Перейти до змісту

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении


Recommended Posts

Додам і  я кілька маленьких картинок у правільном направленії..

 

ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ ОТКРЫЛ В ОДЕССЕ ДЕТСКИЙ ЛАГЕРЬ «ВИКТОРИЯ» (ФОТО)
26-05-2017, 21:06
 
0
 
 
 

 

 

http://moldavanka.info/uploads/posts/2017-05/medium/1495816929_zpnauhj1mnq.jpg

Сегодня, 26 мая, во время своего визита в Одессу президент Украины Петр Порошенко открыл детский лагерь «Виктория» на 411-й батарее.

 

http://moldavanka.info/news/1779-prezident-ukrainy-otkryl-v-odesse-detskiy-lager-viktoriya-foto.html

 

 

В Одессе сгорел детский лагерь, открытый недавно Порошенко
16 сентября 2017, 13:31

v-odesse-sgorel-detskij-la_334590_p0.jpg

В одесском лагере "Виктория" возник пожар около 23:30 пятницы

Источник: https://delo.ua/ukraine/v-odesse-sgorel-detskij-lager-otkrytyj-nedavno-poroshenko-334590/ © delo.ua

 

 

 

 

 

censor_news_big3.jpg

 

"ВЧИТЕЛЬКА РОКУ - 2016", ЯКУ НАГОРОДИВ ПОРОШЕНКО, ПОДАЛАСЯ ДО ЛОНДОНА ПРАЦЮВАТИ ДОГЛЯДАЛЬНИЦЕЮ Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/vchitelka-roku-2016-yaku-nagorodiv-poroshenko-podalasya-do-londona-pracyuvati-doglyadalniceyu-1040340.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А для цієї частини новин потрібно до кожної з них наприкінці обов’язково дописувати: «Нагадуємо, мова йде про країну, в якій йде війна з ̶й̶о̶б̶н̶у̶т̶и̶м̶ ̶с̶у̶с̶і̶д̶о̶м̶ ядерною державою».

9. У третьому кварталі 2017 року (липень-вересень) реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України підвищився на 2,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року...

А потрібо вдесятеро більше, аби тільки почати вилазити з дупи. Притому ми знаємо, як вони рахують  :(

 

http://uapolitics.com/topic/35166-popul%D1%96zm-chi-el%D1%96tizm/?view=findpost&p=993066 

Польща, номінальний ВВП на душу - 12 316 USD

Україна, номінальний ВВП на душу - 2 194 USD

Відставання, разів - 5,61

Років на подолання відставання - 10

Необхідний темп щорічного зростання Т = Відставання1/Років = 5,611/10 = 18,83%

 

32. На дороги в 2018 году выделят 40 млрд гривен, - Порошенко.

За 2 роки, якщо інформація Омеляна достовірна, капітально відремонтовано усього 3 тис. км з 170 тис. наявних. З врахуванням запланованої девальвації гривні, на наступний рік декларується виділення практично тих самих грошей, що й поточного. Це означає швидке планове перетворення теперішніх автошляхів загальнодержавного значення на суцільне бездоріжжя вцілому вже за кілька років.

 

Під керівництвом ставленика олігархії країна відчалила в прірву першого місця в переліку останніх.

...

В стране были проблемы, мы зашли чересчур далеко!

Первое место в списке последних нам казалось не так глубоко.
Что же нам делать, куда бежать? Дайте совет мудрецы!
И кто-то шепнул «Выбирайте немедля человека из Винницы!»
 
http://picua.org/img/2017-11/21/yfoh9s6elyui9v3oy69v18krl.gif
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Мая ж ти мася (с) неосвічена, обісралася і тою дупою хизуєшся?!  :nose3:

Порівняй це реальне фото відкритого сьогодні центру з рендерінгом 3D-проекту за своїм посиланням з минулого! В серпні, коли в мережу виклали ті твої перші "фотки", в ці палати з коридорами ще не ступала нога штукатура, а не те щоб майстра з доведення інтер'єрів.

 

Не намагайся тримати усіх за себе. Тут "бризкають слиною" не на свіжий асфальт, наприклад, а на дебілів, що намагаються видавати неприпустимо мізерні обсяги ремонту автошляхів за просування країни вперед. Тому що гройсмано-порошенківськими темпами кожен їх кілометр мусив би чекати своєї черги 170 років. І саме через це відчалювання вже років за 10-15  дві третини з 170 тис. км планово мусять перетворитися в колишні автошляхи. Засвой це нарешті!

Вот что в вас "юльках" выдаёт полное родство с кацапьём, так это любовь к говну. Рассказать там, про "обосраться", гавно, и т.д. и т.п. Ну, что сказать? Однояйцевые братья.

Ты, надеюсь, с лупой посчитал домики на стенах, а! и жирафов. Тени, там, оттенки, блики на месте? :D

 

Вы "юльки" настолько убогие, что в своей убогости достигли вершин, тут сложно что-то возразить. И вам кажется, что вы на высоте. Только у вас мир перевёрнут, а на самом деле - это днище, которое вы продолжаете углублять.

 

 

хі-хі (с)  :nose3:Ну за шо завгодно могли ці двоє потеревеніти так люб'язно! Наприклад про те, що зусиллями усієї олігархомафії юліна конфіскація награбованого в Ахметки захлинулася на рівні усього лише 2 млрд. доларів. До того ж, напевно, РІнат вже був в курсах про качанівські перспективи візаві. Так що фотка гарна, з андерграундом!

Та не... То она обсуждает как заасфальтировать 170 тыщ километров за два дня. А так да - враги!

 

А, вообще, благодарность этому форуму за существование. Это такой себе "Уголок оратора" в Гайд-парке Лондона. Дурь "юльков", зрадоёбов и ваты  видна издалека.

 

Ну, что. Продолжим выволакивать нечисть на белый свет.

 

ДП «Антонов» домовилося з Об’єднаними Арабськими Еміратами про співпрацю у виробництві літаків Ан-132 і Ан-70.

 

https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/2348195-ukraina-domovilasa-z-oae-pro-spilne-virobnictvo-litakiv.html

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ты, надеюсь, с лупой посчитал домики на стенах, а! и жирафов. Тени, там, оттенки, блики на месте?  :gigi:

Сам рахуй, якщо не бачив ніколи рендерінга з 3д-макса чи автокада. Ти опублікував розміщені в мережі за 3 місяці до Порошенківської презентації начеб-то реальні фотки интерь'єрів з меблями і дитячими іграшками, яких тоді не існувало в природі, і продовжуєш наполягати на власній правоті.  :X

 

Маде ін Йожин з бажин 

DOGD4nsX0AAHTHt.jpg

 

Реальність.

630_360_1511186803-5856.jpeg

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Вы "юльки" настолько убогие, что в своей убогости достигли вершин, тут сложно что-то возразить.

Щоб щось мені заперечити, потрібно для початку сприймати дійсність такою, як вона є. А не малювати у відповідь фейки про покращення під час погіршення.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Шо тут, юлькі біснуються, що відкриває не Юля? Вона любила свого часу все відкривати, кругом свого писка сунула. От тільки бдосі чогось так випало, що більше відкривала вантажівкі з таміфлю а не дитячі лікарні :weep: непощастило :)
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я ж кажу - любітельніца відкривати, а зараз Юльків жаба чавить, що Педро відкриває, а не вона :)

тут уже говорили о разнице должностей президента и премьера. Но даже не в этом дело. А в том, что эти открытия кондитера подаются как непреложные факты всеобщего благоденствия и процветания, что вступает в непримиримое противоречие с состоянием дел и воспринимается только как показушная ложь, типа потемкинских деревень

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я ж кажу - любітельніца відкривати, а зараз Юльків жаба чавить, що Педро відкриває, а не вона

 

Вот уж кого тут плющит, так это тебя с Бажиным от Тимохи. Каждый второй пост без упоминания юльков или юльки не обходится.

 

Вы ж не опровергаете хреновые события или новости, вы пытаетесь зафлудить проблемы дутыми и сомнительными успехами в лучших традициях совкопропаганды.

Ну и попутно в тех самых традициях кричите "кругом враги", называя каждого первого юльком.

Вам для полного счастья не хватает железного занавеса, чекистских троек и функционирующей системы ГУЛАГ.

Министерство пропаганды и грабящая страну власть у вас уже есть.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

В Україні відкриється Офіс японського урядового агентства “Джайка”.

 

Віце-президент Японського агентства міжнародного співробітництва “Джайка” (JICA) Казухіто Кошікава перебуває в Києві з метою відкриття в Україні Офісу агентства.

 

..................

"

У ході зустрічі Казухіто Кошікава зазначив, що позитивно вражений ходом реформ в Україні, зокрема відзначив важливість макроекономічної стабілізації економіки України в непростих політичних та економічних умовах.

 

“Попри багато викликів Україна багато працює над позитивними змінами. Ви також забезпечуєте мир і стабільність не лише в Україні, але і Європі та світу, дозвольте висловити вам свою повагу за це. Ми також раді можливості відкрити Офіс “Джайки” в Україні саме зараз, у знаковий рік Японії в Україні та 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами”, - наголосив Казухіто Кошікава."

..................

 

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2348045-ofis-aponskogo-uradovogo-agentstva-dzajka-vidkrietsa-v-ukraini-minekonomiki.html

 

Да шож такое(с). Японцев тоже порохоботы покусали.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот уж кого тут плющит, так это тебя с Бажиным от Тимохи. Каждый второй пост без упоминания юльков или юльки не обходится.

 

Вы ж не опровергаете хреновые события или новости, вы пытаетесь зафлудить проблемы дутыми и сомнительными успехами в лучших традициях совкопропаганды.

Ну и попутно в тех самых традициях кричите "кругом враги", называя каждого первого юльком.

Вам для полного счастья не хватает железного занавеса, чекистских троек и функционирующей системы ГУЛАГ.

Министерство пропаганды и грабящая страну власть у вас уже есть.

 

Я теж вражений як вони кидаються на ту Юлю. Це ж як її бздить пан Порошенко , що його посіпаки так реагують.

 

2 посіпаки : Я не юльок єжелі чо. І не був ніколи. Для мене що Педро, що Юля одного лісу поганки.

Link to comment
Share on other sites

 

 


2 посіпаки : Я не юльок єжелі чо. І не був ніколи. Для мене що Педро, що Юля одного лісу поганки.

Ну а меня, видимо, записали в юльки потому, что голосовал за кыцюндера против чугуния.

Link to comment
Share on other sites

Ну а меня, видимо, записали в юльки потому, что голосовал за кыцюндера против чугуния.

 

Ну я тоді порохобот, бо чорт мене смикнув втюхатись в оті 54 % . Думав швидше влада буде легітимнв в країні.

Помилявся. До сих пір немає. Бо легітимнсть це не тільки разові цифри рейтингу на виборах, а ї подальші дії влади..

А там той рейтинг вже під нуль.Разом з легітимністю та репутацією . Якщо у влади репутація під нуль, то і влади немає. 

Тільки назва.

Link to comment
Share on other sites

Шо тут, юлькі біснуються, що відкриває не Юля? Вона любила свого часу все відкривати, кругом свого писка сунула :weep: . От тільки бдосі чогось так випало, що більше відкривала вантажівкі з таміфлю а не дитячі лікарні :weep: непощастило :)

 

хай біснуються, але для здоров'я сектантів це не дуже добре :weep:постійний стрес  :consul: ну що поробиш ... диванні бойці потрібні, ось і кидає Вана їх на амбразури :D  

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Японцам об этом расскажи.

 

А що це за відомство не розкажеш ? Тільки чур у вікі не лазити. Ти ж освічена людина і не просто ж аби що ляпнув .

Так ? Ну і що це за відомство японське  ? Бо в Японії теж різні люди є..

Link to comment
Share on other sites

хай біснуються, але для здоров'я сектантів це не дуже добре :weep:постійний стрес  :consul: ну що поробиш ... диванні бойці потрібні, ось і кидає Вана їх на амбразури :D  

 

Та шо ж ви так разом з шоколадним ту Юлю сците ? Аж цікаво.

 

Ти я так розумію не з дивану пишеш ? З окопу ? На сапьорній лопатці під свист куль ?

Link to comment
Share on other sites

Ну а меня, видимо, записали в юльки потому, что голосовал за кыцюндера против чугуния.

 

і я, і я!

а шо було робити...

Ну я тоді порохобот, бо чорт мене смикнув втюхатись в оті 54 % . Думав швидше влада буде легітимнв в країні.

Помилявся. До сих пір немає. Бо легітимнсть це не тільки разові цифри рейтингу на виборах, а ї подальші дії влади..

А там той рейтинг вже під нуль.Разом з легітимністю та репутацією . Якщо у влади репутація під нуль, то і влади немає. 

Тільки назва.

 

і я, і я!

а шо було робити...

 

то хто ж я є? юльок-порохобот?

Link to comment
Share on other sites

Экспорт товаров из Украины в Евросоюз вырос на 28%.

Экспорт товаров из Украины в январе-августе по сравнению с аналогичным периодом прошлого года вырос на 21,1% - до 27,5 млрд грн, при этом экспорт в страны Европейского Союза вырос на 27,9% - до 11 млрд долл.
 

 

Вот за это и ненавидят Порошенко. За то, что отрывает Украину от "русского мира", за безвиз, за то, что ведёт Украину в Европу.

 

Потому и беснуются орки и кремляди в бессильной злобе.

 

Ну, а мы? А мы будем и дальше вытягивать эту нечисть на свет Божий.

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

і я, і я!

а шо було робити...

 

і я, і я!

а шо було робити...

 

то хто ж я є? юльок-порохобот?

 

Ясна річ за Януковича. Принаймні він був  лідером ПР . Як і Порошенко , коли її заснував.

 

Логічно ? 

Link to comment
Share on other sites

То: "любителю ВВП", положи этот сайт себе в закладки.

 

У жовтні 2017 року споживчі настрої українців покращилися: індекс споживчих настроїв (ІСН) становив 62,6, що на 3,6 п. більше, ніж у вересні. Найсуттєвіше змінились оцінки поточного становища. Про це свідчать дані дослідження споживчих настроїв в Україні, яке щомісяця здійснює GfK Ukraine.

 

У жовтні 2017 року споживчі настрої українців покращилися: індекс споживчих настроїв (ІСН) становив 62,6, що на 3,6 п. більше, ніж у вересні. Найсуттєвіше змінились оцінки поточного становища. Про це свідчать дані дослідження споживчих настроїв в Україні, яке щомісяця здійснює GfK Ukraine.

У жовтні 2017 року індекс споживчих настроїв (ІСН) склав 62,6, що на 3,6 п. вище, ніж у вересні.

Індекс поточного становища (ІПС) зріс на 5 п. і наразі дорівнює 60. Cкладові цього індексу змінились таким чином:

  • індекс поточного особистого матеріального становища (х1) склав 52,4, що на 3,6 п. вище від показника у вересні;
  • індекс доцільності великих покупок (х5) піднісся на 6,4 п. та встановився на позначці 67,6.

Індекс економічних очікувань (ІЕО) піднявся на 2,8 п. – до рівня 64,4 у жовтні. Динаміка складових цього індексу виглядає так:

  • індекс очікуваних змін особистого матеріального становища (х2) збільшився на 4,7 п. порівняно з минулим місяцем та дорівнює 59,4;
  • індекс очікуваного розвитку економіки країни протягом найближчого року (х3) дещо зменшився та склав 59,7;
  • індекс очікуваного розвитку економіки країни впродовж найближчих 5 років (х4) становить 74,1, що на 4,1 п. вище за вересневий показник.

Очікування українців щодо безробіття у жовтні покращилися: показник індексу очікуваної динаміки безробіття опустився на 2,6 п. та склав 128,3. Невеликі зміни відбулися в індексі інфляційних очікувань, який збільшився на 0,6 п., склавши 185,8. Так само незначно змінилися і очікування українців щодо курсу гривні впродовж найближчих 3 місяців: індекс девальваційних очікувань зменшився на 0,4 п. - до значення 156,6.

 

«Позитивні зміни в споживчих настроях українців є наслідком зростання пенсій у жовтні поточного року, а також очікувань запланованого збільшення: стипендій у листопаді та мінімального розміру заробітної платні на початку наступного року», – коментують аналітики GfK Ukraine.

 

http://www.gfk.com/uk-ua/rishennja/press-release/cci-oct-2017/

Link to comment
Share on other sites

http://i12.pixs.ru/storage/7/9/7/dodojpg_5535331_28389797.jpg

 

ось вони реальні біці, а не диванні хвілософи, політики тощо. :D щось мені підсказує, що це креатив дідусівіців (можливо сам grand old man дав поцілувати портретик багіні і

на амбразури дівчат направив  :rider: на банківськи паніка  :consul: 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Экспорт товаров из Украины в Евросоюз вырос на 28%.

 

Экспорт товаров из Украины в январе-августе по сравнению с аналогичным периодом прошлого года вырос на 21,1% - до 27,5 млрд грн, при этом экспорт в страны Европейского Союза вырос на 27,9% - до 11 млрд долл.

 

https://www.unian.net/eurobusiness/2198591-eksport-tovarov-iz-ukrainyi-v-evrosoyuz-vyiros-na-28.html

 

 

Вот за это и ненавидят Порошенко. За то, что отрывает Украину от "русского мира", за безвиз, за то, что ведёт Украину в Европу.

 

Потому и беснуются орки и кремляди в бессильной злобе.

 

Ну, а мы? А мы будем и дальше вытягивать эту нечисть на свет Божий

Доля экспорта в ЕС в составе украинского экспорта составила 40%, при этом доля России составила 9,5%.

Оттуда же.

 

Это называется выбор выгодного ракурса. То, что ЕС - это не одна страна, а множество - стыдливо задвигаем ногой под плинтус.  И вот таким легким движением ноги получается офигенная победа. А вот когда глядеть по странам - получается зрада. Потому что у нас до сих кремлята - лидеры по объему экспорта.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...