Перейти до змісту

потрібна допомога по компу.


www

Recommended Posts

Проблема така: одного ранку мій компютер почав грузитися десь біля 5 хв. Потім працює добре, як завжди. У БІОС зайшов, але ні мишка, ні кійборд не працює.
 Зі СТАРТ АПу прибрав геть усе крім ОС. Нічого не допомогає.
 Хтось може підказати щось мудре?

Link to comment
Share on other sites

 

 


У БІОС зайшов, але ні мишка, ні кійборд не працює.

Так не бывает. Если в биос зашел, то таки клава пашет. Может вешаться уже в биосе в особо тяжелых случаях, но изначально таки пашет.

 

 

 


Проблема така: одного ранку мій компютер почав грузитися десь біля 5 хв. Потім працює добре, як завжди.

Что спрашивает у вас неотложка, когда вы ее вызываете на дом?

:nose3:

Начните с самого начала - конфигурация машинки, как давно купили, обслуживался ли комп и как давно это было. Для начала.

 

Без этой инфы будем просто фантазировать ни о чем.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ищите в инете xperf boot trace

Оно покажет что занимает больше всего времени при загрузке. Если тормоза в операционке/драйверах. Если же стоит долго на биосе - то чтото с железом, POST тест в биосе на чемто затыкается, может устройство не инициализируется (например сд ром)

Змінено користувачем sergiano
Link to comment
Share on other sites

хард диск/вінт часом не цокає кожну секунду?

Потім працює добре, як завжди.

 

 

так званий в народі 'інженерний запис' на харді.

Як поцокав і роздуплився - то якші і арбайтен.

nu... +/-

Link to comment
Share on other sites

Проверьте сколько свободного места на С:. Если меньше 20ГБ то это может вызывать подобные симптомы. Когда вы говорите Старт Ап - это папка или вы посмотрели в task manager? Старт Ап папка не показывает большинство загружаемых програм.

Link to comment
Share on other sites

 

 


так званий в народі 'інженерний запис' на харді.

Если траблы с инициализацией винта, то БИОС не будет ждать 5 минут, чтобы об этом сообщить, там все быстро. А если просто бэды, то комп хромал бы и после загрузки.

 

 


аффтар тролль

Та не, у него комп перезагрузился.

:D

Link to comment
Share on other sites

Проверьте сколько свободного места на С:. Если меньше 20ГБ то это может вызывать подобные симптомы. Когда вы говорите Старт Ап - это папка или вы посмотрели в task manager? Старт Ап папка не показывает большинство загружаемых програм.

старт ап тут ні до чого - в нього на БІОСі  глючить:

У БІОС зайшов, але ні мишка, ні кійборд не працює.

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

Дякую. Пішов роабиратися методом *тика*.
А поки що відповіді на питання:

- У мене буває. курсор мишки мерехтить а клава мертва.
- Конфігурація:меморі ДДР3, 8GiG  процесор - Інтел Kоре І5 (1150)
  АМД Радеон 200 серія,АСУС Z87К.
- Хард диск не цокає, мовчить скотиняка..
- електроліти не дивився
- вільне місце 40 ГІГ  на харддрайві
-Windows 10 стоїть

Змінено користувачем www
Link to comment
Share on other sites

А модель БП какая? Можно выложить фотку. 

Есть подозрение, что дохнет дежурка в нем. Отсюда и проблемы с клавомышью и загрузкой - БИОС не может проинициализировать какое-то ЮСБ устройство.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дякую. Пішов роабиратися методом *тика*.

А поки що відповіді на питання:

 

- У мене буває. курсор мишки мерехтить а клава мертва.

- Конфігурація:меморі ДДР3, 8GiG  процесор - Інтел Kоре І5 (1150)

  АМД Радеон 200 серія,АСУС Z87К.

- Хард диск не цокає, мовчить скотиняка..

- електроліти не дивився

- вільне місце 40 ГІГ  на харддрайві

-Windows 10 стоїть

 скільки років апарату?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Что спрашивает у вас неотложка, когда вы ее вызываете на дом? Начните с самого начала - конфигурация машинки, как давно купили, обслуживался ли комп и как давно это было. Для начала.   Без этой инфы будем просто фантазировать ни о чем.

 

слушно! и еще спрашивает - продлевать будете?  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

зкинь налаштувапння быосу - проще всього витягни на секунд 30 батарейку

Може, це лептоп - там дві години розбирати, щоб на 30 секунд батарейку витягти?

 

Якщо Win 10, то я мав з нею халепу на ноуті жінки X555S. Там залізо підтримується тільки десяткою. Поставив всі драйвери з сайту виробника, начитався десятків howtos як позбутися гальм при запуску десятки, налаштував своп, fast boot, щось там повідключав, стало трохи краще, але через раз стартувало по кілька хвилин. Зрозумів, що це невиліковно, поставив паралельно Linux Slackware64, у ньому VirtualBox, а через нього Windows 7 32bit на окремий розділ. Працює у кілька разів швидше, жінка одночасно вживає MS Office і браузер в Linux.

 

Не раджу Linux, але, можливо, винна десятка.

Змінено користувачем convex
Link to comment
Share on other sites

колись мав справу з ноутом - який гавноейсэр - який був заточений виключно під вісту. ніяку іншу вінду не приймав . на вісті була з ним винятково мука. оскільки юзеру не тре було нічого крім ворда інтернета та кінішки   то поставив йому бубунту і все


судячи по конфігу - у автора теми явно не лептоп хехе


які всраку вздуті електроліти в компу якому от сили три роки

Link to comment
Share on other sites

колись мав справу з ноутом - який гавноейсэр - який був заточений виключно під вісту. ніяку іншу вінду не приймав . на вісті була з ним винятково мука. оскільки юзеру не тре було нічого крім ворда інтернета та кінішки   то поставив йому бубунту і все

судячи по конфігу - у автора теми явно не лептоп хехе

які всраку вздуті електроліти в компу якому от сили три роки

 

яка в сраку бубунта, якщо в нього глючить на БІОСі?

 

ПС. Не дарма тебе бікова навічно забанила - бо серешься з усіма на всі 360 градусів.

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

в меен до сих пір один з компів працює - а йому 12 років - атлон 64 3800+ 3гб ддр, відяха  х800про , вопщем все старе як лайно мамонта - в 2005 році був топовий - я за нього віддав 1500 баксів - тому зараз маючи - закривши офіс - нові потужні компи - все дно цей не кидаю бо занього віддав найбільше бабок - причому за нал. материнка ga k8vt890-9

 

і жодних глюків

 

а авторові топіка ще раз раджу витягнути батарейку тим самим збивши біос до дефолту. якщо це н едопоможе - то виймати по одному планки памяті - якщо їх більше двох звісно . швидше за все збій в біосі або наіпнулась якась планка памяті. ну і третє з можливого - почав сипатись вінчестер перевірити просто - запустивши вінду - постав його на провірку якоюсь програмуліною що виявляє пошкоджені сектори  - перевір смарт вінчестера

Link to comment
Share on other sites

яка в сраку бубунта, якщо в нього глючить на БІОСі?

 

ПС. Не дарма тебе бікова навічно забанила - бо серешься з усіма на всі 360 градусів.

я й не казав що йому тре поставити бубунту - дурню - я зауважив що якщо ноут спецом заточений під десятку - тут єдині тут ліки - після вищеперерахованого мною - збити біос - пеервірити планки памяті - перевірити вінчестер - поставити бубунту другою системою.

 

але фанаткі узбекскій кацапкі аби тільки кинути какашкою в аеліта - заслуживши цим хехе - якусь індулькєнцію на притулку

 

поцілуй притулок в сраку))

Link to comment
Share on other sites

я й не казав що йому тре поставити бубунту - дурню - я зауважив що якщо ноут спецом заточений під десятку - тут єдині тут ліки - після вищеперерахованого мною - збити біос - пеервірити планки памяті - перевірити вінчестер - поставити бубунту другою системою.

 

але фанаткі узбекскій кацапкі аби тільки кинути какашкою в аеліта - заслуживши цим хехе - якусь індулькєнцію на притулку

 

поцілуй притулок в сраку))

 

довбойоб - піди собі перебий батарейку!

а потім, забувши все, поцілуй бікову у дупу, аби тебе повернула!

Link to comment
Share on other sites

довбойоб - піди собі перебий батарейку!

а потім, забувши все, поцілуй бікову у дупу, аби тебе повернула!

довбойоб твый голова. але я тебе не виню - генетика))

 

в тебе просто не було вибору ))

Змінено користувачем Aelit
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...