Перейти до змісту

Тут будуть ляпи і дурощі трампізма


Dilbert

Recommended Posts

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Я не вижу проблемы в данной формулировке. "Мы не в теме. Немцам верим. ПОтому что они в теме. Как они скажут, так мы и запомним". По-моему очень честно и правильно сказано

Link to comment
Share on other sites

Я не вижу проблемы в данной формулировке. "Мы не в теме. Немцам верим. ПОтому что они в теме. Как они скажут, так мы и запомним". По-моему очень честно и правильно сказано

Одно из двух, - прошелестел Народный лекарь Богомол, - или пациент жив, или он умер. Если он жив - он останется жив или он не останется жив. Если он мертв - его можно оживить или нельзя оживить © :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я не вижу проблемы в данной формулировке. "Мы не в теме. Немцам верим. ПОтому что они в теме. Как они скажут, так мы и запомним". По-моему очень честно и правильно сказано

Як президент може вірити і публічно про це казати, якшо він не в темі?

Але проти "чесно" не заперечую - що в голові, те і на язику.

Link to comment
Share on other sites

Та ні, тут Трамп сказав все правильно: оскільки США не володіє компетенцієюю, то покладається на НІмеччину ,яка є союзником по НАТО і т.д. і т.п.

А сказав він по ділу, бо це була офіційна прес-конференція, тобто ці слова йому підготували спічрайтери.

 

Якби це був твіттер Трампа там би було звичайно щось епічне, типу особистого звернення до френда владіміра розслідвати це прикре непорозуміння і рухатись тугезер то сейфті ворлд. )))

Link to comment
Share on other sites

 

 

ці слова йому підготували спічрайтери
Тоді спічрайтери гідні боса. Якщо в тебе компетенції нема, але ти покладаєшся на висновки партнера, не ляпай  про відсутність в тебе доказів.
Link to comment
Share on other sites

8 сентября ждем очереной бестселлер от бывших соратников Додика Джоновича. Выходит книга бывшего адвоката Трампа Майкла Коэна.  B-)

 

 

Экс-адвокат президента США Майкл Коэн заявил, что Дональду Трампу якобы нравится то, как управляет своей страной его российский коллега Владимир Путин.

 

Отношение американского лидера к главе РФ он раскрыл в своей книге "Предатель: Реальная история Майкла Коэна, бывшего личного адвоката президента Дональда Трампа". Об этом сообщает The Washington Post.

 

По словам Коэна, главе Белого дома нравилось то, что российскому лидеру удалось "взять контроль над целой нацией и управлять ею так, как своей собственной компанией".

Еще одной причиной симпатии Трампа к Путину, уверяет он, является любовь первого к деньгам.

 

"Он считал президента России богатейшим человеком мира", – пишет Коэн.

 

Он также подчеркнул, что американский лидер планировал подарить президенту России апартаменты в башне "Трамп-Тауэр".

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:lol2: Халтура та тупість вже на рівні кацапів.....

 

Eh63PpDXsAErNb-.jpg

 

у бійця справа в руках АК74 - дуже характерний ДТК та й газовідвідну трубку видно. І по обрисах вгадується комплект - маскхалат КЛМК+бандана - штани дуже характерні.

 

І авіація якось підозріло МІГи нагадує.. ну я правда в авіації не спеціаліст, а от те, що Калаш справа - 100%

 

Link to comment
Share on other sites

  • Here's an exchange yesterday at a hangar in Sacramento County, as President Trump was briefed by California officials who are battling wildfires that have killed 24 and produced choking, blinding air quality in L.A. and San Francisco:

Wade Crowfoot, California Secretary for Natural Resources: "f we ignore that science and sort of put our head in the sand and think it’s all about vegetation management, we’re not going to succeed together protecting Californians."

  • Trump: "It’ll start getting cooler. ... You just watch."
  • Crowfoot: "I wish science agreed with you."
  • Trump, with a smile: "Well, I don’t think science knows, actually."

:weep:

Link to comment
Share on other sites

Смотри красауучик како! шпарит как по сценарию положено. сказано - помаши направо - машет! похеру что там нет никого  :weep:  :weep:  :weep:

 

http://youtu.be/QhCg_q5IjjY

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

на мою думку тут набагато серйозніші процеси:

внаслідок політичного протистояння у прихильників Трампа розмивається образ росіян як ворога. А оскільки Трампа постійно звинувачують у зв'язках з росіянами, то трампісти як мінімум починають їх ігнорувати, як максимум відчувати себе в"в одному човні". Як на мене  - вікно Овертона в класичному виконанні. Якщо процес не зупинити, то це перейде в "ну і що, що раша підтримує Трампа, а от ви... "

а потім "а чим погано, що нашого Президента люблять за кордоном, в тому числі в раші" і т.д. по наростаючій

Link to comment
Share on other sites

на мою думку тут набагато серйозніші процеси:

внаслідок політичного протистояння у прихильників Трампа розмивається образ росіян як ворога. А оскільки Трампа постійно звинувачують у зв'язках з росіянами, то трампісти як мінімум починають їх ігнорувати, як максимум відчувати себе в"в одному човні". Як на мене  - вікно Овертона в класичному виконанні. Якщо процес не зупинити, то це перейде в "ну і що, що раша підтримує Трампа, а от ви... "

а потім "а чим погано, що нашого Президента люблять за кордоном, в тому числі в раші" і т.д. по наростаючій

 

Тобто то не ляп, а цілеспрямовано було зроблено?

Link to comment
Share on other sites

Тобто то не ляп, а цілеспрямовано було зроблено?

думаю так. Фактів у мене звісно немає, але я виходжу з того, що росіяни нічого не зробили, щоб спростувати зв'язок Трампа з ними, враховуючи, що це лише підсилює "об'єктивацію" росії в якості загрози, отже якусь ціль вони переслідують в медійному просторі. І Трамп нічого не зробив, щоб радикально відмежуватись від Путіна, хоча це б'є по його іміджу. 

 

Крім того підозріло часто стали мелькати всілякі моменти типу

rip-jay-bishop-600x384.jpg

 

от у тебе немає відчуття, що для багатьох прихильників Трампа вже зараз пітримка раші це як мінімум нічого страшного, так, не рахується, або й узагалі "ну і шо, які проблеми?"

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...