Перейти до змісту

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении


Recommended Posts

Предлагаю обратиться в первую очередь к тем, кто брал

DVSDSqHXUAA1486.jpg

+======================================================================+

А що тут дивного? При Юлі було зростання, їй довіряли і давали кредити. Хряк швидко

втратив довіру, тому його боргові зобов"язання навідь з 10+% дохідністтю купувати 

бажаючих не було. А зараз нашому шоколадному ніхто позичати не хоче - бо нема 

сенсу, все одно вкрадуть! Хоча він і тримає пальці зхрещеними. І найбільше нашу 

иліту дратує вимога: "Спочатку результативні реформи, а лише потім - кредити".

Link to comment
Share on other sites

Сейшели та Мальдіви, або Куди емігруватиме Порошенко, коли його засудять в Україні?

https://24tv.ua/seysheli_ta_maldivi_abo_kudi_emigruvatime_poroshenko_koli_yogo_zasudyat_v_ukrayini_n923144

923144.jpg?201802144600

Якщо бодай на мить уявити гіпотетичну втечу Петра Порошенка та його команди з країни, то, слід визнати, варіантів для отримання притулку у них небагато.

Власне, їх немає зовсім. В цьому питанні навіть Янукович перебував у кращому становищі.

Читайте також: Раз на рік можна собі дозволити, – невістка Порошенка про відпочинок на Мальдівах

У патовій ситуації нинішню українську владу не прихистить ані Схід (читай – Росія), ані Захід. В розпорядженні гіпотетичних біженців з Банкової та Грушевського лишається хіба що Африка, або Близькій Схід, хоча це, зрозуміло, жарт.

А от не жарт те, що, доводячи ситуацію до крайнього абсурду, українська влада не розуміє зовсім елементарних речей. Їй здається, що "батл" між "порохоботами" та "зрадофілами" завершиться внічию, і що дискусія на тему, чи морально Президенту та генпрокурору зубожілої воюючої країни відпочивати відповідно на 500 і 50 тисяч доларів, помалу зійде на пси. А якщо й не зійде, то лідер країни викладе на стіл свої звичні козирі – отриманий в муках безвіз та те, що війна з Росією обмежилася тільки "ДНР" та "ЛНР" і що сепаратизм не поширився, приміром, на Харківську чи Одеську область. Мовляв, плюси правління Порошенка превалюють над його "маленькими" людськими слабкостями.

Зрештою, соціуму вкотре нагадають, що наш Президент – бізнесмен (знали, кого обирали!), а відтак має право на цілком "бізнесменський" відпочинок приблизно на півмільйона в іноземній валюті. Те саме стосується і генпрокурора, в якого діти (або ще якась рідня) також причетні до активного заробляння грошей. Те, що вся правляча верхівка України є тотальними бізнесменами, ні в кого не викликає сумніву. Проте краще б вони були бодай трохи філософами та провидцями. Або просто добрими аналітиками, здатними до усвідомлення причинно-наслідкових зв'язків.

А наслідки для Порошенка та Ко після Мальдив-Сейшел полягають передусім в тому, що ці діячі, по-перше, провокують до себе недовіру, неприязнь і доволі зневажливе ставлення, а, по-друге, стають не бажаними на політичній шахівниці фігурами. Не бажаними для Заходу, певна річ. Але проблема влади в тому, що, звикнувши плювати на думку власного народу, аналогічний спосіб дій вона переносить й на західних партнерів. А ті подібні речі не пробачають, про що Порошенкові й Луценкові вже було надіслано кілька чітких та зрозумілих сигналів.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+======================================================================+

А що тут дивного? При Юлі було зростання, їй довіряли і давали кредити. Хряк швидко

втратив довіру, тому його боргові зобов"язання навідь з 10+% дохідністтю купувати 

бажаючих не було. А зараз нашому шоколадному ніхто позичати не хоче - бо нема 

сенсу, все одно вкрадуть! Хоча він і тримає пальці зхрещеними. І найбільше нашу 

иліту дратує вимога: "Спочатку результативні реформи, а лише потім - кредити".

Ну тепер віддавай то що твоя юлька напозичала, чого ниєш   :weep:  :lol2:  

 

Гроші треба не позичати, а заробляти.  :pleasant:

 

Reload Page to see tweet..Link..

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ну тепер віддавай то що твоя юлька напозичала, чого ниєш   :weep:  :lol2:  

 

Гроші треба не позичати, а заробляти.  :pleasant:

 

Reload Page to see tweet..Link..

+===============================================================+

Повернеться до влади, прошерстить олігархів, зробить сотню "Криворіжсталь" 

процесів - ось грошики і будуть! А то педроти варнякають: у кожного українця є

золоті злитки, Мальдіви - то для середнього класу, а взагалі - українці багато їдять!

 

Пи.Си. Спочатку підняли тарифи в десять разів, а потім, через три роки - зарплати 

втричі. І то - лише деяким! Бо педроти!

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Давно хотел сделать этот поиск.

Не разочарован.

 

Як на мене, то саме за часи її прем"єрства я жив найкраще.

Коли вона була прем"єром - я жив найкраще.

При Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

Бо коли ЮВТ була прем"єром - я жив найкраще!

При Юлі-прем"єрі я жив в Україні найкраще!

Завдяки чому при Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

Але при Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

За часів її прем"єрства я жив найкраще.

І я голосуватиму за неї, бо за часів її прем"єрства я жив найкраще!

При Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

При її прем"єрстві я жив найкраще.

Це вона робила, як була прем"єром, Я тоді жив найкраще.

І, коли вона була прем"єро, я жив найкраще.

Я найкраще жив при прем"єр-міністі Тимошенко.

При Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

А за Юлі-прем"єра я жив найкраще.

Моє життя (в економічному сенсі) при Юлі-прем"єрі було найкраще.

При Юлі-прем"єрі жилося найкраще.

І Тимошенко мені ближча, бо при її прем"єрстві я жив найкраще,

І за часи її прем"єрства я жив найкраще!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Давно хотел сделать этот поиск.

Не разочарован.

 

Як на мене, то саме за часи її прем"єрства я жив найкраще.

Коли вона була прем"єром - я жив найкраще.

При Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

Бо коли ЮВТ була прем"єром - я жив найкраще!

При Юлі-прем"єрі я жив в Україні найкраще!

Завдяки чому при Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

Але при Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

За часів її прем"єрства я жив найкраще.

І я голосуватиму за неї, бо за часів її прем"єрства я жив найкраще!

При Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

При її прем"єрстві я жив найкраще.

Це вона робила, як була прем"єром, Я тоді жив найкраще.

І, коли вона була прем"єро, я жив найкраще.

Я найкраще жив при прем"єр-міністі Тимошенко.

При Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

А за Юлі-прем"єра я жив найкраще.

Моє життя (в економічному сенсі) при Юлі-прем"єрі було найкраще.

При Юлі-прем"єрі жилося найкраще.

І Тимошенко мені ближча, бо при її прем"єрстві я жив найкраще,

І за часи її прем"єрства я жив найкраще!

:weep:  :weep:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Давно хотел сделать этот поиск.

Не разочарован.

 

Як на мене, то саме за часи її прем"єрства я жив найкраще.

Коли вона була прем"єром - я жив найкраще.

При Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

Бо коли ЮВТ була прем"єром - я жив найкраще!

При Юлі-прем"єрі я жив в Україні найкраще!

Завдяки чому при Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

Але при Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

За часів її прем"єрства я жив найкраще.

І я голосуватиму за неї, бо за часів її прем"єрства я жив найкраще!

При Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

При її прем"єрстві я жив найкраще.

Це вона робила, як була прем"єром, Я тоді жив найкраще.

І, коли вона була прем"єро, я жив найкраще.

Я найкраще жив при прем"єр-міністі Тимошенко.

При Юлі-прем"єрі я жив найкраще.

А за Юлі-прем"єра я жив найкраще.

Моє життя (в економічному сенсі) при Юлі-прем"єрі було найкраще.

При Юлі-прем"єрі жилося найкраще.

І Тимошенко мені ближча, бо при її прем"єрстві я жив найкраще,

І за часи її прем"єрства я жив найкраще!

+====================================================================+

І що??? Це ОБ"ЄКТИВНИЙ факт: ПРИ ТИМОШЕНКО-ПРЕМ"ЄРІ Я ЖИВ НАЙКРАЩЕ!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

 


І що??? Це ОБ"ЄКТИВНИЙ факт: ПРИ ТИМОШЕНКО-ПРЕМ"ЄРІ Я ЖИВ НАЙКРАЩЕ!

я найкраще при горбачеве, бо начал счупадь дефок, слушать панк, курить траву и пить вино.

Й це, сцуко, об`єктивний ФАКТИЩЕ!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я найкраще при горбачеве, бо начал счупадь дефок, слушать панк, курить траву и пить вино.

Й це, сцуко, об`єктивний ФАКТИЩЕ!!!

+=================================================================+

Ну, мені було не дуже погано і при Кравчуку, бо з"їздив в Японію та започаткував 

проект з атомної зборки одноелектронного транзистора, заробив там 5 штук зелені 

(при зарплаті ТУТ у 8.5 бакси). І при Чучмі було непогано, бо два роки працював на 

професорській посаді в Університеті Paris-Sud. Але лише при Юлі-прем"єрі я тут 

заробляв стількі грошей, що вистачало і на комуналку, і на їдло, і прикупити собі 

компи, бо у Інститута на це грошей не було. А зараз шоколадні "патрійоти" обдирають 

так, що моєї пенсії та жінки не вистачає навідь на комуналку. А жиємо з власної землі. 

Тому для мене УСІ шоколадні - це вороги. Які жирують за рахунок грабунку людей. 

Саме тому у мене і не здригнеться рука, при потребі... :vinsent:

Link to comment
Share on other sites

http://tverezo.info/wp-content/uploads/2018/02/samborska1.jpg

 

Итак, мы видим что в период 2004-2013 было много премьеров, но при двух из них резко вырастали объемы незаконно выводимых из страны денег. Тимошенко и Азаров. Рекордные объемы, бьющие все рекорды.

Откуда же такая информация?

 

А есть в Вашингтоне такая исследовательская организация, Global Financial Integrity называется. Вот она как раз и изучает незаконные денежные потоки по миру, и прочую интересную деятельность. Вот их открытые отчеты.
А вот и тот отчет, из которого взял данные для этой картинки factcheck.com.ua.
Отчет объемный, фрагмент таблицы с этими конкретными данными:

http://tverezo.info/wp-content/uploads/2018/02/samborska.jpg
Интересно будет посмотреть отчет за следующий период.
Думаю, миллиардов 10 будет в 2014-м, когда Беня получаемый Приватом рефинанс шарашил в баксы и на выход.
Потом Беню прижали, да и остальных в 2015 поприжали, так что там будет 8, а дальше по 5, наверное.

Надеюсь, новый отчет ждать не до 2025 года (этот вышел в 2015).

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Прикольно дві гілки  бачити поряд на першій сторінці .

 

 

а давайте все уедем 

2    

photo-thumb-326.png?_r=1478822720   

 

+======================================================================+

Нічого дивного: кому криза - їсти нема чого, а комусь криза - час захапати купу грошей. 

Саме так зараз проходить розділ українців на дві нерівних за чисельністю групи.

Link to comment
Share on other sites

... есть в Вашингтоне такая исследовательская организация, Global Financial Integrity называется. Вот она как раз и изучает незаконные денежные потоки по миру, и прочую интересную деятельность. Вот их открытые отчеты.

А вот и тот отчет, из которого взял данные для этой картинки factcheck.com.ua.

Отчет объемный, фрагмент таблицы с этими конкретными данными:

http://tverezo.info/wp-content/uploads/2018/02/samborska.jpg

 

Чудовий аппендікс! Пара зауважень у цьому зв'язку. Перше до фактчекінга - в олігархічній Україні не може бути правління Прем'єрів. Уся виконавча влада делегується бандою тимчасовому виконавчому директору - президенту. А прем'єри це інструмент в руках. Друге - Тимошенко, звичайно, єдина пручалася і щось робила проти волі самого, що мафію бісило. І от колосальний злив грошей за кордон наприкінці 8-го - початку дев'ятого років, окрім функції порятунку мафіозних капіталів від знецінення через фінансову кризу, мав ще залишити зозулін уряд без грошей на виконання його обов'язків. Щоб гепнулися пенсії, з/п бюджетникам та інше. 

 

Термінова потреба в валюті наприкінці 2008 року виникла не лише через обвал у рази надходжень від експорту головної статті нашого експорту - металургійної продукції, а вона давала близько 45% усіх валютних надходжень. Але і через залпове протягом тижнів виведення з банківської системи понад 100 млрд. дорогих гривень 2008 року. Процес курував президентський НБУ і ригомафія. Ці близько 17 млрд. доларів і погодився компенсувати МВФ. З яких встигли надати 10,6 млрд. "під Тимошенко".

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+======================================================================+

Нічого дивного: кому криза - їсти нема чого, а комусь криза - час захапати купу грошей. 

Саме так зараз проходить розділ українців на дві нерівних за чисельністю групи.

"Эй, дурень"! "Бросай ружьё, да всплывай поскорей"(с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну шо, гражданє, гроші вони такі

а головне - вказають правільноє направлєніє!

 

Колишній обвинувач екс-прем'єра Павла Лазаренка Марта Борщ, яка відмовилась від посади аудитора НАБУ, стала адвокатом депутат-утікача Олександра Онищенка.

Про це  "Українській правді" повідомили джерела.

Інших деталей співрозмовник УП не повідомив.

Онищенко підтвердив цю інформацію "Українській правді".

Раніше в четвер стало відомо, що кандидат на посаду аудитора НАБУ Марта Борщ зняла свою кандидатуру.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+===============================================================+

Повернеться до влади, прошерстить олігархів, зробить сотню "Криворіжсталь" 

процесів - ось грошики і будуть! А то педроти варнякають: у кожного українця є

золоті злитки, Мальдіви - то для середнього класу, а взагалі - українці багато їдять!

 

Пи.Си. Спочатку підняли тарифи в десять разів, а потім, через три роки - зарплати 

втричі. І то - лише деяким! Бо педроти!

:fp1: Знову "отнять і подєліть", а заробити коли буде  :lol2: . Ізобрєтатєль одноатомного транзистора що скаже, податки сплатив тоді за той заробіток, чи чорний нал?  :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Ну, мені було не дуже погано і при Кравчуку, бо з"їздив в Японію та започаткував 

проект з атомної зборки одноелектронного транзистора, заробив там 5 штук зелені 

(при зарплаті ТУТ у 8.5 бакси). І при Чучмі було непогано, бо два роки працював на 

професорській посаді в Університеті Paris-Sud. Але лише при Юлі-прем"єрі я тут 

заробляв стількі грошей, що вистачало і на комуналку, і на їдло, і прикупити собі 

компи, бо у Інститута на це грошей не було. А зараз шоколадні "патрійоти" обдирають 

так, що моєї пенсії та жінки не вистачає навідь на комуналку. А жиємо з власної землі. 

Тому для мене УСІ шоколадні - це вороги. Які жирують за рахунок грабунку людей. 

Саме тому у мене і не здригнеться рука, при потребі... :vinsent:

Я теж, раніше, коли на дівчат дививсь, шось там шевелилось.

А щас ні.

Мабуть окуляри погані.

І дівчата вже не ті.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чудовий аппендікс! Пара зауважень у цьому зв'язку. Перше до фактчекінга - в олігархічній Україні не може бути правління Прем'єрів. Уся виконавча влада делегується бандою тимчасовому виконавчому директору - президенту. А прем'єри це інструмент в руках. Друге - Тимошенко, звичайно, єдина пручалася і щось робила проти волі самого, що мафію бісило. І от колосальний злив грошей за кордон наприкінці 8-го - початку дев'ятого років, окрім функції порятунку мафіозних капіталів від знецінення через фінансову кризу, мав ще залишити зозулін уряд без грошей на виконання його обов'язків. Щоб гепнулися пенсії, з/п бюджетникам та інше. 

Взагалі то тимошенко царювала на прем'єрських посадах при парламентсько -президентській формі правління, чи не так ?  "Переможний" газовий правдами і неправдами контракт зуміла підписати, а вберегти золотовалютний запас ні, це як приклад.  Якщо їй всі так заважають, то може розвернути питання іншим боком, може сама тимошенко заважає цілій країні  :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Взагалі то тимошенко царювала на прем'єрських посадах при парламентсько -президентській формі правління, чи не так ?  "Переможний" газовий правдами і неправдами контракт зуміла підписати, а вберегти золотовалютний запас ні, це як приклад.  Якщо їй всі так заважають, то може розвернути питання іншим боком, може сама тимошенко заважає цілій країні  :pleasant:

:tu:Именно то, что очень не хочется вспоминать.

 

 

DVdYp04W0AANbw6.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...