Перейти до змісту

вот зараза......и Пионтковский пугает (((


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Я вроде сроков не озвучивал. Но как показывает история, нельзя бесконечно грабить народ и зажимать гайки. Особенно болезненно воспринимается беззаконие.

А пока, Вова делает большое одолжение Пете, хулиганя на востоке. А то бы давно Петя в Липецке поселился с решительными реформами.

 

Якби встиг добігти 

Link to comment
Share on other sites

В 1939 тоже многие думали что никакой войны не будет. Что Гитлеру полномастшабная война не интересна и не выгодна. Вот только сложилось все не так.

 

Не той розклад. Гітлєр мав економічний підйом , не мав  санкцій і  кризи в економіці і союзників пів-Європи плюс Японія.

Що має Росія зараз ? Шанс самовбитися ціною України ? 

ага, есть такая партия http://partycentre.com.ua/

:nose3:

 

Ти мені ще свідків Ієгови запропонуй..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ні, оскільки там наявний інтервент- Раша

 

Хто це сказав ? Офіційно ? Хіба можуть бути у країни яка зазнала інтервенції діпвідносини з країною-інтервентом ?

Вільне пересування грошей ? Людей ? Торгівля ? Бізнес у президента на території країни -інтервента ? 

Як так може бути ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Это был год после революции, личности к этому не имеют никакого отношения.

Все до всього має відношення. Можливо, якщо б Ющ не витяг із лайна ригів та разом з ними не виконав волю системи - не закопав тоді Юльку, ситуація розгорталася б зовсім інакше. Наприклад, стали на поток чесні приватизаційні процеси, як з Криворіжзталлю. Це могло б принести не тільки десятки мільярдів баксів інвестицій безпосередньо, а і потягти запуск інвестиційнійних потоків у різні галузі економіки. Паралельно з тим відбувалася б природня деолігархізація шляхом виникнення реальної конкуренції нашого бізнесу з світовим. Впевнений, що вся олігархічна рать сплотилася і врешті консенсусом запроторила Тимошенко за ґрати саме заради збереження незайманим своєї феодально-корупційної резервації з ресурсним підживленням від коцапів.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Юля може не подобатися до ригачки і щонайменше не бути лідером нашої мрії. На це дорого попрацювала уся олігархічна пропагандонська машина. Але я згідний з A.W.: 1)співставного з нею за впливовістю і авторитетом у світі політика в нас нема; 2) більшість аргументів проти неї просто намальовані. Так що ніколи не кажи ніколи.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а какие претензии?

каждому овощу свое время

жизнь не стоит на месте

 

Претензии? К вам? Упаси Боже :D

Просто вспомнилось, как через полгодика после выборов-в-один-тур вы без тени сомнения призывали брать с вас пример. И это тогда, когда избранное страной направление уже было ясно (на самом деле ясно было еще до того как).

 

Путин без юбки у нас уже есть - в том числе благодаря вам. Но простые люди пока не способны это увидеть.

Змінено користувачем mick
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кремль пытается посадить на пост генсека ООН лояльного человека - болгарку Ирину Бокову http://world.lb.ua/news/2016/08/27/343695_moskva_navyazivaet_oon.html

А какое вообще воияние у генсека ООН?
Link to comment
Share on other sites

Я НЕ ХОЧУ патернализма

не хочу путина в юбке

не хочу больше такого театра

 

 

Наступними кадрамиаргументами будуть лабутени і любовник Власенко в СІЗО B-)

Link to comment
Share on other sites

ссылку можно?

 

Я хотел найти ту ветку, но не помню названия. Зато вашу рекомендацию запомнил накрепко - такое не забывается.

Наверное, это та ветка. где перепись однотуров.

Link to comment
Share on other sites

как я люблю, когда домысливают!  :fp1:

Не зобіжайтеся, пліз. Просто агітатори в мене вже виробили рефлекс, як у собаки Павлова: на кожне висловлювання на користь Юлі миттєво очікую на відповідний фото-відеоряд замість аргументів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

укусил, да

но как-то по-бабьи

а без ссылок это вообще мелочно

 

Полчаса потратил на поиск - по своим постам, а не по вашим - просто ради экономии времени. Не нашел. Но такой пост был.

Если вам так комфортней, пусть будет по-вашему: того, что было, не было. Просто потому, что я не сумел найти.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...