Перейти до змісту

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении


Recommended Posts

 

 


І що ж конкретно багіня зробила для того, щоб економіка не залежала від "монокультурної" металургії ?

 

Нічого, підтимувала екстенсивну економіку по завєтам Кучми. А що вана взагалі могла зробити? Хіба натягти мордяку, випучити очі і вєщать тупі лозунги. А, ну ще залякувать недалеких бабок -зубожіння, геноцид -  оце вона спец :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нічого, підтимувала екстенсивну економіку по завєтам Кучми. А що вана взагалі могла зробити? Хіба натягти мордяку, випучити очі і вєщать тупі лозунги.

например, в разы подняла ВВП, прекратила веерные отключения электричества, провела первую и до сих пор единственную прозрачную приватизацию

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Розповідайте свої казки бабкам на лавках, стільки брехні, як юлькі і сочуіствующіє навіть кацапи не продукують. Хоча останнім часом їх стає все складніше відрізнити одне від одного :X

Змінено користувачем snowbird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


это факты

Скажімо так, не всі факти. Що доводить криза 2009 і знецінення гривні. І кількість займів, а їх віддавати треба. Я ж кажу - екстенсивна економіка і недалекоглядні рішення. Застарілий тип керівництва, хоча чого чекати від колишніх комсомольців, наступників комуняк.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скажімо так, не всі факти. Що доводить криза 2009 і знецінення гривні.

кризис 2009го не привел к обесцениванию гривны, а обесценивание гривны стало толчком к кризису. Факт того, кто ее обесценивал, думаю, вы и сами помните

І кількість займів, а їх віддавати треба.

взятые тогда займы незаметны по сравнению с гигантскими займами, берущимися кондитером

Я ж кажу

а вот это не факты, но лишь оценка))
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та невже ще один постановник діагнозів

 

Как говорит мой клиент и по совместительству психиатр, у психа никогда не возникает сомнений в своей нормальности. Он скорее посчитает психами всех вокруг, чем заподозрит в том, что с ним что-то не в порядке.

 

 


це Ви про свою бригаду, борцуни з здоровим глуздом?

Раз вы неспособны даже гипотетически предположить, что вы ошибаетесь (в чем-то или в ком-то) - то вы или фанатик, или псих. Разница в общем-то невелика.

 

Не, ну есть еще один вариант. Вы знаете, что вы пишете чушь, но никому в этом не признаетесь и будете продолжать писать все ту же чушь. Кто так делает и почему - не вызывает особых сомнений.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Как говорит мой клиент и по совместительству психиатр

 

Серйозне знайомство, можна цілком ставити діагнози по інету, гроші беріть, що ж Ви безкоштовно працюєте?

 

 


у психа никогда не возникает сомнений в своей нормальности

Це банальне околопсихологічне словоблудіє можна вживати до  будь-кого в будь-якій ситуації і чесати при цьому своє розпухше его.

 

 

 


Раз вы неспособны даже гипотетически предположить, что вы ошибаетесь

Аплодую, от звідки Ви все знаєте про наявність чи відсутність в мене рефлексій і сумнівів? Певно Ви не тільки психіатр по інету а і екстрасенс по інету.

 

А загалом, от я Вас зачіпала особисто? Наведіть приклад, ось до цього. Бо виглядає, як бригадний наїзд і оббріхування.

 

 

 


Вот уж кого тут плющит, так это тебя с Бажиным от Тимохи. Каждый второй пост без упоминания юльков или юльки не обходится. Вы ж не опровергаете хреновые события или новости, вы пытаетесь зафлудить проблемы дутыми и сомнительными успехами в лучших традициях совкопропаганды. Ну и попутно в тех самых традициях кричите "кругом враги", называя каждого первого юльком. Вам для полного счастья не хватает железного занавеса, чекистских троек и функционирующей системы ГУЛАГ. Министерство пропаганды и грабящая страну власть у вас уже есть.

 

ЗІ Те, що Тимошенко - хуйлова подружка і ворог України в мене сумнівів дійсно нема :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


а вот это не факты

Факти, просто ліньки довго шукати і писати все одно це не має сенсу. Хто захоче -сам знайде. Все є, як мінімумс статистика, яка говорить, що позитивні показники економіки в той період це результат ще кучмівського нарощування виробництва і видобутку+сприятливі ціни на залізо і загалом ресурси+кредити в нерозумних кількостях. Тому воно все і гавконуло в момент, як тільки впав попит на ринку із-за кризи.

Link to comment
Share on other sites

А загалом, от я Вас зачіпала особисто?

Та я тут цитировать упарюсь, сколько раз вы раздавали "юльков" и поминали Тимоху после моих сообщений. И не я один.

 

Вот и сейчас - речь шла про сравнение долей экспорта Украины, и что сравнивать эти доли надо между конкретными парами государств, и не группировать статистику всех членов ЕС в одну цифру. Вот каким боком к этому всему юльки и Тимоха?

 

Хрен с ним - нравится кому-то сортировать по признакам, пожалуйста - но делайте же это до конца. Сравниваем. Есть ЕС и кремлята. В ЕС мы экспортим условных 40%, кацапам 10%. А о том, что суммарный ВВП у стран ЕС не в 4, а раз так в 15 больше кацапского - скромно молчим. И это с учетом того, что с ЕС у нас ЗСТ, а с Кацапстаном действие ЗСТ приостановлено. Победа? Та нефиг делать. Чудеса избирательной статистики.

 

И то, что эти 10% не когда нибудь, а во время войны и скоро уже как четырехлетней оккупации - так тоже должно быть, это тоже победа.

 

Но вы ж не укоряете своего единоверца в нелогичности, проще раздать "юльков" оппонентам и дело с концом.

 

ЗІ Те, що Тимошенко - хуйлова подружка і ворог України в мене сумнівів дійсно нема

 

А у меня нет сомнений, что Порох как минимум не враг хуйлу. И если Тимоха сидит на жопе ровно со своими 19 штыками в раде, то Порох - президент, верхоглавком и рулит внешней политикой.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

ЗІ Те, що Тимошенко - хуйлова подружка і ворог України в мене сумнівів дійсно нема :D

:D А хоть один факт есть, или только хи-хи?

Факти, просто ліньки довго шукати і писати все одно це не має сенсу.

понял, их нет

Link to comment
Share on other sites

а есть вот такой, например, факт - Ющенко снял Тимошенко с премьерства когда она занялась коррупцией Порошенка. Это очень упрямый факт

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та я тут цитировать упарюсь, сколько раз вы раздавали "юльков" и поминали Тимоху после моих сообщений.

Це неправда, Вас я не зачіпала, навпаки пітримувала щодо науки і релігії.

А юльків чіпаю, це так, регулярно, після того, як з подачі дідуся мене записали в порохоботи. Про що майже під кожним моїм дописом в тему і не в тему нагадують. А ще погрожують фізичною розправою і вбивством. Я не збираюсь це ковтати. Це вже щоденний спорт, не я його почала, та я приймаю участь :D

 

 

 


Вот и сейчас - речь шла про сравнение долей экспорта Украины, и что сравнивать эти доли надо между конкретными парами государств, и не группировать статистику всех членов ЕС в одну цифру

Науковці так не вважають, і я теж.

 

 

 


И то, что эти 10% не когда нибудь, а во время войны и скоро уже как четырехлетней оккупации

Погано, сподіваюсь буде 0. Але я хочу Вас спитати - який відсоток людей готовий терпіти незручності заради цього? От мало я знаю людей, які готові були в 15 опалювати квартири паркетом, щоб не купувати газ у кацапів. Всі інші хочуть комфорту і вернітє всьо взад і долар по 5. Я чую щоденне виття "зубожіння, тарифи, нема роботи, нащо це все було, це вигідно владі" . А що ж в Харкові, приміром? В нас все абсолюно було зав'язане на кацапів, і промисловість і сфера послуг і навіть туризм. В таких умовах ці 10% виглядають дивом, і радує те, що вони знижуються щороку.

 

 

 


проще раздать "юльков" оппонентам

Проще, бо в цій темі про позитивні зрушення, на один пост Бажина 3 сторінки беззмістовного срача з звинуваченнями реальними і висмоктаними з пальця і перехіж на особу ТС. То це хто зафлуджує тему? Щось в темі петя - гандон такої злагодженої бригадної роботи уявного мінстеця ніяк не видно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ющенко снял Тимошенко с премьерства когда она занялась коррупцией Порошенка

 

Це однозначно заговор!!!Вже тоді було ясно, що Педро прийде до влади, бо Овоча вигонять :weep:

Link to comment
Share on other sites

Це однозначно заговор!!!Вже тоді було ясно, що Педро прийде до влади, бо Овоча вигонять :weep:

это не зазговор, а круговая порука воровского сходняка

Ні, цілком підтверджує :D

полностью опровергает :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


к окулисту ходил, он тоже подтвердил, что опровергает

Ну я пас, не фахівець, але тут на форумі маса людей, що ставлять діагнози прямо по інету! при цьому безкоштовно! gut und günstig - рекомендую :D

Link to comment
Share on other sites

к окулисту ходил, он тоже подтвердил, что опровергает :D

+=================================================================+

Не дивуйся, тут така особливість: вона бачить лише те що їй до вподоби, навідь якщо там цього нема і близько. 

Наприклад, бачить "патріотизм" у зраді дрища, а конкретно - у його мумурандумі та універсалі. Я знаю лише 

два таких випадки: це сам дрищ, що вважає це виявом офігенного патріотизму, та його адептка - псиса. 

Цікаво, мо хтось ще відгукнеться? Щоб збільшити колекцію неадекватів...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Науковці так не вважають, і я теж.

Ну может быть вы тогда обоснуете свое мнение? Можно привлечь ученых, я не против.

 

 


Проще, бо в цій темі про позитивні зрушення, на один пост Бажина 3 сторінки беззмістовного срача з звинуваченнями реальними і висмоктаними з пальця і перехіж на особу ТС. То це хто зафлуджує тему?

Потому что это не победа, а фейк, выданный за победу и сотворенный применением выборочной статистики.

Link to comment
Share on other sites

Скажімо так, не всі факти. Що доводить криза 2009 і знецінення гривні.

Наприкінці 8 року просіли всі країни одночасно. Навіть США. Тренди за посиланням.

 

В 2009 році просіли усі. Україна постраждала найбільше через економічну монокультурність, бо обвалився світовий ринок металургії, на експорті до якого в нас усе трималося. В 2009 році проти 2008 р. ми втратили 36%, які вдалося повернути лише до 2013 р.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Неа, не хочу - тільки срачі, все одно до цього все скочується, нащо трєпихацця?

На конструктивную критику - "юльки", "ольгинцы", "подхуйлятники".

 

На попытку конструктивного диалога - нихачу, зачем трепыхаццо.

 

Продуктивненькое отчаливание, чоужтам.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...