Перейти до змісту

Моторолу таки йопнули.


кноп

Recommended Posts

ЛайфНьюз как всегда первые? Ну тогда я знаю, кто его подорвал :lol2:

пишут фотка таки фейковая....

ждём таки настоящих...

но кисель у себя подтвердил..таки.

Link to comment
Share on other sites

 

В минобороны ДНР подтвердили гибель одного из командиров ополчения ДНР Арсения Павлова (Моторолы), передает «Интерфакс».

 

«По предварительным данным, Моторола погиб в результате террористической работы украинской ДРГ. При возвращении домой, в лифте сработало дистанционное взрывное устройство», — сказали в ведомстве.

 

В министерстве добавили, что в городе усилен антитеррористический режим.

https://www.gazeta.ru/social/news/2016/10/16/n_9225785.shtml

Link to comment
Share on other sites

зачищають поляну хуйловці.далі прибирають самих ознайомлених осіб серед орків.Значить скоро будуть якісь "рухи тілом" в лугандоні.

маю надію..що 

такі це наші мосадівці зробили.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це ж не просто сепар здох, а ще й на одного кацапа менше стало!

 

це не просто сепар і кацап - це виблядок, який особисто катував і розстрілював наших пацанів

 

земля йому залізобетоном

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Щось мені не подобається ЯК він здох. Ну те, що замало мучився, це ясно, але то таке.... Якби його завалив наш снайпер, або накрило снарядом/міною було б набагато краще. Бо в нашу ДРГ не вірю. 100% свої його завалили.

Це може означати зачистку від найодіозніших персонажів ,перед тим як впарити нам Лугандон. Ми ж не допустимо "моторолу в Раду", правильно? Ну от його там і не буде. Буде інша наволоч. Яка катувала не на камеру.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ДуляVnіs

 

Слухайте, ви дасте бабі поспати, га?!
Тільки-но вляглася, знову внучка прискакала, очі як у корови шо бику дала, і кричить "бабо, бабо, мерщій вставайте, моторолу їбанули!"
А баба зпросоння і не второпає, то самсунг тепер можна вже не викидать, чишо?
У баби гарний такий, галаксі, новенький
не буду викидать напевно

 

14708101_322354541466709_495830641450143

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...