Перейти до змісту

Кого еще ликвидировать, фарионши йо...?


mg42

Recommended Posts

Ну да... А шо, не схожа? (кокетливо поправляє зачіску)

:girl_witch:

 

тю.

а нік мальчуковий.

 

ЗІ. Ти, будьласка, обережніше з цимі підколками про чєлюсть і таке інше.

То до кацапів.

Не розпалюй тут.

Link to comment
Share on other sites

нумо тикни мене носом у приклади відмовляннь.

 

 

а я от перші-ліпші приклади закликів до дискримінації російськомовних, або двомовних навів

 

http://uapolitics.com/topic/28013-kogo-esche-likvidirovat-farionshi-jo/?p=755126

Будь щирий, ти навів, здається, перший і єдиний приклад. Дочекався?

 

Як не наведеш, то певно маєш щось сказати у виправдання наклепу.

Не нервуй, подивись відразу у цю гілку:

 

...

потом толи по тупости, толи еще какие причины, ник известный (не будем тыкать пальцами)

начал мовное пцтання за уши тянуть, кому и как писать.. я по этой причине ушел с ДД года три назад

ебись в сраку сами, как быдло украино мовное то ни чего..да?

я уже про синячье в реале, в парламенте, много кто только украинской там - легче стало?

а как в окопах по русски говорят наши ребята-то они кто?

...

только не надо фетиш на каких то форумах устраивать с сего вопроса.

Ти бачиш, що і ніби адекватні люди неадекватно реагують на ідею, що мова може бути важливою і варто щось змінювати.
Link to comment
Share on other sites

А можно мне сказать? Я последнее время ни на украинском ни на русском не говорю. Времени нет.

Так хоть тут выскажусь.

Вы чего озверели? Войны активной нет, так заскучали все? Если коту нечего делать, оно чего делает? То-то.

Начну с объективной реальности.

Сколько поколений украинцев говорят на русском просто потому что украинский в уклад Совка не вписывался? Особенно в городах? Дофига. И куча русскоязычных украинских патриотов тому доказательство. 

Как много у нас в жизни времени на важные вещи и из чего приходится выбирать? Когда нужны были броники и еда для добробатов в начале войны да и в середине тоже, никому не приходило в голову волать за мовный вопрос. Потому что есть приоритеты. Сейчас они тоже есть. У меня время расписано до минуты. И когда у меня встает вопрос, почитать учебник украинского языка или организовать очередной протез герою АТО, у меня нет сомнений в том, что я выберу. А другого времени у меня нет. Жизнь нынче нелегка. Всюду. Потому оставим нас, наследие Совка в покое. Если мне на передачу про-украинской идеи в тексте или словами на русском уходит минута то на украинском 10. КОгда у меня есть эти 10 - я обязательно напрягусь. Когда нет- вибачайте. Идея - важнее формы передачи. Я и Брейлем могу когда надо.

ТАк вот, о чем это я. Процесс украинизации идет.  то вижу и чувствую в каждый свой приезд. Даже лаг в полгода не мешает мне видеть прогресс. Это новые поколения. Они уже другие. И их надо поддерживать в этом но не перегибать. ПОтому что мы все еще носители вируса и это как герпес. Можно вылечить только убив печень. Потому не надо толкать и без вас едущий поезд только потому что он по вашему мнению едет недостаточно быстро.

 

Теперь за Форум. Думаю проблема тут не в отсутствии или налии модерации, а в отсутствии правил игры.

Собираем местный майдан и решаем, каким мы хотим видеть этот форум. С упором на содержание или с упором на Хворму(с).

И все по-честному. Если решаем большинством что это проукраинский украиноязычный форум, то проблема языка решается автоматиччески. Русский язык либо объявляется одним из диалектов украинского и все довольны, либо запрещается. Кто настаивает на русском - в бан, кто не хочет в это играть - уходит.

Другой вариант. Решаем кагалом, что это проукраинский мультиязыковый форум и тоже вопрос закрыт сразу и навсегда. Кто поднимает шнягу и начинает оскорблять по языковому принципу в бан на неделю. И так пока не перевоспитаем. 

Единственный говоря языком баз данный уникальный идентификатор по которому бан и нафиг - это украинофобство и личные оскорбления. Остально Вылькам.

 

Вот что я об этом всем думаю Нельзя играть в футбол по правилам бокса когда все играют по правилам настольного тенниса. Общий своб правил надо. вот

 

Я тут 1 ремарочку додам. Я переважно українською пишу. І навіть радо бачила б більше дописів саме нею.

Але є 1 момент, який, імхо, слід брати до уваги. Бугуто хто (і я у  тому числі) тут постять статті. І багато статей російською. Втім, їхній зміст від того не стає менш цікавим. То що, у разі україномовного форуму їх ще й перекладати? це вже дур повний.

 

Англійську чи французьку чи там будь-яку ще, можна стислий виклад зробити, хоча переважно англійську розуміють. А переклад з російською, як на мене, лише за бажанням автору допису. Типу "Якщо пан має ЧАС і натхнення" ;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

зато гілка популярна :tu:

 

 

Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 21

5 користувачів, 11 гостей, 5 анонімних

 

ВСЕ ПІАР крім Нікрологу

 

а іншим гостям про те, що цей форум помирає: не дождьотесь :K


я іноді перекладаю статті гуглоперекладачем - не всі звісно бо нема стільки часу :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

ЗЫ "Заборонено створювати теми та дописи, що дискримінують або принижують українців за мовною або будь-якою іншою ознакою"

Или предлагайте свои варианты.

Нормально. Єдине, що я би уточнив, що дискримінація - це коли особливості в одній сфері породжують обмеження у зовсім іншій, тіпо "Пиво только членам профсоюза". Бо "нема слуху, то не співай в опері", або "не знаєш держмови - не йди на держслужбу" - то не дискримінація.

Link to comment
Share on other sites

Будь щирий, ти навів, здається, перший і єдиний приклад. Дочекався?

 

 

Не нервуй, подивись відразу у цю гілку:

 

Ти бачиш, що і ніби адекватні люди неадекватно реагують на ідею, що мова може бути важливою і варто щось змінювати.

 

я не читав всієї тої срачки на мовні теми.

якби читав, то відреагував би раніше.

Link to comment
Share on other sites

а от образи, приниження і порівнювання з окупантами - так.

 

А вислови типу "всьо біло харашо, пока мовоазабоченіє рагулі не пришлі"  від Стіві це приниження україномовних чи такі смішні приколи? За це не банять?

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Бугуто хто (і я у тому числі) тут постять статті. І багато статей російською. Втім, їхній зміст від того не стає менш цікавим. То що, у разі україномовного форуму їх ще й перекладати? це вже дур повний.

 

гугльпереводчиком перекладать. и сразу создать для копипаста ветку- "липецкая правда продолжает радовать"! все просто.
Link to comment
Share on other sites

А вислови типу "всьо біло харашо, пока мовоазабоченіє рагулі не пришлі"  від Стіві це приниження україномовних чи такі смішні приколи? За це не банять?

Стиви кого-то попрекал тем, что собеседник пишет на украинском? Или он обижался на тех, кто попрекал его?

Link to comment
Share on other sites

Але, це не перший мовний срач.

Для тебе, я бачу, будь-яка дискусія про мову - срач, бо це питання тобі не важливе. Зараз все інше важливіше. І борешся ти відповідно - затикаючи рота тим, що дратують немовноозабочєнних, бо останні дуже гарні люди, з чим я не сперечаюсь.

 

Так?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Стиви кого-то попрекал тем, что собеседник пишет на украинском? Или он обижался на тех, кто попрекал его?

 

Просто обзивався, не пам'ятаю тему, спробую пошукати

Link to comment
Share on other sites

 

 


Для тебе, я бачу, будь-яка дискусія про мову - срач, бо це питання тобі не важливе. Зараз все інше важливіше. І борешся ти відповідно - затикаючи рота тим, що дратують немовноозабочєнних, бо останні дуже гарні люди, з чим я не сперечаюсь. Так?

 

Не, неправильно. Когда дискуссия именно про язык - все ОК. Но когда дискуссия переходит про характеризацию пользующихся тем или иным языком - это уже срач.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Стиви кого-то попрекал тем, что собеседник пишет на украинском? Или он обижался на тех, кто попрекал его?

Стіві не чекав, доки його почнуть попрєкать. Він весело оголосив, що ролик від Фоми про перехід на українську йому до дупи. На це він закономірно отримав не менш веселий коментар про рускій мір. Тут чуйство юмора чомусь зникло і Стіві абідєлся.

 

Це типовий перехід мовної теми у срач. Дуже вже делікатні немовоозабочєнниє і схильні до мазохізму - тягне їх у неприємні гілки.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Стіві не чекав, доки його почнуть попрєкать. Він весело оголосив, що ролик від Фоми про перехід на українську йому до дупи. На це він закономірно отримав не менш веселий коментар про рускій мір. Тут чуйство юмора чомусь зникло і Стіві абідєлся.

Стиви при этом сказал, что украинский язык плохой или говорящие на украинском плохие?

ЗЫ Спрашиваю потому, что я с ситуацией незнаком.

Link to comment
Share on other sites

Просто все стали нечюткие но при этом очень чюствительные. :)

Если меня начнут пинать за то что украинской не пишу, та хай им грець. Я умею и буду когда посчитаю это необходимым либо удобным.

Але як хто тут се юдити буде, то сiдайте у гринджоли та мершiй до бiса.

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

 

 


Стиви кого-то попрекал тем, что собеседник пишет на украинском? Или он обижался на тех, кто попрекал его?

 

Не скажу, шо "попрєкал", але як на мене - скрито кпив. Ось вам хоча б гілочка (приклеєна до загальної музичної)

 

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=872842.msg17850156#msg17850156

Link to comment
Share on other sites

Стиви при этом сказал, что украинский язык плохой или говорящие на украинском плохие?

ЗЫ Спрашиваю потому, что я с ситуацией незнаком.

Стіві повідомив, що він терпіти не може дойобувань про те, як би непогано перейти на українську, і що від нього, від всіх навколо нього і взагалі всіх рускоязичних українці повинні від’їбатись. Притому не тільки з пропозиціями йому, а взагалі ніде (і на форумі) не відсвічувати.

 

Отака концепція мовної політики України і прав прихильників української мови і культури.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не скажу, шо "попрєкал", але як на мене - скрито кпив. Ось вам хоча б гілочка (приклеєна до загальної музичної)

 

И что вы там увидели? По моему, в той ветке Стиви восхищается украинскими артистами.

Link to comment
Share on other sites

Нормальная концепция. Потому что она персональная. а не политика Украины в целом. Если Стиви с этим спичем заявитсяв гос. учереждение, то должен быть послан через перевал. А здесь в Интернете он в своем праве. И говорил только за себя, никого не агитируя и не собирая партию агрессивных российськомовних дописувачив

Link to comment
Share on other sites

Нормальная концепция. Потому что она персональная. а не политика Украины в целом. Если Стиви с этим спичем заявитсяв гос. учереждение, то должен быть послан через перевал. А здесь в Интернете он в своем праве. И говорил только за себя, никого не агитируя и не собирая партию агрессивных российськомовних дописувачив

Трохи не так, бо Стіві заявив, чого інші не повинні писати на українському форумі, де в принципі кожен пише, що йому важливо. Щоб заткнути іншим рот, він навіть пробував присобачити якісь статті про переслідування з законодавства.

 

Природно, був "послан через перевал."

Link to comment
Share on other sites

 

 


Стіві повідомив, що він терпіти не може дойобувань про те, як би непогано перейти на українську, і що від нього, від всіх навколо нього і взагалі всіх рускоязичних українці повинні від’їбатись. Притому не тільки з пропозиціями йому, а взагалі ніде (і на форумі) не відсвічувати. Отака концепція мовної політики України і прав прихильників української мови і культури.

 

Опять же, вот лично вам как хотелось бы - когда кто-то перейдет на украинский под давлением неких обстоятельств или же сделает это в согласии и в душевной гармонии с самим собой?

Судя из процитированного вами, к Стиви таки применяли активное персонализированное воздействие, не?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Если меня начнут пинать за то что украинской не пишу, та хай им грець.

 

Та ніхто нікого не пинав, не бачила такого, ну окрім відвертих провокаторів (хоча може щось не додивилась)

А заклики переходити на українську - хіба це погано? Коли була така перша тема, я думала, що ті, хто вирішить потрошку переходити будуть один одного підтримувати і ділитись приколами і цікавинками, а ще Фома призи обіцяв) а виходять одні срачі(

 

 

 


Если Стиви с этим спичем заявитсяв гос. учереждение

 

Він там працює, держслужбовцем, сам писав)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...