Перейти до змісту

А тим часом у поляків....


Recommended Posts

Я разобрался. Могу объяснить на пальцах что там происходит и кто мутит воду. Какова была главная идея реформы и какие кисы обиделись. Может тогда лайки не будут выглядеть эмоциональным порывом :)кстати говоря эта же самая судебная реформа в Украине была бы воспринята нацией как победа демократии и начало выздоровления.

 

Ким ???  ;o

Link to comment
Share on other sites

Может біть, но те погони вышли инкрустированные алмазами на деньги европейских налогоплательщиков. А Греция дальше сидит, как сидела и отдыхает. Они показали легкий движ и опять вернулись в прежнее ленивое состояние. А Европа махнула на них рукой и предпочитает не замечать проблему до нового большого кризиса. 

Их даже из списка освещаемых стран вычеркнули. НЕ найдете сегодня ничего о Греции в ведущих европейских газетах. Они сделали с Европой фактически то, что Чечня сделала с РАшкой. Только без войны. Цивилизовано. Все долги списались, новые кредиты пошли. Давай по-новой.

 

Это пример мифа, созданного на просторах интернета и других СМИ.

Алмазы может быть налогоплательщик и профинансировал, только Греция к ним не только не прикоснулась, она их даже толком не успла разглядеть.

Главные европейские игроки просто профинансировали свои возможные потери в греческом кризисе.

Этот фокус не первый в истории и далеко не последний.

 

Поэтому желающие сыграть в Леню Голубкова должны знать, что их могут сегодня нарядить в дорогой костюм, а завтра в рваные треники, но суть от этого не изменится.

Потому что место халявщика определено, а он в свою очердь права определять лишен.

 

Если Польша тоже хочет поиграть в эти игры, то почему и нет.

Каждый имеет право на пробежку по минному полю.

Разменять позицию полноценного игкрока за столом со старой Европой на славу эпатажного неврастеника - по моему сомнительное достижение...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вони пручаються у питаннях, що не пов'язані навіть з якимись біженцями чи квотами чи грошима, а просто з міркувань здорового глузду. Як приклад : пропонується ввести 1 спільний адаптер для всіх телефонів у межах ЄС аби полегшити процес зарядки та дати людям більше мобільності. Польща проти. Аргументація: - в них так не роблять. Інше питання було пов'язано з енергетикою, відмова від обігріву вуглем та встановлення більш сучасних систем. Польща проти. В них "традиційно (Карл!!)" у багатьох старих містах обігрівають вуглем (через що, до речі, за певними даними найвищий у ЄС рівень смертності від раку легенів)

 

Ну, тут таке... Якщо по питанню адаптерів їх опір - то чиста бздура, то по забороні опалення вугіллям - це все одно що заборонити ісландцям використовувати геотермальні джерела, арабам - нафту, а в країнах регіону Сахари - сонячну енергетику.

Вугілля в них є свої і тому дешеве. Їм пропонують від нього відмовитися, а натомість купувати імпортні енергоносії. Скоріше за все німаки хочуть поляків підсадити на кацапський газ. Тоді не буде опору "північним потокам" та і взагалі Польща буде змушена слідувати ЄСівській прокацапській політиці. Так що ІМНО тут поляки праві.

 

А взагалі нам у відстоюванні своїх національних інтересів у міжнародній молітиці (перш за все економічній) - як до неба рачки.

Link to comment
Share on other sites

Не сильно понятны национальные интересы в попытке загнать суд в стойло.

Я  ж.написав ,  що  порохойоби  відразу  відреагували .  

 

Бачу як  трампісти "розібрались"  в  питанні  .  Бу  га га га га .

 

ПіС  хоче ,  опозиція  -  ні  .  Тут не  головне . Головне що  влада  хоче  залежності  суддів ,  отакоє . 

 

Розбирайтесь далі .

Ким ???  ;o

Порохойобами

Link to comment
Share on other sites

Я  ж.написав ,  що  порохойоби  відразу  відреагували .  

 

Бачу як  трампісти "розібрались"  в  питанні  .  Бу  га га га га .

 

ПіС  хоче ,  опозиція  -  ні  .  Тут не  головне . Головне що  влада  хоче  залежності  суддів ,  отакоє . 

 

Розбирайтесь далі .

Порохойобами

Та ну. Навіть ними ні Вони на роботі.

Нічого особистого .Лише бізнес.

Link to comment
Share on other sites

Ну, тут таке... Якщо по питанню адаптерів їх опір - то чиста бздура, то по забороні опалення вугіллям - це все одно що заборонити ісландцям використовувати геотермальні джерела, арабам - нафту, а в країнах регіону Сахари - сонячну енергетику.

Вугілля в них є свої і тому дешеве. Їм пропонують від нього відмовитися, а натомість купувати імпортні енергоносії. Скоріше за все німаки хочуть поляків підсадити на кацапський газ. Тоді не буде опору "північним потокам" та і взагалі Польща буде змушена слідувати ЄСівській прокацапській політиці. Так що ІМНО тут поляки праві.

 

А взагалі нам у відстоюванні своїх національних інтересів у міжнародній молітиці (перш за все економічній) - як до неба рачки.

 

Ну я не фахівець у польській економіці. І ситуацію, зізнаюся, з цього боку не розглядала. Може так а може й ні. Але якщо через те опалення в них високий рівень смертності (у порівнянні з іншими країнами ЄС) то може це також привід якось замислитися над ситуацією

Link to comment
Share on other sites

Може. Можна якісь очисні фільтри ставити. Можна ще щось. Але то справа поляків, а не Брюсселю.

Вони все життя палять вугіллям. І якось не вимерли.

Link to comment
Share on other sites

Весь цимес ситуації в тому, що за правління "націоналістичного антиукраїнського ПІС" Польща приймає українців мільйонами, а от коли до влади прийдуть демократи Туска енд компані - більшість українців попросять назад додому, а завезуть і посадять на шию польським платникам податків брюссельську квоту муслімів. Цікаво, що тоді скажуть ці мітингуючі з Бреслау? :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Та я до того, що об"єктивно для пересічного українця ПІС виявився кращим, ніж Громадянська платформа та інші демократи. Виходячи з власних українських інтересів нам варто підтримувати таки Дуду.

Link to comment
Share on other sites

Ну я не фахівець у польській економіці. І ситуацію, зізнаюся, з цього боку не розглядала. Може так а може й ні. Але якщо через те опалення в них високий рівень смертності (у порівнянні з іншими країнами ЄС) то може це також привід якось замислитися над ситуацією

Тут  усе  фіфті-фіфті.  З  одного  боку  боротьба  за  чисту  екологію (якою  можна  бравувати),  з  другого  боку  узалежнити  Польщу  та  інших  "новіціатів"  на  свойо  усмотрєніє  з  будь-якого  приводу.

Link to comment
Share on other sites

Та я до того, що об"єктивно для пересічного українця ПІС виявився кращим, ніж Громадянська платформа та інші демократи. Виходячи з власних українських інтересів нам варто підтримувати таки Дуду.

 

Ми не можемо нікого підтримувати. Це не наша країна

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Та да... І Майдан ніхто морально не підтримував. А МакКейн нам приснився в Києві. І на початках війни поляки Варшаву жовто-блакитними кольорами не підсвічували...

 

Я не говорю про підтримку діями. Але симпатії в цьому протистоянні ПІС ws ГП повинні бути на боці ПІСу.

 

До речі, десь в 15-му чи 16-му році тут чи на притулку була тема про таємну угоду, укладену між Туском і хуйлом про відсутність активної підтримки України зі сторони Польщі. Пам"ятаєте, після активних акцій на початку агресії все якось на тормозах затихло? Були навить скани чорновиків тих паперів з помітками високопосадовців....

 

Так шо таке.

 

До речі, буду вдячна за посилання на ті теми чи статті в інтернетпресі, бо щось не гуглиться....

Link to comment
Share on other sites

Як не прикро, але рівняти МакКейна з будь-ким з наших політиків, так як і позицію США на світовій арені з позицією України це ще "веселіше" аніж "дещо з пальцем".

Ми можемо щось там висловлювати, але як на мене, нам перш-за все слід виявити обережність. Занадта підтримка демократів нам трохи боком вилазить. Хоча могло б бути й гірше.

У Польщі хто переможе, реформатори чи ні, ми не знаємо. А от у разі "підтримки не того" вигребемо чергову порцію лайна. Поляки на нього, як виявилося, дуже продуктивні

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я пишу не про офіційні дії дипломатів, а про те, на чиїй стороні українцям варто бути морально. За кого вболівати, висловлюючись спортивною мовою.

Link to comment
Share on other sites

Я пишу не про офіційні дії дипломатів, а про те, на чиїй стороні українцям варто бути морально. За кого вболівати, висловлюючись спортивною мовою.

І що Вам дасть підтримка ?  Ви  зможете  за когось проголосувати ?  Чи українці  зможуть ?  Українців там живе багато ,  але  не громадянам не надається  право голоса ,  по карті  побуту  те саме .  

 

 

Загалом ,  в  питанні  підтримки поляків і  Польщі  всі  українські  партії  навіть поряд  не стояли  з  тіми ж ПіС  . Те саме  й  препиздентами . Те  саме  й  з самими українцями .

 

Свою  національну ідею поляки  давно  мають ,  а не так як  українці  навіть окреслити її  РАЗОМ  та СПІЛЬНО   не можуть .

І  я  в  цьому  дуже глибоко переконаний  .

 

Вчімося  у  поляків,  як владі  тре  по  руках  фуярити  а  єжелі  шо  то і  по морді   .

Link to comment
Share on other sites

Нічого не зрозуміла з цього потоку свідомості. ПІС має таку велику підтримку, що навить близько не стояла з українськими партіями? Чи поляки фуярять ПІС по руках і по морді?

Link to comment
Share on other sites

Нічого не зрозуміла з цього потоку свідомості. ПІС має таку велику підтримку, що навить близько не стояла з українськими партіями? Чи поляки фуярять ПІС по руках і по морді?

Я  чітко написав ,  що до того  як  дбає.про Польщу  ПіС  ,  любій  українській  партії  далеко  . 

Link to comment
Share on other sites

 За останній  рік  ПіС  намагалися  протянути  через  парламент  декілька  дурниць ,  весною.кобіти  таки дали  по руках  ,  своє. відмайданили .

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...