Перейти до змісту

А у Шустера севодня...


хозяин

Recommended Posts

Всі витирають ноги об Пєціне правосудіє. Цікаво, Москаль сам попхався в ефір чи атец народа послав блеяти щось на його захист?

Однозначно не сам - тема зовсім не його, та й на морді намальовано: "я в дупі!".

 

Граната - аргумент для развала. Для того, чтобы сохранить, имхо, спасти может только реальное внешнее управление, военное положение с назначенными извне чрезвычайными представителями с

особыми полномочиями. В условиях формальной демократии - шансов для сохранения Украины как государства в данный исторический момент я - не вижу...

А последний чих издыхающей кланово-олигархической системы в лице нынешней владной клептократии  делает все, чтобы начали рваться гранати и свистеть пули. Свидомо или нет. уже даже не важно..

Пока людей просят не наезжать на инакомыслящих, дабы и дальлше не будоражить и без того взбудораженное общетсво - Педрилья занят одним - укрепленеим властной вертикали под видом

так называемой децентрализации, которая нужна ему для ничем не ограниченного личного обогащения.

І щось таке враження, що ці настіки тупіші за папірєднікафф, що таки доведуть до військового перевороту, а скоріше кривавого бунту.  :( Але ж хуйло не дасть його здійснити "по-людські" - без великої крові. І робити це буде з опорою не на офіційну владну клептократію, а на невдоволену і вже кажісь скоординовану залаштункову олігархічну верхівку.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Однозначно не сам - тема зовсім не його, та й на морді намальовано: "я в дупі!".

 

І щось таке враження, що ці настіки тупіші за папірєднікафф, що таки доведуть до військового перевороту, а скоріше кривавого бунту.  :( Але ж хуйло не дасть його здійснити "по-людські" - без великої крові. І робити це буде з опорою не на офіційну владну клептократію, а на невдоволену і вже кажісь скоординовану залаштункову олігархічну верхівку.

 

В мене не враження, а стійке переконання було ще до того, як кулівлобівці сіли на стільці після втечі Хряка і особливо коли Педрилья в один тур став презом...

"Переворот" руками місцевих скоріше за все виллється в банальну громадянську війну, учасники якої навіть не до кінця  второпають хто проти кого... Безумовно - Кремль тут

буде грати одну із гловних скрипок аби взяти ЩЕ більше з партії, в якій він поки веде ( з огляду на продажну українську владу, хитрозроблених європітарів та нашу (ЮС) імпотентську адміністрацію)

Тому я і переконаний, що тільки реальне, а не удаване зовнішнє управління з США ще може врятувати якось Україну. Ймовірність такого сценарію важко передбачити...  Скоріше за все - поштовхом до нього

стануть чергові надзвичайні події в Україні - на кшталт кривавого скинення влади, тощо. Бажання застосовувати до України сценарій "бананових республік" мало кому по душі - по коштуватиме американському бюджету

значних витрат і буде мати важкопередбачуваний результат. Але може скластится така ситуація, коли він таки стане єдино можливим вибором цієї чи наступної адміністрації. БУде залежатиме від того які зовнішньополітичні

пріорітети вона відстоюватиме.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли треба щось приховати, створюють інший інфоповод, який затьмарює все.

 

В четвер в ВР списння 3,6 млрд дол.

 

Списання боргів .

 

Робоча група по тарифам, 4 міс не ставили на обговорення звіт робочої групи.

 

Сьогодні в Україні борг - 1 трильйон 804 млрд грн...

 

Екстремально почав зростати з 2014 року...

 

91 % ВВП.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...