Перейти до змісту

Яресько таки будет премьером.(Не,Не Будет однако)


кноп

Recommended Posts

За словами Дерев’янка, розмови про "можливість не тільки підтримки коаліції, а й входження у фракцію або БПП, або "Народного фронту" ведуться з кожним позафракційним".

 

"Є два центри, які ведуть такі переговори. Перший – це Адміністрація президента. Другий – …потенційний кандидат, який бачить себе прем’єр-міністром… В даному випадку, це Володимир Гройсман", - сказав нардеп.

Водночас, він уточнив, що Гройсман не говорив з ним щодо фінансування округу, а запитував про підтримку.

На питання, хто ж тоді веде переговори про підкуп депутатів, Деревянко зазначив: "Це є люди, які є представниками БПП". 

 

Водночас на питання про конкретні прізвища людей, які обіцяють депутатам преференції в обмін на входження до коаліції, нардеп відповів наступне: "Гроші буквально не пропонуються. Пропонується погодитися на якісь умови взамін на те, що цей округ буде підтриманий. В даному випадку мова йде про Адміністрацію президента".

"Я мав розмову з Віталієм Ковальчуком, який питав, чи все нормально на окрузі і таке інше. Я не хочу сказати, що він мені пропонував велику суму грошей. Але теми для розмови немає", - зазначив Дерев’янко.

 

http://espreso.tv/news/2016/03/30/peregovory_pro_vkhodzhennya_pozafrakciynykh_do_bpp_vede_kovalchuk_nardep

Link to comment
Share on other sites

Из жизни клоунов

 

 

Фракція "БПП "Солідарність"включила до свого складу депутатів Ірину Суслову, Павла Кишкаря і Віктора Кривенка.

Рішення прийнято на засіданні фракції у четвер, повідомив "Українській правді" депутат від БПП Сергій Лещенко.

 

"Рішення прийнято на засіданні фракції БПП. Хто проти такого рішення, Луценко на голосування не поставив. При цьому Кривенко сказав, що "не проситься до складу БПП", а Кишкар додав, що "вступ до складу БПП означає для нього кінець політичної кар'єри", - каже Лещенко. :D

 

http://ic.pics.livejournal.com/spetsialny/51464643/364943/364943_300.jpg

 

http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/31/7103929/

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

"Народный фронт" готов принимать в свои ряды внефракционных депутатов, кроме тех, которые в свое время сотрудничали с режимом Януковича и голосовали за "диктаторские законы" 16 января 2014 года.

Об этом сегодня в кулуарах Рады заявил народный депутат Сергей Пашинский, информирует Цензор.НЕТ.

"Мы не видим в коалиции только депутатов, которые голосовали за законы (диктаторские. - Ред.,), все другие, если это люди, не запачканные сотрудничеством с Януковичем, если разделают наши демократические ценности и коалиционное соглашение, которое мы подписали год назад, то почему бы и нет. Например, я буду рад видеть во фракции и Андрея Билецкого, и Дмитрия Яроша, и других ребят", - подчеркивает Пашинский.

 

Пашинский также напомнил, что фракция "НФ" объявила, что готова принять новых членов фракции, но, по его информации, заявлений о вхождении в "НФ" от внефракционных депутатов еще не поступало.

 

 

http://censor.net.ua/n381993


камикадзе-2 ? :gigi:

 

клоунадзе-00

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Хотел сутреца запостить фотку ̶р̶ы̶г̶а̶ члена фракции БПП с эфира 112, где он на голубом глазу вещает, что опаблок ему не враг, и вообще, весьма приличный союзник, если его избрало ватное кубло страны. Но передумал. Вы и так это знаете. Пошли они нахуй. И бипипист, и его друзья сепары. С добрым утром.

Link to comment
Share on other sites

Что за истерика?

Новий день - нове днище!

 

Вітаємо перших "тушок" у БПП. У четвер зранку заходжу на фракцію - сидять депутати Суслова, Кривенко та Кишкар, обрані за списком "Самопомочі". Двоє останніх - з "квоти Гопко", яка вчора переконувала, що жодного тушкування не допустить.

При цьому рішення про їх включення у фракцію, як того вимагає положення про фракцію БПП, ще не ухвалено. При цьому проігноровано рішення Конституційного суду, яке приписує входити лише до фракції, за списком якої обраний.

 

За хвилину до закінчення фракції Луценко ставить на голосування рішення про включення Суслової, Кишкаря та Кривенка до фракції. Оголошує, що прийнято одноголосно, але хто проти такого рішення, Луценко на голосування не поставив. При цьому Кривенко сказав, що "не проситься до складу БПП", а Кишкар додав, що "вступ до складу БПП означає для нього кінець політичної кар'єри".

 

Найцинічніше в цьому - поведінка Суслової, карткою якої кнопкодавили ще місяць тому з сектора БПП, коли включали в порядок денний закон про партійну диктатуру №3700. Тоді Суслової не було в сесійній залі, а її картка проголосувала з терміналу депутата Ткачука (нардеп з групи Гройсмана, його брат очолює Укрпошту та блокує конкурс про призначення нового керівника). Тобто вже місяць тому вона була завербована у БПП, але проявилася тільки сьогодні.

 

Не здивуюся, якщо одного ранку зайду на засідання фракції БПП, там уже будуть сидіти Довгий з Хомутинніком та Кадировим, а нам оголосять, що фракцію поповнюють потужні кадри, рішення про що прийнято одноголосно.

<Моя идея! Радует, что мы с таким заслуженным человеком, как Серя, мыслим одинаково>

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Как же хорошо, что он занял место Томенко, затащившего его в политику. Этот клоун - из лучшеньких, с ним будет веселее:

 

Народний депутат БПП Олександр Бригинець вважає, що малі політсили почнуть приєднуватися до коаліції, щойно у ній назбирається 226 голосів.

Про це він сказав в інтерв’ю журналістам, повідомляє прес-служба БПП "Солідарність".

 

"По-різному можна ставитися до нинішньої ситуації, але мета, з якою ми маємо приходити на роботу  в парламент, це бажання припинити  кризу і створити новий уряд. Тому я вітаю і підтримую тих депутатів, які готові приєднатися до фракцій БПП і НФ, аби створити коаліцію", - сказав він.

 

"Переконаний, що як тільки зберуться 226 голосів , то відразу певні малі політичні сили також почнуть приєднуватися до коаліції", – додав Бригинець.

 

http://uapress.info/content/news/2014/2/15410/big/1fc21deafef11fe03a1b33b4c63e82501391412828.jpg

 

http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/31/7103943/

Link to comment
Share on other sites

а шо сирожа тоже голосонул за?

 

Это не имеет значения. У них же голосование - как было в эсэсэре. 

Никто ничего не считает. Скороговрка главголосовальщика: "ктозактопротивктовоздержалсяпринятоединогласно" - и усё.

Даже подсократили процедурку, ограничившись "ктозапринятоединогласно".

Link to comment
Share on other sites

 

 


сидять депутати Суслова

 

http://gdb.rferl.org/56298fff-ccf6-400e-b3bf-bc193d6561e0_tv_mw1024_mh1024_s.jpg

"Я не мільйонер, мене відправила в Раду партія" – депутат Суслова

 

классическая чертиха™ :bluet:

 

когда форма совпадает с содержанием

Link to comment
Share on other sites

Еще от Матросова:

 

"Мое вхождение во фракцию Партии "Блок Петра Порошенко" чисто технический шаг, который имеет целью недопущение роспуска Верховной Рады. При этом ко мне было выдвинуто одно требование - соблюдение коалиционного соглашения. Категорически опровергаю заявления о подкупе депутатов. В отличие от бывших коллег по коалиции, я своих взглядов не менял. Я пришел в парламент работать в демократической коалиции, в такой коалиции и хочу остаться", - отметил Кишкарь.

 

http://censor.net.ua/n382009

 

Этот Кишкарь врать не станет, Кишкарь - прямой человек.

Прямой кишкарь бе-пе-пе :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Это не имеет значения.

имеет, сирожа прынцыповый борцун.

или как мустафа идет на разрыв?

пише 2, бпп в уме?

 

 


У них же голосование - как было в эсэсэре. Никто ничего не считает.

это из текста  ясно.

но хотелось бы мяса и крови, накрайняк - шоп хтото галаснул против, ну хоть в  вувузелу дуданул.

пс. а самопомич исчо не собралась исключать присоединенцев?

Link to comment
Share on other sites

сирожа прынцыповый борцун.

как мустафа

 

самопомич исчо не собралась исключать присоединенцев?

 

Первое подправил.

 

Второе: не может. Самопомич их сама изгнала - а по закону это не влечет для кишкарей никаких последствий.

 

Вот у вилоносца с Витко картина другая:

1. Витко вышел сам,

2. Олежка тут же подал в ЦВК,

3. ЦВК по обыкновению подання не заметил (при этом самого Витко кто-то проинструктировал),

4. Витко отозвал заявление - и комфортно устроившись в бе-пе-пе, называет себя членом ляшковой фракции.

"Оцените красоту игры".

Link to comment
Share on other sites

Фракції "БПП "Солідарність" та "Самопоміч" проведуть спільне засідання фракцій.

Про це повідомляє кореспондент "Української правди".

Наразі депутати збираються в одному з залів парламенту і не повідомляють, про що говоритимуть на зустрічі.

Як повідомлялося, у Верховній Раді тривають пошуки нового формату коаліції.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/31/7103953/

 

Вот же мазохисты... Самопомич - она осторожная, и в ней даже есть несколько умных. Ничего у вас с ней не выйдет.

 

Только Видродження плюс  хомутизация народного бе-пе-пе.

Это единственный выход.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Сейчас будет не свойственное мне :D

 

Аааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Нардеп Сергей Лещенко добивается перевыборов Рады, поскольку рассчитывает на то, что он возглавит список партии Саакашвили.

Об этом на своей странице в соцсети Фейсбук написала внефракционный нардеп Анна Гопко, информирует Цензор.НЕТ.

"Сергей Лещенко, критикуя депутатов, называя тушками за вступление в "БПП", должен поступить достойно - выйти из президентской фракции и покаяться перед обществом за голосование "За" Шокина, а не поступать как манипулятор-циник - пиариться на отставке Шокина (за которую голосовал) и помогать Юле Тимошенко и другим популистам устраивать перевыборы в Раду, потому что думает, что возглавит список партии Саакашвили. А кто финансирует гастроли Саакашвили?? Не судите, не будете судимы?", - написала она.

 

Первая премия на конкурсе дегенератов уходит Гане Гопко

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

"Сергей Лещенко, критикуя депутатов, называя тушками за вступление в "БПП", должен поступить достойно - выйти из президентской фракции и покаяться перед обществом за голосование "За" Шокина, а не поступать как манипулятор-циник - пиариться на отставке Шокина (за которую голосовал) и помогать Юле Тимошенко и другим популистам устраивать перевыборы в Раду, потому что думает, что возглавит список партии Саакашвили. А кто финансирует гастроли Саакашвили?? Не судите, не будете судимы?", - написала она.

Логично, хуле

Link to comment
Share on other sites

Логично, хуле

 

Серега мстительный. А Ганнусе есть что скрывать.

Так что - ждем фильм ужасов под названием "Битва новых лиц".

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Ну, поехали:

 

Сергій Лещенко

Ганнуся, тоді ти маєш вибачитися за голосування за Яценюка на посаду прем"єр-міністра. Що стосується входження членів твоєї команди до БПП, то було би щиро нас хоча би попередити про це, аби посилити позицію демократичного антикорупційного крила всередині складної фракції БПП. Для того, щоб виробити спільну позицію, аби ваше входження супроводжувалося вимогами прийняти нормальний закон про вибори, про заборону політичної реклами на виборах, про конкурсних відбір генпрокурора, про скасування депутатської недоторканості.

Замість цього твої соратники на фракції розповідали, що вони не писали заяви про вступ у БПП та вважають це кінцем політичної кар"єри - і жодного слова про принципи та ідеали. Тільки не кажи, що Кишкар та Кривенко вступили до БПП, не погоджуючи свою позицію з тобою, і не кажи, що ти не вела переговори про це в адміністрації президента.

 

Сергій Лещенко

Hanna Hopko, що стосується твоєї пропозиції до мене вийти з фракції БПП, що автоматично означає втрату мандату, то я здивований, наскільки ти солідарна з ідеєю Кононенка, який вже не один місяць пропонує вичавити мене з парламенту. Але не Кононенко давав мені мандат, і не тобі давати мені поради, що робити з БПП. Якщо, звісно, ти теж не хочеш долучитися до фракції

 

Mustafa Nayyem Не хотелось бы вести такую дискуссию публично, постараюсь быть корректным. Сначала еще раз приношу свои извинения за то, что вчера неосмотрительно распространил о тебе неправду в в твиттере. Теперь по сути.
Hanna,

- я НЕ голосовал за Шокина;
- я НЕ голосовал за Яценюка (в отличие от тебя);
- я НЕ голосовал за спецстатус Донбаса (в отличие от тебя);
- я НЕ поддерживаю множество решений нашей фракции;
- я НЕ считаю, что должен сдаваться и выходить из фракции, лишая себя мандата и возможности добиваться своих целей;

И я напомню тебе, что и ты НЕ выходила из Сампомощи невзирая на то, что тебе там не нравилось.

И я НЕ поддерживаю тушек в коалиции. При этом я 100% знаю, что с тобой вели подобные переговоры (честь тебе и хвала, что не согласилась). Но и ты должна признать, что
Кривенко и Кишкар - твои близкие соратники, и ты несешь за них ответственность (такую же как ты возлагаешь на нас за БПП). И мне точно известно, что по крайней мере один из них согласовывал с тобой вхождение в БПП.

Ну и самое главное. Нам всем не нравятся тушки. Но вместо того, чтобы осуждать это явление (кстати, жду твоего публичного осуждения Кривенко и Кишкаря!), ты нападаешь на Сергій Лещенко. Это твое право, но это про тактику, а не про ценности.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Фракция "Самопомич" готова поддержать кандидатуру премьер-министра, которую предлагает "БПП" в случае выполнения всех условий относительно изменения состава ЦИК, а также принятия нового закона о выборах.

Режут по живому, гады :X

 

Об этом сегодня в кулуарах Рады заявил депутат от "Самопомочи" Егор Соболев, информирует корреспондент Цензор.НЕТ.

 

Отвечая на вопрос журналистов о том, поддержит ли "Самопомич" назначение нового премьера в случае выполнения этих двух условий, Соболев заявил:" мы готовы поддержать премьер-министра (предлагаемого "БПП" - Ред.)".

 

В то же время он категорически отверг возможность возвращения его фракции в коалицию.

 

http://censor.net.ua/n382030

Link to comment
Share on other sites

Отвечая на вопрос журналистов о том, поддержит ли "Самопомич" назначение нового премьера в случае выполнения этих двух условий, Соболев заявил:" мы готовы поддержать премьер-министра (предлагаемого "БПП" - Ред.)".

В то же время он категорически отверг возможность возвращения его фракции в коалицию.

Фишка в том, что для выдвижения премьера нужна коалиция в 226 голосов. Голосов именно членов коалиции, а не  кого попало

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

До п'яти позафракційних депутатів – членів групи УКРОП – можуть вступити до фракції "Народного фронту".

 

Про це "Українській правді" заявило джерело в УКРОПі.

 

"Ми в процесі перемовин, думаю результат буде в понеділок", – сказав співрозмовник.

 

За даними УП, переговори про перехід позафракційних депутатів до "Народного фронту" веде депутат від цієї фракції Андрій Іванчук, який вважається наближеним до прем'єра Арсенія Яценюка і олігарха Ігоря Коломойського.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/31/7103984/
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фишка в том, что для выдвижения премьера нужна коалиция в 226 голосов. Голосов именно членов коалиции, а не  кого попало

 

Тут нет противоречия. Ведь сама коалиция формируется из кого попало - прямо на наших глазах.

Таким образом, кто попало все равно проголосует за нового премьера.

 

Только написал, а тут и Кузьменко о том же:

 

В самом деле, друзья и коллеги, негоже обзывать "бесхозных" внефракционных депутатов, переходящих в фракцию БПП (и, скорее всего, во фракцию "Народного фронта") - одиозным термином "тушки".

Во-первых, они делают это по своей воле, по-демократически; во-вторых, спасают страну (на какой-то срок) от пагубных досрочных выборов и победы на них авторитарных коррцупционеров-популистов.. Сохраняют, так сказать, демократические устои в стране.

 

Поэтому давайте звать их "демтушки", то есть демократические тушки.

 

Это справедливо и достойно. Под таким соусом и в коалицию войти не стыдно!

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

"Я не мільйонер, мене відправила в Раду партія" – депутат Суслова

 

классическая чертиха™ :bluet:

 

когда форма совпадает с содержанием

На тему "Суслова" :)

 

заседание ЦК, Брежнев:

-Кхрр... Тогарищи! У нас в ЦК наблюдаются признаки явнага маразма,причём у всех! Сегодня на похоронах тагарища Суслага... Кстати где он? Надо объявить выгавар за неявку. Так вот, на похоронах Суслага когда заиграла музыка один я дагадался пригласить даму на танец.

Link to comment
Share on other sites

У Верховній Раді України почався збір підписів на підтримку законопроекту щодо внесення до Конституції правок, що дозволяють поєднувати депутатський мандат з роботою в Кабінеті Міністрів.

 

Так, на підписання народним обранцям пропонується проект закону "Про внесення змін до статті 78 Конституції України для створення політичних умов для стабільної та ефективної роботи Кабінету Міністрів України", який передбачає зміну другої частині статті 78 КУ, що забороняє депутатам вести власний бізнес або займати посади на державній службі.

 

Згідно з документом, планується доповнити статтю тезою "Народні депутати можуть поєднувати представницький мандат з діяльністю на посаді Прем'єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України".

 

Повідомляється, що збір підписів організовується лідером РПЛ Олегом Ляшком. Станом на полудень 31 березня, під проектом поставили свої підписи щонайменше 50 парламентаріїв, переважно – членів фракції "Блоку Петра Порошенка". Лідер "радикальної партії", при цьому, втягує в процес збору підписів навіть членів "Опозиційного блоку".

http://dt.ua/POLITICS/u-radi-zbirayut-pidpisi-za-mozhlivist-poyednuvati-deputatsku-diyalnist-z-robotoyu-v-uryadi-204226_.html
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...