Перейти до змісту

Україна сторіччями втрачає шанс бути державою .


Людас

Recommended Posts

Олігарх це не успішний бізнесмен, як Гейтс, а кидала, який керує державою в корупційний спосіб. Щоб стати олігархом потрібний час і дуже багато зусиль. Візьміть Ахметова років 15 тому. Він вже тоді вкрав дофігіща, але ще не мав можливості володіти цілими фракціями і призначати президентів. А тепер разом з колегами може через створену ними спільно довершену систему доїння суспільства манюпасів.

а, и про это. Олигархами не рождаются. Почитайте хотя бы фуп, как тамошние бизнесмены относятся к своим, да и чужим наемным работникам. Они просто недоолигархи, причем очень может быть, что некоторые лишь временно

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

какая ликвидация? что ликвидировать? ты понимаешь, что эта система это мы сами? Это мы даем даишникам взятки вместо того, чтобы соблюдать пдд, это мы несем врачам, чтоб они (тоже мы!) попробовали относиться к больному, не как к койко-месту, это мы любыми путями во всех местах незаконными способами стараемся добиться преференций, чтоб обойти соседа. Наша власть это те же самые мы, только при должностях. Кого ликвидировать?!

 

гірка правда.

 

Їхали колись машиною (західна Україна), підвозили попутників - бабу і діда. Так вони були з сусідніх сіл і розговорились на задньому сидінні, почали своїх сільських голів проклинати за бездарне керування.

А потім баба видає: - але якби ми туди(у владу) потрапили, то ми б вже зробили так, щоб і внукам нашим було добре!

Дід: само собою!

 

я вже писав на першій сторінці - народ не вміє будувати сталі соціальні групи=невміння ставити спільні інтереси вище за власні.

Відповідно очищення з голови не буде, бо на нього немає запиту в суспільстві (я про широкі маси, а не жменьку пасіонаріїв)

 

Для "очищення згори" в цій ситуації, потрібна настільки потужна сила, щоб могла переламати і систему і народ одночасно. Як на мене це утопія.

Link to comment
Share on other sites

я про борьбу с Системой слышу с 1986 года. Тридцать лет, евро! Вы не захотели меня услышать, считая эту систему чисто внешней. Я  понимаю причину отрицания, сам такой. Ок, вы не согласны, пусть, но если не понять причину самовоспроизведения этой Системы - действовать можно, но бесполезно. Как Сизиф. Тем не менее, просто сидеть в попытках постижения сути тоже глупо. Потому лупаймо сю скалу, как всегда. Это ответ на ваш вопрос

Ну яка зовнішня? Бандити-олігархи наші, ріднесенькі. Кому як не нам їх к нохтю?! Ви вважаєте це сізіфовою працею, але на мій погляд очевидним є те, що при одночасному відстороненні усіх без виключення головних ляльководів система зазнає удару, якого не отримувала ніколи. Що надасть нарешті шанс усе швидко змінити.

 

Щодо недоолігархів, що мріють стати справжніми. Коли держава перетворена в суцільну олігархічну матрицю, це природньо. Але матриця мусить бути знищена.

Link to comment
Share on other sites

Чому озброєні банди Ахметова досягли тотального успіху у віджимі держвласності, а лідера Руху переїхав КАМАЗ за дорученням ставлеників тих же ахметових? Ваша версія мені цікава.

 

свою версію я вже написав на першій сторінці

 

 

1. невміння кучкуватися (моя хата скраю) Причина - занадто родючі землі, які дозволяють виживати без необхідності колективної праці, що не змусило сформувати протягом історії стійкі соціальні зв'язки.

 

2. невміння/небажання мстити=відсутність селекції загрозою для національних еліт. Причини - цілеспрямована психологічна обробка народу протягом століть як держваним апаратом (який завжди належав чужій державі і був зацікавлений в мінімізації національної ідентичності) так і церковним (православне християнство завжди було заточене на насадження покори верховній "власті", що в наших реаліях = чужинцям)

 

 

ахмєтов-яник були готові йти по трупах (і йшли) а Чорновіл і решта дисидентів хотів зразу цивілізовано грати.

 

Грати цивілізовано ще ні в кого в першому поколінні не вийшло і не вийде.

 

Цивілізацію можна лише передати наступним поколінням. Її засновники завжди будуть по коліно в лайні і крові. А якщо ніхто цим займатись не хоче/не може, то лайно і кров рівномірно розподіляються на весь народ, як зараз.

Link to comment
Share on other sites

Усі країни Східної Європи з совка більш-менш повилазили з першої спроби (юги лише з великими траблами, що природньо для їх виключних передумов, але теж з позитивним підсумком). Бо під тиском і пряником від ЄС там не надали жодних шансів місцевим кандидатам у ахметки розвинутися в олігархів. Тобто, інколи зовнішній поштовх і конкретні обставини здатні окреслити нації новий шлях всупереч начебто наперед визначеному.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а, и про это. Олигархами не рождаются. Почитайте хотя бы фуп, как тамошние бизнесмены относятся к своим, да и чужим наемным работникам. Они просто недоолигархи, причем очень может быть, что некоторые лишь временно

А тут згоден. кіяша або слау - яскраві приклади подібних придурків

Link to comment
Share on other sites

Усі країни Східної Європи з совка більш-менш повилазили з першої спроби (юги лише з великими траблами, що природньо для їх виключних передумов, але теж з позитивним підсумком). Бо під тиском і пряником від ЄС там не надали жодних шансів місцевим кандидатам у ахметки розвинутися в олігархів. Тобто, інколи зовнішній поштовх і конкретні обставини здатні окреслити нації новий шлях всупереч начебто наперед визначеному.

Десь так і є.

Link to comment
Share on other sites

Ну яка зовнішня? Бандити-олігархи наші, ріднесенькі. Кому як не нам їх к нохтю?! Ви вважаєте це сізіфовою працею, але на мій погляд очевидним є те, що при одночасному відстороненні усіх без виключення головних ляльководів система зазнає удару, якого не отримувала ніколи. Що надасть нарешті шанс усе швидко змінити.

да разве я против? Ударьте. Только не очаровывайтесь чтоб не разочароваться, когда через этак год все вернется, правда с другими фамилиями

Link to comment
Share on other sites

Якщо вперше за 20 з гаком років реально обрати владу народом, а не отримати призначену паханатом і йому зобов'язану, за рік не повернеться. А будемо не ідіотами - не повернеться ніколи. Це єдиний позитивний сценарій, який я бачу.

Взагалі я вліз до обговорення з тезою про підтримку нами можливого об'єднання різних політсил за демонтаж існуючого ладу. Чи здатні ми переступити через установки в своїх мізках, коли до такого руху увійдуть і не підтримувані нами раніше діячи? Чи скажемо тоді - "Ага, там юлясука(наприклад), значиться наюх їх всіх!"

Link to comment
Share on other sites

Чому ?

некоректне висловлення

Єдиний шанс був у 1917-1921 роках.

Період Богдана Хмельницького, коли він одружив сина Тимоша на доньці молдавського господаря Лупула, не рахується- там мова йшла не стільки про Україну, скільки про сім'ю Хмельницького

 

Отже, Україна втратила всього один шанс- період так званих "визвольних змагань"

Link to comment
Share on other sites

Якщо вперше за 20 з гаком років реально обрати владу народом, а не отримати призначену паханатом і йому зобов'язану, за рік не повернеться. А будемо не ідіотами - не повернеться ніколи. Це єдиний позитивний сценарій, який я бачу.

Взагалі я вліз до обговорення з тезою про підтримку нами можливого об'єднання різних політсил за демонтаж існуючого ладу. Чи здатні ми переступити через установки в своїх мізках, коли до такого руху увійдуть і не підтримувані нами раніше діячи? Чи скажемо тоді - "Ага, там юлясука(наприклад), значиться наюх їх всіх!"

кацапе, не страждай більше. Не влізай

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Десь так і є.

хто з югів "повилізав" ? Словенці та хорвати. Єдині в Югославії католики. Всі інші 4 республіки ( разом із Косово буде вже 5) досі не в ЄС. Православні серби, македонці та чорногорці, мусульмани боснійці та косовари - всі вони поки що в такій же невизначеній позиції, як і Україна

Link to comment
Share on other sites

Загалом тема не про те. Можна бути формально незалежною державою, але бідною та корумпованою. Саме така незалежність у нас поки що й є

 

І саме на те, щоб тут екстрактивні інститути, що споконвіччя робили Україну бідною країною, були знищені,  а на їх місце прийшли інститути інклюзивні- і мають бути спрямовані реформи

Link to comment
Share on other sites

я до тебе не піду, кацапе. Сиди у свого ель Гуйдера на його ель Гую сам

 І Ви потім будете розказувати  де інде  що на Вас накинулись  ,  і  місце те зовсім  погане .

 

У вас  программу  гройсман  встановив брехати ?Наче не людина пише ,  а  чинуша-программа  . 

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Чинкс, Ви ж раніше начебто були нормальним.

Ну если для вас выливать кубометры матюков на собеседника и коверкать его ник - нормально, то я вас разочарую - нормальным в вашем понимании я никогда и не был.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Пацієнт у психоаналітика:

 

"Ніхто мене не любить, всі мене уникають, ні з ким не вдається нав'язати сталих стосунків. Що мені робити, ти, старий лисий пердуне?"

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

сцуко, одна з небагатьох тем цікавих тем була і ту треба засрати форумним срачем!

 

натиснув Доповідь.

Я за тимчасовий бан, щоб синдром ФУПа попустив.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

тем не менее, про замену экстрактивных институтов на инклюзивные это важнейший тезис, который нельзя терять. Система, с которой тут призывают бороться, это, как общеизвестно, элементы, объединенные в структуры, которые выполняют определенные функции, благодаря которым система остается в гомеостазе со средой и не распадается на элементы взад. Ну или структуры, состоящие из элементов, и далее по тексту. И с другими вариантами. Чтоб было ясно, элементы в данном случае это люди. Евро утверждает, что достаточно убрать несколько элементов. Аджемоглу сделал типо открытие, что для функционирования системы важны структуры. Еще кто-то зацикливается на функциях, например на борьбе с коррупцией. Хлопцы-ы! Важно все это вместе. Если, конечно, мы не хотим, чтоб система просто распалась, на границе чего мы уже и так находимся

Link to comment
Share on other sites

У нашому випадку найдефіцитнішим ресурсом є час. Бо ми і так вже ледь функціонуємо, маємо інтервенцію з аннексією і розпадаємось. Саме через це необхідно перш за все зконцентруватися на негайній ліквідації лише одного зайвого елемента - незаконно усим керуючої олігархічної надбудови. А проти модернізації й покращення усьго іншого ніхто не ратує. Більше того, прибираючи головне зло, ми змінюємо битіє, що визначає свідомість мільйонів "елементів".

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тем не менее это не помешало полякам и чехам выбрать Рим всего лишь 20-50 лет ранее.

А за дату крещения Руси что будем считать - 988 или ? Потому как Dagome iudex случился даже маленько позже.

Так или иначе, религия и политика в те времена шли очень рядышком.

 

Поляки были в орбите тогдашних немцев, периодически получали люлей от Киева. Киев же с Константинополем поддерживал в основном союзнические отношения, хоть и не без войнушек. Потому принять одинаковую веру с самым мощным государством в регионе было логичным решением - Ватикан и его союзники далеко и там бардак, мусульмане еще дальше, иудеи вообще нигде конкретно и политической силы не представляют. Так что без вариантов.

 

 


Прекрасний текст на захист прагматизму нинішніх бізнесюків при владі - треба торгувати з Рашкою, не обмежувати зв'язки, купувати лугандонське вугілля і т.д. Робимо це вже третій рік, але цікаво - наскільки вигідним у грошах виявився такий прагматизм? Люди гинуть, економіка руйнується, залежність від агресора не зменшується, потоки бабла розбещують політбидло, Україна "заграла" західних партнерів, зате, дійсно, жодного націоналізму. Подобається?

Есть то, что мне хотелось бы, а есть законы природы. Некий процесс невозможно изменить мгновенно, особенно если некоторым и не хочется менять.

Если б сразу было введено ВП, закрыты границы и т.д. - никто бы уже не тогровал, не ездил и т.д. Але маємо те що маємо.

 

Но этого всего нет и войны официально нет, и президент клал на Конституцию через слепой траст и прочие средства массовой дезинформации - многие и решили: а мы шо - самые рыжие? Национализм и патриотизм малосьедобны, а детям кушать хочется прям щас. По СМИ все-таки пробегала цифра, что оборот с москавчатами упал с 2013 в 4 с лишним раза. Что тут послужило причиной и в какой мере - никто не скажет наверняка. Но тенденция радует. 

 

Но тем не менее рассмотрим некоторые абстрактные ситуации. Маємо, как уже говорилось, те що маємо.

 

Работали украинцы в Рашке, зарабатывали денег семьям. Надеюсь, националисты не против, что люди денег везут в страну? Началась война. Ну типа началась. С точки зрения работающего в Рашке расклад (огрубленно) такой -  или я работаю тут с вероятностью быть вообще арестованным в случае войнушки по всем правилам, или я возвращаюсь домой и не работаю скорее всего нигде. В первом случае человек формально приносит своей стране пользу, потому как у врага денег уменьшается, а у страны в лице ее граждан - увеличивается. Во втором случае безработный гражданин сидит в итоге на шее государства.

 

Следующий момент - мы типа не покупаем российский газ, а покупаем европейский, который по факту российский и бабло идет москавчатам, одинхрен. Есть у нас альтернатива купить газ другого происхождения? Что на этот счет скажут камрады националисты? Может, будут согласны заморозить всмерть собственных детей, лишь бы не покупать газ у москавчат? Деньги то москавчатам идут - прямой вред Украине. И, раз уж так тут кивают на европейские санкции как образчик для подражания - а Европа отказалась от москавчатской нефти и газа? Не, не отказалась? Выхода пока другого нету? Ну да, ну да, санкции такие санкции.

 

В нашем случае на момент начала событий эта экономическая зависимость тупо выше, чем у Европы, потому что за 25 лет не возникала необходимость изолироваться от москавчатского рынка. Если сделать все по духу и логике националистов - дернуть стоп-кран всех экономических завязок на москавчат - Украине к сожалению гарантированно наступит экономический, технологический и гуманитарный пистец. Этого не смогла сделать даже значительно более мощная экономически и энергетически диверсифицированная Европа.

 

Для продолжения разговора предлагаю обсудить - какой modus operandi в экономике и внешней политике выбрали бы националисты, имея на руках ситуацию весны 2014 года? Фантазировать, что вот такое при националистах никогда не случилось бы - давайте не будем. Потому как на любое альтернативное предположение у меня есть один всепобеждающий альтернативный козырь: Москва затеяла бы у нас военную возню в любой произвольный момент с самого распада совка, если бы стало вдруг ясно, что мы ускользаем из-под ее контроля. Это случилось сейчас - давайте и будем исходить именно из этих условий.

Link to comment
Share on other sites

По СМИ все-таки пробегала цифра, что оборот с москавчатами упал с 2013 в 4 с лишним раза. Что тут послужило причиной и в какой мере - никто не скажет наверняка. Но тенденция радует. 

Так газ у тому обсязі становив більшу частину. А блоки керування на ракетах з Прогресами і досі харківські ідуть.

Link to comment
Share on other sites

Окупація і зовнішнє керування аля німці в 1918 і Скоропадський на років 5.Все решта це фантастика.

Хєрово, що окрім хуйла ніхто не зарицця. А замість Скоропадського дадуть мудачука.

 

Потрібні робочі варіанти. Усі припущення мусять бути реалістичними. Як от сценарій стихійного соціального вибуху з втратою контролю над ситуацією з боку влади. Як у такому випадку і власні олігархічні граблі обійти, і під коцапів остаточно не звалитися?

Link to comment
Share on other sites

Так газ у тому обсязі становив більшу частину

Ну так тогда все поменялось только на объем закупок. Бабло все равно идет в карман москавчатам.

 

 

А блоки керування на ракетах з Прогресами і досі харківські ідуть.

У нас много чего идет законтрактованным с бородатых лет. Точно так же, как танки или что там мы отгружали куда-то в Азию, когда самим они бы ой как пригодились.

Точно так же (опять эти ваши санкции европейские), как мы продолжаем транзитить газ Европке, вместо отрубить кхуям по форсмажору.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Транзит треба було рубати году в 11-12, коли уся Європа вже домоглася знижок від гп, а в нас ціна зашкалювала. Тим кроком тоді можна було б вибити найкращу знижку, плюс модернізацію гтс, плюс на майбутнє гарантії мінімальних об'ємів прокачки.

Link to comment
Share on other sites

ранзит треба було рубати году в 11-12

- Поллитру?

- Поллитру...

- Вдребезги?!

- Вдребезги ...

- Да я тебя...

 

(Це)

:nose3:

 

Увмикніть и дапашливы плотненько сидели в табуретках. Транзиту и расценкам ничто не грозило.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...