Перейти до змісту

Опять Грем. Сука!


Agh

Recommended Posts

ну й про, скажімо, філіпса з позначкою навпаки

 

 

Ivica Pirich added 8 new photos.

Моя гуманитарная организация принимает пленных на реабилитацию!

Владимир Жемчугов и Юрий Супрун! Вы честь и гордость Украины! Выдержав плен, вы доказали, что Украину не слoмать, не поставить на колени!

Вы настоящие воины и вами гордиться весь мир! Конечно же, наша страна не просто гордиться, а готова максимально помочь!

Мой друг Andrej Plenković встретился с вами в Украине. И мы бы очень хотели встретиться с вами и вашими семьями в Хорватии!

Я готов все расходы взять на себя и обеспечить реабилитацию и отдых для вас и ваших семей. У нас +26 и отличная погода. Приезжайте.

Я начну переговоры с украинской властью и мы отработаем самый удобный для вас и ваших семей вариант транспортировки!

Мы обязательно должны спеть украинский гимн! Вы герои!

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

ну й про, скажімо, філіпса з позначкою навпаки

 

 

Ivica Pirich added 8 new photos.

Моя гуманитарная организация принимает пленных на реабилитацию!

Владимир Жемчугов и Юрий Супрун! Вы честь и гордость Украины! Выдержав плен, вы доказали, что Украину не слoмать, не поставить на колени!

Вы настоящие воины и вами гордиться весь мир! Конечно же, наша страна не просто гордиться, а готова максимально помочь!

Мой друг Andrej Plenković встретился с вами в Украине. И мы бы очень хотели встретиться с вами и вашими семьями в Хорватии!

Я готов все расходы взять на себя и обеспечить реабилитацию и отдых для вас и ваших семей. У нас +26 и отличная погода. Приезжайте.

Я начну переговоры с украинской властью и мы отработаем самый удобный для вас и ваших семей вариант транспортировки!

Мы обязательно должны спеть украинский гимн! Вы герои!

 

Ух ты! Помню Ивицу, толковый был футболист, бегал за Арсенал Киев. Оказывается, он еще и человек приличный. Hvala!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

він кілька років поспіль возить дітей військових до Хорватії

А цього літа возив "кіборгів", зокрема Спартанця (Анатолій Свирид) та його побратимів

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бенжамін Сімпсон,який мабуть на світлині,взятий "за дупу" по звинуваченню у двох терористичних злочинах пов'язаних з сходом України.Пише ББС.

"A man has appeared in court charged with two terrorism offences linked to the conflict in eastern Ukraine."

----------

Яке відоме прізвище паскудить паскуда!

Link to comment
Share on other sites

Бенжамін Сімпсон

Яке відоме прізвище паскудить паскуда!

 

А ну еще разок попробуй прочесть  :)

 

Benjamin Stimson, 41, of Oldham, Greater Manchester appeared before Westminster magistrates over offences under Section 5 of the Terrorism Act 2006.

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Посольство України в Британії потролило відомого проросійського провокатора і пропагандиста, британця Грема Філліпса.
Так, Грем Філліпс звернувся до посольства з офіційними запитом на ітервʼю з послом України Наталею Галібаренко і вирішив про це нагадати у Twitter українського дипломатичного представництва.
"Вітаю, посольство України в Лондоні! Я написав офіційний запит на інтерв'ю з послом Наталею Галібаренко, і я чекаю на вашу відповідь", - написав Філіпс.
У відповідь українське посольство "запросило" Філліпса на інтервʼю до будівлі Служби безпеки України за адресою: Київ, вул. Володимирська, 33. Як відомо, саме за цією адресою знаходиться головний офіс СБУ.
"Грехем Філліпс! Ми готові провести з Вами "інтерв'ю" в Києві, за адресою: вул. Володимирська, 33 - Служба безпеки України", - йдеться у відповіді посольства.
http://mignews.com.ua/modules/news/images/articles/html/1486740129163242.png

http://mignews.com.ua/modules/news/images/articles/html/1486740116297771.png

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...
×
×
  • Створити...