Перейти до змісту

Recommended Posts

Фома.з науковцями та сама ситуація як з футболістами.Запрошуючи постдоків з інших країн універ не має стимулу вчити своїх.Питання чому нема англійських постдоків?Може краще підправити щось в системі освіти в Англії?Перетік розумних завжди буде але не можна узалежнювати розвиток науки від припливу іноземних спеців.

Надмірний приплив іноземців деградує місцеві джерела спеціалістів

Для прикладу технарів в Канаді готують через апрентісшіп тобто компанія має вчити когось 4 роки або взяти на иоботу когось хто вже навчений.оверсіз.В більшості всі хочуть 4-5 років досвіду.От і виходить що місцевому попасти на апрентісшіп нереально.

Проходить поступове витіснення з тех спеціальностей місцевих понаїхавшими.І це часто пр водить до втрати культури виробництва і якості робіт.

А ще треба відмовитися від імпорту, бо це вбиває місцевого виробника. Щось це мені нагадує кацапське імпортозаміщення.

 

Багато розумних людей не буває. Через 4 роки апрентісшіпа знайдеться застосування й місцевому спеціалісту. А що як потрібні кадри зараз, а не через 4 роки?

Link to comment
Share on other sites

Фома я вважаю що вільна торгівля повинна бути лише між країнами які на одному рівні розвитку індустрії податків і вимог до екології.Для інших тарифи і мита.А вільний перетік раб сили взагалі нонсенс бо вимиває кваліфіковану робочу силу з бідних країнин і люмпенізує еизькооплачуване населення в країнах з вищою зп.Але то таке.Я ж не прохвесор Гарварду на гранті з Брюсселя щоб писати діферамби глобалізації.

Я за брексіт тому що Європа скочується в соціалістичне болото власне під прапором ЄЮ.А все що пахне соціалізмом викликає в мене рвотний рефлекс.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома я вважаю що вільна торгівля повинна бути лише між країнами які на одному рівні розвитку індустрії податків і вимог до екології.Для інших тарифи і мита.

Ога, 90% жрачки у нас імпорт, треба ввести на це податки!

Link to comment
Share on other sites

Фома я вважаю що вільна торгівля повинна бути лише між країнами які на одному рівні розвитку індустрії податків і вимог до екології.Для інших тарифи і мита.А вільний перетік раб сили взагалі нонсенс бо вимиває кваліфіковану робочу силу з бідних країнин і люмпенізує еизькооплачуване населення в країнах з вищою зп.Але то таке.Я ж не прохвесор Гарварду на гранті з Брюсселя щоб писати діферамби глобалізації.

Я за брексіт тому що Європа скочується в соціалістичне болото власне під прапором ЄЮ.А все що пахне соціалізмом викликає в мене рвотний рефлекс.

Правильно, хай Британія скочується у соціалістичне болото під власним прапором :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Те що не росте податків не треба а молочка чи мясо бульба чому ні

Так не буде вільної торгівлі, ось і все. Буде гейропейське мито. ЄС влаштує показову порку острову, щоб інші боялись.

Link to comment
Share on other sites

Так не буде вільної торгівлі, ось і все. Буде гейропейське мито. ЄС влаштує показову порку острову, щоб інші боялись.

Фома ти дивився торговельний баланс між ЄЮ і бритами.Буде як унтерофіцерською вдовою якщо захочуть ЮК виграти

Link to comment
Share on other sites

Наслідком Brexit має стати перетворення Європейської Комісії на "справжній європейський уряд", підконтрольний європарламентарям, вважає голова Європарламенту Мартін Шульц. http://www.dw.com/uk/шульц-хоче-перетворення-єврокомісії-на-справжній-європейський-уряд/a-19374920?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml
 
это тоже  нормально?

Link to comment
Share on other sites

"Великобритания не вылетает из ЕС, она вываливается оттуда. И это тревожный звонок для всех нас в Европе: поучительная сказка для других демократий, в особенности зрелых, насколько опасно потакать популизму и позволять ленивым стереотипам укореняться в политической культуре", - отметил Янгланд, выступая в германском совете по иностранным делам. Источник: http://censor.net.ua/n396169

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

Курс фунта опять просел слегка. Приглядываю себе новый смартфон, уже на 30 евро дешевле купить из uk чем локально, а совсем недавно было наоборот. :)

Ага, киряти в Малазі вже не дешево.

Link to comment
Share on other sites

Ага, киряти в Малазі вже не дешево.

Вот интересно, если курс фунта будет падать и дальше, как будут те все экспаты на свои пенсии жить во всяких малагах? Или назад до дому до хати?

Link to comment
Share on other sites

Я люблю бельгійське і ірландське, хобгоблін гіркий.

 

Тим часом, обирають заступника Кемерону, раунд перший, після кожного раунду вибуває лузер.

 

The first round results were:

 

Theresa May - 165

Andrea Leadsom - 66

Michael Gove - 48

Stephen Crabb - 34

Liam Fox - 16

Схоже, буде у нас нова Маргарет Тетчер.

Link to comment
Share on other sites

А я хобгоблін люблю.Тяжче трохи пиво ніж лагери прості але смак якраз мені подобається

В нас долар за рік 20 відсотків впав і ніхто не вмер.Навпаки експортери тішаться.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...