Перейти до змісту

А де, власне, пані Ека Згуладзе ?


Людас

Recommended Posts

тут поиск Эки  или(и) проление тролля троление Прола?

Нічого особистого. Прол робить малоефективні спроби довести , що Ека активно працює як двигун реформ .

Я опоную.

Людас, реально, в чём у тя проблема?

Ты не можешь найти в интернете свежее видео или интервью Згуладзе?

ВТак открой гуголь и набери в строке поиска "видео | интервью згуладзе", отсортируй по дате и наслаждайся.

Я за тебя бесплатно ето делать не буду. СТо баксов плати и сделаю.

Йди попий холодної водички. Немає Еки. Практично.

Link to comment
Share on other sites

Ок. Гугля и ютуба не существует.

Чому ж не "сущєствуєт".

Существуєт. Ека там нє сущєствуєт практично. З літа минулого року.

Тільки кілька незначних появ . Кулуари, презентації.

 

Деканоїдзе бачу останнім часом . Еку ні.

Link to comment
Share on other sites

а чому якісь два придурки вписуються за якусь грузинку, яка на порядки (якщо не в нуль) знизила свою активність на посту першого заст.міністра МВС, "берегині поліції"?

Link to comment
Share on other sites

На ФБ її теж гукають

 
Следующий шаг - создание учебного заведения для подготовки высококвалицифированных кадров, уверена глава Нацполиции Хатия Деканоидзе. По ее словам, полицейская академия может появиться у нас…
rbc.ua
 
Це сподобалося 321 особі.
67 коментарів

 

Коментарі

Александр Халимон Всем здравствуйте! Знаете я до сегодняшней встречи с полицейскими искренне верил что новая полиция способна что то поменять в системе право охранения, но сегодня мнение об этом всем изменилось. Сижу сейчас в шоке...аж начала болеть голова. Расскажу в в...Переглянути більше Переглянути переклад
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

а чому якісь два придурки вписуються за якусь грузинку, яка на порядки (якщо не в нуль) знизила свою активність на посту першого заст.міністра МВС, "берегині поліції"?

Пан нацист? 

Link to comment
Share on other sites

 

Опубликовано: 4 февр. 2016 г.

 

У Міністерстві внутрішніх справ України відбулася зустріч керівництва відомства з представниками Консультативної Місії ЄС.

 

У зустрічі з української сторони взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе, глава Нацполіції України Хатія Деканоідзе. До делегації ЄС увійшли Голова Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні Кястутіс Ланчінскас і командувач цивільними операціями ЄС Кеннет Дін.

Link to comment
Share on other sites

Ні. Ти один з тих двох придурків.

 

ПОдсказываю долбоёбу Людасу. Я те дал видео с канала МВД, посмотри другие видео с ихнево канала, найди свою ненаглядную Згуладзе :о)

Link to comment
Share on other sites

 

Опубликовано: 4 февр. 2016 г.

 

У Міністерстві внутрішніх справ України відбулася зустріч керівництва відомства з представниками Консультативної Місії ЄС.

 

У зустрічі з української сторони взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе, глава Нацполіції України Хатія Деканоідзе. До делегації ЄС увійшли Голова Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні Кястутіс Ланчінскас і командувач цивільними операціями ЄС Кеннет Дін.

Прол , не циклись. Скільки ти будеш тикати цю одиноку картинку, де Ека ні слова не сказала ?

ПОдсказываю долбоёбу Людасу. Я те дал видео с канала МВД, посмотри другие видео с ихнево канала, найди свою ненаглядную Згуладзе :о)

Ти його сам дивився ? Що там ? Що сказала Згуладзе ?

Link to comment
Share on other sites

Прол , не циклись. Скільки ти будеш тикати цю одиноку картинку, де Ека ні слова не сказала ?

 

Ти його сам дивився ? Що там ? Що сказала Згуладзе ?

 

ПОдсказываю долбоёбу Людасу. Я те дал видео с канала МВД, посмотри другие видео с ихнево канала, найди свою ненаглядную Згуладзе :о)

Link to comment
Share on other sites

ПОдсказываю долбоёбу Людасу. Я те дал видео с канала МВД, посмотри другие видео с ихнево канала, найди свою ненаглядную Згуладзе :о)

Ще раз. Це твоя справа доводити свою точку зору.

Моя точка зору, що Згуладзе зникла як публічна людина та двигун реформ в поліції.

Кілька кадрів за пів-року на другому плані. Ото і вся діяльність ?

Ти пам*ятаєш як вона починала?

Link to comment
Share on other sites

Ще раз. Це твоя справа доводити свою точку зору.

Моя точка зору, що Згуладзе зникла як публічна людина та двигун реформ в поліції.

Кілька кадрів за пів-року на другому плані. Ото і вся діяльність ?

Ти пам*ятаєш як вона починала?

Людина працює. 

Link to comment
Share on other sites

Моя точка зору, що Згуладзе зникла як публічна людина та двигун реформ в поліції.

Кілька кадрів за пів-року на другому плані. Ото і вся діяльність ?

Ти пам*ятаєш як вона починала?

 

Ну тя ваще хуй по телику показывают. Ишо? :о)

Когда ково-то показывают по телику, ето не человек виноват. а журналисты телеканалов. Им платют показывать Згуладзе - они показывают. не платют - не показывают :о)

 

Например когда ты последний раз видел или слышал первого заместителя Нацбанка? :о)

Или когда ты видел или слышал первого зама Абромявичуса?

У них там тожа реформы идут :о)))

Link to comment
Share on other sites

Угу. З документами.

Так в СРСР писали про генсеків , коли вони були вже в комі.

Я вважаю що там таке болото, Що люба людина по саме чоло у тої писанні зариєтеся.

Link to comment
Share on other sites

Людас, Згуладзе - первый зам министра. она тащит всю работу министерства. если ты хоть каплю опыта в структурах имеешь, кто такой первый зам.

Заёбуют иногда такие долбоёбы как ты.

Link to comment
Share on other sites

Ну тя ваще хуй по телику показывают. Ишо? :о)

Когда ково-то показывают по телику, ето не человек виноват. а журналисты телеканалов. Им платют показывать Згуладзе - они показывают. не платют - не показывают :о)

 

Например когда ты последний раз видел или слышал первого заместителя Нацбанка? :о)

Или когда ты видел или слышал первого зама Абромявичуса?

У них там тожа реформы идут :о)))

 

Ще раз. Ека публічна людина.  На відміну від мене і тебе теж. Вона чиновник високого рівня, яка позіціонувала себе 

на початку як активний двигун реформ. В такому випадку це нормально коли людина постійно в ЗМІ. На початку так і було. Зараз ні. Ти тільки підтвердив , що  є тільки другорядні  незначні кадри. За пів-року ти знайшов ледве шість

Причому. на тій зустріічі 4 лютого Ека тупо мовчала. І все. Що трапилось що так змінилась поведінка?

Невже ти не  бачиш різниці між її поведінкою зараз і на початку діяльності ?  

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Людас, Згуладзе - первый зам министра. она тащит всю работу министерства. если ты хоть каплю опыта в структурах имеешь, кто такой первый зам.

Заёбуют иногда такие долбоёбы как ты.

 

Заіпали чиновники , які мовчки "тащат" Україну в прірву. І це їм вдається. 

То на початку своєї діяльності вона ні хєра не робила коли не вилазила з екранів ?

Твоя ж логіка.  

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За пів-року ти знайшов ледве шість

 

Людас, я тупо тебе скопировал с первой страницы поиска.

Ты шо, меня троллишь?

Набери в поисе згуладзе и увидишь там стопиццот страниц.

Link to comment
Share on other sites

Заіпали чиновники , які мовчки "тащат" Україну в прірву. І це їм вдається. 

То на початку своєї діяльності вона ні хєра не робила коли не вилазила з екранів ?

Твоя ж логіка.  

 

Кто платил журналюгам? Згуладзе со своево кармана шоле, шоб её показывали?

Еси её мало показывают - ето проблемы не её, а журналистов, я те уж третий раз ето объясняю.

 

Тебя например хуй покажжут по телику, и не потому что ты нахуй никому не нужен. а потому что никто за твой показ не заплатит. А еси бы ты  давал шустеру десят килобаксов, то тебя бы показывали у шустера :о)

Link to comment
Share on other sites

Кто платил журналюгам? Згуладзе со своево кармана шоле, шоб её показывали?

Еси её мало показывают - ето проблемы не её, а журналистов, я те уж третий раз ето объясняю.

 

Тебя например хуй покажжут по телику, и не потому что ты нахуй никому не нужен. а потому что никто за твой показ не заплатит. А еси бы ты  давал шустеру десят килобаксов, то тебя бы показывали у шустера :о)

А ці гроши треба десь узяти. Наприклад спіздить з держбюджету.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...