Перейти до змісту

А не пора ли Петру Лексеичу на выход?


хозяин

Recommended Posts

По сути все просто. Даже у сторонников Пороха могут быть свои представления  о том, что они считают наиважнейшим.

 

Но максимум, шо от тебя можно ожидать - это ни разу не то, что ты считаешь наиважнейшим, но зато в избытке про всякие пуканы и ...торасов в адрес противников лобызаемой тобой политсилы.

 

Даже у сторонніков Пороха...  :fp1: :weep:

 

Може розчарую, але я не якийсь особливий прихильник Пороха, як особистості.

 

Я стараюсь дивитись на речі системно. І якщо бачу, що сама система, чи якісь дії ключових людей в ній в принципі несуть якийсь елемент вдосконалення, то схильний їх підтримувати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хорошо сформулировал. Ширка, Карл!

 

Коротко й по суті:

1. В країні померла коаліція. Її не існує, вона розпалася. Її ніхто не перекупляв і ніхто не подрібнював. Вона померла в природній спосіб передовсім тому, що на самому старті обєднувала непоєднувані між собою хитрови...бані фракції, які по кожному голосуванню ходили одна до одної у пошуках гривні, а на загал називала це правлячою коаліцією.

 

2. В країні створилася нова коаліція. Порошенко + Яценюк + ОпоБлок. Типова ширка. Ось такі реалії. Я б цілком спокійно до цього поставився - якби не Революція Гідності 2014 року. Сьогодні парламент розстріляв революцію. А це вже серйозно. Один діяч із Банкової уже разочок плюнув в душу народу. Історія вчить тОму, що вона нічого не вчить.

 

3. Пане Порошенко: якщо ви в парламенті не маєте голосів і берете їх в ОпоБлоку - то ви перейшли рубікон. У вас краща зачіска, гостріший розум і шикарна англійська, але ви стали януковичем. Він теж висмикував голоси у тих, у кого висмикується. Один до одного. Він у Ростові, мабуть, оцінив "красоту ігри". А покійний Чечетов, мабуть, з того світу захоплено співає вам свою народну "мы их развели как котят".

 

4. Пане Яценюк, вас і вашої політичної сили уже не існує. Для яйцеголових повторю по складах: не-іс-ну-є. Вас немає, ви привид, ви фантом. Ви - статистична похибка в рейтингах і антирейтингах. Вас не існує. Ідіть з Богом на цвинтар спочилих ілюзій і не ганьбіться.

 

5. Отого хлопця з Нацгвардії, якого застрелили нині під парламентом, убили вони - ті, хто захотів бавитися в жити по-старому. Вічна память цьому невинному убієнному через безсовісних політиків, які отак легко можуть вивернути всю душу людям. І навіть оком не моргнути.

 

6. Нарешті все стало на свої місця. Політики оголилися повністю, і лише сліпий-глухий-дурний баран уже не зрозуміє, ху із ху. І я дуже хочу подивитися на те, як суспільство відреагує. Якщо провладні партії далі утримуватимуть свої рейтинги, то я, чесно кажучи, капітулюю перед усіма і готовий буду визнати, що Революція Гідності дійсно забрала найкращих і лишила одних баранів.

 

7. ПрОклята країна.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Може розчарую, але я не якийсь особливий прихильник Пороха, як особистості. Я стараюсь дивитись на речі системно. І якщо бачу, що сама система, чи якісь дії ключових людей в ній в принципі несуть якийсь елемент вдосконалення, то схильний їх підтримувати.

 

Та причем тут личность? Я почти полностью уверен, что Порох как личность бесконечно далек от любого, присутствующего на нашем форуме - ну разве кроме тех, кому положено по служебным обязанностям.

 

Вся твоя системность выливается, насколько я вижу, в акцентирование разрывов разных пуканов и наклейка стикеров на всяких ...расов. Всё! Вот так ты виден со стороны, нравится тебе или нет. Именно так тебя и воспринимают - как черноротого контролера в трамвае.

 

Я во многих ветках воздерживаюсь от комментариев просто по причине того, что понимаю, что своим противникам я не смогу доказать правильность своей точки зрения - в силу тех или иных моментов. Но при этом я не рассказываю им привселюдно, какими психическими, физиологическими или генетическими фэйлами они имеют честь обладать (Для рашидов из этого правила - отдельное и особое исключение).

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Не, дядьку, отбросьте эмоции. Иначе обесценивается сама идея демократии. Да, может случиться так, что не найдется однозначной политсилы, отстаивающей наиболее важные интересы того или иного избирателя. Но это не повод сидеть ровно на жопе дома.

 

Демократия - это не свобода выбора. Это обязанность выбора. Я так уже давно говорю.

 

 

 

 

Демократия - это ОТВЕТСВЕННОСТЬ. В том числе, если, не в первую очередь за свой выбор! Так что научившись отвечать за свой выбор, научитесь и демократии, не раньше...

Link to comment
Share on other sites

Рознімали зараз разом Семен Семенченко бійки мітингувальників з міліцією.

Рознімали і матюкалися.

Ми захищали Парламент як паросток майбутньої держави. А виходило - захищали і тих, хто цей паросток топче.

Чи варто? Можливо, нове повстання неминуче?

У будь-якому разі найбільше його наближає Петро Порошенко. Як Віктор Янукович наближав Євромайдан.

Ще прохання до 265 парламентарів, які проголосували "за". Робите такий вибір - виходьте і пояснюйте його людям.

А не залишайте їм калічиться з міліцією

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та причем тут личность? Я почти полностью уверен, что Порох как личность бесконечно далек от любого, присутствующего на нашем форуме - ну разве кроме тех, кому положено по служебным обязанностям.

 

Вся твоя системность выливается, насколько я вижу, в акцентирование разрывов разных пуканов и наклейка стикеров на всяких ...расов. Всё! Вот так ты виден со стороны, нравится тебе или нет. Именно так тебя и воспринимают - как черноротого контролера в трамвае.

 

Я во многих ветках воздерживаюсь от комментариев просто по причине того, что понимаю, что своим противникам я не смогу доказать правильность своей точки зрения - в силу тех или иных моментов. Но при этом я не рассказываю им привселюдно, какими психическими, физиологическими или генетическими фэйлами они имеют честь обладать (Для рашидов из этого правила - отдельное и особое исключение).

 

Ну так нормальне функціонування системи - це на 80% питання чітких дефініцій.  :D

 

Так що якщо людям  чітко визначити і простікерувати всіляких підарасів, то багатьох проблем тоді просто навіть не виникне. B-)  

Link to comment
Share on other sites

Пеціна система це осідлати існуючий порядок і підмалювати свиню щоб очі не колола на Заході.Багатовекторність.сумирне теля дві корови сосе і інша хохлятська лабуда.Заміть ламати старе і вибудовувати нові механізми.Все більше виглядає на те що зовнішнє управління в тій чи іншій формі є єдиним варінтом реформування України.І тільки штати можуть помогти в цьому бо їх зовнішня політика завжди мала месіанський компонент поширення свободи і добробуту.Європа традиційно керувалась в зовнішній політиці створенням противаг і балансів і доля України чи її народу для их на десятому плані. Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Після сьогодньошньої Пеціної промови я корегую свій прогноз.

Рік наш Петре не просидить. 

Ширку заварив наш верховний - це він зря. Публіка йому це не пробачить.


 

11219006_595330177276135_315879323807053

Майкл Щур

 
33 mins · 
 
 

До сьогоднішніх подій під ВР

 

 

Щуру звичайно видніше з армії хто там кого вбив.

Link to comment
Share on other sites

Після сьогодньошньої Пеціної промови я корегую свій прогноз.

Рік наш Петре не просидить. 

Ширку заварив наш верховний - це він зря. Публіка йому це не пробачить.

 

Хрен его знает, с какой публикой вы общаетесь. Та что вокруг меня, в ахуе от

беспредела свободовских боевиков. О ширке никто и не вспомнил. Так что, кто кому чего низабудетнипрастит - бабка очень надвое сказала.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Если б Тягнибок был таким боевиком как его пытаются представить, он бы по сто раз не ходил к Педорычу на переговоры. Хуйнул бы в него гранатой или отравленным зонтом и пиздарики.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Если б Тягнибок был таким боевиком как его пытаются представить, он бы по сто раз не ходил к Педорычу на переговоры. Хуйнул бы в него гранатой или отравленным зонтом и пиздарики.

 

Нє било уплочєно.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А все же люби друзи ми немножко отвлеклись от темы, беззаконие которое со своими опричниками при поддержке осколков донецкой шайки лелеет наш президент петрушко, будет выплескиваться вот такими вот вспышками агрессии и протестами, которые раз от раза будут становится только сильнее. им бы подумать об этом, но вот беда думать нечем, они в голову тока жрут...

Змінено користувачем хозяин
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

 


Если б Тягнибок был таким боевиком как его пытаются представить

 

Та да, боєвік ще той :D

За всіма екзіт-полами вони проходили в Раду, ще тоді дивно було, чому не боролись? Склалось враження, що з Пєдрою договорняк був.

Щось согодні дивне відбулось, я не розумію взагалі, який сенс Свободі таке витворяти?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А все же люби друзи ми немножко отвлеклись от темы, беззаконие которое со своими опричниками при поддержке осколков донецкой шайки лелеет наш президент петрушко, будет выплескиваться вот такими вот вспышками агрессии и протестами, которые раз от раза будут становится только сильнее. им бы подумать об этом, но вот беде думать нечем, они в голову тока жрут...

 

Та да, знавці конституційного права вони такі, гранатами на раз закидають.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


знавці конституційного права

 

Та нє, голосують за "особій статус Лугандону" разом з жопоблоком :nose3:

 

ЗІ От мені цікаво, якою частиною України по-ітогам так сказать, збирається править Пєдро? 

Link to comment
Share on other sites

Та да, боєвік ще той :D

За всіма екзіт-полами вони проходили в Раду, ще тоді дивно було, чому не боролись? Склалось враження, що з Пєдрою договорняк був.

Щось согодні дивне відбулось, я не розумію взагалі, який сенс Свободі таке витворяти?

Їх хазяї наказали - сволотівці виконали (до речі, віднині для мене вони всі сволотівці, хоча досі я жодного разу так їх не називав, навіть під час особистих сварок з Лівандовичем).

Можна скільки завгодно твердити, що Сволоті це не вигідно (до речі, риноанали теж белькотіли, що Януку не вигідно було розстрілювати небесну Сотню), але проти фактів не попреш. Та й, якщо почитати пости сволотівських ботів на форумах (скажімо Вію та Лівандовича), то можна знайти безліч погроз влаштувати кривавий Третій Мойдан. От і бачимо спробу його справді влаштувати.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Занадто мало людей було, щоб влаштувати.

І зброї мало, тільки пакети вибухові і стільки постраждалих?

Ну це лише початок. Більше людей Сволота з правосєками просто не мають в Києві.

Проте підозрюю, що незабаром будуть продовження.

Зброї сволотівці завезли до наших міст - вагони. Наказ Хуйла спробують виконати.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Наказ Хуйла спробують виконати.

 

Ну если петрушка и кроль подмогнут так выконают непременно. Скоро вон налоговый кодекс новый рассматривать будут....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хрен его знает, с какой публикой вы общаетесь. Та что вокруг меня, в ахуе от

беспредела свободовских боевиков. О ширке никто и не вспомнил. Так что, кто кому чего низабудетнипрастит - бабка очень надвое сказала.

 

А від змін до КУ, головного закону України на хвилиночку, ті що навколо вас нє в ахує?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви впевнені,що Хуйла?

Поки плюшки Пєдро отримує і жопоблок-мирні люди. Хула тут поки не видно.

В Путлєра залишається єдиний шанс виграти війну за Україну - повалити українську державу силами самих українців.

Ось і задіяв останні резерви. В бій кинуто Сволоту.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В Путлєра залишається єдиний шанс виграти війну за Україну - повалити українську державу силами самих українців. Ось і задіяв останні резерви. В бій кинуто Сволоту.

 

Давайте так: якщо по сьогоднішнім подіям заарештують Тягнибока, Швайку і хто там ще з вищих свободівців засвітився і буде прозорий процес - я згодна, що вони підхуйловці.

Але якщо тільки простих виконавців, і засудять за закритими дверима, Тягнибок буде і далі пламєнно виступати, а Пєдро прикрутить гайки без введення військово стану - тоді будем вважати, що це Пєдро і організував, щоб перекрити "ширку" і прийняти непопулярні закони, що обмежують право на зібрання.

От і побачимо.

 

ЗІ Ті зміни в Конституцію її розвалять 100%, справа часу.

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...