Перейти до змісту

Киев беспредельный


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Там ще перед виїздом на пішохідну зону повний писець творився :consul: 

Please wait.. Loading

Винуватцем ДТП може бути екс-чиновник Юрій Назаренко. Він 5 років працював у Комісії цінних паперів та фондового ринку, був головою Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України. В 2014 році був люстрований. Поки офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Link to comment
Share on other sites

Цуко, повна деградація і втрата відповідальності - в 66-річного чувака 3 тижні тому був інсульт, а він всівся на броньовик і поїхав на Майдан.  :X 


Процес триває, знов бухий мінер
01.11.20 13:14 Задержан мужчина, сообщивший о "минировании" моста Патона, поступок объяснить не смог, поскольку был пьян, - Нацполиция
Link to comment
Share on other sites

Какие нормальные люди могут жить в таких каменных джунглях один у другого на голове  :fp1:

Это как в анекдоте:

xxx: Живу в трёхкомнатной квартире. Из каждого окна у меня прекрасный вид: из гостиной видно кладбище, из спальни видно морг, а из моей комнаты — крематорий. Живи и радуйся, да.

yyy: Ну это же и есть знаменитое: "Тихий зелёный район. Тихие соседи"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какие нормальные люди могут жить в таких каменных джунглях один у другого на голове  :fp1:

Нажаль, я певен, є багацько гідних та непоганих людей які мусять юрбитися у таких кам'яних хащах. Як і я. Хоча залюбки би втік за 20-40км від Київа у власний будиночок. Але маємо те, що маємо (ц) лм

 

p.s. как я ловко, в своих лингвистических упражнениях и словесной эквилибристике на співочий себя включил в подмножество, ну ладно, пусть так и будет )

Змінено користувачем FAT
Link to comment
Share on other sites

Нажаль, я певен, є багацько гідних та непоганих людей які мусять юрбитися у таких кам'яних хащах. Як і я. Хоча залюбки би втік за 20-40км від Київа у власний будиночок. Але маємо те, що маємо (ц) лм

 

p.s. как я ловко, в своих лингвистических упражнениях и словесной эквилибристике на співочий себя включил в подмножество, ну ладно, пусть так и будет )

 

З почином!  :)

 

зі

Але все ж КиЄва, а не КиЇва

Link to comment
Share on other sites

Нажаль, я певен, є багацько гідних та непоганих людей які мусять юрбитися у таких кам'яних хащах. Як і я. Хоча залюбки би втік за 20-40км від Київа у власний будиночок. Але маємо те, що маєпмо (ц) лм

Я це чудово розумію... Але мегаполіси - то очевидне зло... Як я перші 14 років життя жив в типовій київський хрущобі  в чотирьох в однокімнатній квартирі, то вже відчував дискомфорт і  нагальну потребу особистого простору, хоч як дитина того ще не до кінця усвідомлював, решту свого київського життя (ну коли бував вдома)

в типовій київській совковій дев'ятиповерхівці, яка з більш менш пристойного житла поступово перетворилася в напіврозвалене, брудне звалище тарганів як інзектового так і людьського гатунку. Звідти і моя така майже маніакальна мрія про власний будинок подалі від сусідів будь якого виду і якості, яка збулася тіки на Заході, а тепер набула своїх перфектних форм  :)

 

Кажуть людина - істота соціальна, але імхо то йде з часів дикості, коли окремо від сотень і тисяч представників свого виду вона просто вижити не могла. Сьогодні ж часи змінилися радикально. Навіть природа у виглдяді різних коронавірусів натякає, що подальша соціалізація і нагромадження на головпх один в одного веде до фатальних наслідків. Якою би не була реальність, але імхо намгатися з неї вирватися, навіть доклавши надзусиль життєво необхідно. Людина просто не виживе в кам'яних джунглях мегаполісів. Аби перетворити в них життя навіть найбагатшої і найвпливовішої людини у справжній кошмар - навіть не треба епідемій або коврових бомбометань. Досить лише на тиждень вимкнути електроенергію....

Link to comment
Share on other sites

    Якраз вчора, зі старовинним друзякою, міряли кроками бетонні хащі "Варшавського кварталу" та теревенили про те се, та зокрема про життя, під жахливим тиском тисяч кубів бетону. Поділився з ним думкою, що найбільше досягнення людства: це є те, що людина майже в будь якому цивілізованому куточку світу може почуватися захищеною та не втратити здоров'я (не приймаючи до уваги генделі та усілякі гетто/фавели). І саме це заслуга соціуму, який привчив мавп не бити одне одного дрючками по мармизам. На жаль не завжди працює, що доводить назва гілки, педорашка та інш. А так то мій друг дитинства, син архітектора, сам будучи дитиною, ще наприкінці 80х казав на будинки презирливо: "спичечные коробки для тараканов". Я це усвідомив набагато, набагато пізніше. Гарно мати замка у долині Луари, але...

 

p.s. Я читав досвід виживання у місті (Косово?), наче навіть тут, пан Мокша здається надавав посилання у 2014 році. Так ось, моє IMHO що без електрики, а це дорівнює відсутності води на верхніх поверхах, в свою чергу означає непрацюючу канал'ю, що за дві доби у мегаполісі призведе до гаплику, потім на додачу до холери. Ще літні люди і ліфти, ліки і холодильники і т.п.

 

p.p.s. "дом стоит, свет горит, из окна видна даааль..."

post-1817-0-47269000-1604431906_thumb.jpg

Змінено користувачем FAT
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Утром на Оболони у детской площадки умер мужчина. Врачи не смогли спасти. Видимо инфаркт случился пока выгуливал собаку. Так вот, он там до сих пор лежит... Забрать так понимаю некому
Upd: жена утром вызвала скорую когда гуляла с ребёнком, вечером сейчас вышла на прогулку, звонит мне в шоке, говорит как так врачи не забрали...
Upd2: скорая и полиция утром была, всех вызвали. Где собака неизвестно. У мужчины был платок и ключи только в карманах. Это врач сказала которая делала массаж сердца...
Upd3: Жена сходила проверять пол час назад. Из изменений, с него кто-то снял обувь. Утром она на нем ещё была. Сюрреализм какой-то...

https://www.facebook.com/groups/Obolon1096/permalink/684480905588440/

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Это Уркаина. Тут это норма.

 

Нда... Неужели уже Украина скотилась до уровня Сомали? Там это точно норма..-  и то не во всех частях нарисованноого на карте, международно признанного, но де факто не существующего как единое государство образования....

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Нда... Неужели уже Украина скотилась до уровня Сомали? Там это точно норма..- и то не во всех частях нарисованноого на карте, международно признанного, но де факто не существующего как единое государство образования....

Давно скатилась. Например рейдерство, считай пиратство у нас поставлено на государственном уровне. Им занимаются все силовики. Банды вооруженной титушни занимающейся пиратсвом тоже хватает. Тот же Национальный корпус практически официальные пираты, даже в выборах участвуют. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Вот например

 

https://www.ukr.net/#homeDetails/proisshestvija/82174346/

 

Полицаи без санкции взломали дверь, подрались с жителями на территории их частной собственности и теперь ещё дело шьют. Чем не Сомали?

Link to comment
Share on other sites

@shurken,

 

"Уркаїна", "диржавка" і т.п = П.2 Правил Форуму "Антиукраїнська пропаганда та агітація, паплюження державності України, українофобія та прояви негативного ставлення до українскості як такої."
В свій час Аеліт отримав бан за "диржавку" ще від MG42

 

влада не= всій країні. Владу можна крити хуями скільки влізе, Україну - ні.

 

Прохання виправити пост.

Link to comment
Share on other sites

Это Уркаина. Тут это норма.

2. Антиукраїнська пропаганда та агітація, паплюження державності України, українофобія та прояви негативного ставлення до українскості як такої.  Невизнання приналежності українських територій до України, зазіхання на територіальну цілістність держави Україна, сепаратизм.

 

2.1 Вперше ---- ПОПЕРЕДЖЕННЯ, 5 балів (12 год.) На розсуд модератора

 

https://uapolitics.com/index.php?/topic/5048-bannij-list/?p=1184494

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...