Перейти до змісту

Порошенко з візитом у Вашингтоні. Перша зупинка - Меморіал Голодомору


Dilbert

Recommended Posts

   Бу га га га ааааа . БУ ГА ГА ГА ГААААААА !!!!!

 

Щодо  вашого  Бу-гага  і  не  тільки  вашого.  Тут  на  форумі  час -від-часу  воно  лунає і  мені  завжди  якось  відразливо,  коли  наштовхуюся,  хоча  не  про  мене  мова.  А  тут  про  мене,  то  вже  нарешті  з  цього  приводу  відізвуся.

Власне,  колись  перебрала  подумки  усіх чоловіків  свого  оточення,  яких  знала,  великих  і  малих  і  подумала:  ніколи  і  ніде  я  від  них  не  чула  такого  примітивного  зневажливого  Бу -га-га.  Навіть  не  уявляю,  щоб  воно  пропхалося  через  їхні  уста.

Мені  повезло  в житті,  що  я  перебувала  і  перебуваю  в  оточенні,  де  нема  кацапських  матюків  і  отого  теж  кацапського  Бу-га-га.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так  ото  й  біда,  що  не  робляться.  Хоча  згадайте - Порошенко  вистрілив  зовсім  не  на  критиці. 

Я  не  кажу,  що  владу  не треба  критикувати.  Є  за  що - вперед.  Але  розумно.

А  от  таке,  як  візит  до  Трампа,  то  тут  треба  було  принаймні  промовчати,  бо  схоже  було  на  ниття  розбалуваної  дитини.  Їй  кажуть - не  можна,  а  вона  далі  капризує. 

Політик  тоді  має  вплив,  коли  не  робить  помилок  або  зводить  їх  до  мінімуму.

Зараз  могла  б  виїхати  якась  нова  сила,  яка  б  працювала  на  позитиві.  До  неї  повернуться.   Старим  нитікам - хана.

 

я б сказав - на брехні

брехні цинічній, брехні на крові, брехні на колабораціонізмі

 

ви й промовчали, вочевидь

а інші ні

 

як? підніміть мені повіки

і не лише мені

над цим питанням - нової сили - б'ються кращі голови країни

а тут бац, раптом ви знаєте

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я б сказав - на брехні

брехні цинічній, брехні на крові, брехні на колабораціонізмі

 

ви й промовчали, вочевидь

а інші ні

 

як? підніміть мені повіки

і не лише мені

над цим питанням - нової сили - б'ються кращі голови країни

а тут бац, раптом ви знаєте

Ну, то  критикуйте  його  за  це,  воля  ваша,  тільки  розумно,  бо  йде  війна. 

Але  до  чого  тут  візит  до  Трампа?

А  хто,  на  вашу  думку,  вирулив  би  краще,  щоб  ви  не  казали,  що  "на  крові"? 

Link to comment
Share on other sites

тоді то були люди введені в оману красивими лозунгами про пжити-по-новому

але як тільки АТО не закінчилось за години, там локшина з вух впала, полуда з очей спала

але деякі залишились впертими в омані, якшо не гірше...

угу, я не я и лошадь не моя (с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, то  критикуйте  його  за  це,  воля  ваша,  тільки  розумно,  бо  йде  війна. 

Але  до  чого  тут  візит  до  Трампа?

А  хто,  на  вашу  думку,  вирулив  би  краще,  щоб  ви  не  казали,  що  "на  крові"? 

 

я не бачу таких

бачу лише принцип - тільки не ті, що були/є при владі

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


бачу лише принцип - тільки не ті, що були/є при владі

О,  бачите,  ми  з  Вами  в  цьому  однодумці.  Тільки  чи  з явиться  хтось достойний,  який  задовільнить  і  Вас,  і  мене,  бо  його  ж  (який  би  він  не  був  святий),  а  все-одно  з  лайном  змішають. Такий  у  нас  тепер  стиль.

Але  може  прийде  такий  час,  коли  українець  зрозуміє,  що  лайном  не  треба,  бо  інакше  тільки  лайно  буде  при  владі,  і  полізе  туди  те  лайно  виключно  по  гроші  і  йому  буде  зовсім  байдуже,  що  буде  в  Україні,  лиш  би  більше  у  власних  кишенях  не  вашого  лайна,  а  грошей.

Але  якщо  ніхто  поза  Порошенком  не  добився  би  кращого  життя,  закінчення  війни  за  3  місяці,  то  чи  варто  зараз  так  його  паплюжити (саме  паплюжити  перед  світом)?  НМД,  принамні  не  мудро.

Отож  мудра  ми  нація,  чи  заслуговуємо  на  лайно?

Link to comment
Share on other sites

я не бачу ознак мудрості нації, жодних

є лише пасіонарність невеликої частини суспільства, яка зробила 2 майдани, бо країна постійно рухається в неправильному напрямку, яка жертвує своїми життями, волонтерить, але якою недостатньо для створення української держави-суспільства-громади-країни

чим закінчиться існування цієї квазідержави і коли?.. 

Link to comment
Share on other sites

Так  от  питання,  чи  завжди  треба  ставати  в опозиційну  стойку.  Просто  погавкати?   

Я  розумію,  що  опозицією  називають  себе  бувші  регіонали.  У  них  інша  мета.  Одне  око  закриваю  на  Юльку,  бо  вона  нічого  більше  не  здатна,  лише  лайном  кидатися (навіть  не  критикувати  розумно).

Гриценко  мав  би  зайняти  іншу  нішу,  але  не  хоче.  Шкода.  Він  розумний  дядько,  але  не  до  кінця.

 

З якої ви ви планети, шановна? Ну як тут не мбу-га-гакнути? Подивіться голосування так званого "опоблоку" у ВР по знаковим для БєПєПє законам і не меліть більше дурниць.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

З якої ви ви планети, шановна? Ну як тут не мбу-га-гакнути? Подивіться голосування так званого "опоблоку" у ВР по знаковим для БєПєПє законам і не меліть більше дурниць.

Мені  здається,  що  я  вже  так  доступно  пишу,  щоб  за  першим  разом  читалося, і  не  набувала  та  писанина    двоякого  значення.  А  Ви  таки  не  зрозуміли. 

Малося  на  увазі,  регіонали  в  опозиції   -це  природньо.  І  не йдеться,  хто  з  ким  як  голосує.

Йдеться  про  гриценків, березюків тощо  ...в опозиції. 

Link to comment
Share on other sites

Мені  здається,  що  я  вже  так  доступно  пишу,  щоб  за  першим  разом  читалося, і  не  набувала  та  писанина    двоякого  значення.  А  Ви  таки  не  зрозуміли. 

Малося  на  увазі,  регіонали  в  опозиції   -це  природньо.  І  не йдеться,  хто  з  ким  як  голосує.

Йдеться  про  гриценків, березюків тощо  ...в опозиції. 

 

:fp1: Как всьо пэчально...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та Боже збав. Он Ганя Герман кольорова.. Швидко змінює колір. З ригів на порохобота

практично миттєво. В природі є такі ящірки . Забув як називаються.

На літеру Х починаються. Кінцеву літеру не пам*ятаю.

Почему перекрасилась? Разве Ляксеич не самый главный регионал? Если мне не изменяет память, отец родной всех регионалов.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну, то критикуйте його за це, воля ваша, тільки розумно, бо йде війна.

Але до чого тут візит до Трампа?

А хто, на вашу думку, вирулив би краще, щоб ви не казали, що "на крові"?

Думаю любая кухарка. Ляксеичу некогда заниматься страной, Рошен слишком много времени отнимает.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

регіонали в опозиції -це природньо

они в принципе не могут быть в оппозиции. Эта группа находится во властных структурах только с одной целью: конвертировать это пребывание в дензнаки и защитить конвертированное за предыдущие периоды...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

они в принципе не могут быть в оппозиции. Эта группа находится во властных структурах только с одной целью: конвертировать это пребывание в дензнаки и защитить конвертированное за предыдущие периоды...

Так,  гроші  у  них  святая  всіх  святих,  це  зовсім  зрозуміло, але  вони  виконували  ще одну  функцію - усердно  робили  з  України  інтегровану  з  Росією  малоросію.  На  вимогу  Пуйла.

Це  така  генеральна  опозиція. 

Тому  називати  себе  опозицією  для  Гриценка  чи  Садового -  це  дуже  нерозумно.

А  про  методи  їхні  вже  писала.

Link to comment
Share on other sites

тобто суку каліровану, гниду гнійну, шмару підзаборну треба слухати, враховувати її думку, вчитись як треба працювати

здається далі вже нікуди...

 

А это не ты случайно сюда освобожденного парторга Кучму в зубах притаранил, бо у вас, пилядь, взгляды на будущее Украины совпадают?

 

http://uapolitics.com/topic/34090-chi-bereziuk-vzhe-perestav-goloduvati-khto-znaє/?p=945555

 

Лицемер и истеричка ты, дружище.   :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Щодо  вашого  Бу-гага  і  не  тільки  вашого.  Тут  на  форумі  час -від-часу  воно  лунає і  мені  завжди  якось  відразливо,  коли  наштовхуюся,  хоча  не  про  мене  мова.  А  тут  про  мене,  то  вже  нарешті  з  цього  приводу  відізвуся.

Власне,  колись  перебрала  подумки  усіх чоловіків  свого  оточення,  яких  знала,  великих  і  малих  і  подумала:  ніколи  і  ніде  я  від  них  не  чула  такого  примітивного  зневажливого  Бу -га-га.  Навіть  не  уявляю,  щоб  воно  пропхалося  через  їхні  уста.

Мені  повезло  в житті,  що  я  перебувала  і  перебуваю  в  оточенні,  де  нема  кацапських  матюків  і  отого  теж  кацапського  Бу-га-га.

 Бу га га га га  .  Українське  бу га га га .   Для  мене є приємним ,  якщо  Вам сєктантам не приємно і  не комфортно  .

 

Після  захисту Гані  чорноротої  з Вашої сторони буду  вважат  що Ви спустились  на те дно ,  з якого  моє бугага вже комплімент .

Link to comment
Share on other sites

По свежим следам визита нашего Гетьмана к Макрону

 

Б.Яременко

 

Майстер джентльменських домовленостей

 

Пам'ятаєте анекдот про картярів? Питають у жевжика, як це ти стільки в британських лордів в карти виграв? Він розповідає: "Сів я з тими лордами грати. Після першої роздачі я відкриваю карти, а решта ні. Кажуть, що джентльмени довіряють одне одному. Ось тут мені карта і поперла."

 

Якщо не перевіряти карти у нашого президента, то ніби результат є. А якщо перевірити?

 

Як це з посадовцями США "зняти усі перешкоди на шляху закупівлі вугілля, окрім підписання контрактів"?

 

Як це у Франції домовитися, що "французькі інвестори тепер почуватимуться в Україні комфортно"?

 

Чому президент України домовляється про те, щоб французи інвестували в переробку сміття в Україні?

 

Будемо йому вдячні за усні французькі інвестиції в "соняшну енергетику" і в переробку сміття

Звичайно, відвідувати іноземні країни і робити від імені України заяви – це сама що не є президентська робота. Але президент України не має повноважень і компетенції в питаннях торгівлі та економіки. Це повноваження уряду або господарюючих компаній. І для посадової особи домовлятися про те, про що зобов’язані домовлятися інші – це не допомагати цим іншим, а перевищувати свої повноваження.

 

І якщо президент зі своїми іноземними партнерами усуває якісь системні структурні перешкоди в торгівлі, економічній взаємодії, інвестиціях чи банківській справі, то це може відбуватися винятково у формі міждержавних, міжурядових угод, в яких встановлюються певні правила або закладаються певні алгоритми взаємодії між державами. А решта – комерційні питання – це взагалі недержавна справа (окрім специфічних питань – зброя, ядерна енергетика, тощо).

 

Але ми вже скучили за письмовими згадками про візити нашого президента. Ну, хоч би спільні заяви, не кажучи про угоди, договори тощо.

 

Та й усні домовленості нашого лідера дуже вже сумнівного звучання. Ну, як же так, що на спільній прес-конференції з Макроном Порошенко домовляється про засідання міжурядової комісії? Чому президент України домовляється і видає за своє досягнення домовленість про візит в Україну міністра оборони США?

 

Чим же тоді займаються уряди і міністерства закордонних справ?

 

Але важливо інше. Українці чекають від президента і верховного головнокомандувача інформації про те, як він оборонятиме Україну, і як звільнятиме тимчасово окуповані території від Росії?

 

І яка різниця, коли до нас приїде держсекретар чи міністр оборони США, якщо ми знаємо, що у нашої влади немає для них ефективних пропозицій з найважливішого питання – що робити з війною?

 

А ось саме про це президент Порошенко вчергове промовчав у Франції.

 

Так що будемо йому вдячні за усні французькі інвестиції в "соняшну енергетику" і в переробку сміття.

 

А чим же ще займатися президенту воюючої держави?

 

Текст опубліковано з дозволу автора

 

Оригінал

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 

усні французькі інвестиції в "соняшну енергетику"
Не забуваємо про сонячні інвестиції часів зека. Коли брати Клюєви взяли в держави безвідсотковий кредит, на нього придбали купу сонячних панелей, від тієї ж держави отримали зелений тариф на рівні європейського і почали качати сонячне бабло до власних кишень. Оце я розумію майнінг. Чому б не дублянути?
Link to comment
Share on other sites

Так,  гроші  у  них  святая  всіх  святих,  це  зовсім  зрозуміло, але  вони  виконували  ще одну  функцію - усердно  робили  з  України  інтегровану  з  Росією  малоросію.  На  вимогу  Пуйла.

Це  така  генеральна  опозиція. 

Тому  називати  себе  опозицією  для  Гриценка  чи  Садового -  це  дуже  нерозумно.

А  про  методи  їхні  вже  писала.

 

если бы платили марсиане, то они интегрировались с Марсом...

Link to comment
Share on other sites

можно было и в "вату", но пусть тут будет

В России ряд операторов заблокировал доступ к видео на сайте Елисейского дворца с совместным заявлением президентов Франции и Украины. Выступая вместе с украинским коллегой, Эммануэль Макрон заявил, что агрессором на востоке Украины выступает Россия. Он также сказал, что аннексия Крыма является незаконной.

http://echo.msk.ru/news/2007646-echo.html
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

можно было и в "вату", но пусть тут будет

http://echo.msk.ru/news/2007646-echo.html

 

Александр Кочетков
 

...Если послушать, как высказывается о российских преступлениях Макрон, знающий о них не понаслышке, то понятно, что у шпаны с бензоколонки вместо нирваны назревают проблемы. Причем, это говорит Президент Франции, у которой с Россией издавна особо дружеские и доверительные отношения. И это говорится на официальной пресс-конференции, можно представить, что звучит за закрытыми дверями.

Важно, чтобы Украина смогла воспользоваться благоприятной ситуацией в свою пользу.

Link to comment
Share on other sites

 Бу га га га га  .  Українське  бу га га га .   Для  мене є приємним ,  якщо  Вам сєктантам не приємно і  не комфортно  .

 

Після  захисту Гані  чорноротої  з Вашої сторони буду  вважат  що Ви спустились  на те дно ,  з якого  моє бугага вже комплімент .

Не  примазуйтесь  до  українства  з  бу-га-га.  Хіба  що  якийсь  космополітичний  міщух  міг  вас  таке  навчити.

Щодо  дна,  то  не  вам  мене  туди  опускати.  А  до  Ганьки  я  завжди  буду  ставитися  зневажливо  і  вкрай  негативно.  Якщо  ви  сприймаєте  чужі  дописи  на  рівні  першого  класу,  то  хто  вам  винен.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не  примазуйтесь  до  українства  з  бу-га-га.  Хіба  що  якийсь  космополітичний  міщух  міг  вас  таке  навчити.

Щодо  дна,  то  не  вам  мене  туди  опускати.  А  до  Ганьки  я  завжди  буду  ставитися  зневажливо  і  вкрай  негативно.  Якщо  ви  сприймаєте  чужі  дописи  на  рівні  першого  класу,  то  хто  вам  винен.

 Та я  в курсі , хто  не  цілує ікону Ющенко той  не українець . У вас все просто .

Link to comment
Share on other sites

Почему перекрасилась? Разве Ляксеич не самый главный регионал? Если мне не изменяет память, отец родной всех регионалов.

Про "республіканську партію України" Порошенка, прожекти переформатування залишків країни під модернізовану мафію і вибори

до 35:20.

 

Трохи текстом https://www.tymoshenko.ua/news/nebazhannya-provedennya-vyboriv-tse-manipulyatsiya-vlady-pid-prykryttyam-vijny/

...Юлія Тимошенко також наголосила, що не витримує критики той аргумент, що у випадку дострокових виборів до Верховної Ради України можуть зайти представники п’ятої колони.
 
«Це обман! Тому що у самий розпал процвітання Партії регіонів і в той час, коли ще голосували Крим і частина Донбасу, то максимум, який здобувала на виборах Партія регіонів – це 32%. Сьогодні частина Донбасу і Крим – не голосують, а представники Партії регіонів розкололись на 4 групи: Опозиційний блок, Партія «За життя», «Наш край», «Аграрна партія», які навіть не зможуть пройти 5%-ий бар’єр», – пояснила Голова Партії ВО «Батьківщина».
 
Натомість, за словами Юлії Тимошенко, сьогодні зростає підтримка демократичних партій, і у випадку проведення виборів до парламенту потраплять Партія ВО «Батьківщина», «Самопоміч», «Громадянська позиція», і об’єднання нових демократичних депутатів нинішнього скликання парламенту.
 
«Це і буде наступним парламентом, який матиме абсолютну більшість тих, хто не представляє кланову систему, і хто не товаришує за спиною у суспільства. А тому у парламенті не буде тих мафіозних утворень, які сьогодні складають абсолютну більшість у парламенті, і не буде більше проросійських сил в українському парламенті», – пояснила парламентарій.
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А это не ты случайно сюда освобожденного парторга Кучму в зубах притаранил, бо у вас, пилядь, взгляды на будущее Украины совпадают?

 

http://uapolitics.com/topic/34090-chi-bereziuk-vzhe-perestav-goloduvati-khto-znaє/?p=945555

 

Лицемер и истеричка ты, дружище.   :pardon:

 

А если Кучма констатирует факт что земля круглая и вращается вокруг солнца, то его тоже следует предать анафеме? Он просто назвал вещи своими именами. Супротив его слов есть что возразить, о наимудрейший эталон выдержки и олимпийского спокойствия?  :gigi:

 

"Мы об экономике вообще забыли, мы разваливаемся начисто! Мы становимся сырьевым придатком. У нас металлургия осталась, химия, сельское хозяйство. Высоких технологических производств практически нет. Куда мы идем? Мы рады свободной торговлей с Европой. Чем мы торгуем с Европой? Посмотрите статистику. Пшеница - в сельском хозяйстве практически больше ничего. Медом еще. За первый квартал мы практически все квоты выбрали. А теперь вы смотрите, как европейцы ставят нас на колени: "Давайте лес рубите и везите к нам". Где, какая конкретная помощь Украине, чтобы мы становились на ноги?! Если мы будем бедными, как сегодня, мы никому не нужны! На 90% все зависит от нас самих. Не надо ходить по всему миру с протянутой рукой. Сегодня бюджет Украины на 70% заимствован", - заявил Кучма

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 Бу га га га га  .  Українське  бу га га га .   Для  мене є приємним ,  якщо  Вам сєктантам не приємно і  не комфортно  .

 

Після  захисту Гані  чорноротої  з Вашої сторони буду  вважат  що Ви спустились  на те дно ,  з якого  моє бугага вже комплімент .

 

попердження за перехід на особистості.

останнє. 

 

 

 

Лицемер и истеричка ты, дружище.  

 

аналогічно.  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

попердження за перехід на особистості.

останнє. 

 

 Я  звик називати  речі  своїми іменами .  Одне уточнення  на особистість чи особистості ? Перехід  на особистості  в  множині ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


аналогічно. 

 

 

Совершенно разные вещи.  

 

 

Вот это переход на особистости.

 

 

 


Я можу. DA!, Аквариус, наприклад. Працюють чотко по методичкам мінстеця. Ой, це ж перехід на особистості!  Та похуй!

 

И вот это.

 

 

 

 


зауваж, дурне стерво

 

И это:

 

 

 

 


Товарищь Йожин работает тоньше, тщательнЕе, не так, как ремесленники от клавы DA! и Аквариус

 

 

 

 


Подивися у дзеркало. Тебе Порося із свєю шоблою опускає, так чи інакше, мало не шодня

 

И вот это тоже

 

 

 

 


Почему я не удивлен, когда одно унылое говно цитирует второе?

 

Вот это вооще ватно, имхо

 

 

 

 


цей текст то занадто складна штука для выдсотків так 90% українців.

 

А это опять обсуждение оппонента, а не темы

 

 

 

 


З якої ви ви планети, шановна? Ну як тут не мбу-га-гакнути?

 

А это вооще неописуенное

 

 

 

 


 Та я  в курсі , хто  не  цілує ікону Ющенко той  не українець . У вас все просто .

 

И это о форумных юзерах:

 

 

 

 


повторюсь - даремно тут дають волю порохні яка гаже вражин, бо колабораціоніст - 100%-ний зрадник в тилу

 

И это тоже

 

 

 

 


Саме в цей момент порохня набирає в легені повітря, щоб об'явити Ротожоп борцем із злочинним режимом, і одним із спонсорів Майдану

 

А это в целом о украинцах,  да

 

 

 

 


адиннарот. Точно как кацапы сцутся от своего хуйла - смотри как наебал, развел всех, молодец, так этих европидаров-диберастов. И это все сидя по шею в говне...

 

А это опять переход на наши-ваши личности, ога.

 

 

 


Почему как не педрот так юлькойобнутый на всю голову? С таким комплексом неполноценности лучше удавиться к хуям...

 

Это только по паре страничек с тех тем, в которых ты была и писала.  Но всего перчисленного канешна ж не видела.   :)

 

Бань  лучше сразу, потому что на хамство я всегда буду отвечать ассиметрично. 

 

ЗЫ Кстати,  на хозиных хабалок и держателей для головы вы натолкнулись после того, как лайкали его хамство по отношению к другим. 

 

Тыж тетька умныя, могла бы выводы и сделать.  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...