Перейти до змісту

Тут будуть ляпи і дурощі трампізма


Dilbert

Recommended Posts

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Тіпа респівським упоротим можна гратись в мілішу а демівським нізя?

щось я не памятаю маршируючих важкоозброєних загонів прауд бойз... що йдуть містом.... може десь якісь локальні фото... але то важко сприйнять як загрозу у штатах.

 

я памятаю цих озброєних нафка чи як воно там що патрулювали місто та зупиняли авто своїми автоматами. щось маєш таке саме від правих?

Link to comment
Share on other sites

щось я не памятаю маршируючих важкоозброєних загонів прауд бойз... що йдуть містом.... може десь якісь локальні фото... але то важко сприйнять як загрозу у штатах.

 

я памятаю цих озброєних нафка чи як воно там що патрулювали місто та зупиняли авто своїми автоматами. щось маєш таке саме від правих?

 

 

А оце нізя сприйняти як загрозу?

 

health-coronavirus-usa-michigan.JPG

Link to comment
Share on other sites

А оце нізя сприйняти як загрозу?

 

health-coronavirus-usa-michigan.JPG

не зовсім Укі... люди стоять під дверима у приміщенні. я можу тобі свою фото зробить такого ж плану.

 

це не важкоозброєні маршируючі загони

Link to comment
Share on other sites

это типичное "под шконку" от демов. расчитывать на свободу слова я думаю не стоит. это не сопли, просто констатация фактов. чтобы потом не было "мы не знали, мы не понимали"

милиция с "правильным" народом )))

Link to comment
Share on other sites

Одні марширують, інші окуповують міську адміністрацію.........

так окупують проти ковідного терору а не для громадянської війни. я до речі їх засуджую а не виправдовую в стилі - вони просто реагували на загрозу та все минеться...
Link to comment
Share on other sites

:lol2:  :weep:

 

VoterVitals_Wheeler_CourtPacking_Table1.

 

The Judiciary Act of 1789, signed into law by President George Washington on Sept. 24, 1789, assigned six justices to the Supreme Court. When the Federalist Party lost its majority in Congress after the election of 1800, the lame-duck legislation reduced the number to five.

That number was repealed by the new Congress, and the total was returned to six. In 1807, Congress increased the size of the court to seven, giving Jefferson that extra appointment.

In 1837 the Supreme Court was expanded to nine justices, which allowed President Andrew Jackson, a Democrat, the chance to appoint two justices.

During the Civil War, the court was increased to 10 justices to ensure a pro-Union majority on the bench

 

When Andrew Johnson, a Democrat, became president upon the assassination of Lincoln, the Republican-controlled Congress passed legislation in July 1866 to shrink the court’s size to seven.

On April 10, 1869, Congress passed an act to amend the judicial system, increasing the number of justices to nine. The law took effect in December 1869.

 

:bayan:  :bayan:  :bayan: 

Link to comment
Share on other sites

:lol2:  :weep:

 

VoterVitals_Wheeler_CourtPacking_Table1.

 

The Judiciary Act of 1789, signed into law by President George Washington on Sept. 24, 1789, assigned six justices to the Supreme Court. When the Federalist Party lost its majority in Congress after the election of 1800, the lame-duck legislation reduced the number to five.

That number was repealed by the new Congress, and the total was returned to six. In 1807, Congress increased the size of the court to seven, giving Jefferson that extra appointment.

In 1837 the Supreme Court was expanded to nine justices, which allowed President Andrew Jackson, a Democrat, the chance to appoint two justices.

During the Civil War, the court was increased to 10 justices to ensure a pro-Union majority on the bench

 

When Andrew Johnson, a Democrat, became president upon the assassination of Lincoln, the Republican-controlled Congress passed legislation in July 1866 to shrink the court’s size to seven.

On April 10, 1869, Congress passed an act to amend the judicial system, increasing the number of justices to nine. The law took effect in December 1869.

 

:bayan:  :bayan:  :bayan: 

 

 

и что? Трамп не паковал джастис, жил с гинзбургшей все время. по сути все его инициативы блокировались.

Link to comment
Share on other sites

Уки, взгляни на яхуу ньюс:) ни одного упоминания что филу жгут третий день или по Бруклин, зато между сиськами и письками селебритис хер знает откуда высосаная нелепица по то как злые белые супримасисты готовятся безобразия нарушать:) ваши педрилв четверть Америки уже спалили, но это ни разу не новость. А вот белые расисты... Вон смотрите, готовятся падлы. Вот это портрет нынешней прессы в США
Link to comment
Share on other sites

16142757_1663602670317371_29707764897818

 

безграмотні керівники освітою - наче з нас списали все

та, може, місця чюваку не вистачило- слово не помістилось. Тут що цікаво- ніхто не переробляє та не виправляє свої помилки. У нас те ж саме. Невигідно, бо потребує додаткових зусиль, часу, коштів, частинки душі...

Хер його знає, куди котиться більшість людей

Link to comment
Share on other sites

П.С. Щоправда, дурощі саме трампізму й Трампа ми скоро не будемо мати можливості бачити. Будуть дурощі зовсім інших людей. 

Гадаю, деми- це надовго. Поки весь сенат до себе не переберуть, будуть наступати й далі

 

Потім історики назвуть це Сьомою Партійною Системою США, з мапою блакитного кольору

А от що буде далі- це питання

Link to comment
Share on other sites

он не выходил за 9 судей. посмотрим выйдет ли бидон если выиграет выборы.

 

він навпаки з суто партійних інтересів тримав суд на рівні меньшої кількості судей....... Це нічим не краще чим додавати судей з партійних інтересів........ 

Так що навіть якщо і запакують демси - першим хто почав робити махінації з судом все одно залишаться в історії респи.......

Link to comment
Share on other sites

він навпаки з суто партійних інтересів тримав суд на рівні меньшої кількості судей....... Це нічим не краще чим додавати судей з партійних інтересів........ 

Так що навіть якщо і запакують демси - першим хто почав робити махінації з судом все одно залишаться в історії респи.......

 

він не дав обамі додати одного суддю. це не зовсім те саме що пакувати. і я тобі зауважу - вони всі діють в партійних інтересах. просто є червоні лінії які переходити не можна. трамп не пакував - заждав нагоди. 

Link to comment
Share on other sites

він не дав обамі додати одного суддю. це не зовсім те саме що пакувати. і я тобі зауважу - вони всі діють в партійних інтересах. просто є червоні лінії які переходити не можна. трамп не пакував - заждав нагоди. 

 

Яке його право вирішувати чи може обама чи не може подати суддю в сенат..... .Сенат вирішує, а не Мітч........ Він перейшов червону лінію вимусивши суд довгий час працювати неповним складом....... 

Link to comment
Share on other sites

Яке його право вирішувати чи може обама чи не може подати суддю в сенат..... .Сенат вирішує, а не Мітч........ Він перейшов червону лінію вимусивши суд довгий час працювати неповним складом....... 

так, демократи дуже допомагали Трампу виконувати його обов'язки. блокували все що можна було блокувати.

Link to comment
Share on other sites

Уки, взгляни на яхуу ньюс :) ни одного упоминания что филу жгут третий день или по Бруклин, зато между сиськами и письками селебритис хер знает откуда высосаная нелепица по то как злые белые супримасисты готовятся безобразия нарушать :) ваши педрилв четверть Америки уже спалили, но это ни разу не новость. А вот белые расисты... Вон смотрите, готовятся падлы. Вот это портрет нынешней прессы в США

та ну прямо

сісьок і пісьок точно більше - це ж Яху, але й погроми є

https://www.yahoo.com/news/police-smash-windows-pull-man-164257438.html

 

там навіть карабах на Яху є

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...