Перейти до змісту

Тут будуть ляпи і дурощі трампізма


Dilbert

Recommended Posts

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

тепер вилікується від ковіду почне казати, який він супермен і тд

 

цікаво чи дебати тепер відмінять, і чи встиг він заразити Байдона

про бидона штаб еще не решил.

 

апдейт - только решили- не заразился ))))) образ синильного старика не переживет еще и короны )))) и так еле дышит

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

секретні служби злі на трампа

 

воно и не дивно - іх ніхто лікувати експерементальними засобами не буде 

 

Ну и тепер натякають, що не Хоуп його заразила, а СС

 

Reload Page to see tweet..Link..

Link to comment
Share on other sites

а що заражаються і вмирають тільки 70 річні літні люди? :fp1:

 

0_White-House-Chief-of-Staff-Mark-Meadow

White House chief of staff Mark Meadows listens as Sean Conley speaks to the media on Sunday at Walter Reed

ну вообще то как и при любой другой вирусной болезни есть группы риска. некоторые включая детей его вирус вообще не замечают.
Link to comment
Share on other sites

кстати забавно у нас в школах есть опция - учится дома. так вот мой сын рассказывает ВСЕ кто за бидона - учаться с дома, за трампа - ходят в школу. за трампа большинство.
Link to comment
Share on other sites

У Трампа тоже всё было, как обычно ... до 1 октября ;)

ну у меня уже 5 октября и все как обычно... в соседнем каунти 1 ребенок заболел они с перепугу на 2 недели закрылись потом открылись опять
Link to comment
Share on other sites

ну у меня уже 5 октября и все как обычно... в соседнем каунти 1 ребенок заболел они с перепугу на 2 недели закрылись потом открылись опять

ну, дай боже, чтобы и дальше как обычно

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мбугага! Дружбана Додіка, Джуліані розвів з прихованою камерою автор Бората, Саша Коен. Скоро на всіх кіноекранах продовження Борат2 !  :lol2:

 

Коли інтерв’ю закінчується, журналістка пропонує Джуліані випити у спальні готельного номера, де були приховані камери. І все закінчується тим, що Джуліані лежить на ліжку, мацає себе за геніталії і до номера вривається Борат у самому жіночому спідньому зі словами «Їй 15, вона застара для тебе. Вона моя донька. Краще візьми мене замість неї» Шокований Джуліані дзвонить до своєї служби безпеки, кажучи, що він не знає, що відбувається. Борат і журналістка у цей час тікають.

Інфа про цей випадок з’явилася ще 7 липня, коли Джуліані зателефонував до поліції та повідомив про те, що незвичайно вдягнений чоловік увірвався до номеру 

«Забігає цей хлопець, одягнений у божевільне, на мою думку, вбрання трансгендера. Це було рожеве бікіні з мереживом під прозорим сітчастим топом. Це мало абсолютно безглуздий вигляд. В нього була борода, голі ноги, і він, як на мене, не був особливо привабливим. Він заходить і починає волати. Я подумав, що це пранк або шантаж, і зв'язався з поліцією. Потім він втік», — розповів Джуліані виданню New York Post.

 

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...