Перейти до змісту

Україна сторіччями втрачає шанс бути державою .


Людас

Recommended Posts

Або ти погано вчив історію, або кажеш хрінь.

 

Перевірочні слова - колонія корони, герцог Альба,  гьози, 

Тобі ще накидати ?

Коли там північні провінції відбили незалежність і чого саме Оранський став консортом ?

 

Блін... покоління смузі...нахапалися по верхах.

что такое смузи :lol2:

Link to comment
Share on other sites

це лише в мене таке відчуття, що тут спостерігається діалог сліпого з глухим?

 

ВСІ мають відповідати. УСІ.

І влада. І кожен окремий

именно. Нельзя, обворовывая своих работников, требовать святого президента

Link to comment
Share on other sites

что такое смузи :lol2:

 

ти краще мені дай відповідь - коли це фрізи "обирали князів" ? За часів франків ? За Габсбургів ? Чи у ранні часи незалежності - де-факто військової диктатури  дому Ораньє ? А може під час золотого розквіту 17-го сторіччя ?

Link to comment
Share on other sites

Коротше, костік. як не знаєш - не.......

Республіка почалася де-факто після 80-ти річної війни за незалежність. але народ там нікого не обирав.

 

The Netherlands gained independence from Spain as a result of the Eighty Years War, during which the Dutch Republic was founded. As the Netherlands was a republic, it was largely governed by an aristocracy of city-merchants called the regents, rather than by a king. Every city and province had its own government and laws, and a large degree of autonomy. After attempts to find a competent sovereign proved unsuccessful, it was decided that sovereignty would be vested in the various provincial Estates, the governing bodies of the provinces. The Estates-General, with its representatives from all the provinces, would decide on matters important to the Republic as a whole. However, at the head of each province was the stadtholder of that province, a position held by a descendant of the House of Orange. Usually the stadtholdership of several provinces was held by a single man.

Link to comment
Share on other sites

ти краще мені дай відповідь - коли це фрізи "обирали князів" ? За часів франків ? За Габсбургів ? Чи у ранні часи незалежності - де-факто військової диктатури  дому Ораньє ? А може під час золотого розквіту 17-го сторіччя ?

что значит "выбирали"? К чему этот вопрос? Я писал про выбирали? В Британии выбирают?

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

Там правили БАРИГИ. Такі як у нас. Тіки тоді світ був трохи так..інший.


что значит "выбирали"? К чему этот вопрос? Я писал про выбирали? В Британии выбирают?

Злив зараховано. Костя йди у пісочню. Пограйся.

Link to comment
Share on other sites

вы не задумывались, почему олигархи расцвели, а Рух, например, сошел на нет?

Чому озброєні банди Ахметова досягли тотального успіху у віджимі держвласності, а лідера Руху переїхав КАМАЗ за дорученням ставлеників тих же ахметових? Ваша версія мені цікава.

 

Взагалі то тут конкретний #издець через конкретну банду могутніх перманентно недоторканих підарів, а ми обговорюємо історію середньовічча і необхідність надати народу пару віків для самоаналізу та самовдосконалення.

Link to comment
Share on other sites

Тобто? costashu, мені насправді цікаво Ваше бачення природи нашого державного феномена і можливості або неможливості трансформувати його найближчим часом.

Link to comment
Share on other sites

не получится в скорейшем времени. Быстро только котята родятся. (с) А есть большой шанс, что и вообще не получится. Ну перебьем мы банду ахметова, будет банда поставьте_любое_погоняло, и уже его представителей выберут делать под главаря законы. И так далее. Вот как вы представляете себе аргументы, которыми можно убедить шпильку, что Тимошенко не кремлядь, а вовсе наоборот, и если "украла" - то только наворованное ворами. Как?! Бизнесмены пачками жалуются, что их притесняют олигархи. Но ведь олигархи эти это те же бизнесмены, только успешные, и теперь они имеют возможность устанавливать правила для других. Значит жалуется кто? Правильно, неудачники. Кто из этих неудачников не стал бы делать точно так же в случае успеха? Я не знаю ни одного такого, а вы? В общем, я сегодня. 12.12.16, очень скептично настроен. Завтра будет иначе

 

пс. Кароч, поиск прогрессивной элиты и просвещенного диктатора это тупик и неминуемый крах. Нам осталось полшага

Link to comment
Share on other sites

Глухий кут у голові набагато гірший варіант за світле майбутнє. Чи не так? От у Вас глухий кут. І сформований він здебільшого олігархопропагандою. Візьміть найпідступнішу Тимошенко. Вона 7-ий рік не при владі, з них 2 з гаком провела в тюрмі, не олігарх, не має шаленої власності, банків, заводів, членів родини мільярдерів. Але мільйони людей переконані, що головне зло в країні від неї. От подолаємо її ще сильніше - а краще знищимо фізично, і відкриєтся шлях.

Не відкриється, люба shpylka, якщо зомбоване населення буде й надалі атакувати тих, кого атакує Система. Тобто хибні цілі. І особистість не з'явиться, якщо усі, хто розуміє необхідність перезаснування країни в неолігархічну ринкову демократію, не об'єднаються заради перемоги.

Я  перестала  писати  в  цій  гілці,  бо  то  вже  цілковита  дурня.

Але  все  ж  відповім  Вам  на  той  "глухий  кут".

 

Ви  коли-небудь  про  галицьке  сімейне  виховання  чули?

 

Коли  дитина  з  молоком  матері  отримує  інфу,  як  БЕЗПОМИЛКОВО  визначити  ворожий  елемент.

Тоді,  коли  я  підростала  і  система  була  інша,  і  ворогі  хитріші,  і  люди  обережніші,  бо  добру  школу  пройшли  від 

НКВД  і  КГБ.

І  Слово  "олігарх"  тоді  ще  не  народилося.

 

То  це  у  мене  глухий  кут?

Та  у  Вашому  тексті  кожне  речення  курям  на  сміх.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

це лише в мене таке відчуття, що тут спостерігається діалог сліпого з глухим?

 

ВСІ мають відповідати. УСІ.

І влада. І кожен окремий

 

 

Так . Але в жодній країні світу не було прикладів реформ знизу. 

Рибу чистити треба з голови. 

Link to comment
Share on other sites

не получится в скорейшем времени. Быстро только котята родятся. (с) А есть большой шанс, что и вообще не получится. Ну перебьем мы банду ахметова, будет банда поставьте_любое_погоняло, и уже его представителей выберут делать под главаря законы. И так далее. Вот как вы представляете себе аргументы, которыми можно убедить шпильку, что Тимошенко не кремлядь, а вовсе наоборот, и если "украла" - то только наворованное ворами. Как?! Бизнесмены пачками жалуются, что их притесняют олигархи. Но ведь олигархи эти это те же бизнесмены, только успешные, и теперь они имеют возможность устанавливать правила для других. Значит жалуется кто? Правильно, неудачники. Кто из этих неудачников не стал бы делать точно так же в случае успеха? Я не знаю ни одного такого, а вы? В общем, я сегодня. 12.12.16, очень скептично настроен. Завтра будет иначе

 

пс. Кароч, поиск прогрессивной элиты и просвещенного диктатора это тупик и неминуемый крах. Нам осталось полшага

"не получится в скорейшем времени. Быстро только котята родятся."

 

Це величезна помилка. Або  швидко або ніяк.

Оце ніяк в історії України повторюється постійно . Останні 500 років. 

Про що і тема. 

Link to comment
Share on other sites

Нереально. Відібрати у вінницької голови гідри владу для того, щоб потім відійти вбік і спостерігати, що там самокерований народ собі зорганізує?

 

По-перше, де набрати волонтерів для такої безглуздої і ризикованої акції?

 

По-друге, чи є успішні приклади, коли владу віддали масам, а ті просто собі жили у державі без жодної ідеології?

 

По-третє, вакуум влади негайно заповниться, найвірогідніше - Х..йлом, духовно близьким значній частині нашої маси.

+ багато.

 

Помилка в тому що дехто вважає що у України є час.

Вже майже немає.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не получится в скорейшем времени. Быстро только котята родятся. (с) А есть большой шанс, что и вообще не получится. Ну перебьем мы банду ахметова, будет банда поставьте_любое_погоняло, и уже его представителей выберут делать под главаря законы. И так далее. Вот как вы представляете себе аргументы, которыми можно убедить шпильку, что Тимошенко не кремлядь, а вовсе наоборот, и если "украла" - то только наворованное ворами. Как?! Бизнесмены пачками жалуются, что их притесняют олигархи. Но ведь олигархи эти это те же бизнесмены, только успешные, и теперь они имеют возможность устанавливать правила для других. Значит жалуется кто? Правильно, неудачники. Кто из этих неудачников не стал бы делать точно так же в случае успеха? Я не знаю ни одного такого, а вы? В общем, я сегодня. 12.12.16, очень скептично настроен. Завтра будет иначе

 

пс. Кароч, поиск прогрессивной элиты и просвещенного диктатора это тупик и неминуемый крах. Нам осталось полшага

 

Олігарх це не успішний бізнесмен, як Гейтс, а кидала, який керує державою в корупційний спосіб. Щоб стати олігархом потрібний час і дуже багато зусиль. Візьміть Ахметова років 15 тому. Він вже тоді вкрав дофігіща, але ще не мав можливості володіти цілими фракціями і призначати президентів. А тепер разом з колегами може через створену ними спільно довершену систему доїння суспільства манюпасів. 

З гуманних міркувань я не пропоную їх винищувати фізично, але повністю відсторонити від функцій залаштункового керування країною - для початку мінімум роки на 2 - доведеться. Це буде абсолютно необхідно, якщо ми наберемося духу реально змінити життя країни на краще. Бо іх корупційна мережа пронизує усе. І ти нічого не поробиш з саботажем і корупцією на нижчих ланках системи, якщо заздалегідь не заблокуєш головону. А потім нехай займаються бізнесом вже без доїння держбюджета, або йдуть зі своїми статками на покой. Тіки тоді вже за умови повної сплати податків з усіх наявних статків.

Мені здається, costashu, що Ви перебільшуєте роль окремої особистості, і навпаки недооцінюєте вразливість Системи, що має реальну олігархічну голову.

 

Про півкроки згодний. Але чи є на Вашу думку хоч якийсь позитивний вихід, хоча б з мізерною вірогідністю на успіх?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Я  перестала  писати  в  цій  гілці,  бо  то  вже  цілковита  дурня.

Але  все  ж  відповім  Вам  на  той  "глухий  кут".

 

В  коли-небудь  про  галицьке  сімейне  виховання  чули?

 

Коли  дитина  з  молоком  матері  отримує  інфу,  як  БЕЗПОМИЛКОВО  визначити  ворожий  елемент.

Тоді,  коли  я  підростала  і  система  була  інша,  і  ворогі  хитріші,  і  люди  обережніші,  бо  добру  школу  пройшли  від 

НКВД  і  КГБ.

І  Слово  "олігарх"  тоді  ще  не  народилося.

 

То  це  у  мене  глухий  кут?

Та  у  Вашому  тексті  кожне  речення  курям  на  сміх.

Ніяк не здивований несприйняттям іншої логіки. Як і твердженням про вроджену здатність галичан ідентифікувати ворогів. Якщо не зважаючи на неї Ви не відчуваєте наступ повного краху України, то я Вам алярмую - світ інший, розуйте вічи !!! :(

Link to comment
Share on other sites

Ніяк не здивований несприйняттям іншої логіки. Як і твердженням про вроджену здатність галичан ідентифікувати ворогів. Якщо не зважаючи на неї Ви не відчуваєте наступ повного краху України, то я Вам алярмую - світ інший, розуйте вічи !!! :(

Не треба алярмувати.  Спокій. Включайте  голову  і  думайте.  Трясти  не  треба.

Бо  перший  ворог - зовнішній,  а  вже  другий  внутрішній,  а  не  навпаки.

А  коли  Ви  пхаєте  зовнішнього  ворога  боротися  і  нашим  внутрішнім,  то  про  яку  державніть  мова? 

Я  розумію,  що  вибори  на  носі  і  Юлька  алярмує,  але  не  я.

Link to comment
Share on other sites

Не треба алярмувати.  Спокій. Включайте  голову  і  думайте.  Трясти  не  треба.

Бо  перший  ворог - зовнішній,  а  вже  другий  внутрішній,  а  не  навпаки.

А  коли  Ви  пхаєте  зовнішнього  ворога  боротися  і  нашим  внутрішнім,  то  про  яку  державніть  мова? 

Я  розумію,  що  вибори  на  носі  і  Юлька  алярмує,  але  не  я.

 

имхо "Юлька" ето политтруп и вспоминать её как причину нынешних недовольств это как раз и есть сунуть голову в песок.

Link to comment
Share on other sites

имхо "Юлька" ето политтруп и вспоминать её как причину нынешних недовольств это как раз и есть сунуть голову в песок.

Та  тут  просто  рольові  ігри  трьох  Юльків,  а  усі  піддалися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та  тут  просто  рольові  ігри  трьох  Юльків,  а  усі  піддалися.

 

да, я знаю эту удобную тактику - определить является ли оппонент "юльком" и уже от этого плясать

Link to comment
Share on other sites

Не надейтесь, я их не защищаю. Но вопрос задам.

 

Становятся ли американцы и европейцы украинскими националистами потому, что ввели санкции против москавчат?

 

ні, оскільки ввели санкції рівно настільки і в такому обсязі, наскільки це відповідає їхнім національним інтересам (перш за все по збереженню геополітичного балансу) а не інтересам України. Що яскраво свідчить, що вони є націоналістами власних держав і будь-який момент жертвують інтересами конкретних  бізнесів, заради загальнонаціональних.

Link to comment
Share on other sites

Мені здається, costashu, що Ви перебільшуєте роль окремої особистості, і навпаки недооцінюєте вразливість Системи, що має реальну олігархічну голову.

 

Про півкроки згодний. Але чи є на Вашу думку хоч якийсь позитивний вихід, хоча б з мізерною вірогідністю на успіх?

я про борьбу с Системой слышу с 1986 года. Тридцать лет, евро! Вы не захотели меня услышать, считая эту систему чисто внешней. Я  понимаю причину отрицания, сам такой. Ок, вы не согласны, пусть, но если не понять причину самовоспроизведения этой Системы - действовать можно, но бесполезно. Как Сизиф. Тем не менее, просто сидеть в попытках постижения сути тоже глупо. Потому лупаймо сю скалу, как всегда. Это ответ на ваш вопрос

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...