Перейти до змісту

Венесуэла фсё :(


Agh

Recommended Posts

Это не совок, это банальный рекет. Мне однажды заявили в регистрационной конторе "ну как это нахуя мы нужны? мы же даем возможность вам работать!" 

 

 

Причому ці глисти реально так думають. Як свого часу мені один капітан міліції заявив " мені платить держава".

на моє " ви існуєте на податки громадян "  .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Звиздоболина!

 

 

2 года сервис техником в фирме, выпускающей поршневые машины и турбогенераторы."Борзик", Германия.  В Союзе и в СНГ до этого так же по данному профилю, только чуть пошире, должность повыше и в сфере ремонта.

Так вот, 3 - 4 немца делают объем работ, как у нас бригада из 8-10 человек и больше. (Наглядный пример, Одесский припортовый завод, лет 12 назад. Потом, вроде перевели на аутсорсинг).  Причем, качественнее и полнее.  И еще. С работы никто ничего не тащит, не ворует. Поэтому, выигрыш в оснащении огромный.

Мне немцы на украинцев жаловались, что пока смотришь работают, как отвернешься - никакой работы. Обидно. Не говорю уже о качестве. Сварщиков нормальных почти не осталось. В Армянске на серной кислоте -проблемы со сваркой линий 3 категории. Что говорить о 1 и 2 й тогда.

Кваллификация падает. Многим на халяву досталась собственность, поэтому пох будущее.

 

И шведы работают гораздо больше и качественнее.

 

 

 

Ги... Шведи може і якісніше. А ті ж італійці як робітники повна срака. Особливо південні. 

(с) думка не моя. Проектами в нас в Італії керували голандці.

 

Ще одна цитата одного голандського інженера " в мене таке враження, що ці італійці навіть в школі не вчились "

І це не порожні слова. Перший лабораторний проект італійіці зібрали з помилками у 74 % з*єднаннь.

Це був повний пиздець. Своїми очами бачив одного італійця - інсталятора , який на роботу під ранок приїхав бухий в сраку

з повним салоном  блядей.. Так що не треба тут легенди про ефективну працю всіх під ряд європейців.

 

Це я до того веду, що не треба тут пропихувати комплекс меншовартості українцям.

В більшості випадків українці кваліфіковано працюють на західних підприємствах не гірше , а іноді і краще місцевих.

Як у випадку тієї Італії. 

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Гм. ОАЭ и Бруней вообще монархии, я не представляю себе как можно при этом воровать :) Это как украсть из своего кошелька 100 гривен и сбежать.

 

Ну, царська Росія теж монархією були..... А крали, аж свистіло.... :D

Link to comment
Share on other sites

Ну, царська Росія теж монархією були..... А крали, аж свистіло.... :D

 

Ну, власне, це одна з головних причин зникнення держави. Коли чиновники першим пріоритетом ставлять не  виконання державних функцій ,

а розкрадання держави, то питання її зникнення тільки питання часу.  Це як посадити термітів у дерев*яний будинок.

 

А соціалізм, капіталізм, монархія, демократія то справа десята...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ги... Шведи може і якісніше. А ті ж італійці як робітники повна срака. Особливо південні. 

(с) думка не моя. Проектами в нас в Італії керували голандці.

 

Ще одна цитата одного голандського інженера " в мене таке враження, що ці італійці навіть в школі не вчились "

І це не порожні слова. Перший лабораторний проект італійіці зібрали з помилками у 74 % з*єднаннь.

Це був повний пиздець. Своїми очами бачив одного італійця - інсталятора , який на роботу під ранок приїхав бухий в сраку

з повним салоном  блядей.. Так що не треба тут легенди про ефективну працю всіх під ряд європейців.

 

Це я до того веду, що не треба тут пропихувати комплекс меншовартості українцям.

В більшості випадків українці кваліфіковано працюють на західних підприємствах не гірше , а іноді і краще місцевих.

Як у випадку тієї Італії. 

Скрізь є оболтуси. Доводилося американців вчити працювати з їх же обладнанням.

Link to comment
Share on other sites

Ну, власне, це одна з головних причин зникнення держави. Коли чиновники першим пріоритетом ставлять не  виконання державних функцій ,

а розкрадання держави, то питання її зникнення тільки питання часу.  Це як посадити термітів у дерев*яний будинок.

 

А соціалізм, капіталізм, монархія, демократія то справа десята...

 

:tu:

 

Саме це я і пробую розтлумачити....

Link to comment
Share on other sites

Ги... Шведи може і якісніше. А ті ж італійці як робітники повна срака. Особливо південні. 

(с) думка не моя. Проектами в нас в Італії керували голандці.

 

Ще одна цитата одного голандського інженера " в мене таке враження, що ці італійці навіть в школі не вчились "

І це не порожні слова. Перший лабораторний проект італійіці зібрали з помилками у 74 % з*єднаннь.

Це був повний пиздець. Своїми очами бачив одного італійця - інсталятора , який на роботу під ранок приїхав бухий в сраку

з повним салоном  блядей.. Так що не треба тут легенди про ефективну працю всіх під ряд європейців.

 

Це я до того веду, що не треба тут пропихувати комплекс меншовартості українцям.

В більшості випадків українці кваліфіковано працюють на західних підприємствах не гірше , а іноді і краще місцевих.

Як у випадку тієї Італії. 

 

Пустозвон! Работая в Италии, германии, Британии... он знает, что , если будет работать так. как в Украине, Раше, Беларуси, то мигом уволят.

Тебе . видно, трудно понять, что речь идет о производительности труда у них и у нас. Так вот там, она гораздо выше, но жить , как в Швеции , хотим. Причем воруют все. Попробуй оставь на верстаке в цеху набор головок, утром ни хрена не найдешь. Или шуруповерт, дрель, шлифмашинку, работая на улицы. Отвернись на 5 минут! Хотим, как в Швеции!  :D

Link to comment
Share on other sites

Пустозвон! Работая в Италии, германии, Британии... он знает, что , если будет работать так. как в Украине, Раше, Беларуси, то мигом уволят.

Тебе . видно, трудно понять, что речь идет о производительности труда у них и у нас. Так вот там, она гораздо выше, но жить , как в Швеции , хотим. Причем воруют все. Попробуй оставь на верстаке в цеху набор головок, утром ни хрена не найдешь. Или шуруповерт, дрель, шлифмашинку, работая на улицы. Отвернись на 5 минут! Хотим, как в Швеции!  :D

 

:)

 

Чого ти так нервуєшся ?  Начебто в Німеччині працював , а голосиш як кишеньковий злодій в Неаполі якого піймали за яйця. 

Можеш спокійно вести дискусію ? 

Справа не в українцях однозначно як ти хочеш тут довести. Сховай  в дупу свою українофобію , яка з тебе так і пре .

Мільони українців вже залишили батьківщину і містичним чином  при перетині західного

кордону в них зразу піднімається  продуктивість праці ? Причому по всій планеті і в різних країнах ?

То може  причина не в українцях , а в  тому кагалі, що дорвався до влади ? В олігополії ?

Коли країна витискається як лимон ? Коли використовуються застарілі технології , коли ніхто не інвестує в нові виробництва ?

Коли працівники отримуть злиденну платню, яка складає лише кілька  відсотків від собівартості кінцевого продукту ?

Чого немає ніде на Заході.

Яка буде мотивація у мільонів людей гарно працювати практично безкоштовно ?

Безкоштовно працюють раби. Це ефективна праця ? 

 

Чому ти поїхав працювати в Німеччину ? Га ? Чому не тут вирішив показувати чудеса ефективності ?

То ти тут ледарь , а там ні ? Чому ? 

 

ЗІ. В Німеччині я не працював. Трохи гальмуй з брехнею. 

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

вопрос в том, чем измеряется производительность. Если произведенной стоимостью - это одно. Если в абсолютных единицах произведенного продукта - совершенно другое

Link to comment
Share on other sites

Пустозвон! Работая в Италии, германии, Британии... он знает, что , если будет работать так. как в Украине, Раше, Беларуси, то мигом уволят.

Тебе . видно, трудно понять, что речь идет о производительности труда у них и у нас. Так вот там, она гораздо выше, но жить , как в Швеции , хотим. Причем воруют все. Попробуй оставь на верстаке в цеху набор головок, утром ни хрена не найдешь. Или шуруповерт, дрель, шлифмашинку, работая на улицы. Отвернись на 5 минут! Хотим, как в Швеции!  :D

 

До речі,  :)  нагадав.

 

Свого часу мій колега-українець на зміні залишив на столі лаптоп  . На перерву. Навіть не на день. Повернувся і ні хрєна нє нашол.

Але чудом його вдалося повернути. Лаптоп. Не колегу.

 

ЗІ. Справа була в Мадриді, а спиздили мексиканські колеги як з*ясувалося. Теж інженери.

 

Ну то які з цього космічні висновки ти зробиш  що до продуктивності праці в Мексиці ? В Іспанії ? В Україні ? Ти я бачу великий аналітик, то прошу..пана

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мільони українців вже залишили батьківщину і містичним чином при перетині західного кордону в них зразу піднімається продуктивість праці ? Причому по всій планеті і в різних країнах ?

 

А проводили ж дослідження по українським діаспорянам - вони в середньому більше заробляють, ніж автохтони, мають кращу освіту і рівень життя. У всіх країнах, куди виїхали.

Link to comment
Share on other sites

А проводили ж дослідження по українським діаспорянам - вони в середньому більше заробляють, ніж автохтони, мають кращу освіту і рівень життя. У всіх країнах, куди виїхали.

и их мистическое повышение производительности всего лишь увеличение произведенной стоимости при тех же произведенных единицах продукта

Link to comment
Share on other sites

Тема про Венесуелу, клімат - жарко, виробництво при такій температурі максимум серійне, продуктивність праці низька, тільки азіати можуть при таких умовах працювати, тому там не було сенсу займатися економічними моделями, а тупо продавати сировину, яку скоріш за все добували не місцеві.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Причем воруют все

 

Це Ви по собі і свому оточенню судження виносите? Все ясно  :D 

По українським готелям у туристів не крадуть, рідкісні випадки. А в країнах бувшого соцтабору, що зараз в ЄС - систематично, на "потік" поставлено.

Українці взагалі дуже порядні, крисятництвом не займаються, у співробітників чи сусідів не крадуть ніколи. Це рідкісні випадки, пов'язані вже з наркоманією, ігроманією чи іншими психічними хворобами...

Окрім того, мені завжди повертали гаманець, дорогі окуляри, смартфон, фотік, якщо я забувала десь в магазині, готелі, на пляжі ( а зі мною це постійно).  Так що більшість українців - дуже порядні.

А от меншість бюджет розкрадають і офшори виводять :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


и их мистическое повышение производительности всего лишь увеличение произведенной стоимости при тех же произведенных единицах продукта

 

Ні, Ви не праві. Саме більше заробляють, ніж місцеві і більш успішні. Приміром середній українець у Іспанії (не нелегал-заробітчанин, звісно) заробляє більше, ніж середній іспанець. Так що справа в системі, а не людях. Чому люди досі не можуть зламати систему - інше питання.

Link to comment
Share on other sites

Ні, Ви не праві. Саме більше заробляють, ніж місцеві і більш успішні. Приміром середній українець у Іспанії (не нелегал-заробітчанин, звісно) заробляє більше, ніж середній іспанець. Так що справа в системі, а не людях. Чому люди досі не можуть зламати систему - інше питання.

а из этого следует, что перенесли туда свою привычку пахать с высочайшей производительностью :D

Link to comment
Share on other sites

А проводили ж дослідження по українським діаспорянам - вони в середньому більше заробляють, ніж автохтони, мають кращу освіту і рівень життя. У всіх країнах, куди виїхали.

 

Мене це абсолютно не дивує. То хай ПАПуа дивується.

Link to comment
Share on other sites

Це Ви по собі і свому оточенню судження виносите? Все ясно  :D

По українським готелям у туристів не крадуть, рідкісні випадки. А в країнах бувшого соцтабору, що зараз в ЄС - систематично, на "потік" поставлено.

Українці взагалі дуже порядні, крисятництвом не займаються, у співробітників чи сусідів не крадуть ніколи. Це рідкісні випадки, пов'язані вже з наркоманією, ігроманією чи іншими психічними хворобами...

Окрім того, мені завжди повертали гаманець, дорогі окуляри, смартфон, фотік, якщо я забувала десь в магазині, готелі, на пляжі ( а зі мною це постійно).  Так що більшість українців - дуже порядні.

А от меншість бюджет розкрадають і офшори виводять :D

 

+ багато. Причому ця меньшість родом з тієї публіки , що у Папуа  головки з верстака крадуть. Одна кров. 

Гопнікі. 

Link to comment
Share on other sites

Ні, Ви не праві. Саме більше заробляють, ніж місцеві і більш успішні. Приміром середній українець у Іспанії (не нелегал-заробітчанин, звісно) заробляє більше, ніж середній іспанець. Так що справа в системі, а не людях. Чому люди досі не можуть зламати систему - інше питання.

 

НМД, тому що в більшості  українці таки гречкосії. Працюють гарно. Але свої права не вимагають.

Тому при переміщенні в продуктивну систему спокійно в неї вписуються. І навіть краще ніж місцеві. 

А в непродуктивній відморожуються. Впадають в анабіоз. Але з часом частина таки розморожується...

Link to comment
Share on other sites

Соціалізм це гіпертрофована форма популізму.На заході уряди вибираються по циклах.Ринкові партії ріжуть видатки .контролюють дефіцит і стимулюють бізнес.Починається покращання але завжди буде купа незадоволентх яким забрали пільги .субсидії тощо.Вибирають социків які починають роздавати плюшки наліво і направо і як правило в кредит.Економіка йде в дупу і знов перевибори риночників які ріжуть видатки і звільняють дармоїдів.І по колу поки социки не наплодять дармоїдів більше ніж працюючих і країна скочується в перманентну дупу.Кожне падіння вимиває з країни працездатних і повернення до добробуту все гірше виходить.
Тепер щодо українців які заробляють більше місцевих.Заробляють так само на таких самих роботах.Середня висока тому що роблять більше-надгодини і тд.Ну і виїзджають в основному ті кому завжди мало а ліниві дома залишаються.
По тому як соціалізм впливає на достаток.В Європі доходи манюпаса менші в середньому і безробіття вище ніж наприклад в Штатах.

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Соціалізм це гіпертрофована форма популізму.

Populism is a political outlook or disposition that appeals to the interests and conceptions (such as hopes and fears) of the general population, especially when contrasting any new collective consciousness push against the prevailing status quo interests of any predominant political sector.

 

причем конкретно вам, если популизм уж так вам неприятен, давно пора вернуться на родину, учитывая Populism in Canada :D

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

Я в Канаді через социків переїхав в Альберту.Тут ще залишився трохи той настрій що будував Америку .І якби я перед переїздом знав місцеві реалії краще то би в Штати поїхав але вже запізно на жаль
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вікі це гівно а не джерело інформації.Социки рулили у всіх провінціях і всюди де рулили наступив піпець.Але народ вступає у гіно тут по циклах.Див мій пост вище.Квебек і Атлантичні провінції вже лікуаванню не підлягають Онтаріо спіралить вниз .Манітоба і Саскачеван потроху вилазять з дупи а Альберта тільки почала насолоджуватись соціалізмом і спіралить .Просто багату країну займає більше часу знищити.
Link to comment
Share on other sites

чтоб было понятно, почему популизм объявлен самым страшным врагом нашей олигархически-номенкулатурной власти:

 

The terms "populism" and "populist" have been used in the 20th and 21st centuries to describe anti-elitist appeals against established interests or mainstream parties, referring to both the political left and right. https://en.wikipedia.org/wiki/People's_Party_%28United_States%29


Вікі це гівно а не джерело інформації.

:weep:

Link to comment
Share on other sites

Этот Людас  - редкостный дебил! Редкостный!

 

http://www.0532.ua/article/704548

 

Расскажи, как там ты в Италии класс показывал, как Петя виноват, что ты еще не как в Швеции!

Да, и весь инструмент в сейф спрятал, чтобы такие, как ты не сп...здели!
 

:D

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

НМД, тому що в більшості  українці таки гречкосії. Працюють гарно. Але свої права не вимагають.

Тому при переміщенні в продуктивну систему спокійно в неї вписуються. І навіть краще ніж місцеві. 

А в непродуктивній відморожуються. Впадають в анабіоз. Але з часом частина таки розморожується...

Тут ще такий момент.

 

Будь-яка людина, яка свідомо змінює спосіб життя, звички, ризикує та їде в іншу країну, вона має серйозну мотивацію і прагне чогось досягти. Скажімо, я майже впевнений, що іспанці, які поїхали в інші країни, також працюють краще за середньостатистичного іспанця і мабуть краще, ніж місцеві там, куди вони їдуть.

 

Звісно, воно по-різному буває, але основна ідея така, що проблема "витоку мізків" не стояла б так гостро, якби виїжджали ледарі, злодії та нікчеми. Отже їх, з їхніми поганими звичками за кордоном ніхто і не бачить :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...