Перейти до змісту

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении


Recommended Posts

На Покровщині урочисто відкрили спортивний майданчик (фото)

 

http://ddk.dn.ua/News/Article/23266

У Львові урочисто відкрили оновлену площу перед пам’ятником Шевченку (ФОТО)

 

http://leopolis.news/u-lvovi-urochysto-vidkryly-onovlenu-ploshhe-pered-pam-yatnykom-shevchenka-foto/

Link to comment
Share on other sites

Вам пошукати посилання на те, як голова моєї коммуни презентує суспільству дві лавочки та корзину для сміття (встановлено тупо на голій землі біля ставку, на кожній лавочці - золота табличка, що це від Nittedal kommune)? :)

Це до речі приклад того, як українцям встановлюють якісь високі стандарти бібісі, котрих ніде у світі по факту нема, після чого ті починають героїчно соромитися самих себе.

 

а як інакше?

це ж нам а не нас треба наздоганяти, нє?

Link to comment
Share on other sites

 

На Семенівщині урочисто відкрили місцеву пожежну охорону

20 грудня в селі Василівка Семенівського району відбулося офіційне відкриття комунальної організації "Василівська місцева пожежна охорона".

 

 

25594135-1549951935040528-57615521578154

фото ГУ ДСНС

25446437-1549951955040526-54270935038722

фото ГУ ДСНС

25442924-1549951865040535-64674858467518

фото ГУ ДСНС

 

 

 

 

25446073-1549951925040529-87969760241329

25445920-1549952091707179-23776229805695

25550093-1549952065040515-42123013806218

25594135-1549951935040528-57615521578154

25446437-1549951955040526-54270935038722

25442924-1549951865040535-64674858467518

В урочистому заході взяли участь: заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький, заступник голови Семенівської районної ради Володимир Сербин, голова Василівської сільської ради Юрій Романюк, начальник Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Полтавській області Сергій Фірсов, представники Семенівської РДА та інші.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Нет. Это всё непоправимая травма, нанесённая совком.

Да не думаю, по-моему это более широкое явление, активно подпитываемое соседскими доброжелателями. Ту же коррупцию взять. Куча ж народа на полном серьезе считает, что на западе такого в принципе нет либо очень мало. В нашей диаспоре недавно носились с очередной картой опросов, где в Норвегии коррупции типа вообще нет, а в Украине типа кроме коррупции ничего нет. То есть это абсолютно бездумно ретранслируется народом, который - при условии включения мозга - сам же вам сразу скажет, что "блат" в Норвегии имеет настолько важное значение, которое в Украине и представить себе сложно.

Когда у народа есть мозги, но они не включаются - мы имеем дело с пропагандой. Многие из ретранслирующих и совка-то того не помнят толком; меня к примеру взять - при мне не так чтоб сильно много таких заголовков было.

Link to comment
Share on other sites

Вам пошукати посилання на те, як голова моєї коммуни презентує суспільству дві лавочки та корзину для сміття (встановлено тупо на голій землі біля ставку, на кожній лавочці - золота табличка, що це від Nittedal kommune)? :)

Це до речі приклад того, як українцям встановлюють якісь високі стандарти бібісі, котрих ніде у світі по факту нема, після чого ті починають героїчно соромитися самих себе.

+===================================================================+

А нащо??? Природа шоколадних, як бандитів та гвалтівників України мені ясна вже 

давно і жодних іллюзій стосовно того, що з шоколадними треба робити, я не маю. 

Свою позицію я не приховую: влада "успішно" гасить полум"я народного невдоволення, 

підлмваючи бензинчику у це полум"я!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


а як інакше? це ж нам а не нас треба наздоганяти, нє?

Ви розумієте, що українці виглядають як людина, котрій в ногу вчепилася гадюка, а вона читає книжку про "вихід з зони комфорту" на главі "нема ніякої гадюки, це тільки твоя лінь", та збирається наздогнати чувака на вольво? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нет. Это всё непоправимая травма, нанесённая совком.

Он не истребим. Только открытие промышленного гиганта, только миллионная тонна чугуна и сотая плавка сверх плана.

Эти люди неизлечимо больны. Просто надо их воспринимать как есть, главное не давать плодиться.

+=========================================================+

Не треба видавати власні погляди за думки інших. Не треба БРЕХАТИ!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да не думаю, по-моему это более широкое явление, активно подпитываемое соседскими доброжелателями. Ту же коррупцию взять. Куча ж народа на полном серьезе считает, что на западе такого в принципе нет либо очень мало. В нашей диаспоре недавно носились с очередной картой опросов, где в Норвегии коррупции типа вообще нет, а в Украине типа кроме коррупции ничего нет. То есть это абсолютно бездумно ретранслируется народом, который - при условии включения мозга - сам же вам сразу скажет, что "блат" в Норвегии имеет настолько важное значение, которое в Украине и представить себе сложно.

Когда у народа есть мозги, но они не включаются - мы имеем дело с пропагандой. Многие из ретранслирующих и совка-то того не помнят толком; меня к примеру взять - при мне не так чтоб сильно много таких заголовков было.

 

от народ...

ну добре

ви там живете - бачите недоліки

ми тут живемо - недоліки аж пруть

але

ми дивимось на вас - настільки ж краще ви живете

так шо - будемо рівнятись недоліками?

брєд же

ну а як так вже погано - велкам бек, тут теж є окремі недоліки

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А нащо??? Природа шоколадних, як бандитів та гвалтівників України мені ясна вже  давно і жодних іллюзій стосовно того, що з шоколадними треба робити, я не маю. 

Якщо у вашій голові це якось пов'язано з відкриттям лавочки у Ніттедалі, тоді ой.

Link to comment
Share on other sites

http://np.pl.ua/wp-content/uploads/2017/12/DSC_0113-1-768x509.jpg

 

У МИРГОРОДІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ МІСТ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ХОРОЛ

 

http://np.pl.ua/2017/12/u-myrhorodi-urochysto-vidkryly-mist-cherez-richku-horol-rekonstruktsiya-yakoho-tryvala-2-roky-foto/

міст у Миргороді дійсно був потрібен. На нього пішло немало  коштів і часу.

Його зробили майже заново, якщо не помиляюсь, тільки опори залишились старі і їх підсилили.

Що тут не так і в чому зрада?

:consul:

там і досі річку чистять біля мосту, бо при будівництві працювало багато важкої техніки, завозився грунт, щоб була подушка.

Link to comment
Share on other sites

Ви розумієте, що українці виглядають як людина, котрій в ногу вчепилася гадюка, а вона читає книжку про "вихід з зони комфорту" на главі "нема ніякої гадюки, це тільки твоя лінь", та збирається наздогнати чувака на вольво? 

 

:consul:

буду довго думать

але зразу скажу - не догоню алегорій

ЗИ пояснювати не треба

Link to comment
Share on other sites

Да не думаю, по-моему это более широкое явление, активно подпитываемое соседскими доброжелателями. Ту же коррупцию взять. Куча ж народа на полном серьезе считает, что на западе такого в принципе нет либо очень мало. В нашей диаспоре недавно носились с очередной картой опросов, где в Норвегии коррупции типа вообще нет, а в Украине типа кроме коррупции ничего нет. То есть это абсолютно бездумно ретранслируется народом, который - при условии включения мозга - сам же вам сразу скажет, что "блат" в Норвегии имеет настолько важное значение, которое в Украине и представить себе сложно.

Когда у народа есть мозги, но они не включаются - мы имеем дело с пропагандой. Многие из ретранслирующих и совка-то того не помнят толком; меня к примеру взять - при мне не так чтоб сильно много таких заголовков было.

 

 

А причому тут people networking до корупции ? 

У всьому світі є нормальним якщо тебе рекомендує людина , якій можна довіряти. 

Що не так ? 

 

Питання в якості рекомендації, а не , власне, самого процесу. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

міст у Миргороді дійсно був потрібен. На нього пішло немало  коштів і часу.

Його зробили майже заново, якщо не помиляюсь, тільки опори залишились старі і їх підсилили.

Що тут не так і в чому зрада?

:consul:

там і досі річку чистять біля мосту, бо при будівництві працювало багато важкої техніки, завозився грунт, щоб була подушка.

 

Яка зрада ? Ви про що ? Де ви, дядьку, її нарили ?  Радію за земляків.  

Link to comment
Share on other sites

:consul:

буду довго думать

але зразу скажу - не догоню алегорій

ЗИ пояснювати не треба

 

Приєднусь. Я теж тупий. Але нагадало класику.

 

Утром в деревне. Просыпается отец троих сыновей и говорит,

что у ни какой-то пидор корву украл.

- Ну если пидор, то малой, - заявляет младший.

- Если малой, то из Малиновки, - продолжает мысль средний.

- А если из Малиновки, то Васька Косой, - заканчивает старший сын.

Нашли они в Малиновке этого Ваську. Стали бить его и требовать корову

назад. А тот отпирается, говорит, что не брал. Пошли к судье.

Слово взял отец:

- Он украл у нас корову и не отдает ее назад.

- А как вы узнали, что это именно он украл корову? - спрашивает судья.

- Корову украл какой-то пидор, - говорит отец.

- Если пидор, то малой, - вторит ему младший сын.

- Если малой, то из Малиновки - там все маленького раста, - продолжает

средний.

- А если из Малиновки, то это Васька Косой - это и ежу понятно.

- Да, странная у вас логика, ну ладно. А что у меня в коробке? -

спрашивает судья.

- Коробка квадратная, - говорит отец.

- Если квадратная, то в ней что-то круглое,- отвечает младший сын.

- Если круглое, то оранжевре,- продолжает средний.

- А если ораньжевое, то, ясный пень, апельсин.- заканчивает старший.

Судья открывает коробку:

- Хм, точно апельсин... Васька, пидор,  отдай корову !!!

Ну, якщо радітєте, тоді норм.

Просто раніше з вас зрада так і перла, так і перла.

 

Та ви шо ? Коли ? Щось ви, дядьку,  брешете. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


от народ... ну добре ви там живете - бачите недоліки ми тут живемо - недоліки аж пруть але ми дивимось на вас - настільки ж краще ви живете так шо - будемо рівнятись недоліками? брєд же ну а як так вже погано - велкам бек, тут теж є окремі недоліки

Взагалі-то так, українцям би не завадило реально аналізувати й існуючі недоліки країн, на які вони хочуть орієнтуватися. А як ви без тверезої картини хочете щось аналізувати? Без цього тільки зрадонька, тільки вона улюблена.

Я наприклад вважаю, що мій обов'язок як людини, що має об'єктивну інформацію щодо окремо взятої країни, це саме доносити до українців об'єктивні дані. Що добре, що погано, чому на мою думку воно так.

А коли треба відгуки типу "айм лівінг ін каунтрі, яка кручє України, тому я вам зараз розповім як жити треба" - то на форумі й така успішна людина присутня ))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та почекайте ви з недоліками країн, до яким нам як до Києва рачки і всі лісом

тут би хоч щось позитивне взяти

та куди там

та й навіщо

бо там теж недоліки

навіщо ж рипатись?

давайте далі красти

 

так виходить у вас, пане Комашко

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


міст у Миргороді дійсно був потрібен. На нього пішло немало  коштів і часу. Його зробили майже заново, якщо не помиляюсь, тільки опори залишились старі і їх підсилили. Що тут не так і в чому зрада?

Не здивуюся, коли зупинка теж була потрібна, й публічний туалет на Охтирці користується суспільним попитом. Сенс завищених стандартів в тому й полягає, щоб нівелювати ті успіхи, на які сили є - та насолоджуватися концентрацією на тому, де сил, й відповідно успіхів, немає.

Після тривалого перебування в такому стані, людина переходить у стан тихого розпачу, й починає схилятися до радикальних поглядів.

Link to comment
Share on other sites

Ви розумієте, що українці виглядають як людина, котрій в ногу вчепилася гадюка, а вона читає книжку про "вихід з зони комфорту" на главі "нема ніякої гадюки, це тільки твоя лінь", та збирається наздогнати чувака на вольво? 

+===========================================================+

Гадюка є! І має назву: пануючий в Україні бандитський олігархат! 

І його треба знищити!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не здивуюся, коли зупинка теж була потрібна, й публічний туалет на Охтирці користується суспільним попитом. Сенс завищених стандартів в тому й полягає, щоб нівелювати ті успіхи, на які сили є - та насолоджуватися концентрацією на тому, де сил, й відповідно успіхів, немає.

Після тривалого перебування в такому стані, людина переходить у стан тихого розпачу, й починає схилятися до радикальних поглядів.

 

а-а-а!

так ви прихильник політики дрібних кроків!

так би зразу й сказали

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо у вашій голові це якось пов'язано з відкриттям лавочки у Ніттедалі, тоді ой.

+================================================================+

Це пов"язано не з лавочками, а із зниженням рівня життя на користь олігархату. 

Чи знову не ясно?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А причому тут people networking до корупции ?  У всьому світі є нормальним якщо тебе рекомендує людина , якій можна довіряти.  Що не так ?

Це у вас таке розуміння рівних конкурсних можливостей? Ой вей. 

 

 


Гадюка є! І має назву: пануючий в Україні бандитський олігархат! 

Ну добре, що у вас зовнішніх ворогів не залишилося. Нажаль, мені не так добре.


 

 


а-а-а! так ви прихильник політики дрібних кроків! так би зразу й сказали

Мій допис взагалі не має стосунку до політики дрібних кроків.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це пов"язано не з лавочками, а із зниженням рівня життя на користь олігархату.  Чи знову не ясно?

Неясно, нащо ви мені це пишете у відповідь про допис про лавочки.

Ну, точніше як... ясно звичайно, що ви просто одне й те саме у всіх гілках без залежності від теми пишете, просто мені неприємно так до людей ставитися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да не думаю, по-моему это более широкое явление, активно подпитываемое соседскими доброжелателями. Ту же коррупцию взять. Куча ж народа на полном серьезе считает, что на западе такого в принципе нет либо очень мало. В нашей диаспоре недавно носились с очередной картой опросов, где в Норвегии коррупции типа вообще нет, а в Украине типа кроме коррупции ничего нет. То есть это абсолютно бездумно ретранслируется народом, который - при условии включения мозга - сам же вам сразу скажет, что "блат" в Норвегии имеет настолько важное значение, которое в Украине и представить себе сложно.

Когда у народа есть мозги, но они не включаются - мы имеем дело с пропагандой. Многие из ретранслирующих и совка-то того не помнят толком; меня к примеру взять - при мне не так чтоб сильно много таких заголовков было.

Да, я согласен, что это более широкое явление. Это совокупность факторов и явлений. И, кстати, многие из них объективно имеют природный характер. Ну, вот таким человек уродился, такой вот у него психо-эмоциональный тип.

 

По большому счёту, пусть себе живёт, коптит небо, если никому не мешает. Но в нашем случае это явление стало опасным, такой себе питательной средой, на которой враг взращивает свою силу. А самое страшное, что эта "среда" не имеет мозгов и зачатков навыков для критического анализа, что ей скармливают, то она и принимает.

 

И, вот, что делать?

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...