Перейти до змісту

Планують парад педерастів у Львові..


Chorn

Recommended Posts

нынешнее лицо Львова

 

http://cs629107.vk.me/v629107180/443c9/A9HQZHWrv2g.jpg

 

тот же самый дамбас или кацапский праваслабный шариат токо на украинском языке

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

rednecks в США. спільні риси: релігіозність, гомофобія, ненависть до жінок/чорних/інвалідів. Більшість: консервативні, білі, неосвічені чоловіки

 

ая яй зазіхнули на їх білу гетеросексуальну супрімасі

Link to comment
Share on other sites

rednecks в США. спільні риси: релігіозність, гомофобія, ненависть до жінок/чорних/інвалідів. Більшість: консервативні, білі, неосвічені чоловіки

 

ая яй зазіхнули на їх білу гетеросексуальну супрімасі

 

rednecks в США = рагулі у Львові

  • Upvote 5
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Це продовження того, що я бачив на власні очі.. і про що я розповідав в попередніх двох постах

1484176_1592373474420518_198305153860391
12802803_1592373491087183_28218489427285
10565272_1592373521087180_82391651484696

Богдан Карпенко добавил 3 новых фото.

15 ч ·
 

Ой, як цікаво. Розбираюсь я тут зі знимкою, тою, шо показувала нападників на ЛГБТ з зігами, бо якась вона мені дивна видається, дуже вже постановочна. Скинув її Богдан Глоба (маєте лінку, хто раніше запостив, давайте у коменти) - він же ЛГБТ активіст, громадський діяч, помічник народного депутата. Він судячи по ФБ у Амстердамі, ага. А тепер дивіться скріни, особливо третій. Скажіть, а як так може бути, щоб активіст-організатор ЛГБТ міг вподобувати тексти речника ПС відбитогонавсюголову Бичкова, враховуючи наскільки агресивну риторику щодо сексменшин має ПС? Щось у нас дуже дивне коїться, правда? За два дні я бачив багато натяків на те, що вчорашню "акцію" робили спільно організатори "ЛГБТ" і "радикалів". Нехай скріни тут полежать

Link to comment
Share on other sites

ггггг, заєбісь сказонув

 

Знаете, что реально потрясает? Гомофобия у женщин.
Сто лет назад в большинстве стран у женщин не было избирательного права.
Во многих странах за измену можно было убить свою жену и муж
за убийство не нес ответственности.
При разводе женщине не оставляли детей.
Женщине платили зарплату в три раза меньше, чем мужчине и это было нормой.
Многие профессии для женщин были недоступны.
И до сегодняшнего дня женщину с регулами не допускают в церковь, считая ее нечистой.
Поэтому я думал, что именно женщины должны понимать тех, чьи права ущемлены.
Но нет.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10273709_1696472303943404_15022760554188

 

Самая большая проблема любого общества - это нетерпимость ко всему чужому. Это касается абсолютно всего, не только гомосексуализма.

Вторая проблема, не менее важная - это невежество. Большинство - ничего не знает и знать не хотят.  Ни во что не верят. Есть такое понятие как "open-minded people" т.е. люди принимающие чужую культуру и традиции без предубеждений, с желанием понять и изучить...

 

Быстро ничего не изменишь, поколения должны смениться...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я против государственного пиара гомосексуализма, так-как это сразу отразится на рождаемости, а она и так низкая. Но, запрещать подобные мероприятия нельзя. Хотят парад, пусть маршируют. Только не отображать все это на ТВ...


 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Быстро ничего не изменишь, поколения должны смениться...

 

Cовершенно верно. Предыдущее поколение свято верило в то, что "в эсэсэсэре секса нет",  вполне закономерно, что их дети считают, что если в наши светлые ряды затесался какой гомосек, то его надо загнать под плинтус, чтоб не отсвечивал,  или в крайнем случае полечить.   :pardon:

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

Я против государственного пиара гомосексуализма, так-как это сразу отразится на рождаемости, а она и так низкая. Но, запрещать подобные мероприятия нельзя. Хотят парад, пусть маршируют. Только не отображать все это на ТВ...

 

 

 

кот, если им не будут запрещать то нахуй оно им здалось.

нынешняя ситуация с этим парадом неумело срежиссированная постановочная хуйня со всех сторон.

как со стороно геев таи и со сторон типа фашистов.

одного не пойму, нахуя зиговать, только фашики против геев или как ?

кацапаы ж тада в массе своей фашики?

 

походу бабла на толковых махинаторов нету.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

кот, если им не будут запрещать то нахуй оно им здалось.

нынешняя ситуация с этим парадом неумело срежиссированная постановочная хуйня со всех сторон.

как со стороно геев таи и со сторон типа фашистов.

одного не пойму, нахуя зиговать, только фашики против геев или как ?

кацапаы ж тада в массе своей фашики?

 

походу бабла на толковых махинаторов нету.

По логике так. Но тут расчет большае на эмоции: смотрите, граждание еуропейцы, мало того что гомофобы, так еще и фашисты!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вопрос знатокам, а шо это за автобус на фоне? В таких помница мне, титушню возили...

 

так отож 

 

а вообще я фигею - одни привезенные ряженые во Львове отпиздили других привезенных ряженых при полной индифферентности местных

 

после чего те и другие ряженые дружно убрались из города по ходу в одном автобусе :weep:

 

но потоки говна на Львов прут - мама не горюй

 

зы: это ж еще дедываевалы скоро - ой, шо будет

Змінено користувачем Марта
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Ілля Ківа вважає, що гомосексуалісти мають бути "скарані на смерть".
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1295787-skandalniy-glava-departamentu-natspolitsiji-zaklikav-vbivati-gomoseksualistiv.html

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, прокоментувавши події, що відбулися у Львові 19 березня.

"ЛЬВІВ! БІБЛІЯ, ЛЕВІТ, Вірш 20, глава 13. Якщо хтось ляже з чоловіком, як із жінкою, то обидвоє вчинили мерзоту; нехай будуть скарані на смерть; кров їхня на них. P. S. Читайте Біблію, вірте ГОСПОДУ!", - заявив Ківа.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1295787-skandalniy-glava-departamentu-natspolitsiji-zaklikav-vbivati-gomoseksualistiv.html

Link to comment
Share on other sites

Гомосексуалісти - це неминуче.

Але професійні активісти-гомосексуалісти - це не геї, а під..раси. Якщо їх не ганятимуть праві, то праві не матимуть піару, а профі-геї - грантів.

Тому це все - по согласію, нема чого жаліти.

І ще, секс - річ приватна і парадів не потребує. Люби собі, а гардіцца тим, що ти гомо чи гетеро - ідіотизм.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ггггг, заєбісь сказонув

 

Знаете, что реально потрясает? Гомофобия у женщин.

Сто лет назад в большинстве стран у женщин не было избирательного права.

Во многих странах за измену можно было убить свою жену и муж

за убийство не нес ответственности.

При разводе женщине не оставляли детей.

Женщине платили зарплату в три раза меньше, чем мужчине и это было нормой.

Многие профессии для женщин были недоступны.

И до сегодняшнего дня женщину с регулами не допускают в церковь, считая ее нечистой.

Поэтому я думал, что именно женщины должны понимать тех, чьи права ущемлены.

Но нет.

ото бля сказонув - знов жінки винні :fp1: вони бля на фотках з ломаками

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

так отож 

 

а вообще я фигею - одни привезенные ряженые во Львове отпиздили других привезенных ряженых при полной индифферентности местных

 

после чего те и другие ряженые дружно убрались из города по ходу в одном автобусе :weep:

 

но потоки говна на Львов прут - мама не горюй

 

зы: это ж еще дедываевалы скоро - ой, шо будет

Контора медведчука працює. Кацапня радісно підтримує відкладеними цеглинами. І нема те ніякої ради.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Коли дехто волає, що Львів – європейське місто, а допустив таке неподобство, що не зустрів представників ЛҐБТ хлібом-сіллю, я собі згадую футбольних фанів у Великобританії, які поводяться куди брутальніше і луплять невинних перехожих, трощать вітрини, палять авта, але – о диво! – їхні міста не перестають бути європейськими. Мабуть, там нема таких принципових журналістів і завсідників ФБ.

А спалення притулків для біженців і циганських таборів? Це вже не в одній країні, а в багатьох. З тих, які європейські. Дуже європейські. А референдуми проти одностатевих шлюбів?

Представники ЛҐБТ референдуму у нас навіть не допускають. Вони вважають, що народ наш не дозрів і, якщо вдаватися до референдуму, то чого доброго народ захоче ще й виселити усіх циган і євреїв. Це я цитую слова організатора львівської акції ЛҐБТ.

Зараз організатори відхрещуються від параду рівності, хоча на початках йшлося саме про нього. Тиха підозра, що «сафарі» (це теж зі словника потерпілих) організували не львів'яни, поволі викристалізувалася. Відповідальність за розгін Фестивалю рівності у Львові взяла на себе ультраправа організація «Misanthropic division», яка пов’язана із добровольчим полком «Азов». А той, у свою чергу, пов'язаний з Ляшком, Мусієнком, Білецьким, Корчинським, а мутний Корчинський з Дугіним. Після Майдану Корчинський відсиджувався у Росії і ніхто його там не затримав, хоча б за участь у чеченській війні. Парадокс, правда?

Не рухає ніхто його і в нас. Людина вояжує в Росію, засідає на спільних асамблеях з російськими правими радикалами, які не приховують свого ворожого ставлення до України, а у в нас його навіть за пупчик не поскуботали?

Провокації відбулися з обох боків. Але разом з тим нічого трагічного не трапилося. Ніхто не постраждав. Розбита була лише одна шиба в автобусі. Чого ж такі несамовиті волання? Таке враження, що саме цього скандалу й чекали ті, хто зараз обзиває львів'ян різними лайливими словами.

Тобто приїхали ґеї, приїхали антиґеї, а Львів крайній? Добалакалися навіть до того, що Львів тікає від Європи. А ще недавно щедро селфилися на фоні Львова, сюсюкали і прицмокували.

Ну, а нам що ж... Ми люди дикі. В ХІХ сторіччі ми ще палили упирів і топили відьом, один з наших найбільших письменників, Іван Франко, розганяв грозові хмари і спілкувався з духами. Духи померлих продовжують жити серед нас і спілкуватися з нами. Їздять у львівському метро і втикають в айфони.

У наших селах відьми ще доять корів, перелесники провідують вдів, бажаючі придбати хованця виношують яйце сім днів під пахвою, а мавки у нас на кожному кроці…

Ми молимося на склопакет, на дупло, на асфальт, на хмару. Бо ми дикі. Що взяти з нас?

Ви – цивілізовані і не молитеся. Ви, звичайно, набагато просунутіші. Куди вже нам?

Священики з успіхом виганяють з нас чортів. Але чортів багато, а священиків мало. Тому ми чортам програєм.

Але завдяки нашому поголовному здичавінню ми ще зберегли мову, яка колись була й вашою. А тепер цивілізовані представники нації з усіх сил намагаються її зруйнувати. Але ми дикі – це нас не бере.

Залиште нас у нашому безнадійному здичавінні і розкошуйте витворами своєї новітньої цивілізації.

 Юрій Винничук

22.03.2016

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Коли дехто волає, що Львів – європейське місто, а допустив таке неподобство, що не зустрів представників ЛҐБТ хлібом-сіллю, я собі згадую футбольних фанів у Великобританії, які поводяться куди брутальніше і луплять невинних перехожих, трощать вітрини, палять авта, але – о диво! – їхні міста не перестають бути європейськими. Мабуть, там нема таких принципових журналістів і завсідників ФБ.

 

А спалення притулків для біженців і циганських таборів? Це вже не в одній країні, а в багатьох. З тих, які європейські. Дуже європейські. А референдуми проти одностатевих шлюбів?

 

Представники ЛҐБТ референдуму у нас навіть не допускають. Вони вважають, що народ наш не дозрів і, якщо вдаватися до референдуму, то чого доброго народ захоче ще й виселити усіх циган і євреїв. Це я цитую слова організатора львівської акції ЛҐБТ.

 

Зараз організатори відхрещуються від параду рівності, хоча на початках йшлося саме про нього. Тиха підозра, що «сафарі» (це теж зі словника потерпілих) організували не львів'яни, поволі викристалізувалася. Відповідальність за розгін Фестивалю рівності у Львові взяла на себе ультраправа організація «Misanthropic division», яка пов’язана із добровольчим полком «Азов». А той, у свою чергу, пов'язаний з Ляшком, Мусієнком, Білецьким, Корчинським, а мутний Корчинський з Дугіним. Після Майдану Корчинський відсиджувався у Росії і ніхто його там не затримав, хоча б за участь у чеченській війні. Парадокс, правда?

 

Не рухає ніхто його і в нас. Людина вояжує в Росію, засідає на спільних асамблеях з російськими правими радикалами, які не приховують свого ворожого ставлення до України, а у в нас його навіть за пупчик не поскуботали?

 

Провокації відбулися з обох боків. Але разом з тим нічого трагічного не трапилося. Ніхто не постраждав. Розбита була лише одна шиба в автобусі. Чого ж такі несамовиті волання? Таке враження, що саме цього скандалу й чекали ті, хто зараз обзиває львів'ян різними лайливими словами.

 

Тобто приїхали ґеї, приїхали антиґеї, а Львів крайній? Добалакалися навіть до того, що Львів тікає від Європи. А ще недавно щедро селфилися на фоні Львова, сюсюкали і прицмокували.

 

Ну, а нам що ж... Ми люди дикі. В ХІХ сторіччі ми ще палили упирів і топили відьом, один з наших найбільших письменників, Іван Франко, розганяв грозові хмари і спілкувався з духами. Духи померлих продовжують жити серед нас і спілкуватися з нами. Їздять у львівському метро і втикають в айфони.

 

У наших селах відьми ще доять корів, перелесники провідують вдів, бажаючі придбати хованця виношують яйце сім днів під пахвою, а мавки у нас на кожному кроці…

 

Ми молимося на склопакет, на дупло, на асфальт, на хмару. Бо ми дикі. Що взяти з нас?

 

Ви – цивілізовані і не молитеся. Ви, звичайно, набагато просунутіші. Куди вже нам?

 

Священики з успіхом виганяють з нас чортів. Але чортів багато, а священиків мало. Тому ми чортам програєм.

 

Але завдяки нашому поголовному здичавінню ми ще зберегли мову, яка колись була й вашою. А тепер цивілізовані представники нації з усіх сил намагаються її зруйнувати. Але ми дикі – це нас не бере.

 

Залиште нас у нашому безнадійному здичавінні і розкошуйте витворами своєї новітньої цивілізації.

 

 Юрій Винничук

 

22.03.2016

 

постная хуйня

десятки и сотни львовян, даже "помiркованих" типа Ламера на ФУПе, не говоря уже за "свободовцев типа ливандовича, в инторнетах приветствовали разгон

а теперь "львовяне ни при чем, это привозные гопники, Корчинский , Дугирн и ФСБ"

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Самая большая проблема любого общества - это нетерпимость ко всему чужому. Это касается абсолютно всего, не только гомосексуализма.

Вторая проблема, не менее важная - это невежество. Большинство - ничего не знает и знать не хотят.  Ни во что не верят. Есть такое понятие как "open-minded people" т.е. люди принимающие чужую культуру и традиции без предубеждений, с желанием понять и изучить...

 

Быстро ничего не изменишь, поколения должны смениться...

Я конечно дико извиняюсь, но у всякого чужого есть свои рамки. За убийства и воровство, почему-то сажают, а не терпимо относятся к воровской культуре. Бомжа к себе домой думаю мало кто позовет, для изучения его культуры. Этот ряд можно продолжать до бесконечности, у каждого будет своя граница чужого. Кстати в Европе идет тенденция к узакониванию педофилии, интересно как терпимость к этому отнесется, особенно когда коснется его детей? А еще интересно, как на счет терпимости к имперцам? У них же тоже культура, традиции и все такое. Понять и простить?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

чесно - більшості дєвочек пох

 

якби ви знали статистику вбивст жінок чоловіками і домашнього насильства  - хай би всі геями стали, аби перестали фемініцидом займатись

 

я про весь світ і україну зокрема

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

чесно - більшості дєвочек пох

 

якби ви знали статистику вбивст жінок чоловіками і домашнього насильства  - хай би всі геями стали, аби перестали фемініцидом займатись

 

я про весь світ і україну зокрема

Це явно писалось не на тверезу голову.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@shurken, а де в Європі педофілію узаконюють? Можна пруф?

Не храню. Думаю найдешь если захочешь. Шума много было, чувака за педофилию отказались сажать, типа это его такая сексуальная особенность и надо к ней терпимо относится. В Нидерландах вроде. Вообще это дело много где продвигается и периодически всплывают законопроекты о признании такой сексуальной ориентации. Учитывая распространение этого дела и толерастии, думаю рано или таки начнут узаканивать. 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...