Перейти до змісту

Польша, Венгpия, а теперь и Израиль официально открывают свой рынок труда для украинцев.


Agh

Recommended Posts

по сцілах там тільки бачу якісь загальні відомості про працевлаштування в Ізраилі.

Чи  якісь семинари.

Що вони мають до РЕАЛЬНИХ умов працевлаштування?

а шо Ви хочете, щоб Вам там прямим текстом писали "Це кидалово від держави"?

 

по цій сцилі, що я Вам дав і про вагончики на 6-ьох, і про лотерею з документами в 3800 шекелів. І про збори з кожної зарплати

http://www.dcz.gov.ua/kie/control/uk/publish/article?art_id=80442

 

Іще раз скажу, з Києва немає жодного бажаючого. Жодного, Карл!!!

Змінено користувачем Rost_I
Link to comment
Share on other sites

а шо Ви хочете, щоб Вам там прямим текстом писали "Це кидалово від держави"?

 

по цій сцилі, що я Вам дав і про вагончики на 6-ьох, і про лотерею з документами в 3800 шекелів. І про збори з кожної зарплати

http://www.dcz.gov.ua/kie/control/uk/publish/article?art_id=80442

 

Іще раз скажу, з Києва немає жодного бажаючого. Жодного, Карл!!!

 

 

ну так дурних не має - чого туди пертися?

Чого ви туда пішли?

Мало хто хоче на дурняк баблосів зняти - нащо їх кормити?

 

Чи може ви реально вважали, що державна служба вас встрое на 3000 баксів на роботу ще й зі страхуванням,

безкошьовною хавкою і житлом?

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

ну так дурних не має - чого туди пертися?

Чого ви туда пішли?

Мало хто хоче на дурняк баблосів зняти - нащо їх кормити?

 

Чи може ви реально вважали, що державна служба вас встрое на 3000 баксів на роботу ще й зі страхуванням,

безкошьовною хавкою і житлом?

ну влаштуватись у Ізраїль хотів не я (це провсяк випадок).

але я знаю декілька людей, що самостійно поїхали працювати в Польщу. Знаю пару чоловік (один з них з Києва, доречі), які поїхали до Ізраіля. Ніхто з них не скаржиться особливо. Ну є моменти, але де їх нема.

А тут, держава, яка має турбуватись про своїх громадян, натомість підкладає свиню. Ну справді, поселити 6 чоловік в одному вагончику і дерти з них за це сумарно штуку баксів?

Або ще круче, оголосити конкурс на роботу і дерти за заявку більше штуки баксів з кожного? Прикольно, чо! Нашо будувати взагалі щось? Просто приймай заявки і все. Сто заявок - сто штук. Тисяча - лімон! Нормальний бізнес! Нашо взагалі шось будувати?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Повідомляється, що Чеська Республіка має найнижчий рівень безробіття в Європейському Союзі - 2,3% згідно із методологією Євростату. Однак місцеві компанії вважають дефіцит робочої сили найбільшою перешкодою.

"За пропозицією МЗС Чехії уряд сьогодні вирішив збільшити видачу дозволів на роботу для працівників з України з 9 600 до 19 600 на рік", - це реакція уряду на проблеми роботодавців щодо браку робочої сили.
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О! Виявляється така гілка була тут! А я створював окрему по Ізраїлю

http://uapolitics.com/topic/35096-zarob%D1%96tchanstvo-v-%D1%96zra%D1%97l%D1%96/

 

Може склеїти?

 

Мене зачепила тоді оця тема

https://me3.com.ua/article/4502-ukrayinski-budivelniki-ne-hochut-pracyuvati-v-izrayili

 

мені і досі здається, що легальним працевлаштуванням в Ізраїлі, наш Уряд вирішив підставити українських заробітчан, та по ходу ще й дискредитувати закордонне заробітчанство як явище.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ги, по всій Україні за пів року нашкребли 400 відчайдух (це я щоб їх не ображати так назвав), охочих їхати до Ізраїлю на тих скоцких умовах, про які Гройсман домовився з земляками.

https://me3.com.ua/article/4962-ukrayinski-budivelniki-tak-i-ne-poyihali-oficijno-pracyuvati-do-izrayilyu

 

подейкують, ізраільтяни в непонятках: "ви ж казали тільки свисни - черга стоятиме, ломитись будуть! А шось не дуже"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


ги, по всій Україні за пів року нашкребли 400 відчайдух (це я щоб їх не ображати так назвав), охочих їхати до Ізраїлю на тих скоцких умовах

Ну взагалі-то це просто "білі" умови. Вони такі в усьому світі, й порівняно з працею "в чорну" або "пошуком притулку" вони реально скоцькі  :D а для будівельних спеціальностей так взагалі мабуть немає ніякого сенсу на таких умовах робити.

 

 


подейкують, ізраільтяни в непонятках: "ви ж казали тільки свисни - черга стоятиме, ломитись будуть! А шось не дуже"

Ну так, зубожіння людоньок - воно таке. ))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ги, по всій Україні за пів року нашкребли 400 відчайдух (це я щоб їх не ображати так назвав), охочих їхати до Ізраїлю на тих скоцких умовах, про які Гройсман домовився з земляками.

https://me3.com.ua/article/4962-ukrayinski-budivelniki-tak-i-ne-poyihali-oficijno-pracyuvati-do-izrayilyu

 

подейкують, ізраільтяни в непонятках: "ви ж казали тільки свисни - черга стоятиме, ломитись будуть! А шось не дуже"

Дорого там все что капец.

Link to comment
Share on other sites

Ну взагалі-то це просто "білі" умови. Вони такі в усьому світі, й порівняно з працею "в чорну" або "пошуком притулку" вони реально скоцькі  :D а для будівельних спеціальностей так взагалі мабуть немає ніякого сенсу на таких умовах робити.

 

 

Ну так, зубожіння людоньок - воно таке. ))

а Ви почитайте про ці білі умови. Особисто я не бачу різниці з "в чорну". Особливо няшно виглядає кіло баксів за оформленя доків, щоб там в Ізраїлі подумали, брати тебе, чи ні. Отак можна просто документи приймати і мати профіт, нашо взагалі шось будувати? 

Змінено користувачем Rost_I
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


а Ви почитайте про ці білі умови.

До 2012 року до Норвегії майже такі самі були, тільки трохі гірші (потім такий тип дозволу на роботу прибрали).

 

 


Особисто я не бачу різниці з "в чорну".

На чорну менше витрат, й більше заробите. Ну, які в чорну негативи - то мабуть всі здогадуються.

 

 


Особливо няшно виглядає кіло баксів за оформленя доків, щоб там в Ізраїлі подумали, брати тебе, чи ні. Отак можна просто документи приймати і мати профіт, нашо взагалі шось будувати? 

Це взагалі-то звичайна ціна. Усі ці апостілі, медичні довідки, кліренси, підтвердження досвіду, сам дозвіл - воно десь так й коштуватиме, більш-менш.

Є такий різновид трудової міграції, коли ви отримуєте право шукати роботу у країні на протязі якогось терміну (в Норвегії було півроку, Австралія мала більший термін).

Шукати маєте право тільки конкретний тип роботи. З собою маєте везти грошей стільки, скільки прописано на добу (в Норвегії було 500 крон на добу, тобто з собою мати 92 000 крон, тобто 10 000 євро на той момент). Зарплатня ваша має бути не менше якоїсь суми (тобто будівельником в Норвегію було нереально так поїхати: їм стільки не платять, хіба що вже інженерам).

Таким чином, Україна просто владнала оці два моменті - грошову гарантію, та заборону на низьку зарплатню - з владою Ізраїлю.

Ну й виявилося, що на практиці це нікому не цікаво (що власне зрозуміло - є кращі альтернативи).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

P.S.

пардон що в мене "Норвегія" через кожне слово, просто що я брехати не люблю, а конкретні суми знаю тільки по ній :) Друзі у Австралії мали десь схожий досвід, але я там не зорієнтую по цінах.

Link to comment
Share on other sites

В бабусі моєї біли друзі євреї, що емігрували до Ізраїлю як тільки то стало можливо. Колись вони навіть написали листа.

Просто заради, скажімо, справедливості. Вони самі пашуть як прокляті, особливо у своїх кібуцах.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До 2012 року до Норвегії майже такі самі були, тільки трохі гірші (потім такий тип дозволу на роботу прибрали).

 

 

На чорну менше витрат, й більше заробите. Ну, які в чорну негативи - то мабуть всі здогадуються.

 

 

Це взагалі-то звичайна ціна. Усі ці апостілі, медичні довідки, кліренси, підтвердження досвіду, сам дозвіл - воно десь так й коштуватиме, більш-менш.

Є такий різновид трудової міграції, коли ви отримуєте право шукати роботу у країні на протязі якогось терміну (в Норвегії було півроку, Австралія мала більший термін).

Шукати маєте право тільки конкретний тип роботи. З собою маєте везти грошей стільки, скільки прописано на добу (в Норвегії було 500 крон на добу, тобто з собою мати 92 000 крон, тобто 10 000 євро на той момент). Зарплатня ваша має бути не менше якоїсь суми (тобто будівельником в Норвегію було нереально так поїхати: їм стільки не платять, хіба що вже інженерам).

Таким чином, Україна просто владнала оці два моменті - грошову гарантію, та заборону на низьку зарплатню - з владою Ізраїлю.

Ну й виявилося, що на практиці це нікому не цікаво (що власне зрозуміло - є кращі альтернативи).

це, до речі, мене теж дивує. Наші будівельні компанії криком кричать, що не вистачає кваліфікованої робочої сили, що всі за кордон їдуть. І що в цей час робить Прем'єр-міністр? - Домовляється з земляками, як їм сплавити задешево ще наших дефіцитних кадрів. При цьому держава Україна з цього не матиме нічого крім збитків! Податки та пенсійні внески з зарплат Ізраїль забиратиме собі, а пенсії тим будівельникам потім платитиме Україна.

 

PS це добре, що ви пишете про Норвегію, тобто про те, про що знаєте :tu:

Link to comment
Share on other sites

 

 


це, до речі, мене теж дивує. Наші будівельні компанії криком кричать, що не вистачає кваліфікованої робочої сили, що всі за кордон їдуть. І що в цей час робить Прем'єр-міністр? - Домовляється з земляками, як їм сплавити задешево ще наших дефіцитних кадрів.

Ну, взагалі свобода перетину кордонів та праці - це не так погано, якщо брати у загалі. Просто що професія та напрямок не витримують конкуренції з тією ж Польщею :)

А наші будівельні контори мають напружуватися, й корегувати бізнес-процес, щоб вистачало утримувати робітників від спокуси майнути за кордон. Це теж у кінцевому рахунку добре, як для будівельника - так і для компанії.

 

 


При цьому держава Україна з цього не матиме нічого крім збитків! Податки та пенсійні внески з зарплат Ізраїль забиратиме собі, а пенсії тим будівельникам потім платитиме Україна.

Зазвичай до речі робиться повернення, якщо людина своє відпрацювала на ринку, й більше не буде. Ну тобто приїхали в Норвегію, попрацювали рік, набридло, забрали те що було сплачено у соціалку, й поїхали додому (трохи складніше, але суть лишається).

Втім, наскільки я бачу, конкретно з Ізраїлем там поки трохи мутно..

Link to comment
Share on other sites

Ну, взагалі свобода перетину кордонів та праці - це не так погано, якщо брати у загалі. Просто що професія та напрямок не витримують конкуренції з тією ж Польщею :)

А наші будівельні контори мають напружуватися, й корегувати бізнес-процес, щоб вистачало утримувати робітників від спокуси майнути за кордон. Це теж у кінцевому рахунку добре, як для будівельника - так і для компанії.

Я особисто мав розмову з директором будівельної підрядної організації. Каже, коли беруть у замовників підряди - це капець. Мова про кошториси, тобто смєти. Ще коли затверджують вартість матеріалів замовники більш менш адекватно реагують. Але коли йде мова про ціну виконаня робіт - це аут. Типу "а чого так дорого?" Коли починають їм пояснювати, ті кажуть що ось є затверждені Мінрегіоном кошторисні зарплати у будівництві (!!!), на них треба й орієнтуватись.

А Мінрегіон їх затвердив в минулому році на рівні 3590-5500 гривень (дивився тут https://me3.com.ua/article/3375-minregion-pidnyav-riven-koshtorisnoyi-zarplati-budivelnikiv). Уявіть ЗП 5500 гривень!!! Тут хтось писав, що в Київській області нереально зварювальника знайти адекватного за 10 тисяч.

От і виходить, що Уряд цілеспрямовано послідовно робить все для відтоку робочої сили з України.

Link to comment
Share on other sites

Я особисто мав розмову з директором будівельної підрядної організації. Каже, коли беруть у замовників підряди - це капець. Мова про кошториси, тобто смєти. Ще коли затверджують вартість матеріалів замовники більш менш адекватно реагують. Але коли йде мова про ціну виконаня робіт - це аут. Типу "а чого так дорого?" Коли починають їм пояснювати, ті кажуть що ось є затверждені Мінрегіоном кошторисні зарплати у будівництві (!!!), на них треба й орієнтуватись.

А Мінрегіон їх затвердив в минулому році на рівні 3590-5500 гривень (дивився тут https://me3.com.ua/article/3375-minregion-pidnyav-riven-koshtorisnoyi-zarplati-budivelnikiv). Уявіть ЗП 5500 гривень!!! Тут хтось писав, що в Київській області нереально зварювальника знайти адекватного за 10 тисяч.

От і виходить, що Уряд цілеспрямовано послідовно робить все для відтоку робочої сили з України.

Это что, плохо когда у людей есть возможность выбора и экономическая свобода? Может как в совке выездные визы ввести? Гройсман же никого силой не пакует в Израиль? Кому интересно поедет, кому нет, тот дому будет работать или куда-то еще поедет.

Link to comment
Share on other sites

Это что, плохо когда у людей есть возможность выбора и экономическая свобода? Может как в совке выездные визы ввести? Гройсман же никого силой не пакует в Израиль? Кому интересно поедет, кому нет, тот дому будет работать или куда-то еще поедет.

це добре, що в людей є свобода вибору! Що люди не кріпаки якісь. Погано те, що наші урядовці вбивають економіку держави вцілому так, як вони до того повбивали купу держпідприємств, аби роздерибанити.

Гройсман так - не пакує. Але він створив всі умови для того щоб кадри виїжджали з країни. Більше того, за кошти українського бюджету (тобто наші з Вами податки) в кожному центрі зайнятості на державній українській зарплаті зараз сидить фахівець, який виконує роботу агента закордонних підприємств (у даному випадку Ізраїлю) та вербує будівельників на роботу за кордон.

Ізраїль за це не платить. Натомість Ізраїль отримає задешево цінні кадри, здере з них податки, за житло, за медстраховку, внески до Ізраїльського пенсійного фонду тощо. А потім ті кадри приїдуть додому, і пенсію їм платитиме вже Україна, бо так Гройсман домовився.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...