Перейти до змісту

Беженцы (эмиги)


Прол

Recommended Posts

Звичайно є, я ж не зі стелі беру мабуть? :)

Українською нема (норвезька вам не треба мабуть), тому російською - з фото. 

https://sites.google.com/site/breivikrusinform/home/breivik_dokumenty/breivik_spisok-zhertv-utoya

 

Вибач, але ніяких даних по білих дітях я там не знайшов. А ти ? 

Дані по віку є. Загалом.

 

До речі, ти так і не відповів, щ було повштовхом для дій Брейвіка ?

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

 

 


Выпивали на днях после катания на Чимбулаке с парой испанских товарищей.

 

Ви живете в Казахстані? Бо українці на Чимбулаці велика екзотика, власне, як і іспанці :weep:

Link to comment
Share on other sites

Если вы верите в связь адекватности человека с его образованием - то верьте дальше, я даже комментировать не стану :)

 

Думаєш то професура згвалтувала сотні німкень в Кьолні і не тільки ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вибач, але ніяких даних по білих дітях я там не знайшов. А ти ?  Дані по віку є. Загалом.

Серйозно, не знайшли даних по білим дітям на сторінці зі світлинами, власне, усіх загиблих, та приміткою зверху, що мігрантів було всього 8? Ну добре, продовжуйте вважати його свідомим борцем з мігрантами, в якого були логічні мотиви.

 

 


Думаєш то професура згвалтувала сотні німкень в Кьолні і не тільки ?

Думаю, що ви просто маєте задоволення від полеміки, а не від розмови. Нажаль, вправи з полеміки мене не цікавлять вже досить давно; як буде настрій поговорити - то маякуйте :)

Приємного дня усім

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Серйозно, не знайшли даних по білим дітям на сторінці зі світлинами, власне, усіх загиблих, та приміткою зверху, що мігрантів було всього 8? Ну добре, продовжуйте вважати його свідомим борцем з мігрантами, в якого були логічні мотиви.

 

 

Думаю, що ви просто маєте задоволення від полеміки, а не від розмови. Нажаль, вправи з полеміки мене не цікавлять вже досить давно; як буде настрій поговорити - то маякуйте :)

Приємного дня усім

 

Донецька комашка, не псіхуй.  Так мігрантів було 8. І що ? 

Яким чином ти це корелюєш  з твоєю громогласною заявою по білих дітях ? 

По-перше , мігранти теж могли бути білі. Там згадується, до речі. нещасна туристка з Грузії.

Мігрант то не ознака належності до раси. ТИ всіх мігрантів вважаєш кольоровими ? 

Чому ? А серед немігрантів скільки було білих ? 

 

ЗІ. Ти так і не відповів, що було повштовхов для дій Брейвіка

ЗІІ. Також ти не відповів то професура гвалтувала німкень ?

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

 

 


А на улице, на которой стоит дом и ресторан, при Франко шли бои. И ресторан разнесло бомбой к чертовой матери. И его владелец потом ресторан отстраивал долго, а мой дед ему помогал. А до Франко была гражданская война. А до нее — Первая Мировая. А до нее — еще чертова туча всякой хрени и прелести, и так последние пятьсот лет. И только последние лет пятьдесят у нас более-менее спокойно. Ни при Франко, ни во время всех этих войн мой дед, и его отец, и его предки в другую страну не уехали.

 

Пусть минстець изучит вопрос более пристально. Сколько народу таки свалило в латинскую америку, в штаты, во Францию и даже в СССР.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ніхто не психує, чого ви? Просто вам надано список зі світлинами усіх жертв. Ви або туди не ходили, або просто жартуєте (ніяк інакше неможна пояснити ваші питання щодо кольору шкіри та мігрантів).

Оскільки ви не ходили на ту сторінку, та не дивилися на фото - то про що далі розмовляти? Ви маєте таки піти, погодитися що Брейвік вбивав здебільшого (біля 90%) білих норвежців. Після цього, теоретично, маєте погодитися, що він неадекват, а його заяви про мігрантство - просто мотлох. Після цього, маєте погодитися, що коли зв'язку з мігрантами нема, то й про Брейвіка ви марно згадали.

А після цього залишиться лише розмова, де ви намагаєтеся знайти зв'язок поміж освітою та злочинами. Оскільки я цього зв'язку не бачу, то й сказати нічого не можу в принципі.

А розмову ту ви підняли всього лише тому, що берете дані зі стелі, бо вам так "люди кажуть". :)

Але щоб до того дійти - ви все ж маєте читати, та дивитися на світлини, що вам було надано. А не тільки писати. ;)

А це вам не дуже цікаво, напевно.

А мені не дуже цікаво полемізувати.

От й усе  :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Пусть минстець изучит вопрос более пристально. Сколько народу таки свалило в латинскую америку, в штаты, во Францию и даже в СССР.

Да там и изучать нечего - как в Европе, которая считай монопольно понаехала в оба континента США, и Австралию, кто-то реально мог бы заикнуться на эту тему? :)

Link to comment
Share on other sites

Та ніхто не психує, чого ви? Просто вам надано список зі світлинами усіх жертв. Ви або туди не ходили, або просто жартуєте (ніяк інакше неможна пояснити ваші питання щодо кольору шкіри та мігрантів).

Оскільки ви не ходили на ту сторінку, та не дивилися на фото - то про що далі розмовляти? Ви маєте таки піти, погодитися що Брейвік вбивав здебільшого (біля 90%) білих норвежців. Після цього, теоретично, маєте погодитися, що він неадекват, а його заяви про мігрантство - просто мотлох. Після цього, маєте погодитися, що коли зв'язку з мігрантами нема, то й про Брейвіка ви марно згадали.

А після цього залишиться лише розмова, де ви намагаєтеся знайти зв'язок поміж освітою та злочинами. Оскільки я цього зв'язку не бачу, то й сказати нічого не можу в принципі.

А розмову ту ви підняли всього лише тому, що берете дані зі стелі, бо вам так "люди кажуть". :)

Але щоб до того дійти - ви все ж маєте читати, та дивитися на світлини, що вам було надано. А не тільки писати. ;)

А це вам не дуже цікаво, напевно.

А мені не дуже цікаво полемізувати.

От й усе  :)

 

 

 

 

 

 

Ну давайте відкинемо в бік оцінку кольору шкіри жертв. Бо я не розумію як то можна робити , виходячі зі статусу

людини в Норвегії. Я так розумію ви натякаєте, що всі громадяни і хто має ПМЖ, то білі, а мігранти ні.

ОК. НЕхай буде так. Вам там в Норвегії видніше. Я там не жив і не працював. Я то робив в інших п*яти європейских країнах.

 

Але питання лишаються. І ви своїми розлогими відповідями не відповіли ні на одне.

 

1. Що було повштовхом для дій норвежця Брейвіка  .

2. То професура гвалтує німкень ? І не тільки німкень.

 

Так я бачу очевидний зв*язок між соціальним  статусом і рівнем криміналу серед носіїв відповідного статусу.

Нижче статус, немає освіти, немає роботи - тим більше криміналу. І навпаки. 

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так я бачу очевидний зв*язок між соціальним  статусом і рівнем криміналу серед носіїв відповідного статусу.

А я не бачу. То ж про що тут розмовляти? 

Більш за це, я навіть не розумію, який тут стосунок до теми. Взяти сирійців. Це ніякі не папуаси з бананами, це звичайна нормальна країна на сході, яка чудово собі мала й систему освіти, й інженерів, й архітекторів, й лікарів, й усе інше. З якого переляку вони усі зненацька стали неосвіченим бидлом після того, як їхні міста(збудовані ними, а не білими колонізаторами :) ) було зруйновано - я особисто не розумію, а ви думку не пояснюєте.

 

 


Я так розумію ви натякаєте, що всі громадяни і хто має ПМЖ, то білі, а мігранти ні.

Я не натякаю, а прямим текстом кажу - якщо підете за посиланням, що ви в мене попросили й отримали, то оті люди в котрих на світлині шкіра біла - це люди з білою шкірою. А в кого ще норвезькі прізвища та імена, то ті ще й норвеги. Й таких там 87%.

А якщо ви туди не підете, то нащо повторюєте одне й те саме? Для мене виглядає як звичайна полеміка. Як писалося вище, мені це нецікаво. На наступний допис-копію я не буду відповідати, бо в мене не стоїть задача перемоги в якихось полемічних змаганнях - просто ви спитали про білих дітей, я вам було надано відповідь. Вона вам непотрібна? Ну то які проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Если вы верите в связь адекватности человека с его образованием - то верьте дальше, я даже комментировать не стану :)

 

Странно другое. Он считает Брейвика - человеком. Вот это странно действительно.

Link to comment
Share on other sites

Пусть минстець изучит вопрос более пристально. Сколько народу таки свалило в латинскую америку

 

Начиная с Франсиско Писарро и Фернандо Кортеза  :)

 

Та и сегодня валят вовсю - испанских пекарей в наших Ипенях, как русских массажистов в штатах  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Странно другое. Он считает Брейвика - человеком. Вот это странно действительно.

Скажу больше. Таковым его считает норвежский суд. Действительно странно, как это?

Link to comment
Share on other sites

Если вы верите в связь адекватности человека с его образованием - то верьте дальше, я даже комментировать не стану :)

Удивительный талант есть у нашей Комашки - извратить доводы оппонента до неузнаваемости  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Скажу больше. Таковым его считает норвежский суд. Действительно странно, как это?

 

Норвежский суд я понимаю как раз. У него вариантов нет. А у тебя - есть.

Link to comment
Share on other sites

Брейвик - осознанный убийца детей. Чорт.

У нормального человека не может быть объяснений убийству детей.

 

 

Ніхто не сперечається. Це маньяк. Але що було трігером для його дій ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але що було трігером для його дій ?

 

А какая разница?  Что угодно могло быть - молоко сбежало, к примеру..  Просто он - такая машина (с). 

 

Чий ни борец с социалистами. А чего он руководство партии не перестрелял?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Странно другое. Он считает Брейвика - человеком. Вот это странно действительно.

 

Хто це "он" ?

 

Взагалі лі то фраза "он счітаєт" абсурдна по суті. Ви можете знати що "счітаєтє" ви особисто.

А за інших це роблять або дебіли або боти на форумах. Нічого особистого. Тільки досвід 

спілкування  на форумах. 

А какая разница?  Что угодно могло быть - молоко сбежало, к примеру..  Просто он - такая машина (с). 

 

Чий ни борец с социалистами. А чего он руководство партии не перестрелял?

 

Ні. Він це мотивував не молоком. Як ви думаєте чим ?

Link to comment
Share on other sites

Я можу підказати, що підштовхнуло Брейвіка

 

 

 

ИЗНАСИЛОВАННАЯ НОРВЕГИЯ

Незадолго до событий, устроенных "Норвежским стрелком", в местных новостях прошел сюжет об изнасилованиях в Осло за последние пять лет. То, что за 1825 дней в столице Норвегии совершено "всего лишь" 86 изнасилования, конечно, для жителей менее благополучных стран удивительно. Но вот что привлекло внимание журналистов. В 83 случаях женщины, подвергшиеся нападению, рассказывали о насильниках "незападного" происхождения.

Что удивило еще сильнее всех этих цифр, так это заявление представительницы полицейского управления Осло. Которая решила объяснить, что все насильники являются беженцами из стран, где полыхают конфликты. Уровень жизни там настолько низок, что у "несчастных" насильников "травматизированная психика". Поэтому женщинам стоит обходить таких людей стороной, порекомендовала она. Но не пояснила при этом, что делать, если травматизированный псих загородил дорогу, так что его не обойти ни справа, ни слева.

http://repin.info/sites/default/files/styles/small_pages/public/pages/1401.jpg?itok=-rTTR6IpВ нескольких интервью, которые давали жертвы, подвергшиеся сексуальному насилию, они конкретно указывали на выходцев с Ближнего Востока. Но толерантные журналисты спрятали все эти фразы за размытыми терминами, несущими лишь общий смысл.

Девушка, пострадавшая от рук насильника, рассказала, что пакистанец, мучавший ее заявил, что религия позволяет ему делать то, чем он сейчас занимается (насиловать несчастную. Поскольку женщины в Исламе лишены всяких прав.

Многих насильников, курдов и африканцев, живущих в своих общинах на территории Осло довольно легко удается найти. Во время допросов они заявляют, что их "культура" принимает изнасилование женщин как должное. При одном условии: если они не облачены в паранджу, отсутствие этого наряда, мол, позорит женский род. Читайте между строк: мы приехали к вам в Норвегию и установим тут свои порядки.Будем жить по своим законам, нравится вам это или нет.

Профессор антропологии Университета Осло Унни Викан прокомментировал ситуацию связанную с насилием: "Я не обвиняю норвежских женщин в том, что они становятся объектом насилия. Однако норвежки должны понять, что они живут в мультикультурном обществе, и приспособиться к нему".

http://repin.info/sites/default/files/styles/small_pages/public/pages/1396.jpg?itok=7S2sKdhN

Хотелось бы услышать комментарии профессора, если бы тот узнал, что кого-то из его близких или знакомых норвежек, "не приспособленных к мультикультурному обществу" изнасиловал бы беженец с Ближнего Востока. Честное слово, в такие моменты «2083-Декларация независимости Европы» Брейвика не кажется таким уж экстремистским бредом).

Главною опасность для местных женщин представляют пакистанцы, которые у себя дома давно привыкли к законам шариата. Норвежки, бывшие ранее блондинками, начали краситься в черный цвет и стараются выбирать из гардероба более консервативные вещи. Такими темпами им и паранджу гладить придется.

http://repin.info/sites/default/files/styles/small_pages/public/pages/1398.jpg?itok=VPTgUJ6uВспоминается история с одним австралийским муфтием, который разрешил насиловать женщин в купальниках. Такое заявление вызвало волну ярости в обществе, которую с трудом удалось погасить.

То, что среднестатистическая европейская женщина должна адаптироваться к "мультикультурному обществу" (читай - быть готова стать жертвой изнасилования из-за мини-юбки), указывает на тот факт, что уровень норвежской толерантности перешел всякие границы, и превратился в подобострастное всепрощение.

Волна насилия захлестнула уже и соседнюю Швецию. Там 82% опрошенных женщин боятся выходить на улицу в темное время суток, поскольку опасаются нападения насильников. Кстати, в этом плане шведы переплюнули ту же Норвегию, в которой хотя бы не боятся говорить о проблеме в открытую. Сами они ввели цензуру на любую информацию, касающуюся исламской культуры.

http://repin.info/data/img/crime/1400.jpg

Похоже на то, что потомки славных викингов решили воткнуть свои головы в стылую землю, по типу африканских страусов. Может быть,они надеются на то, что "мультикультурность" победит все границы и сломает рамки?

И снова вспоминается Брейвик, который, пожалуй, первый вытащил голову из земли, отряхнулся, состряпал внятный манифест… А вот дальше наворотил дел, которые с логикой не вяжутся. Но это, как говорится, уже другая история.

 

Постскриптум: В норвежском городе Тронхейме Ева Хельгутан была жестоко изнасилована иммигрантами мусульманами. Члены её семьи сказали, что она всё больше впадала в депрессию, и в итоге покончила жизнь самоубийством.

В полиции говорят, что это не единственное изнасилование белой норвежской девушки иммигрантами. Как говорят в полиции, они выбирают своих жертв только из числа белых жительниц Норвегии. Ева была одной из трёх жертв, изнасилованных иммигрантами в течение нескольких дней.

С момента открытия границ количество изнасилований в Скандинавии резко подскочило. Большинство жестоких изнасилований в Скандинавии совершают иммигранты из Африки и Ближнего Востока.

 

http://repin.info/kriminalnoe-chtivo/iznasilovannaya-norvegiya

Link to comment
Share on other sites

Норвежский суд я понимаю как раз. У него вариантов нет. А у тебя - есть.

Хчешь сказать, что я его оправдываю? Нет. Но при этом считаю его человеком, а не рептилией. Отакой парадокс

Link to comment
Share on other sites

Ніхто не сперечається. Це маньяк. Але що було трігером для його дій ?

 

Не существует такого триггера, который бы включил у нормального человека убивать детей.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

repin.info/kriminalnoe-chtivo/iznasilovannaya-norvegiy  - интересный наверное сайт  :lol2:  :tu:

 

Пане, а можна якось без переходу на особистості ? 

Я ж не називаю вас голослівним дебілом без аргументів, хоча міг би..

 

Та какой переход, на какую, ля, особыстисть?  :consul:

Link to comment
Share on other sites

Не существует такого триггера, который бы включил у нормального человека убивать детей.

 

Для Людаса существует. КАждому по вере да воздастся.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...