Перейти до змісту

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении


Recommended Posts

Взагалі-то так, українцям би не завадило реально аналізувати й існуючі недоліки країн, на які вони хочуть орієнтуватися. А як ви без тверезої картини хочете щось аналізувати? Без цього тільки зрадонька, тільки вона улюблена.

Я наприклад вважаю, що мій обов'язок як людини, що має об'єктивну інформацію щодо окремо взятої країни, це саме доносити до українців об'єктивні дані. Що добре, що погано, чому на мою думку воно так.

А коли треба відгуки типу "айм лівінг ін каунтрі, яка кручє України, тому я вам зараз розповім як жити треба" - то на форумі й така успішна людина присутня ))

+=======================================================================+

Я працював у багатьох країнах: від Японії до Норвегії та від Польші до Франції та Іспанії. 

Але ніде нема такої тупої корупції! У нас саме тупа, бо намагаються стати вище не за рахунок 

зробити щось нове та оригінальне, а шляхом не дати зробити нікому і нічого! Ось чому 

така корупція має бути знищена разом з її носіями!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


И, вот, что делать?

С этим ничего сделать нельзя, к сожалению. Влияние пропаганды может нивелировать только влияние более "громкой" пропаганды, а на этом фронте мы катастрофически проигрываем противнику чисто количественно, не говоря о качественности.

Link to comment
Share on other sites

Ну добре, що у вас зовнішніх ворогів не залишилося. Нажаль, мені не так добре.

+=======================================================+

Внутрішній ворог зробив все, щоб знищити внутрішні патріотичні сили, 

що взяли до рук зброю задля захисту України. Зараз у тюрмах декілька

сот добровольців, яких звинувачують у тому, що вони захищали Україну. 

А вбивць "Небесної Сотні" чомусь нема! Дивно?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я працював у багатьох країнах: від Японії до Норвегії та від Польші до Франції та Іспанії.  Але ніде нема такої тупої корупції!

Не ви один працювали у багатьох країнах :) проблеми монополії та штучної регуляції абсолютно не унікальні, й абсолютно не обмежені Україною.

Проблеми економічної (та реальної) війни з переважаючим ворогом теж не унікальні, тут уникально скоріше те, що Україна в цих умовах тримається.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Мій допис взагалі не має стосунку до політики дрібних кроків.

 

;o  :fp1:  :consul:  :(

мені дедалі більше здається, шо ваші дописи не мають взагалі жодного стосунку до нашого життя, точніше кажучи - скніння

але ви того не зрозумієте, тому й не напружуйтесь

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Неясно, нащо ви мені це пишете у відповідь про допис про лавочки.

Ну, точніше як... ясно звичайно, що ви просто одне й те саме у всіх гілках без залежності від теми пишете, просто мені неприємно так до людей ставитися.

+================================================================+

А яке я маю відношення до "відкриття лавочки у Ніттедалі"? До людей я ставлюсь 

добре, а ось до паразитів - як до глистів!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

С этим ничего сделать нельзя, к сожалению. Влияние пропаганды может нивелировать только влияние более "громкой" пропаганды, а на этом фронте мы катастрофически проигрываем противнику чисто количественно, не говоря о качественности.

Я Вас попрошу посмотреть до конца это видео и сказать какое, по вашему, противодействие, опять же в цивилизованных в рамках, можно этому явлению противопоставить?

 

Reload Page to see tweet..Link..

 

Ведь реально, ставка велика. На кону судьба Украины, как независимого государства.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Внутрішній ворог зробив все, щоб знищити внутрішні патріотичні сили,  що взяли до рук зброю задля захисту України. Зараз у тюрмах декілька сот добровольців, яких звинувачують у тому, що вони захищали Україну.  А вбивць "Небесної Сотні" чомусь нема! Дивно?

Дивно тільки те, що ви цього ворога називаєте внутрішнім. Мабуть і Янукович внутрішнім дуже був. Працював на інтереси народу дамбасу.

 

 


мені дедалі більше здається, шо ваші дописи не мають взагалі жодного стосунку до нашого життя, точніше кажучи - скніння але ви того не зрозумієте, тому й не напружуйтесь

Та ні, ви просто намагаєтеся мені ввічливо натякнути, що я типу сиджу з норвезькою ковбасою у пиці, читаю Гамсона, й для мене проблеми українця - річ давно вже незрозуміла й далека, тому апріорі нічого розумного я з цього приводу сказати не можу.

Враховуючи, що я по дві з половиною години кожного дня розгрібаю практичні питання нарахування українських пенсій, субсидій, проблем дрібного бізнесу та стану кількох гошпиталів, а також веду на поточний час три судові справи в українських судах (звичайно, з залученням адвокатів) - то ви теж можете не дуже напружуватися. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


А яке я маю відношення до "відкриття лавочки у Ніттедалі"?

Написали саркастичний коментар щодо собачих будок. 

Ви можете перечитати, це ж форум. Все записано, неважко прослідкувати.

Link to comment
Share on other sites

 

Та ні, ви просто намагаєтеся мені ввічливо натякнути, що я типу сиджу з норвезькою ковбасою у пиці, читаю Гамсона, й для мене проблеми українця - річ давно вже незрозуміла й далека, тому апріорі нічого розумного я з цього приводу сказати не можу.

Враховуючи, що я по дві з половиною години кожного дня розгрібаю практичні питання нарахування українських пенсій, субсидій, проблем дрібного бізнесу та стану кількох гошпиталів, а також веду на поточний час три судові справи в українських судах (звичайно, з залученням адвокатів) - то ви теж можете не дуже напружуватися. :)

 

та я вже давно не напружуюсь

немає на те часу і не бачу сенсу

щодо натяків

та я прямо кажу, що думаю, навіщо ті натяки?

я й досі не розумію, які можуть бути недоліки у норгів порівняно з нами

ніхт ферштейн!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не ви один працювали у багатьох країнах :) проблеми монополії та штучної регуляції абсолютно не унікальні, й абсолютно не обмежені Україною.

Проблеми економічної (та реальної) війни з переважаючим ворогом теж не унікальні, тут уникально скоріше те, що Україна в цих умовах тримається.

+=======================================================+

Україна тримається тому що(тм) українці мають величезний досвід 

обходити ідіотські обмеження, які встромляють чинодрали у колеса 

виробництва. Останнє, що я побачив - це розсереднення виробництва 

на маленькі шматочки що працюють на приватних ділянках з власним 

незалежним електроживленням від сонця. Це теж метод здихатися 

вимог корупційних платежів за можливість працювати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дивно тільки те, що ви цього ворога називаєте внутрішнім. Мабуть і Янукович внутрішнім дуже був. Працював на інтереси народу дамбасу.

 

+========================================================+

Ахмєтка який? Зовнішній чи унутрішній? А шоколадні теж які?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я Вас попрошу посмотреть до конца это видео и сказать какое, по вашему, противодействие, опять же в цивилизованных в рамках, можно этому явлению противопоставить?

У нас просто не сформировались необходимые институты, которые могли бы быть использованы для противодействия. Вот если попробовать представить эту же ситуацию в США, в грубом виде. Политик не читал бы с бумажки вежливому, тихому и заглядывающему в рот журналисту. Он бы общался с ведущим, задачей которого было бы вовсе не подыграть своему гостю, а сделать шоу. Шоу делается на конфликте, и ведущий был бы человеком достаточно умным, чтобы политик не рискнул загнать такую ахинею: его тут же высмеяли бы. Причем спокойно и без истерик - разложили бы его манипуляцию по полочкам, и ему все это время пришлось бы сидеть, и ждать своей очереди высказаться.

То есть политик, приходя на такое шоу, понимал бы, что сейчас находится в руках четвертой власти, и был бы вынужден показывать определенный класс. Не как у нас, где прав тот, у кого больше надрыва в голосе, и кому хлопает по кнопочке аудитория. Он бы тщательнее готовил темы, прощупывал бы интересы общества, и вообще пытался бы делать так, чтобы даже если ведущий его переспорит - то осталось бы ощущение, что это был спор равных. Потому что ведущий останется в студии, а политику на выборах это выйдет в плюс к голосам.

А мы в Украине не имеем развитой журналистики - это раз, патриотизма в журналистике - это два. Ну то есть как, имеем конечно - в единичных случаях, которые могут иметь значительные, но не критические аудитории.

Отсюда ситуация, когда политику даром не надо вот эти вот конфликты на шоу - они просто не пойдут к тому, кто может их переиграть прямо в студии, по-белому. Они пойдут на передачу, и их пресс-секретари будут договариваться с ведущим не о том, какие вопросы не должны прозвучать на шоу - а о том, какие вопросы должны там прозвучать.

Справедливости ради надо заметить, что в США журналистика развивалась куда дольше, и в совсем иных условиях. Равно как и то, что сейчас - когда внешнее влияние начало дотягиваться до них - журналистика США слегка пошатывается. Но нам от этого не легче :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ахмєтка який? Зовнішній чи унутрішній?

Чистої води маріонетка рашки, звичайно. От Коломойський, наприклад, це внутрішній гравець, котрий сам вирішує, коли кому підіграти. А Ахмєтка - чисто лялька. В Україні тушка, у Москві кнопка.

 

 


А шоколадні теж які?

Якщо ви особисто про Порошенка, то він внутрішній гравець. У сленг заглиблюватися не збираюся - have some class, як то кажуть.

Link to comment
Share on other sites

У нас просто не сформировались необходимые институты, которые могли бы быть использованы для противодействия. Вот если попробовать представить эту же ситуацию в США, в грубом виде. Политик не читал бы с бумажки вежливому, тихому и заглядывающему в рот журналисту. Он бы общался с ведущим, задачей которого было бы вовсе не подыграть своему гостю, а сделать шоу. Шоу делается на конфликте, и ведущий был бы человеком достаточно умным, чтобы политик не рискнул загнать такую ахинею: его тут же высмеяли бы. Причем спокойно и без истерик - разложили бы его манипуляцию по полочкам, и ему все это время пришлось бы сидеть, и ждать своей очереди высказаться.

То есть политик, приходя на такое шоу, понимал бы, что сейчас находится в руках четвертой власти, и был бы вынужден показывать определенный класс. Не как у нас, где прав тот, у кого больше надрыва в голосе, и кому хлопает по кнопочке аудитория. Он бы тщательнее готовил темы, прощупывал бы интересы общества, и вообще пытался бы делать так, чтобы даже если ведущий его переспорит - то осталось бы ощущение, что это был спор равных. Потому что ведущий останется в студии, а политику на выборах это выйдет в плюс к голосам.

А мы в Украине не имеем развитой журналистики - это раз, патриотизма в журналистике - это два. Ну то есть как, имеем конечно - в единичных случаях, которые могут иметь значительные, но не критические аудитории.

Отсюда ситуация, когда политику даром не надо вот эти вот конфликты на шоу - они просто не пойдут к тому, кто может их переиграть прямо в студии, по-белому. Они пойдут на передачу, и их пресс-секретари будут договариваться с ведущим не о том, какие вопросы не должны прозвучать на шоу - а о том, какие вопросы должны там прозвучать.

Справедливости ради надо заметить, что в США журналистика развивалась куда дольше, и в совсем иных условиях. Равно как и то, что сейчас - когда внешнее влияние начало дотягиваться до них - журналистика США слегка пошатывается. Но нам от этого не легче :)

 

Соромлюсь спитати, я так розумію ви дуже зайнята людина. Суди, справи,  капіталізм . норвезький блат замучив.

Навчіть  як ви встигаєте такі простирадла фігачити  в робочий  важкий день ? 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Соромлюсь спитати, я так розумію ви дуже зайнята людина.

Ще біля півгодини я найвільніша людина на світі - сиджу на PCI assessment, а системи за які я відповідаю залізобетонно захищені. :)

Власне тому така активність на форумі  :gigi:  

 

 


Суди, справи,  капіталізм . норвезький блат замучив.

Блат є дуже серйозною проблемою для українців, що заробляють (особливо - хочуть заробляти) в Норвегії. Українці працюють в білу, й мають всі необхідні навички (зазвичай навіть більше, ніж треба). А це дуже погано, коли фінальне рішення щодо працевлаштування або контракту буде робитися за корупційним принципом.

 

 


Навчіть  як ви встигаєте такі простирадла фігачити  в робочий  важкий день ? 

Можу пояснити докладно, якщо ви маєте стосунок до ІТ :)

Link to comment
Share on other sites

Ще біля півгодини я найвільніша людина на світі - сиджу на PCI assessment, а системи за які я відповідаю залізобетонно захищені. :)

Власне тому така активність на форумі  :gigi:  

 

 

Блат є дуже серйозною проблемою для українців, що заробляють (особливо - хочуть заробляти) в Норвегії. Українці працюють в білу, й мають всі необхідні навички (зазвичай навіть більше, ніж треба). А це дуже погано, коли фінальне рішення щодо працевлаштування або контракту буде робитися за корупційним принципом.

 

 

Можу пояснити докладно, якщо ви маєте стосунок до ІТ :)

 

Та яке IT.  Я з рахівниці пишу. Навіть компьютера не маю.

Від них зло. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Блат є дуже серйозною проблемою для українців, що заробляють (особливо - хочуть заробляти) в Норвегії. Українці працюють в білу, й мають всі необхідні навички (зазвичай навіть більше, ніж треба). А це дуже погано, коли фінальне рішення щодо працевлаштування або контракту буде робитися за корупційним принципом."

 

Ви натякаєте на те,  що норвежці  роблять фінальні рішення і контракти не на користь "понаєхавших" ,

а на користь своїх земляків , яких знають і з якими будували цю країну   ? Причому це робили їх предки теж ?  Разом.

А ви хочете я так розумію щоб вибирали вас ? Чому ? Вони вас знають з дитинства ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чистої води маріонетка рашки, звичайно. От Коломойський, наприклад, це внутрішній гравець, котрий сам вирішує, коли кому підіграти. А Ахмєтка - чисто лялька. В Україні тушка, у Москві кнопка.

+======================================================+

Угу! І є наявні ОБ"ЄКТИВНІ докази?

 

Якщо ви особисто про Порошенка, то він внутрішній гравець. У сленг заглиблюватися не збираюся - have some class, як то кажуть.

+======================================================+

Угу! І, мабуть, тому у них з ахмєткою майже симбіоз: презик України 

піднімає ціни на "продукцію" ахмєткових виробництв щоб підняти тому 

рівень прибутків, у той час як Україна у стані війни з паРашкою. 

І як таке розуміти? Чи то презик не наш, а чи то ахмєтка не їх???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви натякаєте на те,  що норвежці  роблять фінальні рішення і контракти не на користь "понаєхавших" , а на користь своїх земляків , яких знають і з якими будували цю країну   ? Причому це робили їх предки теж ?  Разом. А ви хочете я так розумію щоб вибирали вас ? Чому ? Вони вас знають з дитинства ? 

Я ж кажу, що українці навіть зрозуміти спочатку не можуть, що означає "сила знайомства" у Норвегії :)

 

Спробую пояснити. Ви маєте відкриту позицію з вимогами. Гарно та правильно розписаними. На цю позицію подають резюме дві людини. Одну людину звуть Улаф Педерсен, він норвежець, й повністю відповідає вимогам, але він приїхав з іншого міста, й не має знайомих у конторі. Іншу людину звуть Мглсамєд Дараш-Ког, він нелегальний мігрант невідомо звідки, якось там амністувався (бо не було куди депортувати), невідомо чим займався останніх три роки. Кваліфікації не має тупо ніякої. Але він ходить до спортзалу з молодшим техніком, який у бесіді за кавою сказав, що він гарно тягне станову, й ніби чувак непоганий.

Роботу отримає Мглсамєд Дараш-Ког.

Й це ще не корупція, це просто таке от "по знайомству". Є й купа корупційних прикладів, це я просто щоб ви розуміли про що взагалі мова.

Link to comment
Share on other sites

 

 


презик України  піднімає ціни на "продукцію" ахмєткових виробництв

Як президент може піднімати ціни на продукцію виробництв?.. :) Це з серії товарообігу за біткоїни, чи щось реальне?

Link to comment
Share on other sites

Як президент може піднімати ціни на продукцію виробництв?.. :) Це з серії товарообігу за біткоїни, чи щось реальне?

+===================================================================+

Мовчки! Через підконтрольну йому контору по визначеню цін на комунальні послуги.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я ж кажу, що українці навіть зрозуміти спочатку не можуть, що означає "сила знайомства" у Норвегії :)

 

Спробую пояснити. Ви маєте відкриту позицію з вимогами. Гарно та правильно розписаними. На цю позицію подають резюме дві людини. Одну людину звуть Улаф Педерсен, він норвежець, й повністю відповідає вимогам, але він приїхав з іншого міста, й не має знайомих у конторі. Іншу людину звуть Мглсамєд Дараш-Ког, він нелегальний мігрант невідомо звідки, якось там амністувався (бо не було куди депортувати), невідомо чим займався останніх три роки. Кваліфікації не має тупо ніякої. Але він ходить до спортзалу з молодшим техніком, який у бесіді за кавою сказав, що він гарно тягне станову, й ніби чувак непоганий.

Роботу отримає Мглсамєд Дараш-Ког.

Й це ще не корупція, це просто таке от "по знайомству". Є й купа корупційних прикладів, це я просто щоб ви розуміли про що взагалі мова.

 

Мен і здається ви знову плутаєте рекомендації з корупцією.

 

Які приклади корупції в Норвегії ? На кшалт українських. Букдь-ласка.

Крадіжки з бюджету під 100 % ? Замовні тендери ? Відкати держслужбавцям у десятки відсотків ? 

Судді , прокурори, депутати живуть в палацах та їздять на авто вартість , яких в десятки, сотні , а іноді  більше

  раз більше ніж їх легальні доходи?

 

Декларації з налічкою , яка теж перевищує їх доходи в захмарну кількість разів .

Що саме з цього є в Норвегії ? 

 

Рекомендація молодшого техніка на посаду іншого молодшого техніка ? Це все ? 

 

Це практично катастрофа для  країни..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як президент може піднімати ціни на продукцію виробництв?.. :) Це з серії товарообігу за біткоїни, чи щось реальне?

 

https://antikor.com.ua/articles/64474-biznes-imperija_poroshenka_rozrostajetjsja_za_rahunok_vijsjkovih_zamovlenj_foto

 

http://povin.com.ua/84391-19-12.html

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мен і здається ви знову плутаєте рекомендації з корупцією.

Це тому що ви не прочитали перше речення останнього рядку, мабуть.

 

 


Які приклади корупції в Норвегії ? На кшалт українських. Букдь-ласка.

Ну, коли керівник департаменту держпідприємства, який роздає держконтракти, випадково постійно їх кидає приватному підприємству, де він випадково є власником - це гарний приклад?

 

 


Це практично катастрофа для  країни..

Катастрофою був би ворожо налаштований сусід :) Про що власне і йде мова, добре що ви вхопили суть. А оте все - просто корупція, просто дурня, просто неефективність. Некоректний розподіл коштів. Непрофесіоналізм. Але не катастрофа.

Тому в катастрофі живете ви, а не Норвегія.

Link to comment
Share on other sites

 

 

О. Підприємства, де Порошенко має акції, виробляють військову техніку для української армії... це й справді погано.

Ясно-зрозуміло

Link to comment
Share on other sites

Ви розумієте, що українці виглядають як людина, котрій в ногу вчепилася гадюка

Не виглядають як, а вчіпилася. Притому через свої масштаби ногою вже не задовільняється.

http://6336-presscdn-26-82.pagely.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2013/08/rock-python-2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...