Перейти до змісту

Система самоуправления фупа-фупоголика . обсуждение


Слав

Recommended Posts

ну йожа на скока я знаю не хочет и наскока я знаю неможет  и не будет иметь никакого отношения к фупу кроме как юзер

хе-хе

ну а мне управление админство модераторство нахь невсралось .

все написаное тобой неболее чем инсинуации

а у меня нет виденья по самоуправлению

просто непредставляю как это можно сделать

ибо масса фуповцев не есть стабильной

 

Ти ба...

Link to comment
Share on other sites

Луша , це вже історія. Я стару тему підняв 14 року..

Ну так... а я про шо?

Цікаво перечитувати плани і співставляти з дійсністю, в констексті тої гілочки  на фупі  - хто кого кинув

Link to comment
Share on other sites

Ну так... а я про шо?

Цікаво перечитувати плани і співставляти з дійсністю, в констексті тої гілочки  на фупі  - хто кого кинув

 

Я тому цю гілку і підняв. Рукопісі не гарят (с)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Та для АП ФУП десь на 45-й позиції в списку пріоритетів. Він її фактично не цікавить.

А от Йожу цікавить. Тому вона робить все, щоб прибрати його до своїх рук. А якщо не вдасться, то ліквідувати. Як мінімум не допустити ФУП 2.0 на місце ФУПу 1.0.

От і вся конспірологія.

Вибачаюсь за стару гілку від 2014 , але пост Маковія просто блискучий..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вибачаюсь за стару гілку від 2014 , але пост Маковія просто блискучий..

і  ніфіга  не конспірологія  ,  ну  може  на  той  момент  трохи  для  необізнаного . А  Маковій  дедуктивним мєтодпм )))  все  вирахував  .

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

і  ніфіга  не конспірологія  ,  ну  може  на  той  момент  трохи  для  необізнаного . А  Маковій  дедуктивним мєтодпм )))  все  вирахував  .

Непогано він, звісно, вирахував, але на абсолютно брехливому підгрунті, тож і не побачив усю picture у її реальному вигляді.

Ось це ось: "...Та для АП ФУП десь на 45-й позиції в списку пріоритетів. Він її фактично не цікавить" є брехнею.  Ще й як цікавить, бо перед будь-якими виборами ФУП стає дійною коровою для заробляння не trifle, а цілком пристойних грошей для зацікавлених осіб. "Паслися" тут і социки, і ющенківці, і юляшини, і навіть дехто з ригів оплачував потрібні "темки". Чистова торгує форумом давним-давно, зараз керують пінчуківські, причому в цей раз вони зайняли посади, а не просто платять, тож форум проданий не в "користування", а остаточно, і тепер до Чистової, як і до Бикової, претензій бути не може (хіба що по людських якостях, бо лайно залишається лайном). Тепер дУрні будуть танцювати під дудку Мусаєвої.

Link to comment
Share on other sites

Вибачаюсь за стару гілку від 2014 , але пост Маковія просто блискучий..

Люблю старі гілки ))

Щодо виборів, ФУП вже не торт, не дасть потрібного вихлопу, дарма ганьбилися )

Link to comment
Share on other sites

Люблю старі гілки ))

Щодо виборів, ФУП вже не торт, не дасть потрібного вихлопу, дарма ганьбилися )

Не всі замовники це розуміють :)  Зараз триває останній етап продажу гнилого товару - продається ім'я ФУПу - останнє, що ще залишилось не виваляним у багнюці. Насправді, цей форум вже давно клон фор-юа, селекцію почали робити років зо три тому, тепер синячьо, що маскується під "патріотизм", становить 95% дописувачів - і воно невразливе до банів, тож усе робилось свідомо й цілеспрямовано... Сєвгіль-Мусаєва свою справу знає, недарма роками вилизувала дупу "власть прідєржащім" і олігарху.

Щодо мармиз дописувачів нинішнього ФУПу, то там майже неможливо в когось олівцем ткнути, щоб не влучити у мерзоту і лайно, що в залишених модерами "дідуганів", що в нових прищавих ботів.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

 

 


ну йожа на скока я знаю не хочет и наскока я знаю неможет  и не будет иметь никакого отношения к фупу кроме как юзер хе-хе ну а мне управление админство модераторство нахь невсралось . все написаное тобой неболее чем инсинуации

 

Бугога!!!!!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...