Перейти до змісту

Не заходите в эту ведку! "Зачем Петя забрал у Бени Приватбанк?"


ЦеDzip

Recommended Posts

А хто про это думает? Зрада, ляць!  Глянь как дедушку, хульковского штабиста, штырит, плющит и колбасит   :)

Та я реалiст. Я розумiю, що тут Беня все правильно прорахував. Державiприйдеться викупити й санувати системообразуючий банк. Щоб не дойшло до подоби венесуельского варанту. Приват настiльки потужнiй банк для економiки держави, що дати йому збанкротувати - собi дорожче.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так тебя не хуже, хотя казалось бы нафиг оно тебе....

 

Я совершенно спокойно разговариваю всегда, даже когда собеседник брызгает собственными слюнями себе на монитор.  

 

Та ты знаешь   :)

Link to comment
Share on other sites

Та я реалiст. Я розумiю, що тут Беня все правильно прорахував. Державiприйдеться викупити й санувати системообразуючий банк. Щоб не дойшло до подоби венесуельского варанту. Приват настiльки потужнiй банк для економiки держави, що дати йому збанкротувати - собi дорожче.

 

Но зрада ж есть, не?  :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та ты знаешь

 

Сорри, но я не слежу пристально за тобой, если честно сказать то совсем мало тебя помню, эпизод с извинением запомнился а так нет.

Link to comment
Share on other sites

Но зрада ж есть, не?  :)

Вона в Бенi завжди сидiла - як не вкраде, то спати не може. Тому люба його "многоходовочка" чимось подiбним завершена була.

Так що.... До цього йшло. Думаю що в даному випадку вчора зради не було. Вона була ранше. При контролi за дiяльнстю банку.

Але он Наiбулна по три-чотири банки в тиждень закривати може (теж нiчого не здатн проконтролювати). Не знаю в банкiвськй системi не шарю.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

@Faultfinder, Толково и правильно, полностью на вашей стороне.

 

Пидр все зачищает, это задание от хуйла.

Следующей пойдет Новая Почта и почти все службы доставки, ибо нехуй таким пользоваться.

 

Потому что в рассее такого нет.

Насчет стельмаха  +100500

 

Нова Пошта працює в Росії. Принаймні в Бєлгороді їїї машини бачили.

Link to comment
Share on other sites

Сорри, но я не слежу пристально за тобой, если честно сказать то совсем мало тебя помню, эпизод с извинением запомнился а так нет.

 

Ну сюда ж пидкалдыкнуть зашел?  А че, логично, скакал три дня  :)

Link to comment
Share on other sites

Мда ? А шош такоє у 2014 сталося ,га ?

 

 

Інтереси Бєні частково збіглися з інтересами України. В плані суверенності території.

Йому вона була потрібна для бізнесу. І с=уверенність і територія. Тепер ні.

Link to comment
Share on other sites

Інтереси Бєні частково збіглися з інтересами України. В плані суверенності території.

Йому вона була потрібна для бізнесу. І с=уверенність і територія. Тепер ні.

Корова стала ялова? Нема що зцiдити?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Інтереси Бєні частково збіглися з інтересами України. В плані суверенності території. Йому вона була потрібна для бізнесу. І с=уверенність і територія. Тепер ні.

 

Ну умер максим да и хуй с ним! С одной стороны ПБ в последнее время больше стал напоминать пирамиду с некоторыми инновационными IT вкраплениями, а с другой стороны как посмотришь на рожу угги так вроде и думаешь лучше б уж пирамида.... 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Бугога!!! Я в разные ветки вообще то захожу, вот куда блять хочу туда и захожу...

 

Та не оправдывайся, мне  до Фенимора Купера твои хотелки.   :)

Link to comment
Share on other sites

Беня шатуна ввiмкнув, сцуко... :zrada:

 

Да ну, если бы включил то уже сегодня в стране бы новый год, люди всю ночь бы гуляли возле банкоматов разных банков. А так нашли компромисс...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Да ну, если бы включил то уже сегодня в стране бы новый год, люди всю ночь бы гуляли возле банкоматов разных банков. А так нашли компромисс...

Ну так вiн погрожував увiмкнути. СНБО зiбрали й пiшли на його умови, сам Грося чомусь не захотв брати вiдповiдальнiсть на себе одного.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну так вiн погрожував увiмкнути. СНБО зiбрали й пiшли на його умови, сам Грося чомусь не захотв брати вiдповiдальнiсть на себе одного.

 

Грося далеко не дурний при всьому при тому і він бачить ДО ЧОГО воно йде.

Link to comment
Share on other sites

Дзипа, а науя тебе была параллельная ветка?

вот и последний пост уже с утра был в той ветке

и нет у бени акк в фб например

 а, і я завжди заходжу у гілки, які починаються зі слів Не заходите в эту ведку!  :lol2:  :weep: 

 

 

http://cmex.km.ua/caricature/etiketka/etiketka12.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...