Перейти до змісту

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении


Recommended Posts

Україна в рамках проведення подальших реформ має створити антикорупційний суд, провести приватизацію, поліпшити управління державних компаній, провести анбандлінг національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» і створити ефективного оператора газотранспортної системи (ГТС).

Про це заявив генеральний директор директорату Європейської комісії з питань сусідства та розширення Крістіан Даніельссон на міжнародній зустрічі високого рівня з питань реформ в Україні. «Корупція шкодить бізнес-клімату, інвестиціям та сприйняттю нової України. Створення антикорупційного суду є невід'ємною частиною реформ... Також важливо поліпшити роботу державного сектору - провести приватизацію і поліпшити управління держкомпаній», - сказав він.

Даніельссон наголосив на важливості продовження реформ в енергетиці, включаючи анбандлінг «Нафтогазу» і створення ефективного оператора газотранспортної системи.

 


Link to comment
Share on other sites

 

 


анбандлінг національної акціонерної компанії

Залунали звуки,

Загарчала музика.

Чи то давлять Бобіка,

Чи то луплять Тузіка.

 

 


і створити ефективного оператора

Навіщо? Він вже створений 26 вересня 1965 року.

Link to comment
Share on other sites

он привел факты. Ваша очередь опровергать

Які ж то факти? Відколи чиїсь фантазії ставали фактами?  :fp1:

 

Читай про припинення фінансування.

 

DWgB0k9XUAIQYJz.jpg

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це не “свобода слова” – це “свобода брехні” та “свобода ворожої пропаганди”
 
http://tverezo.info/wp-content/uploads/2016/05/Lemberg-150x150.jpgMason Lemberg

Нормально так ворог відпрацював по нашій свідомості в ці дні…

1) Бенін клоун по сумісництву шавка портнова розродилася “розслідуванням” про закупівлю продуктів харчування для солдат, маніпулюючи різницею цін і асортиментів.
Тим самим підтверджуючи вже нав’язані штампи про “Порошенко – злодій” і “Владі вигідна війна, бо вона на ній наживається”.
Тобто, замість подяки влада отримала тону лайна. Отакі вони патріотичні ЗМІ.
А потім ви дивуєтеся, коли ви запитуєте в стада “А що ж вкрав Порошенко?”, а стадо крім бекання нічого не може сказати.

2) Свінопсіна з посиланням на чумаків, мусаєвих, лещенків та інших пише свою колонку для NYT, де розказує те ж саме, про зраду корупцію і обкрадання армії. І звісно, це подається не як записки свінопсіни, а як “NYT ПИШЕ”

 



3) Та ж сама історія з Ройтерс і записками якоїсь курки, яка ходить під гнапом. Ну і що, що посилання на істочнік з ЄС про якусь втомленість? РОЙТЕРС ЖЕ ПИШЕ!!!

Адже в усіх цих трьох інформаційних накидонах не важлива правда, і не важливо, що це все буде спростоване. Бо ефект досягнутий, ефект досягнутий у важливий для українців день, щоб показати, що Майдан – це зло, це марна справа.

П.С. Комусь може здатися, що я в останні дні став песимістом, але це не так. Просто те, що твориться в інформаційному полі (ви самі бачите) вимагає адекватної реакції влади. Чим скоріше – тим краще.
І байдуже, що вони прикриваються “свободою слова”, бо це не “свобода слова” – це “свобода брехні”, “свобода ворожої пропаганди”, якою намагаються знищити державу і споганити всі символи, в які вірять українці.

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Бо ефект досягнутий, ефект досягнутий у важливий для українців день, щоб показати, що Майдан – це зло, це марна справа.

 

 

 

"Президент буде дуже сильним. А знаєте, чим? Тим рівнем народної підтримки і довіри, які будуть, і ви це побачите. І майдани не впливатимуть на президента, навіть якщо комусь сильно захочеться. Інакше Майдан з волі народу стане просто банальною політтехнологією. А як боротися з технологіями, я знаю"

Знову шоколадні не вчать матчасть... Видно нема часу за перемогами...   :weep:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

В шоколадної шобли вже reuters жовта газєтьонка  :weep:

Така вона покручена доля зрадойоба  :K Все щось перекрутити охота. Де я там таке написав? 

 

Виривати фрази з контексту теж від крученості, відразу весь текст не видно напевне  :K

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Така вона покручена доля зрадойоба  :K Все щось перекрутити охота. Де я там таке написав? 

 

Виривати фрази з контексту теж від крученості, відразу весь текст не видно напевне  :K

Та хто ж каже що ти щось написав... То твої ЛОМи чи ЛСД... Так що ти там передай нагору що нада вже блядєй мінять а не ліжка переставляти... Бо таки сяде сонцелікій після виборів...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Та хто ж каже що ти щось написав... То твої ЛОМи чи ЛСД... Так що ти там передай нагору що нада вже блядєй мінять а не ліжка переставляти... Бо таки сяде сонцелікій після виборів...

Так чого ж так передай  :fp1: Хочеш, познайомлю, сам передаш   :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Давай, бухти вже про кулі з Майдану. Чи скажеш, що перекрутили?

Ти не перескакуй з теми на тему. Про кулі з Луценком поспілкуйся, він тобі розповість про кількість справ в судах. Про харчування в армії і "припинення фінансування" є що нового сказати?

Link to comment
Share on other sites

Так чого ж так передай  :fp1: Хочеш, познайомлю, сам передаш   :lol2:

Нахєра мені впали твої куратори? Я за гроші совість не продаю... А для вас я бачу "Тузік" смачний і поживний  :fp1:

Давай, бухти вже про кулі з Майдану. Чи скажеш, що перекрутили?

Він не розкаже... Бо нема методички ось і будуть заговорювати чим попало.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Нахєра мені впали твої куратори? Я за гроші совість не продаю... А для вас я бачу "Тузік" смачний і поживний  :fp1:

Він не розкаже... Бо нема методички ось і будуть заговорювати чим попало.

А чому ти так впевнено всім кураторів якихось приписуєш? Великий знаток схем? Сам без куратора методичок життя не уявляєш?  :lol2:  :weep: Ти ще про темники забув  :weep:

 

P.S. Так ворог де? І контрольно, чий Крим?

P.P.S. Бачив я вашу тусовку, яка "не продається", у черзі за 200-ми гривнями  :weep:

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

тут Серебряков чітко пояснив, чому треба отчалівать

 

ніхера не змінилось у Раші з часів фільму Груз 200

та сама гниль

 

і свинособаки тягнуть нас разом з собою у морок, гниль і деградацію

Link to comment
Share on other sites

А чому ти так впевнено всім кураторів якихось приписуєш? Великий знаток схем? Сам без куратора методичок життя не уявляєш?  :lol2:  :weep: Ти ще про темники забув  :weep:

 

P.S. Так ворог де? І контрольно, чий Крим?

P.P.S. Бачив я вашу тусовку, яка "не продається", у черзі за 200-ми гривнями  :weep:

Шо такоє? Від гнусного уколотого масона до чий Крим? Всьо як по писаному...

 

Так от Крим українській... А ваша педрошобла вже навіть береги втратила віл зализування... Ну то нічого "Тузіком" на все життя не наїсися... Так що вам таки прийдеть я в реал виходити.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Минулого року Україну покинули понад мільйон українців. 100 тисяч залишає країну щомісяця, - Клімкін
censor_news_big3.jpg Міністр закордонних справ Павло Клімкін стурбований масовим виїздом українців за кордон, а також тим, що багато нинішніх школярів не бачать свого майбутнього в Україні.

Про це він заявив на конференції "Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні", повідомляєЦензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Будь-яка добра справа - чи то Угода про асоціацію, чи то безвізовий режим - може бути нам у плюс, але несе в собі і ризик. Я багато років займався безвізом, а зараз дивлюся, що тільки в минулого року Україну покинули понад мільйон українців. Сто тисяч залишає Україну щомісяця, і питання далеко не тільки в тому, що там високі зарплати - це взагалі розуміння майбутнього і якості життя", - сказав Клімкін.

У цьому контексті він розповів, як кілька місяців тому відвідав польську школу в Івано-Франківську, де в 24 польських класах майже немає поляків, а вчаться самі українці. За словами міністра, коли він питав школярів про їхні мрії, вони відповідали, що батьки націлюють їх вчитися в Польщі, а потім їхати далі.

"Якщо ми це не переб’ємо, тоді сенс наших реформ б'є по нам самим", - застеріг глава МЗС.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Минулого року Україну покинули понад мільйон українців. 100 тисяч залишає країну щомісяця, - Клімкін

censor_news_big3.jpg Міністр закордонних справ Павло Клімкін стурбований масовим виїздом українців за кордон, а також тим, що багато нинішніх школярів не бачать свого майбутнього в Україні.

Про це він заявив на конференції "Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні", повідомляєЦензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Будь-яка добра справа - чи то Угода про асоціацію, чи то безвізовий режим - може бути нам у плюс, але несе в собі і ризик. Я багато років займався безвізом, а зараз дивлюся, що тільки в минулого року Україну покинули понад мільйон українців. Сто тисяч залишає Україну щомісяця, і питання далеко не тільки в тому, що там високі зарплати - це взагалі розуміння майбутнього і якості життя", - сказав Клімкін.

У цьому контексті він розповів, як кілька місяців тому відвідав польську школу в Івано-Франківську, де в 24 польських класах майже немає поляків, а вчаться самі українці. За словами міністра, коли він питав школярів про їхні мрії, вони відповідали, що батьки націлюють їх вчитися в Польщі, а потім їхати далі.

"Якщо ми це не переб’ємо, тоді сенс наших реформ б'є по нам самим", - застеріг глава МЗС

Так Клімкін зрадойоб чи зрадофіл? І чим перебивати передбачає?

Link to comment
Share on other sites

Так Клімкін зрадойоб чи зрадофіл? І чим перебивати передбачає?

 

IMHO, зрадойоб - це той, хто грає зрадофілів, а зрадофіл - це той, хто любить зрадників. Тому, наприклад, Silentio - зрадойоб, а Клімкенд або DA - зрадофіли.

 

І який такий сенс реформ Клімкєнда, внаслідок яких діти не бачать майбутнього в Україні?

Змінено користувачем convex
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ось ще один відчалив  :weep:

 

Суд ЕС отменил решение о введении санкций против Сергея Клюева

По мнению суда, Совет ЕС сделал ошибку, не приняв во внимание приведенные Клюевым доказательства и аргументы. 
Общий суд ЕС отменил решение Европейского Союза от марта 2017 года о введении санкций против Сергея Клюева.
 

https://www.unian.net/politics/10015457-sud-es-otmenil-reshenie-o-vvedenii-sankciy-protiv-sergeya-klyueva.html

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...