Перейти до змісту

Лікарі є? Прокоментувати про реформу


Dilbert

Recommended Posts

 

Случайно узнал сегодня, гражданка США Ульяна Супрун решила ликвидировать так называемую спецтравму с 01 января.

Это отделения которые принимают лиц без определенного места жительства, асоциальных личностей, наркоманов и т.д. С 01 января 2018 года их будут доставлять в обычные отделения по месту случая и класть со всеми больными. А это вши, грязь, все сопутствующие заболевания и все это в общие палаты.

Граждане и не совсем граждане депутаты, ладно Вы надругались над судьями и гордитесь этим, подумайте о том к чему приведет этот эксперимент необразованной медсестры с американским паспортом.

Слова реформа и хаос имеют разные значения. Пора бы завязывать с экспериментами на украинцами.

Репост приветствуется.

Врачи, как и судьи не любят сильно жаловаться в отличии от недоедающих активистов, грантоедов, депутатов, министров, прокуроров и чиновников из администрации президента. 

Представители СМИ, может Вы донесете власти и предупредите надвигающуюся проблему.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Похоже на то, что по умолчанию вот те самые "все больные" ничем не отличаются от "лиц без определенного места жительства, асоциальных личностей, наркоманов и т.д."

 

Мол, перед государством в плане базовых медицинских услуг все равны. Значит вшивый бомж будет сидеть в очереди рядом с наркоманом и с пенсионером.

 

А все другие условия доступны в соответствии с прейскурантом.

 

Это я не в защиту, если что...

Link to comment
Share on other sites

Так це правильно. Просто ще бажано лікарні для держслужбовців високого рангу ліквідувати (наскільки пам'ятаю, в Україні такі є).

Представнику національної еліти пану Ростіславу мої щирі співчуття у зв'язку з тим, що його особу можуть потенційно лікувати в одних стінах з людьми сумнівної расової соціальної повноцінності.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

ще бажано лікарні для держслужбовців високого рангу ліквідувати (наскільки пам'ятаю, в Україні такі є).

От не треба так погано про наших реформаторів - воші вошами, але Феофанію в поважних людей ніхто не забере!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та я навіть не знаю (й не цікавлюся), хто у вас реформатори, хто єврооптимісти, а хто антикорупціонери. Я людина проста - мені рівні умови медобслуговування, та бажано ще страхову систему. :)

Link to comment
Share on other sites

Нам би усім страхову ситему. Бо європейські протоколи, нехай навіть з деякими знижками, без страховок в країні з середньою з/п нижчою від Молдови означає масове припинення надання населенню медичної допомоги.

Link to comment
Share on other sites

Похоже на то, что по умолчанию вот те самые "все больные" ничем не отличаются от "лиц без определенного места жительства, асоциальных личностей, наркоманов и т.д."

 

Мол, перед государством в плане базовых медицинских услуг все равны. Значит вшивый бомж будет сидеть в очереди рядом с наркоманом и с пенсионером.

 

А все другие условия доступны в соответствии с прейскурантом.

 

Это я не в защиту, если что...

+=========================================================+

Ну, так наші "державці" роблять з народу злиденних бомжів. Щоб був у 

кожного певний статус: бомж, кріпак чи иліта.

Link to comment
Share on other sites

 

 


до чого тут рівноправ'я і розповсюдження заразних хвороб?

До стартового допису. У лікарні або діють протоколи "проти розповсюдження заразних хвороб" :) котрими, зненацька, хворіють люди взагалі, а не лише бомжі.

Або не діють.

Нормальній людині треба, щоб вони діяли; іншим треба ізолювати людей за соціальним класом.

Не здивуюся, якщо якийсь феофанський депутатик так само обуриться від ідеї самої можливості лікування в одній палаті з нізмєнним манюпасом

 

 


хворі на голову люди...

:)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ви вірите, що феофанію закриють? наївні люди

 

я теж за страхову медицину і за доступність медичних послуг для всіх, не тільки для елітки

безхатченки - такі ж самі українці як і всі інші

 

питання було до тих, хто в курсі реформи

 

де буде лікуватись супрун і так відомо, якщо реформа піде не так  - вона звалить у канаду як і решта "реформаторів" до цього

Link to comment
Share on other sites

 

 


ви вірите, що феофанію закриють? наївні люди

Нащо у щось вірити? Що це дає? Громадянам достатньо виступати за ті чи інші зміни. Скасування спецпрофілю феофанії - одна з таких змін. А вірити чи не вірити - то таке.

Link to comment
Share on other sites

Якось стояли на Подолі каву пили, підійшов явний безхатченко і алкашик, але не дуже брудний, почав клянчити гроші на ліки, розповідав, що нога гниє, а в 15 лікарні (там поблизу) і ніяка не спец, а звичайна, нічого не роблять, навіть перев'язку. І суму якусь смішну просив. Ну ми дали з 100% впевненістю, що на горілку. Але він сходив в аптеку, купив бинти і ліки і на зворотньому шляху нам показав :fp1: там вся сума була, щось до 20 гривень :fp1: я вважаю, що таку хорошу медицину, яка така чуйна до людей, гіршою зробити просто неможливо, яку реформу не проводь. Думаю, в тих спецтравмах їх просто на підлогу киають подихати або експерименти над ними проводять. І ніхт того не бачить. А Супрун мені особисто здається правильною.
Link to comment
Share on other sites

Нащо у щось вірити? Що це дає? Громадянам достатньо виступати за ті чи інші зміни. Скасування спецпрофілю феофанії - одна з таких змін. А вірити чи не вірити - то таке.

та ніхто не закриє і не перепрофілює Феофанію

 

 

слово "віра" не треба сприймати буквально

Дякую

Link to comment
Share on other sites

Це значить, що вшивого бомжа треба помити і вошей вивести, а не утримувати "спецзаклади". Ага, і Феофаній теж не має бути.

От  з  того  треба  було  б  почати  реформи. 

Пункт 1 - закрити Феофанію.

Реформи,  навіть  не  читаючи  дальше,  народ  закцептував би. :)

Мені  вже  страшно  захворіти  і  потрапити  і  лікарню. 

Link to comment
Share on other sites

кстати а че ві онанируете на Феофанию. там никогда норм врачей не было. вы себе представляете контингент?   ни взяток  ничего и куча гемора  и по стойке смирно.   на малейший чих там вызывали левых норм спецов которым  платили из других источников. 

Link to comment
Share on other sites

кстати а че ві онанируете на Феофанию. там никогда норм врачей не было. вы себе представляете контингент?   ни взяток  ничего и куча гемора  и по стойке смирно.   на малейший чих там вызывали левых норм спецов которым  платили из других источников. 

Я  б  взагалі  видала  закон,  щоб  усі  можновладці  і  члени  їх  родин  лікувалися  виключно  у  державних  клініках  на  загальних  підставах  без  усяких  "лєвих  спєцов". :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я  б  взагалі  видала  закон,  щоб  усі  можновладці  і  члени  їх  родин  лікувалися  виключно  у  державних  клініках  на  загальних  підставах  без  усяких  "лєвих  спєцов". :)

вот по этому вы и не издаете законы)))

Link to comment
Share on other sites

вот по этому вы и не издаете законы)))

Лікарям  то  б  було  не  на  руку.  :shuffle:

Хоча...  могли  б  діставати  набагато  більшу  зарплату  офіційно.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Пункт 1 - закрити Феофанію.

 

Навіщо? Там лікується купа звичайних людей, всілякі процедури проходять, обстеження, бо там обладнання непогане. Тільки от вони за це платять. А дупутати - ні. Просто пільги треба прибрати, а так хай лікуються де хочуть - хоч і в Феофанії. В них взагалі пільг забагато, суми чи не в рази більші, ніш їх зарплатня, а там де пільги, там корупція і зловживання всіх ланок.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

×
×
  • Створити...