Перейти до змісту

Безвизовый режим. Старт


Olegik

Recommended Posts

мы спорим не о власти, а безвизе.

 

я считал и считаю его позитивным, в долгосрочном плане, и востребованном явлении.

 

по поводу властей же иллюзий особых нет, думаю, ни у кого

Також так вважаю,але не за будь яку ціну,та без зайвої самореклами влади, під час коли переважна більшість громадян немає фінансово змоги подорожувати.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 739
  • Created
  • Остання відповідь

ага

 

модель называется "работать, работать и еще раз работать"

Мешканці Португалії питають,чомутільки Бразилія розмовляє португальською? Потрібно працювати,щоб і інші країни почали вивчати їх мову.

Link to comment
Share on other sites

Мешканці Португалії питають,чомутільки Бразилія розмовляє португальською? Потрібно працювати,щоб і інші країни почали вивчати їх мову.

 

якщо можна - бiльш докладно, бо я не зовсiм зрозумiв про що мова взагалi

Link to comment
Share on other sites

якщо можна - бiльш докладно, бо я не зовсiм зрозумiв про що мова взагалi

Про Бразилію,яка зараз розмовляє португальскою.Цікаво чому? Португальці попрацювали свого часу. І зараз нам кажуть,що працювати потрібно!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про Бразилію,яка зараз розмовляє португальскою.Цікаво чому? Португальці попрацювали свого часу. І зараз нам кажуть,що працювати потрібно!

 

o_0

 

ну то не працюйте, якi проблєми :weep:

Link to comment
Share on other sites

"Колоніальна Бразилія
Тордесільяський договір (1494) визначив кордони володінь між Іспанією і Португалією. Мова йшла про те, що за договором, території на схід від Грінвичського меридіана до 370 легуа на захід від Островів Зеленого Мису відходили Португалії, а землі, що розташовані на захід від нього - Іспанії. Ця уявна лінія, що простяглася між двома полюсами, перетинала Латинську Америку на сході і стала першим кордоном Бразилії, ще не відкритої португальцями."

----------------

Попрацювали свого часу!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так заробляйте менше. 

Мабуть якщо українська влада перестане прислуховутися до порад та вказівое Євро-імперських "економістів",ми почнемо заробляти більше!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мабуть якщо українська влада перестане прислуховутися до порад та вказівое Євро-імперських "економістів",ми почнемо заробляти більше!

 

авжеж, у кацапстанi i нагодують, i грошенят пiдкинуть трошки

 

велкам

 

 

а гейропа клята щось не збирається годувати. навiть щось там вимага, падла така

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Шрек, да вот про командировочных и спонсируемых я бы меньше всего беспокоился.

у них с визой проблем нет не было и не будет.

 

Проблемы есть, и очень большие.

В первую очередь сроки.

Зачастую отсутствие мультивизы и необходимость ее оформления являются поводом для автоматического отказа от приглашения или промоушена конкретного человека на поездку.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отже,середня зарплатня у деяких країнах ЄС складається з добутків колишніх колоніально-імперських часів.

І не потрібно вказувати українцям на те,що "працювати потрібно"! Працівники,пля!

Ми працюємо,але наша середня зарплатня має історію зовсі іншу. Татаро-Монголи,паРашна імперія,совок, і влада,яка має коріння у минулих часах.

Link to comment
Share on other sites

а гейропа клята щось не збирається годувати. навiть щось там вимага, падла така

Нехай ота гейропа не лізе по звичці у інші країни! Та затулить пельку,підлизуючі дупу паРашній імперії!

Ми,коли кажемо Європа,маємо на увазі орієнтири на розвиток рівноправних кран,а не колоній імперій!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

В общем шикардос нарисовался. Полный и безоговорочный.

 

Ребятки. ваши рассказы про надо работать - песня очень не новая. Это старый прием руссопропагандонов.

 

И нехрен сюда тулить вашу демагогию.

Link to comment
Share on other sites

Проблемы есть, и очень большие.

В первую очередь сроки.

Зачастую отсутствие мультивизы и необходимость ее оформления являются поводом для автоматического отказа от приглашения или промоушена конкретного человека на поездку.

 Шрек, хочешь я отвечу в стиле тех, кто мне оппонирует ?

 

Значит этот человек не добился

Мало работал над собой , что не смог сделать визу

Нужно еще, такие нищеброды Европе не нужны.Работать нужно. добиваться а не ныть что визу не дали !

 

И причем - все верно !

Змінено користувачем A.W.
Link to comment
Share on other sites

Нехай ота гейропа не лізе по звичці у інші країни! Та затулить пельку,підлизуючі дупу паРашній імперії!

Ми,коли кажемо Європа,маємо на увазі орієнтири на розвиток рівноправних кран,а не колоній імперій!

 

та топай вже в рашу, там саме мicце iз таким шаблоном 

Link to comment
Share on other sites

В общем шикардос нарисовался. Полный и безоговорочный.

 

Ребятки. ваши рассказы про надо работать - песня очень не новая. Это старый прием руссопропагандонов.

 

И нехрен сюда тулить вашу демагогию.

 

разговор про работу начался с упоминания штатов, где люди пашут в режиме 24/7

 

европе далеко до штатовских ритмов труда, и уровень жизни соответственно пониже, это моё личное мнение.

Link to comment
Share on other sites

та да, аж до майдана дело дошло.

 

хотя казалось бы - всего лишь какая-то евроассоциация...

Я Вам зараз одну непопулярну річ скажу....

 

Більшість людей старшого і середнього віку стояли не за євроасоціацію і вступ у Євросоюз, а проти того, щоб повертатися в задушливі обійми північного сусіда.

 

Я завжди дуже скептично відносилася до ідеї вступу в ЄС, але обома руками підтримую ідею вступу в НАТО. І це ще до подій в Україні і масакри в Сірії, коли Європа показала свою двуличність, продажність, жадобу вигоди та комфорту та крайню забюрократизованість.

 

Торгівельний союз - так, прозорість кордонів - можливо, вільний рух людей і капіталів - ура, але вступати в новий союз з повною передачею права формувати внутрішню економічну, культурну, демографічну, законодавчу політики якимось чужим бюрократам, частина яких з легкістю продає себе тим, хто подорожче заплатить (зараз - кацапам), а інша частина з трудом згадає назву столиці України - ТА НУ ЙОГО НАХ!

 

А молодь - що, молодь?! В усі часи в перших рядах революційних барикад були студенти - їм найлегше вмілою рукою вкласти в голови потрібні зацікавленим людям ідеї. Досвіду то ще нема, критичне мислення ще не виробилося, а енергія б'є через край. Ну от і виходить - "хто не скаче - той москаль!"

 

Отаке от....

 

ЗІ: я зовсім не виступаю проти безвізового режиму, але вважаю, що не варто його перетворювати в якийсь фетиш, як місяць тому всі молилися на транш....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Сперва добейся ?

А ты чего достиг ?

Или работай , ага ?

 

Да в-общем-то охренительно.

 

не стоит передергивать.

 

моё сообщение относилось исключительно к юзеру Парус, который внезапно начал объяснять нынешний уровень жизни ЕС колониями. Так часто поступают, когда начинают искать причины "почему всё именно так, а не иначе".

 

Хотя колонии сыграли свою роль, их (колоний) давно уже нет. Это во-первых. Во-вторых, в случае, к примеру, Португалии, колонии вообще сыграли негативную роль, так как туда вкладывалось ресурсов больше, чем в страну-колонизатора.

Link to comment
Share on other sites

не стоит передергивать.

 

моё сообщение относилось исключительно к юзеру Парус, который внезапно начал объяснять нынешний уровень жизни ЕС колониями. Так часто поступают, когда начинают искать причины "почему всё именно так, а не иначе".

 

Хотя колонии сыграли свою роль, их (колоний) давно уже нет. Это во-первых. Во-вторых, в случае, к примеру, Португалии, колонии вообще сыграли негативную роль, так как туда вкладывалось ресурсов больше, чем в страну-колонизатора.

 

Предложение принято.

Согласен.

Link to comment
Share on other sites

Я Вам зараз одну непопулярну річ скажу....

 

Більшість людей старшого і середнього віку стояли не за євроасоціацію і вступ у Євросоюз, а проти того, щоб повертатися в задушливі обійми північного сусіда.

 

Я завжди дуже скептично відносилася до ідеї вступу в ЄС, але обома руками підтримую ідею вступу в НАТО. І це ще до подій в Україні і масакри в Сірії, коли Європа показала свою двуличність, продажність, жадобу вигоди та комфорту та крайню забюрократизованість.

 

я з Вами згоден, яле мушу таки зазначити, що з геополiтичним положенням України дуже важко втриматись у "центрi". Є з одного боку ЄС, з iншого - кацапстан. Такий вибiр. Якщо не йдете в напрямку ЄС - то "дабро пажаловать".

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я Вам зараз одну непопулярну річ скажу....

 

Більшість людей старшого і середнього віку стояли не за євроасоціацію і вступ у Євросоюз, а проти того, щоб повертатися в задушливі обійми північного сусіда.

 

Я завжди дуже скептично відносилася до ідеї вступу в ЄС, але обома руками підтримую ідею вступу в НАТО. І це ще до подій в Україні і масакри в Сірії, коли Європа показала свою двуличність, продажність, жадобу вигоди та комфорту та крайню забюрократизованість.

 

Торгівельний союз - так, прозорість кордонів - можливо, вільний рух людей і капіталів - ура, але вступати в новий союз з повною передачею права формувати внутрішню економічну, культурну, демографічну, законодавчу політики якимось чужим бюрократам, частина яких з легкістю продає себе тим, хто подорожче заплатить (зараз - кацапам), а інша частина з трудом згадає назву столиці України - ТА НУ ЙОГО НАХ!

 

А молодь - що, молодь?! В усі часи в перших рядах революційних барикад були студенти - їм найлегше вмілою рукою вкласти в голови потрібні зацікавленим людям ідеї. Досвіду то ще нема, критичне мислення ще не виробилося, а енергія б'є через край. Ну от і виходить - "хто не скаче - той москаль!"

 

Отаке от....

 

ЗІ: я зовсім не виступаю проти безвізового режиму, але вважаю, що не варто його перетворювати в якийсь фетиш, як місяць тому всі молилися на транш....

 

:smiley15:  :smiley15:  :smiley15:  :smiley15:  :smiley15:  :smiley15:  :smiley15:  :smiley15:  :smiley15:  :smiley15:  :smiley15:  :smiley15:

 

Особливо ось це -

 

я зовсім не виступаю проти безвізового режиму, але вважаю, що не варто його перетворювати в якийсь фетиш

Змінено користувачем A.W.
Link to comment
Share on other sites

разговор про работу начался с упоминания штатов, где люди пашут в режиме 24/7

 

европе далеко до штатовских ритмов труда, и уровень жизни соответственно пониже, это моё личное мнение.

 

Понимаете в чем дело - нам предлагают пахать как американцам а получать копейки. И еще не иметь никакой защиты - ни полицейской, ни судебной.

Link to comment
Share on other sites

@Бацилла

 

Да, согласен, удержаться трудно.

Однако же - Европа нас буквально насильно впихивает в русский мир, а наша власть своим поведением этому потворствует.

 

против - только народ.

Link to comment
Share on other sites

ЗІ: я зовсім не виступаю проти безвізового режиму, але вважаю, що не варто його перетворювати в якийсь фетиш, як місяць тому всі молилися на транш....

фетиш з безвізового режиму саме зараз роблять ті, хто на 10 сторінок за рибу гроші про середню та мінімальну зарплату. Причому всі чудово розуміють, що цифри ніц не показові, що вони кричуще свідчать те, яка частина економіки знаходиться в тіні. Я вже не кажу про те, що більше 1 млн. ФОПів на спрощеній системі мають певний дохід, який ніяк не враховується вищезгаданими показниками.

 

Ви здивуєтеся, але в переважній більшості пасажири автобусу Київ-Краків мають середню зарплату або мінімальну пенсію... Офіційно, ага.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

фетиш з безвізового режиму саме зараз роблять ті, хто на 10 сторінок за рибу гроші про середню та мінімальну зарплату. Причому всі чудово розуміють, що цифри ніц не показові, що вони кричуще свідчать те, яка частина економіки знаходиться в тіні. Я вже не кажу про те, що більше 1 млн. ФОПів на спрощеній системі мають певний дохід, який ніяк не враховується вищезгаданими показниками.

 

Ви здивуєтеся, але в переважній більшості пасажири автобусу Київ-Краків мають середню зарплату або мінімальну пенсію... Офіційно, ага.

 

Я ? Делаю ? да помилуй Господи, я наоборот выступаю против голосящих стецей , котрые пишут что "нет для украины ничего более важного чем безвизовый режим"

Link to comment
Share on other sites

Я ? Делаю ? да помилуй Господи, я наоборот выступаю против голосящих стецей , котрые пишут что "нет для украины ничего более важного чем безвизовый режим"

Я не называл имен-ников, я отметил некую тенденцию.

 

При этом, может я предвзято и невнимательно читаю, но ей-богу! как минимум за последние страниц 5 вот этого вот "нет для Украины ничего более важного чем безвизовый режим", я не заметил. Никто не считает это панацеей, чудом, манной небесной. Но необходимый шаг вперед - да. От себя добавлю: еще б одновременно с введением виз для посещения кацапстана и Украины кацапами.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...