол потечет в жаркую погоду. 

 

У нас, в Муганской степи, шота летом солидол нихуя не тёк.

При нужде приходилось банки рубить топором и солидол вытряхивать.

Или щас уже солидол тожа бодяжат?

Link to comment
Share on other sites

Нахуя ваще етот ДТК?

Тока пылюку поднимает, демаскирует позицию стрелка. 

Чтобы можно было стрелять с неудобных поз и сохранять подобие кучности очередями.

Для прицельной стрельбы одиночными из 5.45 - действительно пользы нет.

Link to comment
Share on other sites

не-а.

Это стаканчик походу для засовывания в ствол.

Он легкий, и при выстреле вылетает, это да.

Но у него есть поля, которыми он цепляется за дульный срез, чтобы нахрен не провалиться в ствол.

 

И эти поля чуть больше чем калибр ствола. А дырка в ДТК тоже чуть больше.  И  при выстреле

этот стаканчик чуток перекосит и он в ДТК застрянет. А что будет дальше?

 

это не важно.

 

Суть - тонкостенная, легкая пластиковая крышка/пробка.

 

на эмку хороша и пробка и стаканчик.

 

на АК74 - только стаканчик пойдет.

Link to comment
Share on other sites

я якщо брати дешеві затички до вух

http://i.guim.co.uk/img/static/sys-images/Guardian/About/General/2012/5/11/1336750802695/Ear-plugs-they-may-save-y-008.jpg?w=620&q=85&auto=format&sharp=10&s=8b23f2808e3f689adc7944833b20955c

 

засовывать их в ДТК опять же нужно при помощи шомпола, а это авторитетно назвали цирком

Link to comment
Share on other sites

засовывать их в ДТК опять же нужно при помощи шомпола, а это авторитетно назвали цирком

 

я надеюсь, ты не понял меня привратно.

под цирком имелась в виду необходимость инструмента, определенной эквилибристики, ловкости рук, отсутствия похмельного тремора и прочих факторов, усложняющих и без того непростую процедуру.

 

Если честно, бойцам будет насрать на все это. И проверить сложно.

А стаканчик - на виду.

И просто как двери.

Легким, небрежным движением руки....

Link to comment
Share on other sites

А если сьёмную пробку самозакрывашку? Ну как в сёлах закрывают томатный сок в бутылках, скобу опустил. пробка плотно села. скобу поднял. пробку снял

Ок, фум-лєнта, біла сантехнічна(для ущільнення різьб кранів). Те ж саме, дешева, компактна  , липне, ) є ширина 12мм і 25мм, до речі, а в газовідвідній трубці теж є дірки, і воно ржавіє теж.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Олеат натрія можно спокійно заміняти звичайним милом. Єдина суттєва різниця - олеат натрія швидко окиснюється повітрям.

Тобто, можна спробувати залити рідкого мила - це, звичайно, просто калійні солі жирних кислот, а тверде мило - натрієві солі тих же жирних кислот.

Якщо цікавить, то можу у приват скинути що ще можна додати, щоб не тільки чистило, але й ще і мідь знімало із хромованих стволів. Зараз веду перемовини із "Зброярем" щодо розробки нового НЕТОКСИЧНОГО розчину для безпечного розчинення міді із хромованих стволів.

Link to comment
Share on other sites

Олеат натрія можно спокійно заміняти звичайним милом. Єдина суттєва різниця - олеат натрія швидко окиснюється повітрям.

Тобто, можна спробувати залити рідкого мила - це, звичайно, просто калійні солі жирних кислот, а тверде мило - натрієві солі тих же жирних кислот.

Якщо цікавить, то можу у приват скинути що ще можна додати, щоб не тільки чистило, але й ще і мідь знімало із хромованих стволів. Зараз веду перемовини із "Зброярем" щодо розробки нового НЕТОКСИЧНОГО розчину для безпечного розчинення міді із хромованих стволів.

 

рідке та тверде мило навряд чи нормально розчиняється в гасі.

Link to comment
Share on other sites

рідке та тверде мило навряд чи нормально розчиняється в гасі.

господарське мило розчиниться в керосині аж бігом, але при нагріванні. мінус в тому, що після охолодження ця суміш розшаровується, може мені попадалось неякісне мило хз. З рідкими не пробував

Link to comment
Share on other sites

рідке та тверде мило навряд чи нормально розчиняється в гасі.

Попередник напалму - "загущене пальне" саме так і робилося - розчиняли господарче мило в керосині при нагріванні керосину на водяній бані. Напалм - це використання алюмінієвого мила, тобто алюмінієвої солі жирних кислот.

Спитайте, хто може поставити вам 1-2 літри моноетаноламіну. Речовина - в"язка рідина із слабким запахом, абсолютно не токсична (звичайна сіль більш токсична). Є досить сильною основою, що повністтю нейтралізкє залишки кислоти після згоряння пороху. Розчиняється у воді та спирті, ацетоні та етилацетаті. В керосині - не випробував. Додавати 1-5% до протирки - кислота буде повністю нейтралізована.

Link to comment
Share on other sites

Ammonium oleate (CAS #544-60-5) aka Oleic Acid CAS #112-80-1 - 5.0 oz (also known as ammonium soap) Could substitute lanolin but this would sacrifice its mild copper removal qualities

 

Amyl Acetate (CAS#544-60-5) - 8.5 oz ("banana oil")

 

Nitro-benzene - 2.0 oz (the racing fuel additive)

 

K1 Kerosene - 8.5 oz

 

Neutral Saponifiable Oil - 8 oz (Not identified, probably sperm oil, but ATF could be substituted)

це з чого складається популярна рідина для чистки зброї Hoppe #9

 ATF це масло для автоматичних коробок передач-решна не хімік не в курсі

 

 

почав шукати компоненти і виявив помилку

 

Ammonium oleate (CAS #544-60-5)

Amyl Acetate (CAS#544-60-5) - 8.5 oz ("banana oil")

 

речовини за назвою начеб-то різні, а код - однаковий.

Link to comment
Share on other sites

почав шукати компоненти і виявив помилку

 

Ammonium oleate (CAS #544-60-5)

Amyl Acetate (CAS#544-60-5) - 8.5 oz ("banana oil")

 

речовини за назвою начеб-то різні, а код - однаковий.

Amyl acetate 
Link to comment
Share on other sites

@vkhavr2, допоможи забодяжити літрів 20 зілля згідно до рецепту Хоппс №9 (пост №72)

 

 Я заплачу і привезу інгредієнти, якщо дасиш наводку де все це взяти в нормальній якості і кількості.

Link to comment
Share on other sites

Пишуть, шо ізоамілацетат то грушева есенція. То є так?

 

ізо то що за префікс? Сильно міняються властивості?

Н- або нормальний - то із прямим ланцюгом без розгадуджень. Ізо - ланцюжок розгалуджується при збереженні загального  числа атомів. Зазвичай, властивості змінюються мало, хоча інколи бувають всіляки випадки. Для твоїх цілей це несуттєво.

Link to comment
Share on other sites

@vkhavr2, допоможи забодяжити літрів 20 зілля згідно до рецепту Хоппс №9 (пост №72)

 

 Я заплачу і привезу інгредієнти, якщо дасиш наводку де все це взяти в нормальній якості і кількості.

Ха! Я вже три роки як пенсіонер, а від експериментальної хімії мене відрізали ще у 1994-му! Щоб не був конкурентом...

Тепер живу на фазенді. А реактиви треба шукати по і-нету, бо централізованого постачання давно вже нема. Якщо дуже треба буде - то дам телефон молодшого сина. Він працює на хімфаці. А його найкращий друг пропав без вісті в складі "Донбасу" ще 23-го травня 2014-го року. Позивний - "Рейдер"...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...