Перейти до змісту

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении


Recommended Posts

Нє цікаво . Хулє з тебе толку , кацап ?

Ти ж тут на роботі.

Людасе, українці на відміну від кацапів використовують кличний відмінник.

Візьміть підручник і почитайте, не ганьбіться. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Людасе, українці на відміну від кацапів використовують кличний відмінник.

Візьміть підручник і почитайте, не ганьбіться. :)

Відмінник ??? :)

Так я ж і використовую, кацапе. Відмінок.Кличу. Йди на хуй.

Харош з себе хахла корчити.

Все. Крапка Нецікавий ти мені. Не маю звички з лайном розмовляти.

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Найвищим досягненням, яке я знаю із слів заробітчанина, було аж цілий помічник ФОПа по нашому.

А так - принеси, подай, збирай ягоди, сиди на конвеєрі.

Тут питання щодо оточення. В мене є безліч знайомих з України, що займають досить високі посади в чеських (і не тільки) фірмах. Фіндиректор відділення міжнародної корпорації чи властник багатомільйонного бізнесу підійде як приклад?

Майже в кожній IT фірмі гарантовано знайдеш пару українців, і не на останніх посадах.

Так, "заробітчан" теж багато, але більшість легалізується й місцеві радо їх наймають, тому що працюють старанніше і швидше за місцевих.

З часом баланс значно змінюється. Наприкинці 90х тут українців брали за бандюганів (багато понаїхало), пізніше -- за нелегальних заробітчан, тепер вже все більше як кваліфікованих працівників.

Щодо мов: англійська є -- нема проблем. Будь яка слов'янська вчиться за пару місяців, а читається просто зі старту з мінімальними складнощами.

 

Чомусь всі радо розповідають про часто вигадані проблеми, але насправді їх стає все менше і я бачу що Україна із часом інтерується на Захід без великих проблем.

Змінено користувачем Кость
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Тут питання щодо оточення. В мене є безліч знайомих з України, що займають досить високі посади в чеських (і не тільки) фірмах. Фіндиректор відділення міжнародної корпорації чи властник багатомільйонного бізнесу підійде як приклад?

Майже в кожній IT фірмі гарантовано знайдеш пару українців, і не на останніх посадах.

Так, "заробітчан" теж багато, але більшість легалізується й місцеві радо їх наймають, тому що працюють старанніше і швидше за місцевих.

З часом баланс значно змінюється. Наприкинці 90х тут українців брали за бандюганів (багато понаїхало), пізніше -- за нелегальних заробітчан, тепер вже все більше як кваліфікованих працівників.

Щодо мов: англійська є -- нема проблем. Будь яка слов'янська вчиться за пару місяців, а читається просто зі старту з мінімальними складнощами.

 

Чомусь всі радо розповідають про часто вигадані проблеми, але насправді їх стає все менше і я бачу що Україна із часом інтерується на Захід без великих проблем.

 

На жаль є проблеми, і вони не малі.

Це стосується насамперед якості освіти в нашій країні.

Як вищої так і спеціальної.

Кадровий голод дуже стримує розвиток реального сектору економіки, знання і навички випускників наших вузів в масі своїй бажають кращого, те ж саме стосується і науки.

Інтеграція йде повним ходом, але вона таки викликає не однозначні почуття.

Добре коли наша молодь здобуває якісну освіту скажімо у Варшаві, але погано що вона там і лишається.

Необхідно все таки приділити увагу вітчизняному виробникові, і зменшити драконівські податки на імпорт технологічного обладнання.

І дати поштовх кредитуванню (хоча б страхувати кредити) взяті під заставу купленого обладнання.

Я радо проголосую за кандидата, який це зробить, або хоч намагатиметься зробити.

Link to comment
Share on other sites

На жаль є проблеми, і вони не малі.

 

 

Це стосується насамперед якості освіти в нашій країні.

Як вищої так і спеціальної.

Кадровий голод дуже стримує розвиток реального сектору економіки, знання і навички випускників наших вузів в масі своїй бажають кращого, те ж саме стосується і науки.

Інтеграція йде повним ходом, але вона таки викликає не однозначні почуття.

Добре коли наша молодь здобуває якісну освіту скажімо у Варшаві, але погано що вона там і лишається.

Необхідно все таки приділити увагу вітчизняному виробникові, і зменшити драконівські податки на імпорт технологічного обладнання.

І дати поштовх кредитуванню (хоча б страхувати кредити) взяті під заставу купленого обладнання.

Я радо проголосую за кандидата, який це зробить, або хоч намагатиметься зробити.

 

 

Все так, але я коментував зовсім не загальні проблеми, але конкретний коментар с поглядом на те, що українці працюють лише нікчемними заробітчанами.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Все так, але я коментував зовсім не загальні проблеми, але конкретний коментар с поглядом на те, що українці працюють лише нікчемними заробітчанами.

В масі своїй.

Тобто переважна більшість, не менше чим 90 відсотків виконують низькокваліфіковану роботу.

Про нікчемність я не писав ні слова, це  ваша оцінка.

Link to comment
Share on other sites

В масі моїх знайомих -- 90% дуже кваліфіуовані спеціалісти.

А моїй - некваліфіковані заробітчани, які їдуть в країну навіть не знаючи мову.

Працюють сезонно на будівництві, прибиранні врожаю, сидять на конвеєрі, доглядають за старими.

І їдуть цілими селами. Кидають дітей. :(

Буковина, якщо вас то цікавить.

Link to comment
Share on other sites

В масі своїй.

Тобто переважна більшість, не менше чим 90 відсотків виконують низькокваліфіковану роботу.

Про нікчемність я не писав ні слова, це  ваша оцінка.

 

90 відсотків євросоюзівських аборигенів виконують низькокваліфіковану роботу.

 

Не треба принижувати українців, європейська дупа в освіті недалеко втекла від нашої. Якщо у нас відносний провал щодо Європи, то це якраз у кваліфікованих РОБІТНИКАХ - токарях,  фрезерувальниках, електронщиках (кожен дебіл вступає на манагера). Але це не освітня верхівка суспільства.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Операция "Второй строк"    :gigi:

 

Сергей Иванов-Малявин

13 год · 
 

Не бог весть какое наблюдение, но мне кажется, основные векторы политической тактики властной команды накануне выборов 2019 года вполне определились

 

1)Запугивание, дискредитация, нейтрализация любых мало-мальски заметных деятелей, вокруг которых может быть собрана оппозиционная сила (Саакашвили, Шабунин...) . Будут создавать и находить неполитические поводы для этого.

 

2) Информационная атака на общественных активистов и на профессиональные группы, ориентированные на масштабные реформы ("грантоеды", "антикоррупционеры", "экономисты", "экспаты")

 

3) Расшатывание, высмеивание оппозиционных партий, в т.ч. бывших союзников, которые способны составить конкуренцию президентскому блоку (Самопоміч, блок Тимошенко и т.д.)

 

4) Тихое, но повсеместное нахваливание малых дел - "реформ" - президента, при подчёркнутой лояльности и "аполитичности".  :K 

 

5) Два-три демонстративных громких уголовных процесса (конец 2017 -2018г.) против коррупционеров, которые будут поданы как переломные в борьбе с коррупцией (условно - "дело против депутата", "дело против министра").

 

6) Разжигание патриотической истерии "война до победного конца" (в духе Арестовича)

 

7) Окончательное закрепление "любих друзів" на ключевых постах. Освобождение для них постов министерства финансов, ДФС, Укрзалізниці...Тотальный контроль бюджетных финансовых потоков.
Укрепление руководства силовых структур преданными ренегатами из старых кадров.

 

8) Прощупывание возможностей ужесточения наказаний и контроля общественной активности (контроль инета, контроль мобильной связи)

 

9) Прямое управление крупнейшими СМИ и усиление влияния на блогосферу через "программу лояльности".

 

10) поправки к Конституции в интересах сегодняшней властной верхушки и как консенсус всех сегодняшних (и власти и "оппозиции").

 

11) тактическая жертва или рокировка премьера вплотную к президентским выборам.

 

Глядя на подготовку ко второму сроку Порошенко, можно легко представить сам этот второй срок.

 

Программа противодействия этому не выработана. 
Политическая альтернатива не создана.

 
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 європейська дупа в освіті недалеко втекла від нашої.

 

к слову

на днях смотрела рейтинг вузов

оказалось, НГУ и Варшавский Универ на , практически, одинаковых позициях

а в первой сотне куча тайваньских, гонконгских.И Индия. Например

Link to comment
Share on other sites

 

18.08.17 10:46 Кабмин планирует на 25% уменьшить соцнормы пользования газом

censor_news_big3.jpg

Социальные нормы пользования газоснабжением могут быть снижены на 25%, соответствующий вопрос внесен в повестку дня заседания Кабинета министров Украины в пятницу.

Согласно проекту решения при наличии газовой плиты и централизованного горячего водоснабжения норму предлагается снизить с 4,4 до 3,3 куб. м на одного человека в месяц, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

 

В случае отсутствия централизованного горячего водоснабжения и газового нагревателя - с 7,1 до 5,4 куб. м, а с газовым водонагревателем - с 14 до 10,5 куб. м.

В период отсутствия централизованного горячего водоснабжения норма потребления природного газа на плиту будет установлена в 5,4 куб. м на человека в месяц, указано в проекте решения.

 

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

У мене споживає газ лише варочна панель. Принесли листа з горгазу, що згідно закону, якщо я не поставлю газовий лічильник, то мені з жовтня цього року газ відключать римусово. Поставлю індукційну варочну панель, і нехай ідуть нахуй із своїм газом взагалі

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У мене споживає газ лише варочна панель. Принесли листа з горгазу, що згідно закону, якщо я не поставлю газовий лічильник, то мені з жовтня цього року газ відключать римусово. Поставлю індукційну варочну панель, і нехай ідуть нахуй із своїм газом взагалі

А мене свого часу напоумили поставити G4 - типу, жерти не проситиме, а у перспективі може колись котел доведеться ставити, то не знадобиться міняти. Сам його купляв, халявних пересічним в нас не надавали. А тут блять вовк з нкреку кукарєка про оподаткування моєї старої газової труби за "замовленою потужністю"! Труби до кухонь в усіх сусідів у будинку однакові, з обладнання в кожного одна газова плита (що зафіксовано в газовиків і використовується для обчислення соціальної норми споживання кожного абонента), а замовлену потужність відчалювальники у потрібному їм напрямку чомусь бажають вираховувати від пропускної здатності потужності(!) лічильників, які ніякої потужності не мають, бо нічого не споживають, а лише вимірюють одне й те ж - що G1,6 чи 2,5 чи G4!  :X Притому, хто лічильника не ставив і палить газу досхочу, абонплату буде за трубу платити менше від мене, бо йому її нараховуватимуть по середньому, як за G2,5.

Це лютий пиздець! Срані реформатори, окрім зрубання бабла ні за що, ще намірилися покарати доброчесних споживачів, які за власний рахунок встановили лічильники і заощаджують дорогоцінний ресурс!

Link to comment
Share on other sites

А мене свого часу напоумили поставити G4 - типу, жерти не проситиме, а у перспективі може колись котел доведеться ставити, то не знадобиться міняти. Сам його купляв, халявних пересічним в нас не надавали. А тут блять вовк з нкреку кукарєка про оподаткування моєї старої газової труби за "замовленою потужністю"! Труби до кухонь в усіх сусідів у будинку однакові, з обладнання в кожного одна газова плита (що зафіксовано в газовиків і використовується для обчислення соціальної норми споживання кожного абонента), а замовлену потужність відчалювальники у потрібному їм напрямку чомусь бажають вираховувати від пропускної здатності потужності(!) лічильників, які ніякої потужності не мають, бо нічого не споживають, а лише вимірюють одне й те ж - що G1,6 чи 2,5 чи G4! :X Притому, хто лічильника не ставив і палить газу досхочу, абонплату буде за трубу платити менше від мене, бо йому її нараховуватимуть по середньому, як за G2,5.

Це лютий пиздець! Срані реформатори, окрім зрубання бабла ні за що, ще намірилися покарати доброчесних споживачів, які за власний рахунок встановили лічильники і заощаджують дорогоцінний ресурс!

Без лічильників лафа закінчується 01.01.2018го,якщо вірити "отчяліватєлям". Став індукційну панель і електрлдуховку, та й по тому. Пошлеш Фірташа з Петєю нах Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Без лічильників лафа закінчується 01.01.2018го,якщо вірити "отчяліватєлям". Став індукційну панель і електрлдуховку, та й по тому. Пошлеш Фірташа з Петєю нах

Але будеш платити Ахметову.

В будь якому випадку платити прийдеться. :)

тим більше що електроенергія населенню теж дотаційна, і ті дотації теж знімуть.

Link to comment
Share on other sites

Без лічильників лафа закінчується 01.01.2018го,якщо вірити "отчяліватєлям". Став індукційну панель і електрлдуховку, та й по тому. Пошлеш Фірташа з Петєю нах

В нас цього зробити не дозволять. Електричні мережі з совка не розраховані на таке споживання. Тож від'єднатися від газу не вийде, а коли так - будеш платити по електролічильнику за приготування жрачки, плюс за "замовлену потужність" по Вовку за невідрізану газову трубу.

Link to comment
Share on other sites

Але будеш платити Ахметову.

В будь якому випадку платити прийдеться. :)

тим більше що електроенергія населенню теж дотаційна, і ті дотації теж знімуть.

 

Авжеж. Безкоштовного нічого не буває. І газ дотаційний, і електроенергія. Дотації колись знімуть і на те, і на те. Заявлений ККД індукційної канфорки близько 90% і, щооб закип'ятити 1 літр води потрібно всього  

0.11 квт . http://nagrev24.ru/voda/От і рахуй.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

В нас цього зробити не дозволять. Електричні мережі з совка не розраховані на таке споживання. Тож від'єднатися від газу не вийде, а коли так - будеш платити по електролічильнику за приготування жрачки, плюс за "замовлену потужність" по Вовку за невідрізану газову трубу.

 

Хто не дозволить, якщо газовщики самі прийдуть відключати? Що електричні мережі не розраховані, то все фігня. У мене саме така мережа, але одночасно працює бойлер 1,5 квт та духовий шкаф 3.5,  кондей (хз скільки бере) без проблем. Все, що робив, то прокинув мідний провід від щитка віповідного перерізу, та встановив автомати. На крайняк будемо вмикати по черзі   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

к слову

на днях смотрела рейтинг вузов

оказалось, НГУ и Варшавский Универ на , практически, одинаковых позициях

а в первой сотне куча тайваньских, гонконгских.И Индия. Например

У них плюс - освіта англійською. Наші закінчили університет, а на роботу в міжнародну компанію брати не можна. Моя кантора мала аутсорс в Україні, хоч і закрила в 2014, але до цього хотіли набрати проект, щоб самостійно працювали з мінімальним втручанням з Лондону. Так вийшов епік фейл, бо усі технарі не могли пройти співбесіду з бритосами.
Link to comment
Share on other sites

Хто не дозволить, якщо газовщики самі прийдуть відключати? Що електричні мережі не розраховані, то все фігня. У мене саме така мережа, але одночасно працює бойлер 1,5 квт та духовий шкаф 3.5,  кондей (хз скільки бере) без проблем. Все, що робив, то прокинув мідний провід від щитка віповідного перерізу, та встановив автомати. На крайняк будемо вмикати по черзі   :gigi:

Дроти в мене ого-го - для себе робив! Але у договорі з електриками потужність на квартиру 3 кВт. Електрична духовка мінімум 3,5. Хоча в мене і потужніші за 3,5 кВт прилади є, а вже сумарно порахувати!  :fp1:  

Але тут мова про офіційний дозвіл на від'єднання від газової мережі: ти їм заяву, а вони тобі дрючки в колеса, бо втрата абонента їм не вигідна. Питання про заміну газової плити точно постане в бюрократичній площині. Усі будинки з електроплитами на особливому обліку. Там спеціально підсилені мережі і договори з абонентами на більшу дозволену потужність. Їм раніше навіть тариф був зменшений. Напевно це і можливо вирішити в традиційний для нас спосіб ( ;)), але ну його нафіг! Тим більш, я полюбляю правжній вогонь. В мене в плиті навіть газова духовка з термостатом, таймером і газконтролем, як і кожна конфорка. Вона швидше за електричну стартує і готує. Мені таку шукати прийшлося, а тут через вовкокозлів відмовлятися?! Нехай потвори міняють безкоштовно лічильник на G1,6 коли шо. Як пропонує Кучеренко.

Link to comment
Share on other sites

Дроти в мене ого-го - для себе робив! Але у договорі з електриками потужність на квартиру 3 кВт. Електрична духовка мінімум 3,5. Хоча в мене і потужніші за 3,5 кВт прилади є, а вже сумарно порахувати!  :fp1:  

Але тут мова про офіційний дозвіл на від'єднання від газової мережі: ти їм заяву, а вони тобі дрючки в колеса, бо втрата абонента їм не вигідна. Питання про заміну газової плити точно постане в бюрократичній площині. Усі будинки з електроплитами на особливому обліку. Там спеціально підсилені мережі і договори з абонентами на більшу дозволену потужність. Їм раніше навіть тариф був зменшений. Напевно це і можливо вирішити в традиційний для нас спосіб ( ;)), але ну його нафіг! Тим більш, я полюбляю правжній вогонь. В мене в плиті навіть газова духовка з термостатом, таймером і газконтролем, як і кожна конфорка. Вона швидше за електричну стартує і готує. Мені таку шукати прийшлося, а тут через вовкокозлів відмовлятися?! Нехай потвори міняють безкоштовно лічильник на G1,6 коли шо. Як пропонує Кучере

 

Ось що вони мені написали: "Повідомляємо Вас про припинення розподілу природного газу до Вашої оселі. Припинення газу відбудеться під час планового технічного обслуговування газового обладнання будинку , але не пізніше 31 жовтня 2017 року. Відновлення газопостачання буде здійснено виключно після встановлення лічильника газу."  Та прапора в руки вам, попутний хер в дупу!  :D

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Авжеж. Безкоштовного нічого не буває. І газ дотаційний, і електроенергія. Дотації колись знімуть і на те, і на те. Заявлений ККД індукційної канфорки близько 90% і, щооб закип'ятити 1 літр води потрібно всього  

0.11 квт . http://nagrev24.ru/voda/От і рахуй.

Закип'ятити літр води - то копійки.

А от зимою хату нагріти - то вже  інша справа.

І газом поки що дешевше і безпроблемніше.

Змінено користувачем Vad_Sv
Link to comment
Share on other sites

Хату нагріти.

 

А до чого тут хата? Квартира, центральне опалення, із спожвачів газу лише варочна панель. То нафіга мені той газ?

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ось що вони мені написали: "Повідомляємо Вас про припинення розподілу природного газу до Вашої оселі. Припинення газу відбудеться під час планового технічного обслуговування газового обладнання будинку , але не пізніше 31 жовтня 2017 року. Відновлення газопостачання буде здійснено виключно після встановлення лічильника газу."  Та прапора в руки вам, попутний хер в дупу!  :D

Щастить же людям! Наш місцевий фірташгаз скоріше вдавиться, ніж когось з годувальників відріже. Враховуй місцеву специфіку! То в столицях з лічильниками пресують. А нашим воно нах не потрібне, бо красти заважатиме. Тут рахунки газові населенню в платіжках третій рік не виставляють! Мовчки! І он-лайн сервісу в Луганськгазі досі нема.

До речі, сайт з цією назвою https://luganskgaz.org/ :gigi:

Link to comment
Share on other sites

А до чого тут хата? Квартира, центральне опалення, із спожвачів газу лише варочна панель. То нафіга мені той газ?

Мабуть дійсно не потрібен.

Нема про що говорити.

То копійки, порівняно з вартістю опалення.

Яке поки що газове в основному.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...