Перейти до змісту

Порошенко з візитом у Вашингтоні. Перша зупинка - Меморіал Голодомору


Dilbert

Recommended Posts

Не хотів вже заходити в цю гілку, але мушу, бо свідки Петра щось замовкли надовго після  аткравєній Гані.

Хтось же мусить працювати за них.

 

Саме в цей момент порохня набирає в легені повітря, щоб об'явити Ротожоп борцем із злочинним режимом, і одним із спонсорів Майдану

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  що  Ганя?  Я  її  правда  послухала  напівсонна,  але  мушу  визнати,  що  навіть  намагалася  її  слухати. :gigi:

Мушу  визнати  також,  що  Ганя  таки  непоганий  журналіст.  То  вже  інша  справа,  чи  то  правда,  про  що  вона  говорила,  але  таки  втерла  носа  Базіву - показала, як  має  працювати  журналіст. Склалося у  мене  враження,  що  саме  Базіву  показувала  язичка.

Тобто  висновок  такий - правда  то  чи  ні,  але  посил  був  такий:  не  треба  нічого  домислювати,  якщо  не  знаєш  закуліси,  бо  туди  не  дістався.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А  що  Ганя?  Я  її  правда  послухала  напівсонна,  але  мушу  визнати,  що  навіть  намагалася  її  слухати. :gigi:

Мушу  визнати,  що  Ганя  таки  непоганий  журналіст.  То  вже  інша  справа,  чи  то  правда,  про  що  вона  говорила,  але  таки  втерла  носа  Базіву - показала, як  має  працювати  журналіст. Склалося у  мене  враження,  що  саме  Базіву  показувала  язичка.

Тобто  висновок  такий - правда  то  чи  ні,  але  посил  був  такий:  не  треба  нічого  домислювати,  якщо  не  знаєш  закуліси,  бо  туди  не  дістався.

 

:)  недобрали повітря трохи ?  А ви надувайте більше щоки. Тоді Ганя буде не тільки "непоганою журналісткою" ,

а тим про кого писав тільки що Citizen UA.

 

"Саме в цей момент порохня набирає в легені повітря, щоб об'явити Ротожоп борцем із злочинним режимом, і одним із спонсорів Майдану " © Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

тобто суку каліровану, гниду гнійну, шмару підзаборну треба слухати, враховувати її думку, вчитись як треба працювати

здається далі вже нікуди...

 

Малчать, ольгінці , зрадайопи і падхуйлятнікі !

Ганя - свята ! Тому що Ганя - друг Президента !

А ви врагі, пляць!

Link to comment
Share on other sites

 

 


"Саме в цей момент порохня набирає в легені повітря, щоб об'явити Ротожоп борцем із злочинним режимом, і одним із спонсорів Майдану " © Citizen UA 0

Який  же  борець,  навпаки  підлизується,  що  дивно.

Link to comment
Share on other sites

Борець із злочинним режимом Януковоща :))

Ага, а я  вже  подумала,  що  Ви  заплуталися  у  власних  думках.  Перепрацювалися.  

Та  ми (тобто  ви)  вже  про  Януковича  забули.  Тепер  інший  об єкт  на  дорозі.

 

Скажу  я  вам  таку  річ.  Якщо  якась  політсила  хоче  кудись  серйозно  залізти, то  їй  треба  їхати  на  позитиві,  робити  добрі  справи  і  цим  заробляти  очки.  Але  це  важче,  набагато  легше  лити  на  когось  лайно.  А  воно  все  таки  бумерангом  обертається.  Бо  негатив  закарбовується  на  фізіономії, а  з  такою  вічно  кислою  фізіономією  нікуди  не  пропхаєшся.

 

Отут  була  велика  помилка  Самопомочі,  вони  могли  чогось  досягти,  але  сконцентрувалися  на  критиці  влади. 

Така  ж  помилка  Гриценка.  Про  Юльку  на  той  раз  промовчу. :)

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ага, а я вже подумала, що Ви заплуталися у власних думках. Перепрацювалися.

Та ми (тобто ви) вже про Януковича забули. Тепер інший об єкт на дорозі.

 

Скажу я вам таку річ. Якщо якась політсила хоче кудись серйозно залізти, то їй треба їхати на позитиві, робити добрі справи і цим заробляти очки. Але це важче, набагато легше лити на когось лайно. А воно все таки бумерангом обертається. Бо негатив закарбовується на фізіономії, а з такою вічно кислою фізіономією нікуди не пропхаєшся.

 

Отут була велика помилка Самопомочі, вони могли чогось досягти, але сконцентрувалися на критиці влади.

Така ж помилка Гриценка. Про Юльку на той раз промовчу. :)

Нічого дивного. Я вже казав, що у вас дислексія вульгаріс. Щодо добрих справ, то ви трохи заплуталися у понятті що таке є опозиція. Основна її задача критикувати недолугі і злочинні дії влади і пропонувати альтернативу. А так да прибери у парадному, пофарбуй лавочки, і заживьом ! Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

;o

 

вы чо злые такие?

у вас чёрно-белый мир? 

 

Та Боже збав. Он Ганя Герман кольорова.. Швидко змінює колір. З ригів на порохобота 

практично миттєво. В природі є такі ящірки . Забув як називаються.

На літеру Х починаються. Кінцеву літеру не пам*ятаю.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Борець із злочинним режимом Януковоща :))

 

А пам*ятаєш як Ганя поряд з Порошенко на броньови.. тьху-ти  екскаваторі  стояла ?

Разом з українським націоналістом (с) ВВП  Медведчуком ? 

Якйи зараз в Мінську . Тільки хєр зрозуміфєш з якої сторони...

Мабуть з ЄС. 

"й"?  :shok:

 

Ні. То колір так швидко не змінює.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

повторюсь - даремно тут дають волю порохні

яка гаже вражин, бо колабораціоніст - 100%-ний зрадник в тилу

ага

 

http://i.piccy.info/i9/4ab89e347f68cbd43e74365274d134a5/1498470471/82171/919512/arb54.jpg

 

http://uapolitics.com/topic/4346-perepis-progolosovavshikh-za-poroshenko/

Link to comment
Share on other sites

А пам*ятаєш як Ганя поряд з Порошенко на броньови.. тьху-ти  екскаваторі  стояла ?

Разом з українським націоналістом (с) ВВП  Медведчуком ? 

Якйи зараз в Мінську . Тільки хєр зрозуміфєш з якої сторони...

Мабуть з ЄС.

Ленін і бревно, сіквел

Link to comment
Share on other sites

Ага, а я  вже  подумала,  що  Ви  заплуталися  у  власних  думках.  Перепрацювалися.  

Та  ми (тобто  ви)  вже  про  Януковича  забули.  Тепер  інший  об єкт  на  дорозі.

 

Скажу  я  вам  таку  річ.  Якщо  якась  політсила  хоче  кудись  серйозно  залізти, то  їй  треба  їхати  на  позитиві,  робити  добрі  справи  і  цим  заробляти  очки.  Але  це  важче,  набагато  легше  лити  на  когось  лайно.  А  воно  все  таки  бумерангом  обертається.  Бо  негатив  закарбовується  на  фізіономії, а  з  такою  вічно  кислою  фізіономією  нікуди  не  пропхаєшся.

 

Отут  була  велика  помилка  Самопомочі,  вони  могли  чогось  досягти,  але  сконцентрувалися  на  критиці  влади. 

Така  ж  помилка  Гриценка.  Про  Юльку  на  той  раз  промовчу. :)

   Бу га га га ааааа . БУ ГА ГА ГА ГААААААА !!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Мушу  визнати,  що  Ганя  таки  непоганий  журналіст.  То  вже  інша  справа,  чи  то  правда,  про  що  вона  говорила,  але  таки  втерла  носа  Базіву...

...не  треба  нічого  домислювати,  якщо  не  знаєш  закуліси,  бо  туди  не  дістався

Та ну! Непоганим журналістам достатньо одного погляду чи жесту, аби зрозуміти всю велич замислів нового лідера і майбутньої твердої руки.

з 13:44

https://www.youtube.com/watch?v=Ynlykq82JoI&feature=youtu.be&t=824

Link to comment
Share on other sites

 Все ж таки визнаю ,  що сєкта юльків  краще виглядає за  порош-ригоблядєй  та сєкту дрищефілів .  Йопнуті створіння ,  Крим та Донбасс  вже тю-тю а вони ще раз  "універсал"  з жопоблокам зробили .

По суті  всі  сєкти одинакові ,  але підкреслив  помічене .

 

 Це якою істотою тре бути щоб :

 

 - назвати Шуфрича  чесним  і  найкращим регіоналом

-  Ганьку пропагандоншу  ,  дирку ікунєвіча назвати  журналістом .

Link to comment
Share on other sites

 

тоді то були люди введені в оману красивими лозунгами про пжити-по-новому

але як тільки АТО не закінчилось за години, там локшина з вух впала, полуда з очей спала

але деякі залишились впертими в омані, якшо не гірше...

Link to comment
Share on other sites

 Або ж по болючому . Того  хто регіоналам підмахував  тепер розповсюджувати і  лайкати .  Я  про  типу "  аналітєга "  з першою  буквою прізвища  на П


 Думаю  що хуйло легко  справиться  за другу спробу  . 

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

а хто у нас робить добрі справи і заробляє очки (і за шо)?

Так  ото  й  біда,  що  не  робляться.  Хоча  згадайте - Порошенко  вистрілив  зовсім  не  на  критиці. 

Я  не  кажу,  що  владу  не треба  критикувати.  Є  за  що - вперед.  Але  розумно.

А  от  таке,  як  візит  до  Трампа,  то  тут  треба  було  принаймні  промовчати,  бо  схоже  було  на  ниття  розбалуваної  дитини.  Їй  кажуть - не  можна,  а  вона  далі  капризує. 

Політик  тоді  має  вплив,  коли  не  робить  помилок  або  зводить  їх  до  мінімуму.

Зараз  могла  б  виїхати  якась  нова  сила,  яка  б  працювала  на  позитиві.  До  неї  повернуться.   Старим  нитікам - хана.

Link to comment
Share on other sites

Нічого дивного. Я вже казав, що у вас дислексія вульгаріс. Щодо добрих справ, то ви трохи заплуталися у понятті що таке є опозиція. Основна її задача критикувати недолугі і злочинні дії влади і пропонувати альтернативу. А так да прибери у парадному, пофарбуй лавочки, і заживьом !

 

Так  от  питання,  чи  завжди  треба  ставати  в опозиційну  стойку.  Просто  погавкати?   

Я  розумію,  що  опозицією  називають  себе  бувші  регіонали.  У  них  інша  мета.  Одне  око  закриваю  на  Юльку,  бо  вона  нічого  більше  не  здатна,  лише  лайном  кидатися (навіть  не  критикувати  розумно).

Гриценко  мав  би  зайняти  іншу  нішу,  але  не  хоче.  Шкода.  Він  розумний  дядько,  але  не  до  кінця.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...