Перейти до змісту

Тут много кто связан с аЙтИ!


кноп

Recommended Posts

Сходила жинка на родительское собрание.Учитель по информатике советует моиму доцику больше и дополнительно обратить внимание на предмет..

Грит-шо с неё может получиться айтишник(честно говоря я дуб дубом в этом...чайник полнейший)..типа у неё есть задатки там какието..в этой области плюс она любит рисовать...(даже вроде хочет стать зд аниматором какимто)

я полнейший гуманитарий по жизни...малая в этом плане пошла в жинку..та- точные науки неплохо знала...

у меня малая тоже..

Наверное после праздников подойду к учителю по информатике..шоб подсказал..може про какието курсы дополнительные??

Пани та панове  хочу попросить совета..куда обращаться и на что обратить внимание...

Что бы как то расскрыть больше -что ей нравится и на что и как обратить внимание?

 

може с этого будет толк-х\з??

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ты у нее спроси для начала, что ей нравится.

:nose3:

информатика ей очень нравится кстати..

 

она мне кажется хочет заняться какойто там 3д анимацией..

 

даже сама смотрит какуюто девачку(женщину училку в этой области в америке)...та просто даёт уроки безплатно на своём фейсбуке..когда у неё есть свободное время...

она подписана на её фейсбук..

 

в принципе в айти много всяких там направлений...

вот я и хочу попробовать..то или иное направление..

что больше будет нравиться и определиться...

Link to comment
Share on other sites

Допомогти з софтом, який їй потрібен. Через деякий час або буде продвинута в ньому, або заб'є. Після цього буде видно чи продовжувати в цьому напрямку чи вибирати інший. Головне, щоб це був її вибір.

Змінено користувачем GAMER
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

буду благодарен за все советы!! если они будут конечно.

+=========================================================================+

По-перше, має мати нормального інструмента з нормальним екраном, щоб очі не посадити.

Мій старший зрозумів ідею програмування за 15 хвилин, коли йому було ще 6 років - на прикладі програмуємого калькулятора. 

Зараз йому вже 41 рік, троє дітей, власний будинок та мережева фірма з розробки софта.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Англійську хай вчить так, що серіали з ВВС без перекладу дивилась. Після цього - можна і в айті.

 Это лучше всего чем сутками с малолетства втыкать в комп еще успеет  я вот жене больше 30-40 минут запрещаю сидеть  у компа.

Link to comment
Share on other sites

 Это лучше всего чем сутками с малолетства втыкать в комп еще успеет  я вот жене больше 30-40 минут запрещаю сидеть  у компа.

 

если человек просто сидит у компа - надо даже 30 минут запретить, особенно, если комп еще и выключен

 

 

1427.jpg

Link to comment
Share on other sites

Кноп, курси в Україні = викидання бабла на вітер.  Я от дуже рекомендую ці https://www.pluralsight.com там і по дизайну все є.  300 баксів на рік анлім доступ до усіх курсів! Це мега шара. 10 днів на шару. 


 

 


Мій старший зрозумів ідею програмування за 15 хвилин, коли йому було ще 6 років - на прикладі програмуємого калькулятора. 

Не в 6, а в 4!   :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

English  & +1 to pent@gon

 

Курсів по 3D та дизайну багато, власне програма там більш-менш схожа (як і на курсах по програмуванню та адмініструванню)

 

Можеш їй вибрати щось з того, не надто дороге, щоб у разі як їй не сподобається, не дуже жалкував. А якщо її від того "попре" то можна далі глибше рити, тоді грошей на навчання не шкода

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома +10000000000000000000000

 

Кноп, це самі толкові поради. Хай вчить англійську й йде на онлайн курси. Я сам товчуся на Udemy там постійно шара вилітає - курси за 10-20 баксів з повним пожиттєвим доступом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як  на  мене,  то  це  не  є  професія  для  жінки.  Мені  програмування  дуже  подобалося,  я  із  задоволенням  займалася  ним  15  років  і  зараз  би  теж  не  проти,  але.

Коли  є  сім я,  і  коли  цим  фахом  треба  заробляти  гріш, то  доведеться  вибирати,  що  важливіше.  Хіба  би  то  було  хобі,  час  від  часу  собі  щось  підзаробити.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Як  на  мене,  то  це  не  є  професія  для  жінки.

Зараз прийде пані Ділберт і наведе порядок у темі.

 

 

 


Коли  є  сім я,  і  коли  цим  фахом  треба  заробляти  гріш, то  доведеться  вибирати,  що  важливіше.

А як сім'я заважає? 8 часов в офісі сидіти програмувати чи 8 часов мити унітази в макдональдсі. Що краще?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зараз прийде пані Ділберт і наведе порядок у темі.

 

 

 

А як сім'я заважає? 8 часов в офісі сидіти програмувати чи 8 часов мити унітази в макдональдсі. Що краще?

Як  Вам  то  пояснити?  Я  зовсім  не  стверджую,  що  жінка  з  такою  професією  не  впорається.  Але  я  особисто  звикла  у  будь-якій  роботі  викладатися  на  всі  100.  Коли  ти  програмуєш  голову  на  роботу,  то  ти  або  думаєш  про  неї,  або  про  дітей  чи  про  чоловіка. 

Може  то  у  мене  були  досить  складні  завдання  (розробка  САПР,  нових  наукових  методів)  і  моя  родина  через  то  мала  мене  менше,  але  не  думаю,  що  зараз  інакше.  Мій  син  айтішник.  Він  звісно  вириває  час  навіть  на  виїзди  2-3  рази  на  рік.  Але  в  інший  час - без вихідних.  Вдома  є  няня,  прибиральниця  і  дружина,  звісно.

Якщо  донька  Кнопа  собі  організує  так  життя,  то  все  буде  добре.  Але  можна  мати  іншу  спеціальність  і  на  ній  спокійно  втримуватися.  Діти  хворі - лікарняний.

До  речі.  Пригадую  свій  відділ  в  АН.  Чоловіки  тягнули  основне:  розробки,  постійні  дискусії - перекури,  де  багато  народжувалося  ідей,  приносили  нову  інформацію,  бо  тусувалися  у  своїх  середовищах.  А  жінки  приходили  на  роботу  і  обговорювали,  чим  дитині  носик  закапати,  рецепт  нового  пляцка,  де  купити  добрий  сир  тощо.  Мене  від  того  шляк  трафляв,  але  я  нічого  не  могла  зробити:  ні  їх  заставити  переключити  мізки  на  роботу,  ні  лізти  напролом  в  чоловічий  колектив,  щоб  з  ними  щось  цікаве  видумувати.  Вони  до  мене  лише  приносили  програми,  щоб  я  їм  їхні  помилки  знайшла,  бо  самі  не  вміли.  І  вони  сьогодні  в  Америці,  а  я  була  змушена  поміняти  професію,  хоч  дуже  її  любила.

Link to comment
Share on other sites

3д-аниматор это никакой не программист.

там просто нужно освоить пакет соответствующих иннструментов и иметь хыст в понимании движения предметов и организмов.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Коли  ти  програмуєш  голову  на  роботу,  то  ти  або  думаєш  про  неї,  або  про  дітей  чи  про  чоловіка. 

Та ололо. Вийшов з работи - забув про роботу. Правило номер 1.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Доречі, про дизайн. У нас 90% віддають на аутсорс, а місцеві вакансії - фігові.  Тобто якщо планувати чухнути - дизайн не дуже кашер варіант, а якщо працювати на буржуїв - дуже кашерний.

Link to comment
Share on other sites

3д-аниматор это никакой не программист.

там просто нужно освоить пакет соответствующих иннструментов и иметь хыст в понимании движения предметов и организмов.

А  цей  пакет  не  оновлюється  щопівроку  і  треба  бути  в  курсі,  щоб  витримувати  конкуренцію?

не  треба  мати  творчу  думку,  щодня  іншу?

замовлення  посипляться  рікою,  їх  на кожному  кроці  роздають?

у  чоловічий  колектив  візмуть  запросто?

будуть  чекати,  коли  дитя  захворіє,  і  відкладуть  здачу  етапу, проекту?

тощо

Я  це  пройшла  і  мені  тоді  було  легше,  бо  це  було  при  совку.  Були  замовлення  з  оборонки.

Я  пройшла  і  інше - розвал  Союзу,  оборонки  більше  нема,  замовлень  нема.  А  четверо  наших  чоловіків  зробили  собі  ТзОВ  і  їм  жінки  більше  не  потрібні  були.  Вони  самі  замовлень  не  мали. А  у  мене  2-є  дітей  на  руках  і  треба  було  їх  щодня  годувати.

Сьогодні  може  трохи  легше,  але  втриматися  на  роботі заміжній  жінці  досить  важко  і  на  це  треба  зважати,  бо  кожний  айтішник  візьме  до  себе  на  роботу  набагато  швидше  колєгу,  аніж  заміжню  жінку,  навіть  дуже  розумну.

 

Питання  до  Кнопа:  ми  тут  "дискутуємо",  а  мені  спало  на  думку,  чи  часом  той  вчитель  не  набивається  просто  Вам  на  репетиторство? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3д-аниматор это никакой не программист.

там просто нужно освоить пакет соответствующих иннструментов и иметь хыст в понимании движения предметов и организмов.

 

Это так, но умение программировать всегда будет плюсом для 3d аниматора. Не главным, разумеется, но позволяет в каких-то случаях поднять производительность труда. Скрипты, плагины, какие-то кастомные workflow.

Link to comment
Share on other sites

Это так, но умение программировать всегда будет плюсом для 3d аниматора. Не главным, разумеется, но позволяет в каких-то случаях поднять производительность труда. Скрипты, плагины, какие-то кастомные workflow.

 

согласен, но 90% 3д артистс таки юзают чужие скрипты.

Link to comment
Share on other sites

А  цей  пакет  не  оновлюється  щопівроку  і  треба  бути  в  курсі,  щоб  витримувати  конкуренцію?

не  треба  мати  творчу  думку,  щодня  іншу?

замовлення  посипляться  рікою,  їх  на кожному  кроці  роздають?

у  чоловічий  колектив  візмуть  запросто?

будуть  чекати,  коли  дитя  захворіє,  і  відкладуть  здачу  етапу, проекту?

тощо

 

 

всем нарать, мужчина, или женщина.

абы специалист хороший.

а хороший специалист  всегда ап-ту-дейт.

и с творческой мыслью у него все в поряде.

 

хорошему спецу о заказах беспокоиться не нужно. об этом беспокоится работодатель.

спец всегда нарасхват.

Link to comment
Share on other sites

Як  на  мене,  то  це  не  є  професія  для  жінки.  Мені  програмування  дуже  подобалося,  я  із  задоволенням  займалася  ним  15  років  і  зараз  би  теж  не  проти,  але.

Коли  є  сім я,  і  коли  цим  фахом  треба  заробляти  гріш, то  доведеться  вибирати,  що  важливіше.  Хіба  би  то  було  хобі,  час  від  часу  собі  щось  підзаробити.

маячня!!! :X

 

почитайте, хто програмував в Україні у 70 х роках

 

це звіздець

 

Кноп хоч і послав мене нахуй і я його забанила, але є програмістки -жінки у друзях, які живуть у Києві і можуть порадити, бо підтримують жінок - програмісток

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...