Перейти до змісту

сайт Миротворец закрыли


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Напомните мне, серости, плиз, этот тайный список добрых дел минстеця, который где-то затерялся. Что я провтыкала, люди?

Каминг аут - я даже не совсем понимаю зачем было создано это охуенное министерство бесполезных людей.

Я не знаю, что минстець в лице блондинистых и прочих спикеров сделал для Украины. Но я знаю, что Миротворец сделал для каждого из нас. Как мог, приближая справедливость, на которую, увы, не сподобились те, чья это прямая обязанность.

Поэтому, после прочитанной новости о закрытии проекта "Миротворец", у меня только один вопрос - когда закроется минстець и вся эта шобла уйдет нахуй с хлебов налогоплательщиков?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tetiana Popova это уже не оправдать ничем.
А для остальных граждан Украины. Внимательно прочитайте список подписантов заявления, так называемых, журналистов. Можете каждого лично поблагодарить. И запомнить имя российского агента влияния - Валерия Лутковская. 
Огромное спасибо государству в лице кума Стеця, и всему гнилью на должностях - силовых и ведомственных.
P.S. Вся Украина запомнит, что весь итог работы кумовского министерства - закрытие сайта Миротворец. Думаю террористы и оккупанты сегодня устроят грандиозный праздник, и наверняка даже к наградам представят. То, что не смогли сделать ни ФСБ, ни ГРУ, никакая из структур оккупантов, сделали свои - всадили нож в спину. И все оправдания оставьте при себе..

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А что там Антоша Геращенко, уже обосновал правильность и своевременность такого решения?

Считаю большой потерей закрытие сайта Миротворец, собравшего огромную доказательную базу в отношении предателей, сепаратистов и террористов всех мастей. К сожалению, скандал показал, как мало людей готовы бороться с реальными угрозами национальной безопасности страны. Узок круг профессионалов, тем сплоченнее они будут в результате развязанной травли. Свято место пусто не бывает, работа будет продолжена.

 
 
 
Змінено користувачем paraskaa-W
Link to comment
Share on other sites

Так а яким макаром закрили?  Вони що хостились в Україні?

Принимая во внимание реакцию, которую вызвала публикация списка журналистов, аккредитованных террористической организацией «ДНР», требованиями уполномоченной по правам человека В.Лутковской, а также вечно обеспокоенного и озабоченного Евросоюза, а также антиукраински настроенных журналистов Украины во главе с заместителем министра информационной политики Украины Т.Поповой, Центр «Миротворец» принял непростое решение о закрытии сайта.

 

В настоящее время сотрудники Центра проводят архивирование всей имеющейся информации, которая позже будет выложена в открытый доступ так, что любой желающий сможет её скачать и развернуть локально на своём компьютере.

Мы благодарим силовые ведомства Украины за то что они пользовались нашей системой выявления пророссийских боевиков, российских шпионов, тем самым оберегая наш мир и спокойствие, а также всех, кто ради общественного блага присылал нам информацию о сепаратистах, террористах, наёмниках и прочих военных преступниках. Спасибо за то, что вы были с нами и что болели всей душой за Украину.

So long, and thanks for all the fish.

Центр «Миротворец»

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну, я ж одразу написала - йде ера жорсткої цензури. Як в кацапів.

 

ЗІ: а уаполітікс тре берегти і лелеяти. Політфоруми з українським хостінгом скоро теж закривпти будуть. А банити в мордокнизі і того легше...

Це ппц повний. Треба скачати і розвернути.

 

Абусе одержите. Це якщо розвернете для публічного доступу.
Link to comment
Share on other sites

тю !

так налякались ?

не очікував, якщо чесно.

БД ж є. можна відкрити інший сайт у іншого хостера за кордоном, все вірно Фома каже. 

і класти на лутковських і решту. 

а ля гер ком а ля гер.

Link to comment
Share on other sites

від кого? І ми хостимось у гондурасі.

Від Лутковської. І іже з ними.

 

Абузе вроді надсилають хостеру на розміщений в нього сайт. Якщо я не помилаюся.

Link to comment
Share on other sites

Це найкращий хід, який вони могли зробити. Молодці, що не скотились до співпраці з лугандонскими акредитантами, вибачення їм не принесли і нікого не видалили зі своїх сторінок під тиском.

А сайт...цей закрили, відкриють інший :shuffle:

Думаю, вони публікацією списку акредитантів і закриттям під тиском, справами, порушеними проти них, хоч на деякий час відтермінували всучування нам Лугандону на умовах Кацапії :pleasant: А далі побачимо...

 

ЗІ Жаль, що список журналістів нагороджених орденом Лугандонії не опублікували, як анонсували...

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, я ж одразу написала - йде ера жорсткої цензури. Як в кацапів.

 

Не думаю, що в сучасній Україні можлива справжня цензура. Щодо олігархотіві і преси - так вона завжди там була, а інет...ну це потрібно всіх від нього відключити :D  А  щодо кацапів - так у них в голові цензура, вони самі її хочуть.

Link to comment
Share on other sites

Ага, тоді точно розвернемо.

До речі, якщо розгорнути, як частину уаполітікс - відвідуваність імнхо зросте. А якщо ще список нагороджених орками туди залити..... ммммм...

Link to comment
Share on other sites

Журналісти приїздили до лугандону та залишали там персональні дані для акредитації, це по-перше,

по-друге, вони перетинали блокпости, де теж залишали свої дані, бо отримували перепустку. Але знайти джерело витоку їхніх диних

напевне дуже складно, тому гасять "Миротворець", комусь цей проект поперек був горла.. і тут така нагода :X

Link to comment
Share on other sites

А Гугл все пам"ятає :) , а боротися з інтернетом, це як з вітряками :) , люди ніяк не можуть зрозуміти що щось сховати зараз набагато складніше.

Змінено користувачем zero
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тю !

так налякались ?

не очікував, якщо чесно.

БД ж є. можна відкрити інший сайт у іншого хостера за кордоном, все вірно Фома каже. 

і класти на лутковських і решту. 

а ля гер ком а ля гер.

БД то не саме головне, важніше поповнення та оновлення.

Link to comment
Share on other sites

Не думаю, що в сучасній Україні можлива справжня цензура. Щодо олігархотіві і преси - так вона завжди там була, а інет...ну це потрібно всіх від нього відключити :D  А  щодо кацапів - так у них в голові цензура, вони самі її хочуть.

Можлива. Як і у всіх тоталітарних режимах. Крім кацапів - Китай, наприклад. І відключати непотрібно. Достатньо заборонити анонімний інет - припейдовий мобільний, анонімайзери та зобов'язати провайдерів накопичувати логи відвідувань та стукати на абонентів. І більшість стає шовковою. А невдоволені розмови плавно переїжджають на кухню, як в совку.

 

Нє, ну просунуті юзера можуть запетляти через всілякі неанонімні проксюки, всякі РРР технології і т п. Але то буде дуже малий відсоток.

 

А те, про що Ви пишете - то варіант Північної Кореї.

Link to comment
Share on other sites

Педроты, вам дон Пэдро хоть какие-то дивиденды платит? Он то, понятно, с прибылью (пусть и минимальной) работает. А вам хоть что-то за весь этот позор перепадает? Или как в том анекдоте про соль?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, а ці срані МФЖ та ЄФЖ що небудь подавали наприклад з приводу закриття татарських телеканалів, радіо, газет в Криму? Утисків татарських журналістів?

 

Чи тут все ок на їх думку?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Можлива. Як і у всіх тоталітарних режимах. Крім кацапів - Китай, наприклад.

 

Це ключове. В Україні тоталітаризм наразі неможливий, бо режим - олігархічний. Спочатку треба зачистити майже всіх олігархів і пару мільйонів незгодних, інакше - не спрацює. В Китаї - комуняки давно підчищають незгодних, в Кацапії - мало того, що населення саме схильне до "сильної руки", так і Хуйло вже 20 років старається.

 

До речі про журнашлюх. З ними все було ясно ще на Майдані - як вони старанно всі обличчя людей показували, особливо з коктелями, битами і травматами, хоча їх просили цього не робити. І в інтерв'ю випитували всі дані про людину. Базу напевно збирали. І як всі хором засцяли і роти позакривали після законів 16 січня, тиш да гладь кругом стала, наче нічого й небуло  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

І дико вибачаюся, яка саме інформація є персональною? Ім'я? Місце праці? Так на будь якій пресконференції журналіст називає себе і видання, яке представляє. Контактні е-мейл і телефон? Так на те вони контактні, тобто публічні, а не особисті.

 

Так що ЖОДНОЇ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ Миротворець не опублікував. Весь вереск через факт розголошення, що ці люди співпрацювали з терористами. Добровільно. І нелегально перетнули кордон України.

 

І я дико вибачаюсь, СБУ збирається перевіряти, яким чином ці майже 4000 людей заїхали на неконтрольовану територію? Вживати якісь дії до порушників?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...